Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Uspokojte ho stimulací prostaty

6.květen 2018
Uspokojte ho stimulací prostaty

Ženy často ani neví, že by se muž dal stimulovat nějak jinak než stimulací penisu. Je to velká škoda, protože pánové mohou zažít naprosto nové pocity, když se žena věnuje jejich prostatě. Jestliže chcete svému partnerovi udělat radost, ženy, postupujte podle následujících rad.

Někteří lidé ví, jiní ne, že prostata je erotogenní zóna. Její stimulace přináší mužům velmi slastné pocity, někteří říkají, že i lepší, než při klasické stimulaci penisu. Na druhou stranu tu máme ženy i muže, kteří s tím nechtějí mít nic společného, protože se jedná o hrátky se zadní částí těla. Ženy často kvůli hygieně, která se dá hravě vyřešit, navíc do těchto míst ani nemusí zavádět vlastní prsty, ale mohou použít erotickou hračku. Muži mají větší problém, který je často založen na myšlence, že do análu si něco zavádějí pouze homosexuálové. Ráda bych řekla, že dnešní společnost to bude mít již nastaveno jinak, protože jsme se už dost posunuli, okolo sebe ale stále vidím mnoho takových mužů, kteří sympatizují s tímto naprosto nesmyslným názorem. Je na každém, aby si uvědomil, že to tak není a šel za svým vlastním uspokojením, které z této praktiky plyne. Prostata totiž obsahuje velké množství nervových zakončení.

Ženy by se neměly pouštět do mužských análních hrátek bez nějakého plánu. Proto jim ho dnes přinášíme, včetně jiných důležitých informací, které budou užitečné jak ženám, tak i mužům.

Často se jí říká mužský bod G

Nehledě na to, zda ženský bod G opravdu existuje, protože o tom se vedou stále ještě spory (vědci si myslí, že se jedná pouze o prodloužení klitorisu), je velmi zajímavé, že prostata má stejný vedlejší účinek - jako tlačítko pro skvělé orgasmy - jako bod G. Odborníci vysvětlují, že prostata obsahuje velké množství citlivých nervových zakončení, díky nimž je muž schopen prožít velmi silný orgasmus. V knize, která popularizovala bod G u žen, se klitoris přirovnával k penisu a bod G zase k prostatě.

Není to zas tak hluboko, jak si myslíte

Nemusíte se bát, že byste prostatu museli hledat v hlubokých a temných prostorách análu. Bude vám stačit zhruba 3/4 délky prstu, abyste ji našli. Poznáte ji tak, že nahmatáte věc velikosti a tvaru vlašského ořechu.

Komunikace je klíč

Ano, říkáme to u skoro každého článku, to ale proto, že by na to lidé opravdu měli dbát. Obzvláště dobře se musí prodiskutovat téma análního sexu nebo jakékoliv stimulace spojené s análem. Jak bylo zmíněno, ne každému je to příjemné, proto si dávejte pozor. Pokud se k tomu druhá strana nemá, zkuste navrhnout nějaký kompromis. Určitě ho ale do ničeho nenuťte. Jestliže se o tom budete někdy pouze nezávazně bavit a o týden později vás to při postelových hrátkách napadne, nemůžete do toho jen tak skočit. Zeptejte se, zda se partnerův názor na věc od té doby nezměnil.

Připravte se společně

Kdokoliv se pouští do análních hrátek, měl by předpokládat, že se to může trochu zvrtnout a ne vše bude úplně čisté. Udělejte proto maximum, aby se to nestalo. Zaprvé by si muž měl jít vykonat potřebu. Pak můžete jít oba do vany a pořádně si navzájem umýt intimní partie zepředu i zezadu. Jestliže to chcete udělat ještě důkladněji a chcete mít opravdovou jistotu, proveďte klistýr, ačkoliv není úplně potřeba. Pokud se dohodnete, oholte chloupky, jejichž tahání by při stimulaci nebylo moc příjemné.

Někteří muži se stydí a nechtějí, aby jim žena prostatu stimulovala

Uvolněte atmosféru

Stejně jako u klasického sexu, ani u těchto hrátek nechcete, aby to celé vypadalo nějak strojeně. Uvolněte co nejvíce atmosféru, jako by se nic netradičního nemělo odehrávat. Můžete klidně začít příjemnou olejovou masáží zad a rukama se poté dostat blíže k hýždím. Poté se naprosto plynule přibližovat k análnímu otvoru, roztahovat půlky od sebe. Nebo začněte orálním sexem klasicky u penisu a jazykem zajíždějte do této oblasti. Při manuální stimulaci penisu můžete zase přibližovat svůj palec. 

Můžete ji stimulovat i nepřímo

Pokud si vy nebo váš partner netroufáte rovnou na přímou stimulaci prostaty, můžete ji stimulovat i nepřímo. Výsledky zde ale nejsou úplně stoprocentní, je možné, že se to nepovede, ale za zkoušku nic nedáte. Dva prsty umístěte na jeho perineum (česky hráz), které se nachází mezi šourkem a análním otvorem. Masírujte toto místo, dokud nedosáhne orgasmu. V průběhu akce spolu komunikujte, abyste věděly, zda máte přitlačit nebo masírovat naopak jemněji.

