Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Tohle bude vaše nová nejoblíbenější předehra!

1.září 2022
Tohle bude vaše nová nejoblíbenější předehra!

Existují běžné masáže, které jsou pro většinu lidí relaxační, a pak erotické masáže, které vám mohou změnit sexuální život. Erotické masáže se podobají běžným masážím, jen jsou zaměřeny na uvolnění napětí a snížení stresu u masírovaného, a to buď posílením sexuálního vzrušení, nebo jeho dosažením.

Pokud provádíte erotickou masáž, nemůžete ji dělat napůl. Koneckonců váš partner bude mít před vámi připravené obě půlky, takže musíte jeho tělu věnovat veškerou pozornost, kterou si zaslouží. Existují dvě základní složky erotické masáže a vy musíte být dobří v obou. První je samotná masáž. Druhou částí je její smyslnost.

Jak provádět erotickou masáž

Přinášíme vám 7 kroků, jak partnerovi poskytnout erotickou masáž, na kterou bude vzpomínat.

Hoďte se do nálady

Nechte partnera svléknout se a lehnout si obličejem dolů na pevnou postel. Pokud se stydí, může se zcela nebo částečně zakrýt prostěradlem. Ztlumte světla, zapalte svíčky a pusťte relaxační hudbu - nemusí to být typická lázeňská hudba nebo zvuk deštného pralesa, ale mělo by to být něco, o čem víte, že vašeho partnera uklidňuje. Pokud chcete tyto chvíle opravdu zintenzivnit, použijte difuzér esenciálních olejů, který do vzduchu napumpuje uklidňující vůně.

Podle Charly Hathaway, koučky zaměřené na intimní vztahy a klinické sexuoložky, která napsala knihu o erotické masáži, byste měli před zahájením masáže udělat dvě věci. Zaprvé se s partnerem poraďte o jeho hranicích (jsou na jeho těle oblasti, které si nepřeje masírovat nebo se jich dotýkat?). Poté si společně stanovte nějaké záměry. "Nabídněte uvolnění něčeho, čeho se chce zbavit - tlaku, stresu, malátnosti apod. - a pak zapalte svíčku se záměrem, co chcete oba do zážitku vnést - hluboký dech, lásku k sobě, přijetí těla atd.," říká.

Probuďte smysly

Než se začnete vrtat v uzlech na ramenou svého partnera, pomozte mu cítit se vyrovnaně a přítomně ve svém těle pomocí lehkých doteků nebo smyslových hraček. "Smyslové hračky, které můžete použít před použitím oleje, jsou peří, kožešiny, hedvábné šátky, kožené bičíky nebo kukuřičný škrob na konečcích prstů," říká Hathaway.

Používejte masážní olej

Když přijde čas na masážní část, neberte jen velkou láhev Indulony, která leží ve skříňce pod umyvadlem. Použijte olej, abyste si vytvořili autentický masážní zážitek. "V létě miluji organický kokosový olej, v zimě mandlový olej," říká Hathaway. Můžete dokonce použít masážní olej s obsahem CBD, abyste si dopřáli extra uvolnění. Jen se předem zeptejte partnera na kožní alergie.

Profesionální rada: Pokud masírujete ženu a plánujete masáž zakončit stimulací genitálií, zůstaňte u kokosového oleje nebo si před jakýmkoli vaginálním průnikem umyjte ruce. Některé složky mohou narušit křehkou rovnováhu pH pochvy.

Začněte klasickou masáží, než se přesunete k intimním partiím

Začněte (a pokračujte) pomalu

Alespoň prvních 20 minut erotické masáže by se mělo jednoduše podobat běžné masáži. Nesměřujte rovnou k partnerovým erotogenním zónám. Měli byste mu pomoci uvolnit se a pomalu se přibližovat k jeho citlivým místům. Tak se dostanete až k partnerovým genitáliím a on už bude v takovém fyzickém i psychickém rozpoložení, že vás bude moci plně přijmout.

"Hranou ruky provádějte plynulé souvislé pohyby a působte po celé délce svalu," říká Susan Findlay, ředitelka North London School of Sports Massage. Ujistěte se, že nespěcháte a soustředíte se na každý sval, než přejdete k dalšímu (alespoň dvě minuty na každou oblast). Pokud na jednom místě ucítíte uzel, uhněťte ho, než přejdete na jinou část těla.

Po masáži každého svalu začněte s drážděním

Dobře, teď už jste partnerovi masírovali krk, záda, takže je čas přejít k... přesně tak. Ale vtipy stranou, v tuto chvíli byste měli partnerovi masírovat celé tělo. Teď se můžete pustit do zábavy a začít ho dráždit. Přibližte se k dotyku partnerových erotogenních zón, aniž byste se jich skutečně dotýkali. Místo toho, abyste šli rovnou po bradavkách, masírujte okolí prsou. Místo toho, abyste šli přímo k vagíně nebo penisu, masírujte záhyb, kde se stehno spojuje s pánví, a tak dále.

Začněte masírovat intimní partie

Jakmile budete svého partnera dráždit dostatečně dlouho, teprve pak se můžete skutečně dotknout jeho sexy intimních partií. V tuto chvíli by se měl dusit v sexuálním napětí, takže i ten nejlehčí dotek ho může přimět zasténat. Začněte s lehkou prací rukou nebo krouživými pohyby kolem klitorisu. Po nějaké době můžete věci posunout na další úroveň, ať už jde o manuální penetraci, tvrdší práci rukou, přímou stimulaci klitorisu nebo orální sex. Podobně tomu bude i v případě, že masírujete muže. Pokud chcete, aby si váš partner užíval více pocitů najednou, Hathaway navrhuje požádat partnera o "pomoc". Možná se může dotýkat vlastního klitorisu, zatímco vy pronikáte do vagíny, nebo si třeba hrát se svým zadkem, zatímco vy partnerovi kouříte.

Nechte partnera dosáhnout orgasmu

Pokud jste udělali vše správně, je vysoká pravděpodobnost, že váš partner po celém tomto procesu dosáhne orgasmu; poté se bude cítit velmi uvolněně. Připojte se k partnerovi a po orgasmu se s ním pomazlete. Pak využijte vše, co jste se o partnerově těle dozvěděli, a využijte to při příštím styku.

A pokračujte také v nácviku erotické masáže! Pokud se s partnerem budete masírovat pravidelně, může vás to sblížit. "Udělejte si z erotické masáže rituál," říká Hathway. "Třeba jednou za měsíc, abyste se o sobě dozvěděli víc."

Těchto jednoduchých 7 kroků erotické masáže stačí k tomu, aby se váš partner skvěle uvolnil, odpočinul si a nakonec pocítil i slast uspokojení. Chcete-li také prožívat podobné erotické zážitky, seznamte se s někým na sex seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.