Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Už jste vyzkoušeli stimulaci perinea?

26.březen 2019
Už jste vyzkoušeli stimulaci perinea?

Víte, kde se nachází perineum a jak ho můžete stimulovat? Mnoho lidí o této možnosti stimulace vůbec neví, protože se o ní moc nepíše a člověka samotného nenapadne toto místo většinou stimulovat. Většinou ho tedy máme na těle naprosto bez povšimnutí. Ale to je velká škoda, a to především u mužů!

A ano, budeme se věnovat mužům především, protože dráždění jejich perinea má oproti dráždění ženského perinea mnohem větší efekt. Perineum se u muže nachází mezi análním otvorem a šourkem, česky mu jinak říkáme hráz. I když se to nemusí na první pohled zdát, pokud se ho budete dotýkat, masírovat ho nebo ho jinak dráždit, bude to přinášet pocity, které si rozhodně budete užívat. 

"V těchto místech se uvnitř nachází prostata, takže je toto místo velmi eroticky citlivé, stejně jako každá jiná erotogenní zóna," říká Lorrae Bradbury, zakladatelka stránek Slutty Girl Problems. Věřili byste, že díky masáži perinea dokonce může muž dosáhnout orgasmu? Pokud ne nebo nevíte jak na to, určitě si přečtěte další řádky, ve kterých vám to vysvětlíme. 

Jestliže se cítíte nejistě, protože jste o této praktice nikdy neslyšeli, tak váš ujišťujeme, že to je úplně normální. Člověk není encyklopedie, aby věděl vše, ale je dobré prozkoumat to, o čem nic nevíte a rádi byste se něco dozvěděli. Někteří muži nechtějí vyzkoušet anální sex, protože si myslí, že by jim to nebylo příjemné nebo by se u toho necítili dobře. Toto je úžasná náhrada právě za anální sex, nic se nikam nestrká (někteří muži z toho mají skoro až noční můru) a na druhou stranu to má v podstatě stejný efekt, protože se u obojího jedná o stimulaci prostaty, akorát v našem případě o nepřímou. I tak to ale můžeme považovat za stigma této metody, protože muži občas nechtějí stimulovat jiná místa než penis nebo varlata. Týká se to ale především lidí, kteří o těchto jiných způsobech uspokojení nic neví.

"Tato oblast se jen výjimečně objevuje v pornografii a už vůbec se jí nevěnuje pozornost na školách v sexuální výchově. Je tedy v podstatě nemožné, aby všichni muži věděli o sexuálních výhodách perinea," říká Daniel Saynt, zakladatel stránek The New Society for Wellness. 

Jak dosáhnout díky stimulaci perinea orgasmu?

Když budete chtít prožít uspokojení díky stimulování perinea, budete muset trochu prozkoumat své tělo. Ideálním místem pro to může být třeba sprcha, ve které můžete rukama zkoumat, co se tam dole vlastně přesně nachází. "Když budete stát, nadzvedněte trochu své nádobíčko a dostaňte se prsty k perineu, na které pomocí nich můžete začít vyvíjet tlak. Pokračujte ve vyvíjení tlaku a přibližujte se směrem k análnímu otvoru. Také si můžete k tomu dřepnout, abyste se k tomuto místu lépe dostali. Pánevní a anální svaly můžete stahovat a uvolňovat podle toho, jak budete vyvíjet tlak. Po nějaké době byste měli pocítit lehké smršťování varlat," vysvětluje Saynt.

Perineum nemusíte stimulovat jen vy, může vám pomoci i vaše partnerka

Dejte šanci erotickým hračkám

Vibrace jsou skvělým způsobem, jak si to celé ještě více zpříjemnit. Jestliže máte tušení, že by se vám stimulace perinea mohla líbit, pořiďte si co nejrychleji masážní přístroj na prostatu. Naprosto to změní (v dobrém slova smyslu) celou tuto záležitost. Saynt doporučuje masážní přístroj Lelo Loki Wave, který se může použít pro vnitřní i vnější stimulaci a umí spcieální pohyb tam a zpět.

Jděte do postele, lehněte si na záda a uvolněte se. "Aplikujte tlak na místo vzdálené zhruba 2,5 cm od análního otvoru. To správné místo najdete tak, že vám tělem projede pocit, jako byste byli zasažení velmi mírným elektrickým proudem. Hlaďte toto místo a okolí hračkou, pokud chcete zažít několikanásobné orgasmy, nebo se soustřeďte pouze na toto místo a můžete dosáhnout svého 'milking pointu'," říká Saynt. Jestliže nevíte, co to je milking point, zde máme vysvětlení: jedná se o stav, kdy je muž schopný ejakulovat několikrát za sebou, a to dokonce i bez erekce.

Možná se nejdříve budete muset trochu zahřát tak, že se budete těchto míst dotýkat nejprve jemně a až poté teprve přejdete k silnějšímu tlaku nebo k erotické hračce. A i u hraček začínejte nejprve s menšími, jemnějšími vibracemi a časem se propracujte k silnějším. 

