Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Trest za nevěru

13.leden 2018
Trest za nevěru

Když mi bylo patnáct, dostala jsem se na prázdniny k dědovi. Rodiče mě varovali, že je přísný, ale tohle jsem si vážně nepředstavovala...

Skoro každý den jsem dostávala přes zadek, musela jsem se svléknout do naha, přehnout přes židli a počítat rány, které jsem rákoskou dostávala. Děda měl pevnou ruku, často jsem napočítala i pětatřicet, a když jsem si navečer v zrcadle prohlížela bolavou prdelku, byla pruhovaná jako zebří zadek. 

Když jsem si pak ale celou událost znovu vybavovala pod peřinou, pocítila jsem zvláštní vzrušení. Sjela jsem přitom rukou do klína, bylo tam vlhko, a pomalu jsem kroužila prstem po mém knoflíčku až do chvíle, kdy jsem se roztřásla v prvním orgasmu. Trochu jsem se toho lekla, ale bylo to tak příjemný, že jsem si to toužila zopakovat. Představovala jsem si při tom, jak se nahá přehýbám přes židli, v duchu jsem slyšela hviz proutěné rákosky... A na druhý den schválně zlobila, abych dostala přes zadek. Na tyhle prázdniny jsem nikdy nezapomněla a vždycky jsem podvědomně toužila si to zopakovat.

V devatenácti jsem se pak ale seznámila s Honzou, stašně ho miluju, jenomže on mě taky, a láska je pro něj jen hlazení a odpouštění. Zkoušela jsem ho nějak vyprovokovat, třeba mu neprat a nevařit, ale on se to všechno rychle naučil sám a začal to dělat. Nakonec jsem mu polila nádherně vypracovaný projekt a rovnou řekla, že to zaslouží pětadvacet, ale on se jen usmál, políbil mě a začal znovu. Za dva měsíce k nám přišel na návštěvu jeho kolega z práce. Byl to krásnej černovlasej kluk a já dostala nápad. Honza zrovna odjel na nějaký veletrh, když jsem ho zavolala a pozvala k nám. Lukáš přišel v obleku s kyticí růží jako nějaký ženich, dala jsem je do vázy a od prvního okamžiku ho začala svádět. Uváděla jsem ho do rozpaků dvojsmyslnými narážkami a potutelně se přitom usmívala.

Bylo na něm vidět, že ho to vzrušilo. Když otvíral víno, zmizela jsem do koupelny a stáhla si kalhotky. Pak už stačilo jenom převrhnout sklenici, shýbnout se pro ni a vytrvale utírat víno, aby na koberci nezůstal ani flek. Lukáš upřeně pozoroval můj slibně se vrtící zadeček, a já si pomalu vykasávala sukni stále výš, až bylo vidět už skoro všechno. Lukáš se ke mě nakonec sklonil a nečekaně mi vklouznul prstem do zadečku. V tu chvíli mnou projela vlna smyslné energie. Ale to už jazykem přejízděl po mé kundičce, vnikal hlouběji a hlouběji, a já myslela, že snad shořím vášní.

Trest za nevěru

Lukáš poznal, že se blíží můj vrchol, rozepnul si kalhoty a vklouzl do mě tak krásně lehce, jak jsem to ještě nikdy nezažila. Mrdal mě tvrdě a rytmicky zezadu, rukama přitom dráždil můj knoflíček a bradavky a tiskl je tak, že to někdy i zabolelo, a bylo to pak ještě mnohem hezčí. Brzy jsem vybuchla v šíleném orgasmu a vzápětí jsem na svých půlkách ucítila jeho sperma. Naříkala jsem, že ho nemohu polykat, ale Lukáš mě převalil na koberec a lehl si nade mě tak, že jsem jeho ptáka měla rovnou u pusy. Vsunul mi ho tam - ne, já mu ho nekouřila, to on mě tvrdě a rytmicky mrdal do pusy. Cítila jsme ho až v krku, když do mě stříkal, měla jsem pocit, že se zalykám a to mě vzrušovalo ještě víc.

A právě v ten moment jsem uslyšela z chodby cvaknutí dveří. Lukáš si nevšiml ničeho a já zavzlykala o něco víc, aby to zůstalo tak. Hned na to se nad námi ozval Honzův vzteklý hlas: "Co to je?!!!" Lukáše Honza doslova vykopal ven, naštěstí oblečení hodil za ním, jinak by chudinka ani nedošel domů k ženě. Celá nadržená jsem čekala, kdy mě uhodí, ale on se jen dlouze díval a potom odešel spát do kuchyně. Byla jsem z toho příšerně nešťastná, vždyt' jsem to vlastně všechno dělal kvůli němu a pořát ho nepříčetně milovala.

Na druhý den jsem čekala dlouho do noci, kdy se vrátí. Přišel až po půlnoci, a sotva za ním zaklaply dveře, zavolal si mě. "Zuj si boty!" poručil. Bylo vidět že má řádně upito, ale poslechla jsem, úloha služky mě náramně vzrušovala. Odešli jsem pak do kuchyně a Honza řekl, at' vyberu ze šuplíku největší vařečku. Cítila jsem, že to nejlepší na mě teprve čeká. Položila jsem na stůl největší vařečku v naší domácnosti a posadila jsem se. Honza se zeptal co bych udělala, kdyby mi zahnul on. "Seřezala bych tě jako psa," odpověděla jsem bez váhání.  "Tak pojď!"

Dovlekl mě za vlasy do ložnice. "Svlékni se do naha!" poručil mi. Udělala jsem to, a když ze mě spadl poslední kousek oděvu, potily se mi ruce trémou za Honzu. Sáhl do tašky a vytáhl odtud provaz. Hrubě mi svázal ruce za záda a přehnul mě přes křesla. To už mě milostná štáva stékala po stehnech. "Drž!" řekl a začal. 

Rány dopadaly jedna za druhou, byly hodně silné a strašlivě vzrušující. V nejlepším odhodil vařečku, strčil mi tvrdě do prdelky vibrátor a prcal mojí zadní dírku, až jsem tou šíleně vzrušující bolestí křičela, pak si stáhl kalhoty a vrazil do mě šíleně brutálně a nedočkavě svého ptáka. Tak krásně mou pičku ještě nemrdal. Rány na prdelce mě pálily a byly nádherně horké, a Honzův ocas mě drtil a zahříval zevnitř. Když jsem se vášnivě udělali, pohladil mě a políbil, a všechno bylo zase odpuštěno. Ale vařečku, bičík nebo rákosku má od té doby vždy po ruce.

Rádi byste zažilinějaké drsnější hrátky? Zaregistrujte se na sex seznamku a seznamte se.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.