Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Už nikdy nudný Silvestr

30.prosinec 2020
Už nikdy nudný Silvestr

Vkročte do nového roku tou správnou nohou (nebo jakoukoliv jinou částí těla). Dnes se dozvíte, jak to udělat, abyste neměli nudný sex jako vždycky a užili si Silvestr a všechny další dny!

Dřív jste s partnerem zažívali výbuchy slasti a užívali si pokaždé jinak... A teď jste zabředli do intimního stereotypu? Víme, jak vrátíte sexu šťávu!

Nenechte to zajít tak daleko!

Celé si to uvedeme na příkladu, který bude určitě blízký mnoha lidem, protože něco podobného se stane téměř v každém sexuálně neopečovávaném dlouhodobém vztahu. Představte si paní Radku. Ta, když začala chodit se svým současným manželem, byla se sexem nad míru spokojená. Najednou začala chápat, co na tom sexu všichni vidí. Když ještě chodila na střední školu, měla dvě známosti. Ale ani jeden z těchto mužů (v té době spíše chlapců) ji nebyl schopen dát to, aby si mohla říct, že ji sex baví. Orgasmu s nimi nedosáhla, musela se o to postarat sama masturbací.

Byla to doba, kdy si dovedla představit, že by sex úplně vypustila ze svého života. To je také důvod, proč ji její současný manžel, Marek, tak okouzlil - dopřával jí galantnost, jemné doteky a jiné nádherné maličkosti, které v Radce probouzely ohrmný chtíč. Jejich milování bylo divoké a vášnivé. Po každém rande se chvěla ještě druhý den v práci. Po pár měsících se k sobě nastěhovali. A tady právě nastává zlom. Zatímco láska se upevňovala, sex začal být stereotypní. Zprvu si toho ani nevšimli, protože měli moc práce se stěhováním, hledáním nové práce a dalšími nepříjemnostmi. Najednou se milovali jen jednou nebo dvakrát do týdne (zatímco předtím každý den). Prvotní vzrušení opadalo.

Pak ale přišla chvíle, kdy se Radka začala sexu úplně vyhýbat, nelákal ji. Svolila ke styku jen proto, aby neohrozila jejich jinak dobře fungující vztah. Jinak se opět začala uspokojovat masturbací a různými fantaziemi. Co by Radka měla v tuhle chvíli udělat? Rozhodně to začít řešit! Jakmile budete s partnerem podobnou situaci ignorovat, jednou to bouchne. A pak to nebude pěkné. 

Základem je odvaha

Ano, na zlepšení života dostanete všude mnoho rad. I v našem magazínu můžete najít velké množství článků, které vám poradí, jaké nové polohy můžete vyzkoušet, jaké erotické hračky koupit nebo jaká jiná pomůcka udělá váš sex nevšední. Ale to nejdůležitější, co k tomu, abyste se opravdu mohli někam posunout, je odvaha experimentovat. Většinou totiž váš problém v sexu netkví v tom, že byste si nějakou sexuální polohu nemohli vymyslet sami, ale že vám schází právě ona odvaha. 

Možná se vám honí hlavou, jestli by se na vás partner nekoukal s pozdviženým obočím, kdybyste mu navrhli, že si vyrazíte společně do sex shopu. Také si možná říkáte, že byste se po takové době cítili trapně a mnoho dalšího... Ale všechny tyto otázky jsou důvodem, proč tiše trpíte (a trpí váš vztah). Je totiž pravda, že k lásce neodmyslitelně patří i sdílení intimity, a jestliže to budete provádět automaticky a nebudete "přítomní", budete časem spíš jako dlouholetí kamarádi než jako milenci, manželé. Trápí-li vás tento stav, berte to jako výstražnou červenou kontrolku, která vám dává najevo, že byste s tím měli něco udělat a posunout váš milostný život někam dál.

Užijte si Silvestr 2020!

Stereotyp ničí celý vztah

Veškeré obavy budou klást další otázky, které by vás jinak ani nenapadly. Nebudete se chtít svého partnera nijak dotknout a budete přehodnocovat vlastní potřeby. Opravdu je pro vás žhavý sex opravdu tak důležitý, když ve všem ostatním vztah skvěle klape? Pokud si na takovou otázku odpovíte, že pro vás není důležitý, sami si odepřete krásné chvilky, ale i ventil každodenního stresu. Postupně se ve vás bude hromadit vztek a vybouchnete kvůli každé maličkosti, například bude oheň na střeše jen kvůli nezvednutému prkénku na záchodě nebo nevyneseným odpadkům.

Podle studie univerzity v Kentucky, která se zabývala sexuálním chováním, je také pravděpodobné, že se vám partner dokonce úplně znelíbí. Respondenti, kteří uvedli, že je sex s partnerem nudil, na nich totiž hledali nedostatky i mimo ložnici, zatímco sexuálně spokojení respondenti nedostatky svých partnerů spíše omlouvali. Takže raději moc nečekejte a sdělte svému milovanému, že vás tento sex už nebaví a chtěli byste to zkusit jinak. Nezapomínejte ale na to, že ego vašeho partnera je křehké a raději mu řekněte, co byste v posteli chtěli dělat, co by se vám líbilo a po čem toužíte, než abyste ho kritizovali.

