Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Užijte si s análními kolíky

26.červenec 2018
Užijte si s análními kolíky

Zkuste najít zalíbení v něčem, co jste ještě nikdy nezkoušeli. Třeba to mohou být anální kolíky. Užijí si s nimi jak začátečníci, tak pokročilí. Jestli potřebujete toto téma trochu přiblížit nebo poradit konkrétní model, tento článek vám v tom pomůže.

Pro začátek je dobré říci, že anální kolíky poslouží skvěle jak ženám, tak mužům. Větší požitek z toho budou mít pravděpodobně muži, protože narozdíl od žen jim anální kolík může dráždit prostatu a tím je velmi vzrušovat

Zásady při pořizování análního kolíku

Při pořizování jakékoliv erotické pomůcky byste měli být obezřetní a pamatovat na několik pravidel. Krom těch obecných, které jsme zmiňovali již v mnoha článcích, byste se měli držet ještě několika bodů, které jsou pro anální kolíky specifické. Tím prvním je, že by anální kolík měl mít základnu. To znamená, že je na jedné straně (většinou zploštělá) část, která zabraňuje vstupu a zmizení hračky v análním otvoru. Dále byste si měli být jistí, že je základna dostatečně velká a kolík opravdu nebude mít šanci proklouznout. Když si budete tímto dostatečně jistí, přesuňte se k výběru velikosti. Jestliže jste začátečník, měli byste volit tu nejmenší velikost, kterou najdete, i kdybyste si troufali na víc. Ono troufat si je jedna věc, ale natrhnout si... řitní otvor... je věc druhá. Takže opravdu volte takovou velikost, kterou vaše zadnice reálně zvládne. Pokud si myslíte, že se časem přesunete k větším velikostem, pak jsou pro vás úplně nejideálnějším řešením sady, které obsahují 3 nebo i více análních kolíků od nejmenšího po největší.

Samozřejmě dávejte pozor i na materiál, ze kterého je kolík vyrobený. Nejlepším řešením je lékařský silikon, který je hebký, příjemný na dotek a snadno se udržuje čistý. Nevolte kolíky z porézních materiálů, které se špatně čistí a celkově se špatně udržují čisté. 

Lubrikant - to nejdůležitější

Stejně jako ve článcích o análním sexu (1. díl a 2. díl), i zde je nejdůležitější součástí, krom análního kolíku samotného, lubrikační gel. Bez něho to ani nezkoušejte, nemuselo by to dopadnout dobře, anál se totiž sám nelubrikuje, tudíž by docházelo k velkému tření. Namazejte s ním okolí i pomůcku samotnou a pak teprve můžete začít se zábavou. Pozor na kombinaci silikonových erotických pomůcek a olejových lubrikantů - ty se nesmí používat současně, protože dochází k rozpadu silikonu! K hračkám ze silikonu použijte vždy lubrikanty na vodní bázi, které sice vydrží kratší dobu než ty olejové, ale nic jiného vám nezbývá. 

Který anální kolík vybrat?

Existuje mnoho různých druhů a záleží jen na vás, jaký si vyberete. 

Hladký, klasický

Nejvhodnější pro začátečníky. Vyrábí se snad ve všech velikostech, většinou z lékařského silikonu. Mohou být ale například i z chirurgické oceli nebo ze skla. Většinou má tradiční tvar protáhlé kapky zakončené tenkou šťopičkou a následně základnou. 

S vroubky a výstupky

Anální kolíky pro pokročilejší. Pro ty, kteří chtějí ještě něco navíc. Pro začátečníka jsou tyto hračky ale zbytečně náročné vzhledem k tomu, že jejich zasunutí chce často větší variabilitu a připravenost.

Vibrační

Skoro každá erotická pomůcka již v dnešní době vibruje a výjimku netvoří ani anální kolíky. Na trhu jich naleznete sice méně než těch klasických nevibračních, ale když budete chtít, určitě na nějaké narazíte a ještě si budete moci vybírat. A k čemu že jsou takové vibrace dobré? Především k tomu, že stimulují mužskou prostatu. To se většině mužů opravdu hodně líbí, tak proč si to neužít, když je ta možnost? A ženám se vibrační kolíky líbí, protože pociťují příjemný vrnivý pocit uvnitř sebe.

Anální kuličky

Trochu odlišným poddruhem análních kolíků jsou anální kuličky. Ty jsou delší než klasické kolíky. Jedná se o různě dlouhou řadu různě velkých kuliček (někdy se jejich velikost stupňuje), které si zasouváte do análního otvoru, jak daleko chcete, resp. jak daleko vám to umožní koncový úchop nebo základna.

Jaký tvar análního kolíku si vyberete vy?

Jaké anální kolíky stojí za zmínku?

Broad City Ass Of An Angel Silicone Butt Plug

Tento silikonový anální kolík od společnosti Broad City je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Jeho velikost je střední a základna je perfektně vytvarovaná, aby vám pěkně sedla mezi půlky a bylo vám to pohodlné. Skvělá volba pro anální kolík, který chcete nosit při sexuálním styku.

b-Vibe Rimming Petite Butt Plug

Tento vibrační kolík má v sobě zabudované malé kuličky, takže vám to připadá, jako by vám někdo prováděl rimming (lízání análu). Tato verze je určená pro začátečníky (petite - malý), ale seženete ho i ve větší velikosti, jestliže již máte nějaké zkušenosti a chcete být vyplněni víc.

