Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Unicorn hunting ne, ale spit roasting ano. Co je při trojce správně?

14.duben 2022
Unicorn hunting ne, ale spit roasting ano. Co je při trojce správně?

Stále více lidí si chce užívat ve třech. Určitě fandíme tomuto trendu, ale ne každý to dělá správným způsobem. Může se pak stát, že se z vás stane unicorn hunter (lovec jednorožců) nebo si nebudete vědět rady při poloze spit roasting.

Unicorn hunting aka lov jednorožců

Ryn Pfeuffer, americká queer spisovatelka o sexu a vztazích, se již několikrát vžila do role jednorožce, tedy těžko nalezitelné bisexuální (nebo v jejím případě pansexuální) DTF ženy ve světě swingers a otevřených vztahů. V této mýtické roli jsou její prsa, zadek, ruce a ústa velmi vyhledávané páry, které si chtějí okořenit milostný život někým třetím.

Těmto párům se ve světě etické nemonogamie říká lovci jednorožců - anglicky označování jako unicorn hunters. Obvykle je muž heterosexuál, zatímco žena je queer nebo heteroflexibilní, ale zájem o trojku mohou mít lidé všech sexualit. A nejde jen o sex bez závazků (ne že by na sexu pouze pro rozkoš bylo něco špatného). Někdy tato uspořádání vedou k uzavřeným trojkám nebo až k polyamorickým vztahům.

Někteří lovci jednorožců mohou být problematičtí (o tom později) a tato praxe rozhodně není pro nemonogamní nováčky. Někdy se vynoří pocity žárlivosti a nejistoty. Vždyť v podstatě žonglujete se čtyřmi různými vztahy. Je to nevyhnutelné. Podle Ryniných zkušeností jakožto bisexuální ženy, některé páry do rovnocennosti opravdu investovaly mnoho úsilí, zatímco jiné jen plýtvaly jejím časem a nebyly tak pozorné. Život jednorožce není jen samý třpyt a duha.

Ale kdy funguje skupinová dynamika? Pojďte se dozvědět všechno důležité o etickém unicorn huntingu.

Proč získal unicorn hunting špatnou pověst?

Podle Stelly Harris, koučky intimity a autorky knihy Tongue Tight (Svázaný jazyk) a The Ultimate Guide to Threesomes (Dokonalý průvodce sexem ve třech), se příliš mnoho párů pouští do hledání třetího neuctivým způsobem. 

"Hodně párů se chová špatně, takže celá praxe, kdy si pár hledá třetího, získala špatnou pověst," říká Harris. "Když páry objektivizují potenciální třetí osobu na základě jejího vzhledu, rasy, pohlaví, sexuality nebo jakéhokoli jiného rysu, je to nelidské a velmi odrazující. Takové chování často vychází z míst, kde se nachází neprozkoumaná moc a privilegia, a také z některých toxických vztahových norem v naší kultuře."

Podle Harris páry často vycházejí z velmi hierarchického myšlení. Vzhledem k tomu, že pár obvykle upřednostňuje svá přání a potřeby, je nepravděpodobné, že by věci byly někdy rovnocenné - což je naprosto v pořádku, pokud všechny strany souhlasí s asymetrickým nastavením. Když však zavedený pár myslí pouze na své potřeby a fantazie, může to podle Harrise vést k objektivizujícímu chování.

"Odtud pochází trope of the unicorn = klišé jednorožce jako atraktivní bisexuální ženy, která se objeví, projeví stejný zájem o oba členy páru a pak odejde," říká. "Tento rámec nedává žádný prostor pro individualitu nebo lidskost třetí osoby."

Hledáte-li někoho do trojky, pokuste se vyhnout unicorn huntingu

Takže jste pár, který chce mít sex ve třech. Tady je návod, jak na to.

Pro začátek Rachel Krantz, autorka nové knihy Open: An Uncensored Memoir of Love, Liberation, and Non-Monogamy, doporučuje poslechnout si 346. díl pořadu Multiamory. Rozebírá otázku, zda je hledání třetího partnera etické, a pokud se do toho pustíte, jak to neudělat špatně. "Promluvte si nejen v soukromí jako pár, ale také předem s třetí osobou, abyste byli všichni na stejné vlně ohledně očekávání a hranic," dodává. Mimochodem, vyhněte se používání termínu "jednorožec" nebo "unicorn", pokud ho nepoužívá třetí osoba.

