Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Úžasné pevné sexy tělo, ale... - 2. díl

10.prosinec 2022
Úžasné pevné sexy tělo, ale... - 2. díl

Vše vypadalo více než slibně. Trochu mě sice zarazilo, že jeden z přítomných mužů byl první, kdo ten večer vyzval Věru k tanci, přestože jsme od začátku dávali jasně najevo, že na tomto večírku k sobě patříme. Věra však s ním šla bez jakéhokoli viditelného zdráhání.

Bylo vidět, že spolu netancují poprvé, takže jim to dost šlo. Zejména pohyby tanečnice byly přesné jako u loutky, vedené rukama zkušeného loutkáře. Přitom ale i pružné a ladné. Doslova jsem ji hltal očima. Zároveň mě však zaujala jiná věc. Při podtáčkách, jakmile zvedla vysoko ruku, se jí pokaždé vysoukala sukně šatů víc, než se sluší, takže jsem ze své pozice na nízkém křesle vždy zahlédl nejen krajkový okraj kombiné, ale i kus nádherného stehna nad lemem punčoch. Jeho bělost byla přerušena tmavým podvazkem. Žádný div, že už v té chvíli jsem dosáhl předstartovního stupně vzrušení.

To se znásobilo vždy, když jsem s Věrou tancoval sám. Zejména při ploužácích byla její blízkost, dotyk vláčného těla, vůně a zářivý lesk tmavých očí jakousi pozvánkou na věci příští. Byl jsem napjatý jako struna – zopakujeme si to, co se odehrálo minulou sobotu, budeme spolu dnes v noci souložit, nebo ne?

Konečně jsem se dočkal. Věra mě nasměrovala do jednoho z pokojů, které hostitelé vyčlenili pro jednoznačný účel. Jakmile jsme se ocitli uvnitř, bez dlouhých okolků jsme se začali líbat. Věra zůstala úplně oblečená, v jednoduchých vínově rudých šatech bez výstřihu vypadala nádherně. Pokračovali jsme v líbání. Hned bylo znát vzájemné vzrušení. Položil jsem Věru na válendu, kde zůstala ležet na zádech s nohama v kolenou pokrčenýma. Sundal jsem si sako a lehl si vedle ní. Přitiskl jsem se k ní celým tělem. Načež pokračovalo líbání s rejděním jazyky hluboko v jejích ústech, provázené oboustrannými vzdechy. Pomalu jsem sunul ruku po Věřině noze přes koleno, okraj punčoch, holé stehno nad ním.

Podvlékl jsem ruku pod podvazek a sunul ji výš k jejímu klínu, až moje dlaň ucítila chlupy v rozkroku. Kalhotky neměla. Zato už měla doširoka roztažená stehna, čímž umožnila, abych jí zastrčil prst do kundy. Krásně mazala - pysky i vnitřek pochvy doslova přetékal šťávami. (Nikdy předtím, ale ani nikdy potom jsem se nesetkal s ženou, která by tam dole tak skvěle mazala. Jestli se pro nějakou kundu hodilo v našem pánském seskupení hojně používané označení "olejnička", tak to bylo právě pro tu Věřinu.)

Začal jsem prstem projíždět otvor zaplavovaný přívalem teplého a lepkavého moku, což Věra provázela hlubokými vzdechy. Nepřestávali jsme se přitom líbat a moje volná ruka přitom hladila její kozy, i když jen přes šaty. Také já jsem byl krajně vzrušený, ale kupodivu tentokrát se Věra mého ptáka rukou ani nedotkla. Musela ho ovšem cítit na svém stehně.

Po chvíli jsem usoudil, že nastal čas k zasunutí. Nadzvedl jsem se, rozepnul poklopec a vytáhl jsem ocas z kalhot, trčící a třesoucí se vzrušením. Přiložil jsem hlavičku tam, kde jsem nahmatal okraj Věřiny kundy - vše i nadále bez její účasti. Pouze vyloudila táhlý vzdech poté, co jí můj pták zajel do díry. Začal jsem ji projíždět a Věřin zadek se rozkýval v odpověď prudkým přirážením. Po chvíli mi ale ocas vyklouzl z kundy, sice jsem ho tam rychle vrátil, ale po několika přírazech se to opakovalo. A znovu.