Chce to čas

Nezlomte nad tím hůl, pokud se vám nebude dařit dosáhnout orgasmů okamžitě. Musíte to zkoušet znovu a znovu a ono se to povede. Jestliže ale přijdete na to, že i přes mnoho pokusů nedosáhnete orgasmu, a dokonce ani vaše partnerka vám s tím nemůže nijak pomoci, je to naprosto v pořádku. Ne každý má holt to štěstí. Navíc neexistují žádné vědecké důkazy o tom, zda opravdu KAŽDÝ muž může dosáhnout tímto způsobem orgasmu. A všichni, muži i ženy, by si měli uvědomit, že cíl sexu není vždy dosáhnout orgasmu, ale prožívat krásné pocity a chvilky, které si budete oba užívat. Zkoumejte vaše těla a užívejte si všechny pocity, které se vám nabízí.

Abychom to trochu odlehčili, můžete si přečíst několik příběhů mužů, kteří mají zkušenosti s masážními přístroji prostaty, které vám mohou přiblížit, jaké to je z jejich pohledu.

Erotické pomůcky na stimulaci prostaty vám mohou velmi pomoci při dosahování orgasmů

Příběhy o stimulaci perinea, které muži zažili

"Občas dokáže hračka udělat orgasmus intenzivnější, jak se moje svaly okolní napnou, někdy ho ale spíše zhorší. Jindy zase bylo skvělé ji použít až těsně před orgasmem. Ale rozhodně to je sranda a použiju ji znovu." - Charlie, 48 let

"Poprvé jsem masážní přístroj prostaty použil asi před deseti lety. Po rozdvodu jsem začal trochu sexuálně experimentovat a zkoušel jsem věci, do kterých se mé bývalé ženě nechtělo. Randil jsem s jednou ženou a ta mi ráda strkala prst do zadku a musím říct, že se mi to opravdu líbilo. Tak trochu jsem s análními hrátkami experimentoval ve svých dvaceti letech, ale když jsem byl starší, tak to tomu z nějakého důvodu dávalo úplně nový náboj. Tak jsem šel ven a koupil jsem si masážní přístroj prostaty. Moje partnerka ho na mě používala, když mi ho honila, nebo když jsem sám masturboval. Když už jsem skoro byl, tak ho zastrčila do mě co nejhlouběji a orgasmus byl opravdu neskutečně intenzivní. Miluji tuto hračku a dost často ji používám." - Jim, 50 let

"Jediné, kdy jsem to vyzkoušel, bylo, když jsme se s mojí ex rozhodli, že začneme trochu experimentovat. Bylo to celkem příjemné, když jsem se po nějaké chvíli uvolnil a zbavil nervozity z něčeho nového. Jí se líbilo to na mě používat a orgasmus, který jsem zažil, byl ten nejsilnější, jaký jsem kdy měl." - James, 38 let

"Po tom, co mi přítelkyně nějakou chvíli zadek prstila, se rozhodla, že mi do něj strčí svůj vibrátor na bod G, který nasměrovala na prostatu a přitom mě kouřila. Když jsem se udělal, dočasně jsem ohluchnul extází. Netřeba tedy říkat, že jsem opravdu velký fanoušek této stimulace." - Bradley, 47 let

"Když jsem poprvé použil tuto erotickou hračku, věnoval jsem pozornost i svému penisu, ale po několika minutách toho, co jsem si přitlačil hračku víc proti prostatě, jsem nechal penis být a zaměřil jsem se pouze na hračku. Bylo to opravdu dobré a pocit byl to první, na co jsem se soustředil, ale když jsem začal masírovat prostatu v krouživých pohybech, stejně jako to dělá moje žena prsty, nabralo to úplně jiných otáček. Cítil jsem, jak se po mém rozkroku rozlévá teplé brnění a lechtání v penisu. Začal jsem se třást. Trochu jsem zapohyboval boky a vibrace jako by se rozlézaly po celém mém těle. Dokonce jsem je cítil až v bradavkách a v zadní části krku. Pamatuji si, že jsem byl na chvíli mimo a jen jsem všechno cítil. V té chvíli byl rytmus i vibrace velmi intenzivní a mé celé tělo bylo jako v křeči. To bylo dost na to, aby mě to dostalo až na hranu." - Sean, 44 let

"Myslím si, že hlavním důvodem, proč jsem nikdy neměl celotělový orgasmus díky dráždění prostaty, je ten, že o tom slyšíte tolik, a tak od toho taky hodně očekáváte. Nevím, jestli to dělám špatně nebo prostě moje tělo takto funguje. Rozhodně mi to způsobuje pouze obyčejné orgasmy, trochu intenzivnější, to ano, a taky mám rád ten pocit plnosti. A taky musím uznat, že je to zábava hrát si takto s partnerkou, je to tak trochu hra o moci." - Steve, 24 let

Prostatu můžete dráždit buď nepřímo přes perineum nebo přímo díky análnímu otvoru. Kterou variantu si vyberete, to už je pouze na vás. Můžete dokonce tyto dvě varianty spojit, díky jim často muži zažívají celotělové orgasmy, na to ale potřebujete vhodnou pomůcku, která vám to umožní. Tyto erotické pomůcky prodávají v každém sex shopu, které naleznete nejen v těch největších městech, jako jsou PrahaBrno nebo Ostrava, ale i v menších městech. Nebojte se trochu experimentovat a oddat se nádherným pocitům, které to bude přinášet.

[Lil]

Zdroj:

https://www.menshealth.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.