To, že někdo splňuje vaše požadovaná kritéria, ještě neznamená, že je nutně zapálený do párů, trojky nebo do vás, dodává Harris. Možná vás to bude šokovat, ale ne všechny bisexuální ženy chtějí ojet vás a vašeho partnera. Přestaňte zkrátka sexualizovat všechny bisexuální ženy jako potenciální jednorožce.

"Je důležité si uvědomit, že tato osoba (třetí) má city, a pokud to není její úchylka, nechce být objektivizována jako pouhý nástroj rozkoše/sexuální objekt," říká Krantz.

Jediný způsob, jak zjistit, co třetího baví, je komunikovat. "Pamatujte, že třetí osoba je lidská bytost s vlastními přáními, potřebami a touhami," říká Harris. "Udělejte prostor pro její fantazie a požadavky." Dodává, že je důležité uvědomit si privilegia páru a to, jak je nezneužívat způsobem, který by nové osobě uškodil.

Jakou nejhorší chybu mohou lovci jednorožců udělat?

"Nejhorší chybou, kterou může pár udělat, je hledat třetího dřív, než je skutečně připraven," říká Harris. "Příliš často se páry vrhají na hledání potenciálních partnerů ještě předtím, než si myšlenku na trojku skutečně promyslí."

Zodpovězte si tyto otázky:

  • Už jste si dali práci s tím, jak se vypořádáte se žárlivostí?
  • Chápete své hranice a víte, jak o nich mluvit?
  • Jste připraveni na trojku, která zahrnuje potřeby třetího, a ne na trojku, která přichází s přísným seznamem pravidel, jimiž se musí třetí řídit?

Harris varuje, že lidé se do trojky často vrhají po hlavě a myslí pouze na tu "zábavnou" část. "Ale pokud jste si to předem nepromysleli, nenaplánovali a nevyjednali, nebude to vůbec žádná zábava."

Může si pár splnit fantazii o trojce, aniž by ji skutečně měl?

"Existuje mnoho způsobů, jak si užít fantazii o trojce, aniž by se do ní někdy přidala třetí osoba," říká Harris. "Trojka může být skvělé téma pro oplzlé řeči a hraní rolí a erotické hračky mohou do značné míry simulovat podobné vzrušení jako při trojce," říká Harris.

Online sex a sex po telefonu se nabízí jako ideální možnosti pro vyzkoušení sexu ve třech bez fyzické přítomnosti třetí osoby

Vyzkoušet virtuální nebo distanční sex ve třech s operátory sexu po telefonu nebo s lidmi přes kameru může být také dobrým tréninkem před tím, než budete sdílet fyzický prostor s třetí osobou.

Spit roasting - žhavá poloha pro tři

Jak říká staré přísloví: "Dva jsou společnost, tři jsou dav." To však neplatí pro mnoho a mnoho lidí, kteří mají rádi trojku, nebo alespoň snili o tom, že si přivedou třetího nebo jím sami budou. Když doktor Justin Lehmiller, výzkumný pracovník Kinseyho institutu pro svou knihu Řekni mi, co chceš vyzpovídal 4 175 Američanů ohledně jejich sexuálních fantazií, zjistil, že 89 % lidí fantazírovalo o trojce, což z ní dělá nejčastější sexuální fantazii. A tato čísla možná stále rostou: Podle ročního přehledu Pornhubu za rok 2021 vzrostl počet vyhledávání "trojky" celosvětově o 40 % a stal se šestým nejoblíbenějším vyhledáváním ve Spojených státech.

Pokud jste fanoušky sledování trojky v pornu, ve které jsou zapojeny alespoň dva penisy, pravděpodobně jste se už setkali s klasickou polohou ve třech: spit roast. Je to jedna z nejoblíbenějších poloh zobrazovaných v pornu MFM, MMF a MMM.

"Spit roasting popisuje trojku, při níž je přijímající partnerka penetrována současně orálně i análně nebo vaginálně," říká sexuální pedagog Kenneth Play, autor knihy Beyond Satisfied. Poloha získala svůj název podle prasete (nebo jiného zvířete) opékajícího se na ohni - tyče jdou dovnitř a ven z obou konců.

