Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Touhy nadržených chlapců

19.srpen 2023
Touhy nadržených chlapců

Jsem dvacetiletá studentka. Jsem sama, ačkoliv obklopena muži, sama bych být nemusela. Taky proč se vázat s nějakým a být jeho "mladá". V nudném životě na koleji se vyskytnou chvíle, kdy muže potřebuji, alespoň jednoho.

Můj příběh znamená takovouto chvilku. Nejradši mám muže (ale co muže, vždyť to jsou ještě kluci!), kteří si za normálních podmínek nic nedovolí. Proto jsem se ráda zúčastnila párty, s alkoholem samozřejmě, to pak snadno padají zábrany a na povrch vyplouvají touhy nadržených chlapců.

Vybírat si, to je moje hobby, nevybírám jen podle tváří, ale i podle sexy postavy. Když párty byla rozjetá, upozornila jsem smyslnými pohledy svého favorita. Chytrý kluk, pochopil rychle. Pomalu jsem se zvedla a na odchodu jsem si všimla ještě jednoho, který zde na začátku párty nebyl a ani jsem ho neznala, pozoroval mne. Vypadal jako bůh, no alespoň pro mne. On mne nepozoroval lačně jako jiní, bylo to něco, co jsem nechápala. Nevěděla jsem, zda mám zůstat nebo odejít. Pocit, že se červenám, mne vyhnal ven.

Za dveřmi jsem zůstala paf z toho, co se mi stalo. No co, řekla jsem si a pospíchala do svého pokoje. Ještě než jsem zavřela dveře, uslyšela jsem hluk z párty. Aha, to jde můj favorit, málem jsem na to zapomněla. Přišel a já už ani moc vzrušená nebyla, ale co, řekla jsem si, že všechno přijde. Šla jsem za ním zavřít dveře a hlavně zhasnout. Mám to ráda v přítmí. Všimla jsem si, jak je nervozní. Dělalo mi to dobře. Přistoupila jsem k němu a pomalu jsem si ho začala svlékat. Nechala jsem na něm jenom tričko. Vybídla jsem ho, aby si mě taky svlékl. Jeho studené ruce byly trošičku nepříjemné, ale já mu je rozehřeju, pomyslela jsem si.

Nechal mi na sobě kalhotky a podprsenku, udivilo mě to, asi ho to bude později vzrušovat ještě víc. Lehli jsme si na moji postýlku. Začal mně něžně hladit, hmm... to já tuze ráda, pomalu jsem se oddávala zvětšujícímu vzrušení. Vyrušilo mně otevření dveří mého pokoje. Vstoupil ten cizinec z párty. I když mě jeho vpád udivil, pomyslela jsem na rčení, čím víc, tím líp. "Pojď mezi nás," vybídla jsem ho. Odtáhla jsem kus deky a poručila jsem mu do trička! Po rychlém svlékání vplul vedle mne.

Favorit na druhé straně znejistěl. Aby zůstal a nepřešla ho erekce, sevřela jsem mu nahé lýtko do svých nohou a kolenem zavadila o jeho penis. Byla jsem potěšena tím, co jsem pod kolenem ucítila, a aby ho to nepřešlo, otřela jsem se o jeho úd několikrát. Cizinec také neotálel, mezitím mi rozepnul podprsenku a držel v ruce moje pravé ňadro. Zavrtěla jsem zadečkem a vmáčkla mu ho rovnou do klína. Pevně se ke mně přitiskl. Svůj topořící penis mi tlačil přes látku kalhotek mezi moje hýždě. Na ňadro nezapomněl, začal mi ho laskat. Byla jsem stále otočená k favoritovi, svoje obličeje jsme měli na polštáři těsně vedle sebe. Vyzývavě jsem si olízla špičkou jazyka rty. Přijal moji výzvu a přisál se na ně.

