Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Úžasné pevné sexy tělo, ale... - 1. díl

3.prosinec 2022
Úžasné pevné sexy tělo, ale... - 1. díl

S Věrou jsem se seznámil před týdnem. Vlastně přesně na den. Bylo to na večírku, který pro zaměstnance uspořádalo vedení naší firmy na závěr třídenního „revitalizačního programu lidských zdrojů“, jak tuto akci vznešeně nazývalo.

Předtím jsem znal Věru jen od vidění, patřila k ženám, kterých si nelze nevšimnout. Byla o dost starší než já, odhadem něco přes třicet let, střední postava, plná všude tam, kde to mají muži rádi, blond vlasy, nikoli ovšem přírodní, příjemná inteligentní tvář.

Přestože na večírek přišla ve společnosti svých kolegů, zařídila to tak, že se usadila u stolu vedle mě. Vzájemně jsme se představili a při první příležitosti jsem ji pozval na parket. Nechodili jsme si ani sednout, když hudba přestala hrát, zůstávali jsme na parketu a povídali si. Při tanci jsem si nemohl nepovšimnout ladnosti Věřiných pohybů, pružnosti a pevnosti stehen i vyklenutého zadku – tyto části jejího těla, zejména když v podřepu rytmicky pohybovala pánví, slibně napínaly látku sukně. Ostatně zanedlouho jsem se o kvalitách jejích proporcí mohl přesvědčit i na omak.

Po skončení další série jsme se spolu vytratili na dvůr restaurace, kde se večírek konal, abychom na svěžím nočním vzduchu pookřáli. A zde, v jakémsi tmavém zákoutí, jsme se bez okolků k sobě vrhli. V nejtěsnějším objetí začalo divoké líbání. Naše jazyky se do sebe zapletly, sáli jsme vzájemně své sliny. To však nebylo vše. Náhle Věra vysunula pravou nohu tak, že přitiskla stehno na můj rozkrok. Můj pták, jakmile pocítil tlak pevného a pružného masa, se nenechal dvakrát pobízet a bystře pozvedl hlavu. Věra se mi bez okolků na něj přitiskla, a to tak silně, že jsem se bál, že můj do krajnosti vzrušený klacek v příštím okamžiku exploduje a vystříkne mi plnou nálož do kalhot. Silou vůle jsem kritické chvíle přečkal. Po několika minutách vášnivého líbání, při němž jsem se stihl, alespoň letmo a přes látku šatů, přesvědčit nejen o velkoleposti jejího zadku, ale i koz, jsme se od sebe přece jen odtrhli.

Nasměroval jsem Věru na cestu přes nedaleký park k lavičce, která stála ve stínu mohutného stromu. Zářijový večer byl ještě poměrně teplý. Usadili jsme se vedle sebe. Věra se na mě dívala tak nějak zvláštně, jako by se ptala sama sebe, co si má v dané chvíli počít. Nechtěl jsem jí dát příliš času na nějaké rozjímání, a tak jsem ji rychle objal kolem ramen a začal ji líbat. Tiskl jsem se k jejímu kyprému, přitom ale pevnému tělu a ucítil stoupající vzrušení. Také její rty doslova žhnuly, její horký jazyk se třel o můj. Třesoucími se prsty jsem jí rozepnul blůzu a vyprostil kozy z košíčků podprsenky.

V mdlém světle nedaleké pouliční lucerny zazářila jejich bělost, střídavě jsem olizoval a sál pyšně vztyčené bradavky. Věra s hlavou lehce zakloněnou přidušeně sténala. Zároveň jsem jí jel rukou pod kostkovanou sukní a pod kombiné vzhůru po stehně. Minul jsem horní okraj punčochy, přejel podvazek, až moje prsty zajely pod kalhotky. Prohrabával jsem houštinu chlupů, dotýkal se jejích sliznic – vše již bylo hojně zmáčené, jak do krajnosti vzrušená Věra tekla. Zastrčil jsem ukazovák do pochvy, její stěny ho ochotně, ale těsně obemkly. Chvíli jsem jezdil uvnitř sem a tam a pak jsem Věře tlakem na její bedra naznačil, aby nasedla na můj klín.

