Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Užijte si žhavý vánoční sex kdekoliv

23.prosinec 2021
Užijte si žhavý vánoční sex kdekoliv

Vánoční sex má svá specifika - většinou jsou to ta negativní. Není na něj tolik času, někdy není ani chuť, a pokud je obojí, tak zase není bezpečné místo, kde byste se cítili dobře a neměli jste neustále pocit, že vás někdo poslouchá. Ale i tak si ho můžete skvěle užít, mrkněte na naše rady!

5 tipů pro žhavější sex během svátků

Zimní svátky nejsou tradičně zrovna nejvíc sexy obdobím v roce. Jistě, o Vánocích je všude spousta romantiky, ale lidé se pořádně rozvášní, až když přijdou divoké silvestrovské večírky. Naštěstí existuje několik způsobů, jak si udržet silný sexuální život i během stresujících rodinných akcí a dlouhých přestávek v každodenní rutině.

Berte to jako výzvu

Snaha vměstnat sex do rozvrhu plného rodiny, dárků a jídla může být náročná, zejména pokud cestujete. To však neznamená, že je to nemožné.

"Místo toho, abyste se cítili frustrovaní z toho, že máte kolem sebe příbuzné nebo že spíte na rozkládacím gauči, buďte ochotni podívat se na situaci se smyslem pro humor a soutěživým duchem. Dobře, vesmíre, chceš zjistit, jestli budu schopen mít sex se svou ženou i se všemi těmi příbuznými okolo a se vším tím svátečním stresem... Tak jdeme na to!" radí Dr. Laura Berman, odbornice na sex a vztahy.

Buďte kreativní

Možná nebudete moci mít s partnerem běžný sex, což znamená, že je možná právě teď ten správný čas na změnu.

"Buďte kreativní. Připojte se k partnerovi ve sprše, zatímco děti dole pečou cukroví s babičkou. Vytáhněte ho do prádelny během svátečního večírku, když mu nikdo nevěnuje pozornost," říká Berman.

Plánujte dopředu

"Plánujte dopředu, abyste se ujistili, že máte vše, co potřebujete, ať už jde o kondomy, nebo o sexuální pomůcky, jako je lubrikant," řekla Berman. Vezměte si s sebou vše, co vám pomůže tyto ukradené chvíle co nejlépe využít.

Udržujte partnera v náladě

Nemůžete očekávat, že sex na vánoční dovolené přijde sám od sebe. Místo toho se musíte ujistit, že se váš partner cítí dobře.

"Ujistěte se, že k němu vysíláte vášnivou, toužebnou energii, i když nakupujete v obchodním centru nebo balíte dárky. Držte ho za ruku, masírujte mu ramena, rozesmívejte ho a hlavně neste svůj podíl starostí a nepříjemností. Odlehčete partnerovi od věcí, aby měl víc času a energie myslet na sex."

Nezávazný sex o svátcích

Bohužel, pro single lidi je v období svátků dost těžké si najít někoho na sexuální hrátky - "to bude pravděpodobně nakonec vést ke zklamání nebo spoustě promarněného času na Tinderu," říká Berman. Ale můžete udělat několik věcí, abyste si svátky trochu okořenili... (Nezapomeňte si vždy užívat bezpečně! Používejte kondomy.)

Jste-li single a chcete si užít sexuální radovánky, zkuste seznamku nebo si dopřejte vzrušující chvilky o samotě

"Nastavte si záměr, že budete do vesmíru vysílat sexy teplo a mužné/ženské sebevědomí. Lidé kolem vás budou tuto energii, která z vás vyzařuje, cítit a bude mnohem pravděpodobnější, že se s někým seznámíte - třeba při cestě letadlem k rodině domů nebo v místním baru na Štědrý den," říká Berman.

Pokud jste opravdu odhodlaní si někoho najít, můžete to samozřejmě zkusit. Ale Berman upozorňuje, že pokud budete chtít znovu zažehnout starou lásku, může se to rychle zvrtnout - to znamená žádné bývalé přítelkyně nebo bývalé známosti. "Pokud se chcete vyhnout pletkám a nikoho nezmást, hledejte někoho, kdo má stejné smýšlení jako vy: někoho, kdo si prostě chce užít sex a pak být doma dřív, než Santa Claus sní všechno cukroví," říká Berman.

Jak mít o Vánocích sex v domě rodičů

Jednou z nejlepších věcí na tom, když se odstěhujete z domova, je možnost souložit, jak se vám zlíbí (tedy s respektováním případného spolubydlícího), protože takové tiché misionáře, které podnikáte v šestnácti, jsou, přiznejme si to, naprosto hrozné. "Živě si vzpomínám, jak jsem po nedělní večeři s rodinou vykouřila jednoho bývalého a v půlce klečení a sání si říkala, že už se nemůžu dočkat, až to nebudu už nikdy dělat. Ne kuřbu, ale to, že jsem při sexuálních aktech zůstávala strašně potichu," svěřuje se žena s nickem Gina Tonic.