"Většinou se spit-roasting provádí se dvěma muži a jednou ženou," říká Rachel Wright, licencovaná psychoterapeutka a sexuální pedagožka. "Díky dildům a strap on dildům však nyní můžete spit roast provádět s lidmi jakéhokoli pohlaví."

Jak vypadá spit roasting?

Když je spit roast úspěšně proveden, měl by vypadat například tak, že dva muži klečí naproti sobě - jednomu žena provádí orální sex vkleče a druhý muž ji penetruje zezadu vaginálně či análně.

Spit roast je velmi podobný poloze Eiffelova věž, ale ta má něco navíc: oba pronikající partneři si plácnou nebo se drží za ruce, aby vytvořili tvar připomínající věž. Odtud pochází název polohy. Nezabývejte se však tím, zda jste technicky v poloze Eiffelovy věže, nebo v poloze spit roast. Pokud si zrovna neplácáte a nedržíte se za ruce, je to úplně jedno.

Co lidi vzrušuje na spit roastingu?

"Ohromující potěšení," říká hvězda filmů pro dospělé April Olsen. "Často je docela příjemné mít péro v puse a zároveň přijímat péro do zadku nebo kundy. Něco na tom, že jsou vaše smysly přetížené podněty (tj. větším množstvím ptáků), způsobuje, že je ten zážitek výbušný."

Některým lidem se líbí, že je to všechno o nich - když jsou masem uprostřed tohoto agresivního sendviče. "Je něco na tom být středem pozornosti a zároveň být zcela ovládán, což mě opravdu vzrušuje," říká hvězda filmů pro dospělé Jordan Jameson.

Spit roasting v pornu často provozují dva muži a jedna žena, v dnešní době díky erotickým hračkám na pohlaví zúčastněných nezáleží

Co byste měli udělat, než se pustíte do spit roastingu?

"Může být náročné mluvit sprostě nebo vůbec mluvit, když jste penetrováni zároveň do úst a do vagíny," říká Olsen. Proto doporučuje, abyste předtím partnerovi řekly přímo, jak rychle to chcete, jak hluboko, jak romanticky nebo jak prostě sprostě chcete, aby s vámi zacházel. "Když už jsme u toho, dejte jim vědět, co nechcete, a stanovte si bezpečné slovo pro případ, že by se muži nad metaforickým otevřeným ohněm příliš nažhavili."

Jak si dál zpříjemnit spit roast?

Nemusíte je po celou dobu kouřit

"Pokud vás v jednu chvíli jedna osoba tvrdě šuká a vy nemůžete pořádně kouřit péro druhé osobě, prostě ho chytněte, hoňte ho a mluvte sprostě," říká hvězda filmů pro dospělé Spencer Bradley.

Najděte rytmus

"Pokud jsou oba pronikající mimo rytmus, může to pro osobu uprostřed způsobit nepříjemný zážitek," vysvětluje hvězda filmů pro dospělé Siri Dahl. Proto Dahl doporučuje, aby osoba vzadu přirážela, zatímco osoba vpředu (která se nechává kouřit) zůstává v klidu.

Vykašlete se na postel

"Jistě, manželská postel je skvělá pro umístění více lidí, ale mým osobním favoritem pro spit roast je masážní stůl," říká Dahl. "Je to ideální výška pro oba chlapy, aby to mohli dělat ve stoje. Vsadím se také, že byste mohli jednoho z chlapů přesvědčit, aby vám při přirážení masíroval ramena." Pokud nemáte masážní stůl, můžete místo něj použít gauč nebo pohovku.

Mějte lubrikační gel po ruce

"Pokud děláte anál, potřebujete lubrikant," říká Jameson. "To platí i při spit roastingu." I když zůstáváte u vaginální penetrace, hodí se mít poblíž lubrikant na vodní bázi.

Používejte sex polštář

"Drastické výškové rozdíly mohou být při spit roastingu překážkou," říká Wright. Chcete-li tento problém odstranit, použijte specifický sex polštář, který pomůže přizpůsobit výšku prostřední penetrované osoby.

Chcete si eticky najít někoho do trojky? Zkuste to na erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.