Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Týden nekončícího sexu

5.srpen 2023
Týden nekončícího sexu

Stalo se to začátkem června. Šel jsem zrovna z práce a u vchodu do metra na Muzeu jsem si všiml docela pohledný mladý Asiatky, která vypadala dost zmateně a vyptávala se zrovna nějakýho dědka, jestli umí anglicky. Ten na ní jenom blbě čuměl a já jsem se rozhodl ji oslovit.

Byla ráda, že konečně narazila na někoho, s kým se domluví, a vyklopila mi, že je v Praze služebně, ale už na letišti jí nejdřív ztratili zavazadla a pak v metru poznala i práci pražských kapsářů, takže neměla vůbec nic – ani prachy na hotel.
Nenapadalo mě, jak jí pomoct, ale pak jsem si vzpomněl na kámoše Romana, kterej odjel na pár měsíců do Ameriky a mně nechal klíče od svýho bytu, tak jsem jí nabídnul, že by tam mohla pár dnů zůstat, než jí z domova pošlou peníze. Nadšeně souhlasila a doprovodila mě do metra. Představili jsme se – jmenovala se Keiko a bylo jí 22. Pracovala v Yokohamě jako manažerka investiční společnosti.

Vylezli jsme z metra na Budějovický a odtud to bylo jen půl kilometru k domu, kde bydlel Roman. Zatím jsme si s Keiko povídali o všem možným – o práci, o rodině, o sportu atd.
„Tak, tady to je,“ řekl jsem jí, když jsme vyjeli výtahem do třetího patra.
Odemkl jsem a otevřel dveře. Keiko vešla a já jsem jí následoval. Byt byl útulně zařízenej až na to, že Roman byl pěknej dobytek a stěny všude zdobily plakáty nahých holek, což Keiko přešla s úsměvem.
Ukázal jsem jí, kde je koupelna. Když si myla ruce, zazvonil můj mobil. Moje žena Alena už se ptala, kde jsem tak dlouho, tak jsem jí odpověděl, že jsem se trochu zdržel pracovně a přijdu, jak to bude možný. Keiko právě vyšla z koupelny.
„S kým jsi mluvil?“ zeptala se.
„Se známým,“ zalhal jsem, protože už dobrých deset minut jsem měl v hlavě zajímavý plán, do kterého se moc nehodilo, aby Keiko věděla, že jsem ženatý. Napadlo mě, že bych jí mohl pozvat na večeři, ale Keiko odmítala, že už jsem toho pro ní udělal dost a že neví, jak mi to vrátí. Na to jsem jen pokrčil rameny. Nakonec ale Keiko souhlasila, protože by jinak neměla co dělat – bylo teprve pět a na spaní stejně neměla náladu, protože prospala celý let z Tokia.

Zavolal jsem taxi a zatímco jsme na něj čekali, tak jsem zavolal Aleně, že máme důležitý firemní večírek a nevím, kdy se dostanu domů. Alena chtěla vědět, jak dlouho na mě má čekat, ale řekl jsem, že nevím, a ona se s tím spokojila. Když jsem s ní domluvil (Keiko mě celou dobu se zájmem pozorovala, i když neměla páru, co jsem říkal), zastavil u chodníku taxík. Otevřel jsem Keiko dveře a pak jsem nastoupil za ní. Nechali jsme se odvézt do jedné restaurace v Dejvicích a tam jsme si užili pěknou večeři, samozřejmě nemohlo chybět víno. Keiko se trochu víc odvázala a byla skutečně roztomilá. Těšil jsem se na to, co bude následovat.

