Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Únava nestála sexu v cestě

26.únor 2022
Únava nestála sexu v cestě

Možná se budete divit, ale tenhle sex, o kterém Vám chci psát, byl pro mě ten nejkrásnější, jaký jsem kdy zažila. Někdy se i vám určitě stalo, že jste přišli domů a byli jste unavení tak moc, že jste neměli ani chuť na sex...

To jsem přesně zažila já včera. Těšila jsem se do postele jako nikdy. Bylo asi tak půl deváté a já usínala. Přítel ležel vedle a krásně mě hřál. Po pár minutách se začal pohybovat, jako by se se mnou miloval, ale jenom mě hladil svým čuráčkem po prdelce. Je normální, že po pár minutách ho měl nádherně tvrdého. Chtěla jsem se s ním milovat, ale doopravdy jsem byla unavená. A taky jsem mu to řekla. On ale reagoval tak, že řekl: "Jen spinkej.” Docela mě to překvapilo. Ale doopravdy to řekl. Pak se zeptal ještě na jednu věc. Jestli jí nechci vylízat. A na to bych já nikdy nemohla říci ne, protože to miluju.

Začal mě pomalinku líbat na záda a pokračoval níž a níž. Bylo to krásný. Miluju, když se mě někdo dotýká. Pokračoval níž a níž, až si mě na ty záda překulil. Líbal mě i na bříšku a nádherně si hrál s bradavkami. Byla jsem vzrušená na nejvyšší míru. Pak se posunoval níž a níž a začal mě lízat poštěváček. Myslela jsem, že zešílím, ale taky jsem pociťovala ještě něco. Zimu. Bylo mi to blbé mu to říct, ale musela jsem. Přehodil přes sebe deku a dál pokračoval v lízání. Teď už jsem vnímala jen ten nádherný pocit který pociťuji, když mi jí líže. Přejížděl přes ní jak nejlépe uměl (a věřte mi, že umí). Zajížděl mi do kundičky tak hluboko, jak jen to šlo. Byla to nádhera. Chvěla jsem se touhou jako osika. Tlačila jsem mu hlavu blíž a blíž. Měla jsem strach, že ho udusím, ale musela jsem. Chtěla jsem, aby mi ji zničil a vylízal do sucha.

Pak se začal sunout výš a já pomalinku ucítila, jak mi jeho penis pohladil kundičku. Chtěla jsem ho, a tak jsem zvedla boky proti němu. A to on zase řekl: "Spinkej.” Pochopila jsem, co chce, a přestala se úplně hýbat. Vjel do mě jako po másle a začal se pomalinku pohybovat. Bylo to pro mě hrozný nereagovat, ale na druhou stranu strašně vzrušující. Pohyboval se čím dál tím rychleji a nádherně u toho vzdychal. Občas jsem i já zareagovala, ale to on přestal. Chtěl, abych na to vůbec nereagovala. Dál a dál mi vjížděl do kundičky. Znova a znova se nabodával, a to čím dál rychleji. Měl ho tak nádherně tvrdého, že se to nedalo vydržet.

Povídka: Únava nestála sexu v cestě

Pomalinku jsem pociťovala, že už to dlouho nevydržím. Nechtěla jsem křičet, ani to dávat najevo, ale tohle už nešlo. Rozkřičela jsem se a začala se i já proti němu trošku pohybovat. Bříško mi pulzovalo v jeho nájezdech a já myslela, že prasknu. Během chvilky se moje tělo rozklepalo v nádherném orgasmu. Najednou jako by všechna únava ze mě vyprchala. Chtěla jsem ho, chtěla jsem cítit, jak mi zaplňuje kundičku spermatem. Ale on najednou ze mě vyjel. Lekla jsem se, ale věděla jsem, že nemůžu reagovat. Posunul se dolů a zase se pustil do lízaní mojí kundy. Byla to nádhera, tak rychlá změna pocitů. Pak se vrátil ke mně a znova jsme se začali milovat. Byla jsem tak nadržená, že jsem si dovolila se ho na něco zeptat. "Můžu tě o něco poprosit? Mohl bys mluvit sprostě, prosím?” Chvilku nereagoval, ale pak to začalo. Nevím proč, ale sprostý slova mě strašně vzrušují.

"To je, ale kunda!” Cítila jsem, jak mi tělo přejíždí tisíce jehliček, jak mě to vzrušilo. Přestala jsem se ovládat a začala jsem ho šukat já. Trošičku se zvedl v bocích, a tak jsem se mohla pohybovat já a nádherně ho dělat. "Co, líbí se ti můj čurák v tvojí kundě?” "Ano, ano moc se mi líbí!" Rozpohybovala jsem se jako divá, tak moc jsem ho chtěla. Chtěla jsem, aby křičel touhou. Aby cítil všechno, co jsem cítila já. "Jo, dělej ty čubko jedna.”

A to byl můj konec. Ani jsem nevnímala pohyby. Všechno se mi slilo do jedné šmouhy a já jen myslela na toho jeho čuráka v mojí kundě. Jak mi jí projíždí, šuká a dráždí. Cítila jsem ho všude. Křičel a já věděla, že to nebude dlouho trvat a vystříká mě. Prudce jsem začala narážet a pak jsem už cítila, jak to do mě stříká. Ale nepřestala jsem. Dál a dál jsem se na něj nabodávala. Je to zvláštní. Možná vám to nepřipadá nijak vzrušující, ale bylo to naprosto dokonalé.

Váš nejkrásnější sex života můžete zažít po registraci na naší vzrušující seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.