Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Úžasný sex díky erotické seznamce

4.červen 2022
Úžasný sex díky erotické seznamce

Ani nevím, co mě to napadlo, ale jednou jsem v erotické seznamce viděl celkem zajímavý inzerát. Tak jsem si řekl, že zkusím štěstíčko a odpovím na něj. Bylo mi zcela jasné, že na tyhle inzeráty odpovídá v průměru snad kolem stovky nadrženejch chlápků, ale za pokus člověk nic nedá.

Nedovedete si představit tu radost, když jsem při vybírání pošty narazil na odpověď. Podle té odpovědi jsem usoudil, že je to velice milá holka. Najednou jsem úplně zapomněl na to, že to byl inzerát v erotické seznamce a začal jsem si s tou holkou normálně psát. Ale jednou nastal okamžik a já jsem zjistil, že k ní cítím něco daleko více. No a tak jsme si naplánovali schůzku.

Když jsem ji viděl, tak jsem nevycházel z úžasu. Opravdu nádherná a velice přitažlivá holka. Během asi 30 minut se mě z ničeho nic zeptala, jestli je u mě někdo doma. Když jsem to slyšel, tak mě hlavou prolítla myšlenka, že by snad mohlo být i něco více, ale nechtěl jsem si to připustit a říkal jsem si, že si to jenom tak namlouvám a že ona to nemyslela tak, jak bych chtěl.

Tak jsme teda šli ke mně domů. Nejhorší na tom bylo to, že byli doma rodiče. Nejdříve jsme si jen tak povídali, ale já jsem brzy zjistil, že se nedovedu udržet. Začal jsem jí hladit po jejích nádherných nohách. Ona se mě zeptala, jestli bych nechtěl třeba pustit nějakou hudbu. To, že jí šlo o to, aby nás rodiče neslyšeli, mě napadlo až později. Jenže shodou okolnosti jsem měl právě věž mimo provoz, takže jsem nic pustit nemohl. Tak jsme tam seděli, já jsem ji hladil a povídali jsme si. Potom už bylo celkem pozdě a ona musela na autobus.

Tak jsem jí šel doprovodit. Cestou jsem jí říkal, že pokud ten autobus nestihne, tak u mě klidně může přespat. Řekl jsem jí, že volných postelí je dost. Ona však řekla, že by stejně spala se mnou (v tu chvíli už mi to bylo jasné). V půli cesty usoudila, že ten autobus už nestihne, mně se rozzářily oči a bylo mi jasné, co se bude dít. Šli jsme zpátky. No a teď už to začalo být opravdu zajímavé. Přišli jsme ke mně domů a jak jsem zjistil, tak rodiče už spali. Šli jsme do mého pokoje a já jsem potichu zavřel dveře, abych je nevzbudil.

Teď, když jsem se na Evu podíval, tak jsem cítil ohromnou sílu, která mě k ní táhla. Tak přitažlivou holku jsem prostě snad ještě neviděl. Prostě ta její vůně, její pohyby, no prostě všechno, co bylo s ní spjato, tak mě ohromně vzrušovalo. Přistoupil jsem k ní a obejmul jsem jí. Začali jsme se vášnivě líbat a naše jazýčky si brzy našly společnou cestu. Ona si rukou zajela do svých kalhotek a po chvilce ji opět celou vlhkou vytáhla. Já jsem ji okamžitě ty její vlhké prstíky začal lízat. Chutnala nádherně. Pomalu si sundala svoje tričko a já jsem spatřil její pevné poprsí. To se nedá slovy popsat, jak je Eva nádherná.

Erotická povídka Úžasný sex díky erotické seznamce

Začal jsem jí líbat na krku a chvíli po tom jsem šel trochu níž. A potom ještě níže. No a to už jsem lízal ty její slaďoučká ňadra. Žužlal jsem jí ty její bradavky a cítil jsem, jak se jí to líbí. Vzdychala a sténala a já jsem jí rukou zajel mezi stehna a cítil jsem, jak je vzrušená. Stále jsem jí cucal ty její ňadra a přitom jsem jí svými prsty jezdil v té její nenasytné jeskyňce, která byla stále vlhčí a vlhčí. Občas jsem si ty prsty olíznul a ta vůně a ta chuť mě šíleně vzrušovaly. Od jejích bradavek jsem svým jazykem zamířil k pupíku a začal jsem jí v něm rejdit. Ona u toho začala vzrušením řvát a já jsem si uvědomil, že pokud rodiče spali, tak už určitě dávno nespí.

Letmým pohledem jsem zkontroloval, jestli jsem za sebou zamknul dveře. Bylo zavřeno. Nic víc mě nezajímalo, a tak jsem pokračoval tam, kde jsem skončil. Od pupíku jsem se přesunul k její mušličce a tam, kde jestě před chvilkou byly moje prsty, tak už se nacházel můj mrštný jazýček a vykonával svou práci. Lízal jsem jí ten její vlhký klín a doslova jsem si v tom liboval. Byla dokonalá. Nějak jsem však vycítil, že její orgasmus se už blíží, a tak jsem uznal za vhodné, že bych měl konečně taky použít ten svůj klacek.

Lehl jsem si na záda a ona rychle pochopila, o co mi jde. Stáhla mi moje kalhoty i se slipama a už na mě seděla a vezla se. Opřela se rukama o moje kolena a s hlavou zvrácenou ke stropu se vyžívala v pocitu rozkoše. Já když jsem ji viděl, tak jsem z toho měl erekci o jaké se mi ani nezdálo. Můj klacek byl v tu chvíli snad tvrdší než kámen a to bylo to, co se jí líbilo. Najednou se začala celá chvět, řvala extází a svými nehty se zarývala do mých kolen, o která se ještě stále opírala. Její orgasmus byl tady.

Ještě chvilku jsem ji nechal oddávat se tomu nádhernému pocitu a potom jsem si stoupl vedle postele tak, že měla mého ptáka rovnou před sebou. Jednou rukou ho chytla a druhou rukou si masírovala bradavky. Svým jazýčkem jezdila kolem mého žaludu a přitom mi toho mého ptáka honila. Ten pocit, který jsem u toho měl, se ani nedá slovy popsat. Připadal jsem si jako v nebi. Chvíli potom zrychlila tempo, protože můj orgasmus se blížil. A už byl tady. Začal jsem stříkat jako nikdy předtím. Ona otevřela ústa a dělala vše proto, aby jí neunikla ani kapička, a i když bylo vidět, že tohle neděla poprvé, tak jsem jí stejně postříkal i kolem pusy.

Ona se však olízla a vychutnávala si tu mou dávku. Já jsem to nevydržel a zajel jsem jí svým jazykem do úst a začal jsem jí vášnivě líbat. Cítil jsem hořko slanou chuť spermatu a přitom jsem si hrál s jejím jazýčkem. Potom jsme se mazlili ještě celou dlouhou noc. Nakonec jsme si dali společnou koupel a ona jela domů. Potom už jsme se chovali, jako by se vůbec nic nestalo a doteď z nás jsou super kamarádi. Bohužel jenom kamarádi.

Sex seznamka může být velmi užitečným nástrojem pro úžasné chvilky plné sexu.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.