Po osmé hodině jsme se vrátili taxíkem k Romanovu bytu. Řidič nás pěkně natáhnul, protože jsme platili o dvě stovky víc než cestou do Dejvic, ale byli jsme oba v náladě, tak jsem si toho ani nevšímal a ještě mu jako idiot dal něco od cesty.
Za ten večer už mě ale Keiko stála skoro tisícovku, tak jsem doufal, že z toho něco bude. Doprovodil jsem jí ke dveřím. Klíče už měla u sebe, takže odemkla. Otočila se ke mně, aby se rozloučila, ale místo toho jsem jí chytil za ruku a přitáhl jí těsně k sobě. Naše rty byly těsně u sebe a cítil jsem její vzrušený dech. Moje ruka klouzala po jejích zádech a pak jsem sevřel její prdelku. Keiko mě políbila a asi minutu jsme jen tak stáli mezi dveřmi a vášnivě se líbali. Keiko se usmála.
„No, tohle moc často nedělám,“ řekla.

Nevěděl jsem, co si o těch slovech myslet, ale Keiko mě uklidnila tím, že mě pozvala dál. Sedl jsem si na gauč a čekal, co bude. Keiko ke mně pomalu došla a posadila se vedle mě. Položil jsem ruku na její koleno a ucítil, jak ji zamrazilo. Pokračoval jsem rukou po jejím stehně a pomaličku odhrnoval její sukni. Keiko mi zatím rozvázala kravatu a rozepínala košili. Zatímco já jsem dál hladil její stehna, trochu se naklonila a líbala mě na krku a na hrudi. Svlékla mi košili úplně. Já jsem jí svou volnou rukou rozepnul blůzku a rovněž jsem jí svlékl. Keiko mi dala ruce kolem krku a znovu mě vášnivě políbila. Hladil jsem její záda a přitom jsem jí rozepnul podprsenku.

Měla středně velká ňadra s malými bradavkami, které už byly pořádně vzrušené. Keiko zaklonila hlavu a já jsem jí líbal na krku. Mé ruce už mačkaly její prsa a pak jsem je začal líbat. Rty a jazykem jsem dráždil její bradavky. Keiko si proti mně stoupla a nechala mě, abych jí stáhl sukni. Měla na sobě už jen bílé kalhotky, ale ani ty jsem jí nechtěl dlouho nechat. S rukama položenýma na jejím zadku jsem líbal její pupík a břicho a pak jsem vzal oběma rukama za okraje jejích kalhotek a stáhl jí je. Měla pouze slabý proužek chloupků nad kundičkou, kterou jsem jí okamžitě začal prstem prozkoumávat. Přejížděl jsem jí po klitorisu a cítil, jak začíná vlhnout. Posadil jsem jí hezky na gauč a roztáhl jsem jí nohy. Klečel jsem u ní na zemi a začal jsem jí lízat.

Erotická povídka Týden nekončícího sexu

Hrál jsem si jazykem i prsty s její kundičkou, lehce jsem jí kousal do klitorisu, což jí ještě víc vydráždilo. Položila se na záda a vyšpulila na mě obě své dírky. Začal jsem se věnovat taky prdelce. Dlaní jsem teď masíroval její pochvu a jazykem dráždil prdelku. Bylo vidět, že Keiko už to dlouho nevydrží.

Ale vytrval jsem a dovedl jsem jí k orgasmu. Několik okamžiků se jen vydýchávala, ale pak se rozhodla převzít iniciativu. Klekla si ke mně a rozepla mi kalhoty. Stáhla mi je zároveň se slipy a můj připravený penis jí trčel přímo proti obličeji. Začala mi ho pomalu honit a pak přidala i pusu. Jazýčkem dráždila žalud a pomalými pohyby mi ho přitom honila. Já jsem jí hladil ve vlasech a nechal jsem jí dělat, co chce.

Vzala do úst celý můj klacek a jazykem ho dráždila. Potom ho znovu začala honit a pak ho chytla u kořene a začala ho olizovat, jako kdyby to byl nanuk. Byla opravdu skvělá. Střídala způsoby kouření v rychlých intervalech a já cítil, že se blíží vyvrcholení. Keiko to zřejmě věděla taky, protože přidala na tempu a pak si nechala všechno mé sperma natéct do pusinky. Ale to nebyl konec. Když slízala a spolykala všechno sperma, ještě mi ho trochu pohonila, aby ho opět vrátila do stavu stoprocentní pohotovosti. Potom si s roztaženýma nožičkama lehla na gauč. Víc nemusela říkat. Nasměroval jsem své péro přímo k její kundičce a zasunul ho dovnitř.

