Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Toužíte po luxusní masturbaci?

21.únor 2019
Toužíte po luxusní masturbaci?

Erotických pomůcek existuje mnoho. Liší se tvarem, způsobem použití, materiálem, barvou a cenou. V dnešním článku si představíme luxusní pomůcky, pro které je třeba sáhnout hluboko do kapsy.

Někdo utrácí spoustu peněz za drahé šperky, oblečení, luxusní auta a víc domů, než vlastně potřebuje. Většinou to bývají lidé, kteří mají na svém kontě milióny a neví, co s nimi. Nicméně najdou se i lidé s průměrnými platy, kteří pro své potěšení dokážou utratit hodně peněz. Buď investují do svých koníčků, nebo si kupují různé věci. Kam patříte vy? Šetříte a se svými financemi nakládáte s rozumem, nebo se poddáváte pokušení a rádi nakupujete? Pokud patříte do té druhé skupiny a rádi se rozmazlujete vskutku luxusními výrobky, můžete dnes zauvažovat nad tím, zda svoji sbírku erotických pomůcek (v případě, že nějakou vlastníte) rozšíříte o pár ne zrovna levných kousků.

Lelo Olga Dildo

Toto 24karátové dildo lze použít interně i externě. Zploštělá špička je ideální pro vnitřní nebo cílenou stimulaci klitorisu. Existuje i verze této pomůcky, která je vyrobena z nerezové oceli a je o trochu levnější než zlatá pomůcka. Jednotlivé materiály jsou důkladně testovány a označeny jako zdravotně nezávadné. Spolu s dildem najdete v balení ještě saténové pouzdro. Cena celého kompletu se pohybuje v řádech desítek tisíců korun - 51675 Kč za zlaté dildo a cena za pomůcku z nerezové oceli činí 11925 Kč. 

Lelo Inez Vibrator

Pokud byste spíš brali vibrátor a můžete si dovolit investovat více peněz, než stojí předchozí pomůcka, máme tu další pomůcku. Materiálem je opět 24karátové zlato a nerezová ocel. Vibrátor s 8 nastaveními vibrací je plně dobíjecí a navržen pro stimulaci bodu G. A kolik tato pomůcka stojí? 225000 Kč, což je o mnoho víc než za dildo. Pomůcka z nerezové oceli je opět značně levnější, zákazník za ni zaplatí zhruba 110024 Kč.

Lelo Luna Beads Luxe

Zlaté Venušiny kuličky z 20karátového zlata jemně vibrují s pohybem těla. Jsou vhodné pro ženy i páry, které touží po zvýšené sexuální citlivosti a delších, silnějších orgasmech. Jednotlivé kuličky jsou spojené silikonem, který pomůcce umožňuje pohyb s tělem a zabraňuje nárazu. Pomůcka je vyrobená z vodotěsných materiálů. Koupit si ji člověk může buď za 46425 Kč (zlatá) nebo za 41900 Kč (nerezová ocel).

Lelo Earl Prostate Stimulator

Doteď jsme tu měli pomůcky pro ženy, je tedy na čase představit si i jednu pro muže. Lelo Earl je stimulátor prostaty z 24karátového zlata s cibulovitým koncem pro maximální pocit uspokojení. Druhý konec se smyčkou slouží ke snadnému používání. Balení obsahuje kromě návodu a saténového pouzdra také zlaté manžetové knoflíčky značky Lelo. Cena za zlatou pomůcku je 38925 Kč, hračka z nerezové oceli stojí 23925 Kč.

Lelo Earl Prostate Stimulator

Lelo Yva Vibrator

Poslední pomůcka od značky Lelo je vibrátor z 24karátového zlata pro stimulaci externích ertogenních zón. Tato erotická hračka má v nabídce 8 nastavení vibrací a lze ji dobíjet. Zlatou pomůcku lze od výrobce koupit za 57750 Kč a ocelovou za 42750 Kč.

Coco de Mer Nell Pleasure Seed Vibrator

Tento vibrátor z 18karátového zlata se tvarově podobá mořskému kokosu, díky kterému získal i svůj název. Oběma konci můžete obklopit a stimulovat klitoris nebo bradavky. Pomůcku však lze použít i na krk a jiné erotogenní zóny. Vybírat si můžete celkem z 5 režimů vibrací. Pomůcka je dodávaná v diskrétní krabičce na klíč, nemusíte si ji tedy schovávat ve svém šuplíku. Cenově se tato pomůcka nachází v řádech statisíců a je o trochu dražší než vibrátor Lelo Inez. U výrobce lze tuto hračku koupit za 12000 liber, což je v přepočtu zhruba 354444 Kč.

Crave Vesper Bullet Vibrator Necklace

O této pomůcce jste se již mohli dočíst v některých našich předchozích článcích. Náhrdelník s nábojovým vibrátorem je dostupný v podání stříbra, 24karátového zlata nebo růžovém zlatě. Vypadá vskutku jako jemný šperk a tudíž slouží i jako zajímavý doplněk. Pokud připoutá něčí pozornost, když vám bude viset na krku, jistě danou osobu nenapadne, že se ve skutečnosti nejedná o náhrdelník, ale o překvapivě silný vibrátor. Nabíjí se pomocí USB kabelu a dá se jednoduše ovládat tlačítkem. Cena se pohybuje mezi 69 a 149 dolary (zhruba 1563 - 3374 Kč), je tedy mnohem levnější než ostatní pomůcky na tomto seznamu.

AHH Fornicouture Fuji Glass Dildo

Tato pomůcka svým vzhledem sice nezapadá mezi ostatní zlaté a stříbrné erotické hračky na tomto seznamu, to však neznamená, že není luxusní. Toto dildo a bič v jednom bylo insipováno horou Fudži. Pomůcka je vyrobena z průsvitného jantarově zbarveného skla, jejíž rukojeť je z klokaní kůže, doplněná ručně řezaným bičem. Při použití této pomůcky by se měl používat lubrikační gel na vodní bázi. Kůži je doporučeno ošetřovat pravidelně speciálními mýdly na kůži, aby se zachovala v co nejlepším stavu. Co se naopak nedoporučuje, je ponoření pomůcky do vody. Výrobce tento výrobek prodává za 900 liber, což se v přepočtu rovná zhruba 26583 Kč.

Samotný sex i používání pomůcek je vždy zábavnější ve dvou. Nemáte-li sex partnera, můžete se po něm poohlédnout na sex seznamce.

[rox]

Zdroj: https://www.lelo.comhttps://www.coco-de-mer.comhttp://www.lovecrave.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.