Nepodceňujte důležitost lubrikačního gelu

Pomyslete na to, jak bolestivé by bylo, kdybyste do análu zaváděli něco "na sucho". Ten se totiž na rozdíl od vagíny sám nelubrikuje, takže umělá lubrikace je naprosto nezbytná. Můžete použít jakýkoliv lubrikační gel - ten, který vám nejvíce vyhovuje (nebo jich vyzkoušejte několik a pak na to teprve přijdete). Naneste ho jak do análu, tak na prsty, aby vše opravdu skvěle klouzalo.

Procvičujte zlaté pravidlo prstění

Prstěte ostatní tak, jak byste chtěli, aby oni prstili vás. Jednoduché. Takže si určitě pořádně ostříhejte nehty, nezapomeňte použít pilník a pořádně si umyjte ruce. Až budete uvnitř, nemůžete neustále vyndavat a opět zasunovat prsty. Jakmile jsou jednou uvnitř, nechte je tak. Není to o tom, abyste jimi hýbaly tam a zpátky, ale abyste masírovaly žlázu. Více o tomto masírování se dozvíte níže.

I některé erotické pomůcky vám mohou pomoci se stimulací prostaty

Relaxace je všechno

Pokud jste se rozhodly masírovat nejprve jeho perineum, udělejte tak jako první. Poté se přesuňte k análnímu otvoru a věnujte jeho vnější části nějaký čas. Několik minut jeho masírování postačí. Pokud to budete dělat správně, svěrač se uvolní a otevře. Nic nezasunujte dále, než mu to bude příjemné. Pokud vaše prsty narazí na překážku, zastavte se tam. Možná to i bude znamenat, že je to pro dnešek konečná stanice a dostat se dál můžete zkusit příště. Hlavně nepoužívejte sílu.

Vyzkoušejte pohyb "pojď sem"

Ano, toto funguje krom žen i na muže! Jakmile je prst zhruba 5 cm hluboko, zatlačte ho jemně proti zdi jeho perinea a zkustem prstem pohyb "pojď sem". Také můžete prstem kroužit okolo prostaty nebo pohybovat prstem shora dolů nebo ze strany na stranu. Když budete chtít skončit, pomalu prsty vytáhněte, náhlé pohyby nejsou úplně ideální.

Použijte vibrátory určené k stimulaci prostaty a perinea

I takové vibrátory existují a jejich výběr není vůbec malý! Proč by měla mít z vibrátorů potěšení jen žena, že ano? Muži si to také zaslouží, tak jen do toho. Poohlédněte se po takovém, který je správně zahnutý, aby mohl mužskou prostatu co nejlépe stimulovat. Princip není ten, že mu ho tam hned narvete dovnitř, ale stejně jako v předchozím případě - nejdříve se snažíte tělo připravit vnějšně a až poté vnitřně. Samozřejmě vše za použití lubrikačního gelu (vzhledem k tomu, že většina vibrátorů je ze silikonu, používejte lubrikanty na vodní bázi!). Vibrátor nemusíte zavádět dovnitř, stačí ho nechat vibrovat na perineu. Jednou z hraček, které poskytnou muži pěkné orgasmy, je LELO Loki. Objednat ho lze z českých e-shopů za hruba 3500 až 4500 Kč.

Pokud byste si rády užívaly i s partnerem ve stejnou chvíli, měly byste pořídit vibrátor, který vás uspokojí oba. Takové mají dvě hlavy - jednu větší a jednu menší. Menší se také může použít na masáž perinea. Příkladem je příbuzný výše zmíněné vibrátoru, LELO Loki Wave. Tento vibrátor lze pořídit od 4500 až za skoro 6000 Kč. Samozřejmě existuje i celá řada jiných značek a druhů vibrátorů, které můžete použít. Prozkoumejte svůj nejbližší sex shop nebo se podívejte na nabídku eshopů, ve kterých sice nevidíte pomůcku na vlastní oči, na druhou stranu většinou garantují diskrétní doručení až domů, tudíž nemusíte ani vystrčit paty z domu a můžete si začít užívat.

Můžete stimulovat prostatu i penis zároveň!

Pravděpodobně si na tuto dvojitou stimulaci netroufnete hned od začátku, protože budete mít co dělat, abyste partnera správně a pěkně uspokojily masáží prostaty. Až to ale budete mít nacvičené, pak můžete přidat i jiné další aktivity, které to celé pozvednou na další uroveň - manuální stimulace penisu, orální sex, stimulace pomocí prsou, klasický sex,... 

Vyzkoušejte, co se mu bude líbit více - když se kouká na vás nebo dolů

Některým mužům se to líbí tak, jiným onak. Vyzkoušejte co nejvíce poloh a stylů masáže, abyste společně přišli na to, co je nejpříjemnější a toho se drželi. 

Pokud vám doma pro stimulaci prostaty chybí nějaké pomůcky, ať už lubrikační gel nebo vibrátor, můžete navštívit sex shop. Ty najdete jak ve velkých městech, jako je Praha nebo Brno, tak dnes již i v menších.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.