Začali jsme pomalu a postupně zvedali tempo. Po pěti minutách jsme vyměnili pozici, lehl jsem si na záda a Keiko na mně začala dovádět. Moje ruce přitom kroužily po jejích ňadrech. Potom jsem jí chytil za zadek a začal jí k sobě víc přirážet. Začali jsme se líbat a dál pokračovali v divoké jízdě. Keiko byla tak rozvášněná, že mě pořádně kousla do rtu, ale to jsem nevnímal. Blížilo se vyvrcholení. Keiko sesedla a otočila se na mně do polohy 69. Rychlými pohyby mi ho začala honit a trochu si přitom pomáhala jazykem. Ani já jsem nezahálel a v její kundičce teď místo ptáka dováděl můj jazyk.

Během pár okamžiků jsem jí znovu prudce vystříkl do tváře. Keiko byla opět připravená a mé sperma všechno zachytila do pusinky. Potom si moje péro znovu vzala do úst a pokračovala v kouření. Taky já jsem dál pracoval na její kundičce.
Pak jsme si ještě jednou zašukali a rozhodli se dát si pauzu. Šli jsme se umýt. Pro tyto účely tu má Roman velkou vanu, do které jsme se oba v pohodě vešli. Bylo mi ale jasné, že o koupání zas tolik nepůjde. Jakmile jsme byli ve vaně, Keiko si na mě znovu sedla a začali jsme se milovat. Celou dobu jsme se v objetí vášnivě líbali a za pár minut jsem jí vystříkl do kundičky.

Potom jsem jí posadil na kraj vany a namydlil jí kundičku. Potom jsem vzal sprchu a pustil na ní proud vlažné vody. Keiko to samozřejmě hodně vzrušilo. Ukazováčkem jsem přitom dráždil její klitoris a pak jsem jí znovu začal lízat. Po „koupání“ jsme se přesunuli do ložnice a dali si ještě dvě čísla. Dlouhý večer jsme zakončili orálem a totálně vyčerpaní pak kolem jedné ráno usnuli v objetí. Probudil jsem se v půl sedmé. Keiko ještě spala. Nejprve jsem zavolal Aleně, aby neměla strach, že už jsem na cestě domů. Pak jsem ještě musel zavolat do práce a vzít si na dnešek volno, protože jsem rozhodně nebyl v práceschopném stavu.

Svou krásnou asijskou přítelkyni jsem se rozhodl probudit lízáním její pochvy, což přijala s povděkem a nechala se přivést k orgasmu. Na oplátku mi nabídla snídani, ale to jsem odmítl. Nechal jsem jí ještě pětikilo, aby si koupila něco k jídlu a domluvili jsme se, že se zas večer na chvilku stavím (ještě jsem teda nevěděl, co si vymyslím pro Alenu).

Osprchoval jsem se a vyrazil domů. Těšil jsem se, že si konečně trochu odpočinu, ale… místo toho mě Alenka přivítala ve svůdném prádle a oznámila mi, že naší čtyřletou dcerku Klárku dala ke své matce, takže se můžem věnovat jeden druhému. Mohl jsem jí samozřejmě říct, že jsem po proflámované noci unavený, ale při pohledu na její blonďaté vlásky, modré oči, velké poprsí, štíhlé tělo, vyholenou kundičku a kulatou prdelku jsem stejně jako každý normální chlap znovu podlehl a oddal se půldenním hrátkám. Sám jsem byl udiven, že se mi ještě vůbec postaví.

Týden, který strávila Keiko v Praze, byl pro mě velmi náročný, protože uspokojit dvě nenasytné ženy není jednoduché. Ale když se za tím dnes ohlížím, nebránil bych se tomu, kdyby se to stávalo častěji.

Hledáte také někoho na příležitostný sex? Zaregistrujte se na erotickou seznamku!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.