"I když jsem se po ukončení univerzity nevrátila k rodině, rozhodně jsem si tam pak několikrát přivedla partnery a bála se mít sex z důvodu, že by nás někdo mohl zaslechnout. Takže když se blíží svátky, připadá mi, že ke sváteční pohodě neodmyslitelně patří, abyste si nezkazili Štědrý večer tím, že vás maminka uslyší, jak si to rozdáváte s partnerem."

Ale protože lidé jsou vynalézaví, mají své vlastní metody, jak to udělat, aby mohli mít sex v domě rodičů bez obav. Níže jsou jejich rady pro ty z vás, kteří se stále obávají svých svátečních intimních chvilek mimo domov.

Ujistěte se, že jsou všichni rozptýleni

Místo čekání, až rodina odejde nebo půjde spát, je podle Giny nejlepší způsob, jak si zajistit, že vás nechají na pokoji, toto: "Začněte rodinným filmem: ujistěte se, že film je plný akce, a váš táta určitě zesílí prostorový zvuk." Vysvětluje a pokračuje: "Pak se vám uprostřed filmu začne chtít 'spát', řekněte rodině, že jdete s partnerem spát. Pak se věnujte sexu. Hlasitost filmu překryje všechny případné zvuky, které by mohly vzniknout."

Pokud chcete tuto možnost opravdu vyzkoušet a chcete si zaručit, že bude fungovat, pusťte si Smrtonosnou past a cestou po schodech popíchněte rodinu poznámkou "Počítá se to jako vánoční film?". Hádka mezi maminkou a bratrem bude trvat hodiny.

Nechť je mlčení sexy

Jednadvacetiletá Georgina, která stále žije doma, doporučuje v rámci soulože experimentovat s úrovní hluku. "Při snižování hluku a zachování diskrétnosti mi velmi pomohlo zapojení hraček - zejména roubíků," vysvětluje, "nejenže mě to velmi vzrušuje, ale také mi to umožňuje nechat se ošukat maximálně skvěle, aniž bych dělala tolik hluku."

Pro vášnivé chvíle o Vánocích zapojte svou kreativitu

Pokud se vám nechce kupovat roubík jen proto, abyste si ho mohli vzít k rodičům domů (představte si, že by ho našli), pak vám k odhlučnění při sexu postačí i ruka přiložená na ústa.

Nebo naopak: Udělejte rámus

Pokud vám nevyhovuje mlčení, dalším nejlepším řešením může být přehlušení vašich požitků. Zkuste si najít vhodný playlist, který vás neprozradí, ale zároveň nesebere všechnu atmosféru, a pak si reproduktory pusťte směrem ke dveřím ložnice.

Jodie, která také žije doma po celý rok, doporučuje dokonce zvolit místo toho hlasité přehrávání filmu nebo televizního pořadu, protože zjistila, že je to "méně nápadné". "Navíc mám vždy zapnutý ventilátor, aby skryl zvuk vibrátorů. Pokud je zima a je opravdu chladno, otočím větrák směrem od postele, ale přesto ho nechám běžet i během sexu."

Zkuste provizorní zvukovou izolaci

Tato možnost byla zkušenými doporučována nejvíce. Jodie radí: "Abyste se vyhnuli bouchání čela postele do zdi, odtáhněte postel o pár centimetrů od stěny a prázdný prostor vycpěte dekami."

Sophie, která už několik měsíců žije doma se svým partnerem, dodává: "Pokud máte v pokoji dost místa, sundejte matraci a prostěradlo z postele a položte je na podlahu - doslova se tak zbavíte hluku."

Odejděte z domu

Pravděpodobně nejbezpečnější věc, kterou můžete udělat, abyste se o letošních svátcích vyhnuli rodinným příslušníkům, je, že u nich doma skutečně nebudete sexovat. Neříkáme vám, abyste se dali na dogging, ale jak navrhuje Rhiannon, možná zvažte, zda tento čas nevyužít ke "znovuobjevení" sexu v autě.

"Zjistila jsem, že opuštěné parkoviště nebo zaparkované auto na tmavé silnici funguje skvěle," říká Rhiannon. "Jakékoli venkovní eskapády mohou být opravdu zábavnější než přicházet na způsoby, jak zařídit, aby to fungovalo ve vašem dětském pokojíčku. Pokud máte kůlnu nebo garáž a je tam místo, jsou to také docela bezpečné prostory, kde si můžete užít."

Nicméně musíme podotknout, že nevýhodou našeho podnebného pásma je zima. A i když už jsme dlouho neměli Vánoce na sněhu, zima na sex v nevytápěné kůlně bude asi tak nebo tak. I tak ale doufáme, že vám výše uvedené rady sex u příbuzných usnadní, a po milování nezapomeňte bezpečně zlikvidovat kapesníky od sperma, nabídnout, že výměnu povlečení uděláte sami, a zamknout své erotické hračky a pomůcky zpět do kufru.

Tým Flirtkontakt.cz vám přeje ty nejžhavější Vánoce, které jste kdy zažili! A pokud jste bez partnera, ale i tak byste si chtěli trochu té vánoční smyslné atmosféry užít, zaregistrujte se na naší sex seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.