Icicles No. 47 Glass Butt Plug

Skládá se ze tří postupně se zvětšujících kuliček, díky čemuž se stává velmi univerzální hračkou. Je vyroben ze skla, což znamená, že si můžete užívat i hrátky s teplotou a bude velmi jednoduché ho udržet čistý. 

Queen Butt Plug

Jestliže se vám líbí anální kolíky s texturou, pak byste měli věnovat pozornost tomu od společnosti Royal Hiney. Žebrovaný design nabízí zážitek mnoha pocitů a zasouvání a vyndavání této hračky působí extra lákavě.

AMOS Anal Plugs by Vamp Silicone

Jedna velikost análních kolíků nesedí všem, to je zkrátka fakt. Tento ale přichází hned se třemi velikostmi od úplně tenounké až po celkem masivní. Navíc si můžete vybrat se široké škály barev, včetně metalické a mramorové. Vyroben je ze silikonu, proto byste ho měli používat pouze s lubrikantem na vodní bázi.

Je Joue Nuo - App Controlled Butt Plug

Dražší hračka, která ale stojí zato. Zaprvé vypadá velmi stylově a je hedvábně hebká a zadruhé se dá spárovat s telefonem, takže se vám otevírají úplně nové možnosti. Investice za tyto zážitky stojí.

Babeland Anal Beads

Vcelku klasické anální kuličky, které jsou seřazeny od té nejmenší po největší, najdete jich tam celkem 10. Můžete je buď zasunout a nechat na místě jako klasický anální kolík nebo je můžete pomalou zasouvat a vysouvat a prožívat tak senzaci všech nádherných pocitů.

Doc Johnson Mood Silicone Anal Plug

Další skvělá volba pro muže, kteří by si rádi dopřáli trochu toho dobrodružství s prostatou. Opět výrobci tento kolík chytře zahnuli, aby stimulace prostaty stála zato! Navíc se může pyšnit opravdu výbornou průměrnou cenou okolo 400-500 Kč.

Doc Johnson Mood Silicone Anal Plug

Njoy Pure Plug

Tato pomůcka z ručně leštěné nerezové oceli potěší každého, kdo má rád stylové věci. Nutno ale podotknout, že je také velmi těžká, tedy alespoň v porovnání s ostatními, silikonovými hračkami. Dostupná je ve třech velikostech.

Funfactory Bootie Anal Toys, Violet

Dobrá volba pro začátečníky, ale také pro muže, jelikož je její konec mírně ohnutý, aby mohl stimulovat prostatu. Základna je také chytře zahnutá, aby se nestalo, že se něco ztratí uvnitř.

Tantus Perfect Plug Kit

Jestliže jste připraveni se oddávat vašemu análnímu dobrodružství, tyto dva anální kolíky vás nezklamou. Jedná se o menší Perfect Plug a větší, vibrující Perfect Plug Plus. U druhého si můžete zvolit tři různé rychlosti a dokonce ho použít i jako bullet vibrátor.

Adam & Eve's My 1st Anal Explorer Kit

Již podle názvu dokážete pravděpodobně odhadnout, že se jedná o set pro začátečníky. Ale ne ledajaký, ale rovnou vibrační. Obsahuje jeden delší, ale hubený anální kolík a druhý kratší ale širší. Oba se mohou kabelem připojit k ovládání, kterým může partner nebo vy sami kontrolovat vibrace. Jsou voděodolné a na baterky.

OhMiBod- Lovelife Explore - Beginner Pleasure Plug

Jeden z nejrozkošnějších análních kolíků, které můžete sehnat. Na konci má místo základny držátko, které je navíc ve tvaru srdíčka. Celý výrobek je příjemně hladký. Můžete ho využít na hrátky sami se sebou nebo s partnerem.

Tantus Ripple Butt Plug

4 velmi postupně se zvětšující kuličky tvoří tělo tohoto análního kolíku. Užijete si skvělou stimulaci análního otvoru.

BumBum Vibrating Plug

Jeden z nejmenších análních kolíků, které jsou k sehnání. A tím ani nemyslíme na šířku, ale spíše na délku. Je malý a roztomilý. Navíc i voděodolný a vibruje. Co víc si přát?!

Adam & Eve Glass Anal Training Trio

Máme tu ještě jednoho zástupce skleněné pomůcky, které jsou, jak jsme již zmiňovali, velmi praktické především co se čistoty týče. Můžete je používat s jakým lubrikantem chcete. O možnosti měnit teploty již také byla řeč. Zkrátka výběrem skleněného análního kolíku rozhodně neuděláte krok špatným směrem.

Užívejte si anální hrátky, ať už pouze sami se sebou nebo i s partnerem. Váš sexuální život to může obohatit více, než si myslíte. Anální kolík si můžete objednat z nějakého z mnoha internetových erotických obchodů, ale pokud se nestydíte a máte to blízko, můžete si ho jít "osahat" i v reálu do některého ze sex shopů, které najdete po celé republice, například v Praze, Karlových VarechOstravě nebo Českých Budějovicích.

[Lil]

Zdroj obrázku:

https://www.amazon.com

Zdroj:

https://www.cosmopolitan.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.