Pak jsem pochopil: Věra používala při mrdání v misionářské poloze poněkud osobitou techniku. Alespoň pro mě osobitou. Úplně napjaté a do véčka roztažené nohy měla zvednuté vysoko, přičemž uchopila oběma rukama špičky chodidel a kýváním nohou uváděla do pohybu zadek při přirážení. Tím však docházelo k tomu, že její půlky byly zvednuté natolik, že pochva směřovala vlastně kolmo vzhůru. A já jsem přitom do ní zajížděl šikmo. Zkrátka a dobře příliš nám ty kopulační pohyby a protipohyby neladily. Prostě jsem nebyl schopen se rytmu komíhání její prdele úplně přizpůsobit. Žádný div, že mě jednu chvíli přepadla obava, že neuspěju, že moje dosavadní chabé sexuální zkušenosti neobstojí při srovnání se zřejmou ostříleností partnerky. A přitom jsem chtěl, tolik jsem chtěl...

Erotická povídka Úžasné pevné sexy tělo, ale... - 2. díl

Nicméně jsme statečně pokračovali v prcání, situaci zachraňovalo moje obrovské ztopoření a neutuchající snaha. Věra přispívala především svými neochabujícími steny a také tím, že její pochva zůstávala příkladně vlhká. Ocas byl svírán hebkou sliznicí stěn její pochvy, po níž lehce klouzal. Navíc jsem mohl zaměstnat ruce na jejích stehnech (zvlášť vzrušující byla část zakrytá hladkostí punčoch), nádherných pevných půlkách, pohrával jsem si s jejími podvazky, krajkovým lemem kombiné a hlavně - neustále jsem poslepu ohmatával chlupy obrostlé velké pysky a venušin pahorek, milostnými šťávami zmáčené malé pysky, nekompromisně obepínající mého ptáka, občas jsem se prstem dotkl i místa, kde jsem tušil poštěváčka. Mrdali jsme usilovně a vzhledem k množství vypitého alkoholu jsem měl dlouhou výdrž.

Přesto se muselo stát, že jsem sice poněkud kostrbatě a přerušovaně (ocas i nadále občas z enormně kluzké partnerčině kundy vyklouzl), ale přece jen dospěl do cíle. Když jsem ucítil, že se blíží vyvrcholení, vytáhl jsem prudce ptáka a s obrovským hekáním jsem v několika nárazech vystříkal celou dávku lepkavé tekutiny na Věřino ochlupení a bříško. Přitiskl jsem se k jejímu tělu, objímal ji kolem ramen, líbal na rozpálené spánky a šeptal do ucha, že ji miluju.

Situace před týdnem se však opakovala. Moje partnerka se najednou chovala na můj vkus nějak příliš zdrženlivě a odtažitě. Jako by o mě ztratila zájem. Přitom ještě před chvílí mi – mezi steny, vzlyky a výkřiky rozkoše – šeptala do ucha, jak moc mě miluje a že chce být se mnou pořád. A teď vůči mně ochládala doslova se čtvercem času.

Po chvíli Věra vstala, protáhla se jako kočka, dokonce i jako kočka spokojeně zavrněla, a urovnávala si pomačkané šaty. Zaraženě jsem ji pozoroval. Pak jenom řekla: „Jdu mezi lidi,“ a zaklapla za sebou dveře. Zůstal jsem ležet na pohovce jako opařený. Položil jsem si ruku na ptáka, abych se z jeho vlhkosti ujistil, že se mi to všechno jenom nezdálo.

Ve velkém pokoji byla zábava v plném proudu. Zahlédl jsem Věru, jak tančí líčko na líčko s nějakým vysokým černovlasým chlápkem. Tiskla se k němu celým tělem, jeho ruka spočívala na vnadných oblinách jejího zadku. Sexuální jiskření mezi nimi nemohlo být zřetelnější. Najednou se sebrali a zmizeli za dveřmi jednoho ze „šmajchlkabinetů“. Žárlivost se do mě zahryzla. Nepotřeboval jsem velkou fantazii k tomu, abych si představil, co se tam děje.

Asi po půlhodině se Věra objevila ve dveřích, tváře jí jen hořely. Rozhlížela se po přítomných – na mě se jen tak letmo usmála – evidentně si vyhlížela dalšího partnera. Netrvalo to nijak dlouho a už zase byla na parketu, tentokrát v náručí lehce olysalého postaršího seladona. Následoval odchod na pokoj a po nějakém čase hledání dalšího partnera. A tak to šlo dokola. Celkem jsem jich ten večer napočítal šest. Včetně sebe.

Ostatních žen jsem si přitom vůbec nevšímal, jen jsem zhrzeně sledoval konec krátkého vztahu, o kterém jsem si bláhově myslel, že je to něco jako rodící se láska. A svůj bol jsem utápěl, jak také jinak, v alkoholu.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.