Erotická povídka Úžasné pevné sexy tělo, ale... - 1. díl

Jakmile se usadila s doširoka roztaženýma nohama na mých stehnech, vyhrnul jsem jí sukni i okraj kombiné až k pasu, takže v neduživém světle pouliční lampy zasvítila bělost jejích stehen mezi okrajem punčoch a kalhotek. Rozepnul jsem si poklopec a po menší námaze jsem vytáhl již důkladně ztopořený ocas ze sevření spodků. Věra se trochu nadzvedla, odtáhla látku kalhotek mezi nohama stranou a zastrčila si ocas k vchodu do obnažené pochvy. S ocasem hluboko vraženým ve svých útrobách začala vysedávat na mém klíně, zprvu pomaleji a pak stále rychleji, až přešla k přímo zběsilému tempu. Popadl jsem ji oběma rukama za půlky a jejich nadzvedáváním a spouštěním jsem jí pomáhal přirážet. Přitom jsem neustále cucal naběhlé hroty jejích pohupujících se koz. Cítil jsem její horký dech na krku. Vyrážela krátké steny, přesně v rytmu pohybů své zadnice.

Po nějaké době Věra ve svých pohybech ustala, zvedla se, ale jen aby zaujala obrácenou polohu. Sotva se znovu uvelebila na mých stehnech, sáhla dozadu, popadla mě za ptáka a zavedla si ho zpět do své zmáčené a pohostinné kundy. Předklonila se k mým kolenům a její zadek obnovil kmitavý pohyb. Vyhrnul jsem jí vzadu sukni tak, abych mohl sledovat, jak její půlky s pleskáním dopadají na moje stehna. Viděl jsem i, jak se můj pták vynořuje a hned zas mizí v temném zákoutí mezi Věřinýma nohama. Zalévaly ho teplé přívaly jejích šťáv. Když pak její prsty těsně obemkly můj ocas u kořene, takže byl rázem ve dvojím sevření, pocítil jsem neklamné příznaky přicházejícího orgasmu. Také Věra to nejspíš poznala, neboť rytmus jejího přirážení se ještě zrychlil.

Vytrhl jsem ocas hluboko zaražený uvnitř jejího těla právě včas - párkrát sebou zacukal a vyplivl sperma na klín mojí partnerky. Po chvíli, když se náš dech trochu zklidnil, jsem jí galantně podal kapesník. To už Věra seděla vedle mě, mlčky se otírala a rovnala si oblečení. Tvářila se přitom tak nějak nezúčastněně. Jako kdyby ve vztahu ke mně náhle ochladla. Dovolila mi jen pár letmých polibků na tvář. Pak se zvedla a se slovy: „Musíme se vrátit. Stejně je blbý, že jsme tak dlouho pryč.“ vyrazila zpátky k restauraci. Měl jsem co dělat, abych s ní srovnal krok. Něco jsem do ní hučel. Zareagovala však až na to, když jsem zastavil a pokusil se ji obejmout. Z její strany to bylo objetí více než vlažné.

Byl jsem z Věřina chování hodně zmatený. Zvlášť když si mě po zbytek večera prakticky vůbec nevšímala. Vesele tancovala s jinými muži a já jako bych byl pro ni vzduch. Naději mi pak dala až na úplný závěr. Před posledním tancem za mnou přišla, popadla mě za ruku a celého zmateného téměř dovlekla na parket. Při tanci se ke mně tiskla a nakonec mi řekla, abych počítal s tím, že příští pátek pro mě něco bude mít. „Neboj, budeme spolu,“ dodala mnohoslibně.

Nastoupil jsem do taxíku a uvelebil se vedle Věry. Jakmile jsem ucítil pružnost jejího boku a stehna, hned mě zavalila vlna vzrušení. Těšil jsem se na večírek, na který mě moje nevyzpytatelná přítelkyně pozvala.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.