Erotická povídka Touhy nadržených chlapců

Po chvilce přestal a jemně mi sevřel do rtů ušní lalůček. Musela jsem zavrnět blahem. Laskání ucha, to miluji. Rukou jsem mu vykasala tričko. Zkušeně a pevně jsem mu sevřela penis v dlani. Pomalými pohyby jsem mu přetahovala předkožku přes žalud nahoru a dolů. Jeho penis ztvrdnul více. Cizinec se mezitím vysvlékl z trička. Poté zaklesl svoje prsty za moje bíle krajkové kalhotky a začal mi je stahovat přes boky a stehna níž a níž, centimetr po centimetru. Když kalhotky byly z boků pryč, položila jsem se na záda, pustila jsem favoritův úd a začala si laskat svoji mušličku. Pozorovala jsem, co to s nimi udělá. Na cizince to už bylo příliš. Hrubě mi odsunul ruku a prudkým pohybem boků mi zasunul svůj penis tak hluboko, jak jen to šlo.

Vykřikla jsem a zachvěla intenzivní rozkoší. Favorit mi klečel za hlavou a já si vzpomněla, že nejhorší věc u grupáče je, když na tebe zapomenou. Zaklonila jsem hlavu, vzala mu ho do ruky a otevřela ústa. Nadzvedl mi trochu hlavu a podsunul svůj klín nade mne. Trochu si tam nahoře museli sobě překážet, ale zvládli to. Rukou jsem si jej stále přidržovala a jezdila chamtivým jazykem po celé jeho délce. Nesmírně ho to muselo vzrušovat, po chvilce ucukl a ohleduplně ejakuloval na polštář. Cizinec ještě několik chvilek kopuloval a potom celý zpocený ho ze mě vytáhl. I když do mne vystříkl vše, co měl, bylo mi to fuk. Prášky s pesarem to jistily. Pesar používám proto, že jeho zavádění před stykem má taky něco do sebe, navnadí mě to.

Ale zase zpátky, pár minut jsme leželi všichni vedle sebe. Chlapi hlasitě oddechovali a já přemýšlela, co dál. Zatím dobrý, hoši, ale já vás můžu naučit i něco jiného. Favoritovi jsem poručila, aby zůstal ležet na zádech a doširoka roztáhl nohy. Pod boky jsem mu podložila přeložený polštář. Když bylo vše podle mých představ, klekla jsem si nad něho čelem k němu, přidržela mu rukou opět ztopořený penis a krouživým pohybem boků si na něj zvolna sedla. Blahem jsem sykla a lehla na jeho hrudník.

Abych mohla zapojit i cizince, rozetřela jsem si vlhkost po okraji rekta. Oči se mi vzrušením rozostřovaly. Řekla jsem mu, ať si za mně klekne a poté jsem si zavedla penis do konečníku. "Tak, a teď moc pomalu a opatrně," musela jsem dodat, nesnáším bolest od mužů. Natáhla jsem ruce za sebe, přidržovala si jeho hýždě a vtahovala do sebe. Když už tam pořádně byl, začal se ve mně pomalu pohybovat. Sevření bylo těsné, ale vzrušující. Začala jsem se pohybovat po favoritově údu, začal mi masírovat prsa. Hlasitě jsme při tom všem sténali.

Jejich penisy se v mém nitru dotýkali a vzájemně třeli. Vlnili jsme se v jednotném rytmu a naše pohyby se zrychlovaly. Začala jsem křičet, byli jsme všichni najednou. Cizinec se odpojil a já se chtěla dostat z favorita, ale nohy se mi úplně podlamovaly. Konečně jsem se dostala na záda. Teprve teď jsem ucítila jejich horké sperma, které vytékalo smíšeno s mými šťávami z mé lasturky a zadečku. Byla jsem naprosto uspokojena. Všichni znaveni jsme usnuli spánkem, jenž byl pro nás vysvobozením.

Krásný a vzrušující sex mnoha podob prožijte s někým z online sex seznamky!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.