Ani si neuvědomujeme, kolik věcí děláme během dne automaticky. Jde o zavedené algoritmy, které nám dodávají pocit jistoty - víte, co vás čeká. Ale tyto stereotypy mají velkou nevýhodu, a to tu, že nejsou sexy. Pokud je budete uplatňovat v posteli, zničí všechnu vášeň. Zkuste proto na to jít úplně opačně. Víkendy, které běžně trávíte třeba s přáteli nebo s dětmi, si dejte jenom ve dvou - vyjděte si do restaurace, na kurz tanga nebo třeba stanovat. Ani v posteli nedělejte všechno stejně - pokud jste byli spíše pasivní, buďte aktivní, jestliže se sex odehrával především v ložnici, zkuste tentokrát kuchyň nebo koupelnu.

Naprosto zásadní pro zdravý sexuální život je zdravé sebevědomí a radost z vlastního těla. Nezapomínejte, že čím se hodnotíte lépe, tím víc očekáváte jak od života, tak od sexu. To je taky takový první krůček. Když spokojení se svým tělem nejste, máte teď skvělou motivaci s tím něco udělat. Sebevědomí je totiž sexy!

Bude přeci Silvestr!

Za dva dny je Silvestr. Ideální doba trochu se odvázat a zkusit být ke svému partnerovi upřímní. Máme proto pro vás tipy na alkoholické drinky, které si můžete připravit doma. Opijte se ale jen tak "do nálady", určitě to s alkoholem nepřehánějte. Také myslete na to, že byste neměli míchat moc druhů najednou...

Vkročte do nového roku 2021 těmi správnými pohyby!

Brusinkový nádech

Co budete potřebovat:

45 ml tequily

45 ml brusinkového džusu

45 ml pomerančového likéru

kapka agávového sirupu

led

Naplňte šejkr ledem a všemi tekutými ingrediencemi. Pořádně protřepejte a nalijte přes sítko. Sklenici dozdobte brusinkami obalenými v cukru.

Ovocné želé

Tohle překvapení si pro jistotu nachystejte už večer před oslavou. Uvedete jím svého partnera, ale i případné hosty do slunné nálady!

Co budete potřebovat:

1/2 skleničky mandarinkové šťávy (mandarinky rozpulte, šťávu z nich vymačkejte pomocí ručního lisu na citrusy a vydlabanou kůru schovejte)

1/2 skleničky aperolu

sklenička proseka

1 a půl balíčku neochucené želatiny

1/4 hrnku krystalového cukru

Do pánvičky nalijte šťávu z mandarinek, přidejte želatinu a cukr a počkejte, než se tekutina vsákne. Potom zahřejte pánev na mírný plamen/stupeň a směs nechte rozpustit. Míchejte a ohlídejte, aby želatina neprošla varem. Odstavte, nechte vychladnout a mezitím sáhněte po slupkách, ty naskládejte do formiček na muffiny. Dobře vychlazenou směs nalijte do sklenic, zalijte prosekem a aperolem. Vše na čtyři hodiny uložte do lednice, než želatina zatuhne. Pochoutku pak stačí nakrájet na dílky a máte hotovo!

Nápoj lásky

Ten název není vtip, už po prvním doušku se do drinku zamilujete!

Co budete potřebovat:

30 ml bourbonu

30 ml brandy

20 ml šťávy z citronu

15 ml broskvového likéru

500 g krystalového cukru pro přípravu sirupu

kapka kořenité přísady Peychaud's Bitters

Nejdřív vyrobte cukrový sirup: 500 g krystalového cukru nasypte do hrnce a zalijte 350 ml vody. Přiveďte k varu a míchejte, dokud se cukr nerozpustí. Nechte probublávat asi šest minut, pěnu z povrchu odeberte. Ingredience dejte do šejkru s ledem, protřepejte, přelijte do sklenice na martini. Pití dozdobte plátky broskví.

Co se asi bude o letošním Silvestru dít?

Kávový koktejl

Dejte si kávu v její zábavnější podobě - s troškou likéru!

Co budete potřebovat:

hrnek černé kávy

malý panák Baileys

Uvařenou kávu vychladlou na pokojovou teplotu nalijte do formičky na led a zavřete aspoň na tři hodiny do mrazáku. Potom ledové kostky hoďte do skleničky a přelijte panákem Baileys. Nebo dvěma.

Opilí medvídci

Vysypat z pytlíku želatinové figurky a naložit je do vodky? Geniální! Rozdějte hostům naběračky a hurá do toho.

Co budete potřebovat:

900 g gumových medvídků

1 litr vodky

Velkou sklenici vycpěte gumovými medvídky, ale pozor, ne až po okraj. Mělo by vám zbýt aspoň 10 centimetrů volného místa. Nádobku až po okraj naplňte vodkou, uzavřete víčkem a aspoň na čtyři hodiny uložte do ledničky. Alkohol, který se do miniaturek nevpil, odlijte stranou (určitě na něj přijde ještě večer řada) a dobrota je na světě!

Pozdrav z Karibiku

Užijte si slunce v zádech, písek mezi prsty a vůni moře i doma v zimě!

Co budete potřebovat:

2 velké panáky zlaté tequily

2 velké panáky ananasového džusu

1 velký panák sodovky

Do široké sklenice nasypte led, vlijte tequilu a džus. Tekutiny promíchejte a zřeďte vodou. Své dílo dozdobte koktejlovou třešní a měsíčkem citronu.

Zelené potěšení

Dopřejte si okurkové mojito

Co budete potřebovat:

2 velké panáky bílého rumu

1 malý panák cukrového cirupu

8 měsíčků limetky

6 lístků máty

2 dl sodovky

1 malý panák okurkového freshe (okurku rozmixujte se 3 lžícemi vody a trochou cukru)

Ve sklenici rozmačkejte limetku, mátu, okurkovou šťávu a sirup. Zalijte rumem a sodovkou.

Užijte si skvělého SilvestraFlirtkontakt vám přeje jenom to nejlepší do nového roku!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.