Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

The Indulgers: se superhrdiny v posteli

19.červenec 2018
The Indulgers: se superhrdiny v posteli

Pokud jste zasvěcenými fanoušky Marvelu, pak jste jistě viděli film Avengers: Infinity War, který byl letošní rok promítán v kinech. Věděli jste však, že spolu s filmovou premiérou měly svoji premiéru i tématické erotické pomůcky?

Pomůcky, které byly inspirovány týmem superhrdinů Avengers, vyrobili výrobci společnosti GeekySexToys, kteří své výrobky tvoří s pořádnou dávkou originality a důvtipu, což je přesně důvod, proč jsou jejich produkty vskutku zajímavé. Už v našich minulých článcích jste si mohli přečíst o Orgasmech Galaxie (tyto pomůcky byly též inspirovány filmy od Marvelu - Strážci Galaxie) Star Toys (na téma Star Wars) či Pokémoanech, a jak jste si jistě všimli, výrobci si s názvy pomůcek pěkně pohráli. V případě Indulgers tomu není jinak, neboť "indulge" se z angličtiny dá přeložit jako dopřávat si, vychutnat si či oddávat se, čemuž v sexuálním kontextu všichni rozumíme. Nicméně pojďme se nyní podívat na jednotlivé erotické pomůcky!

Agent Getsmeoff Masturbator

Erotický zástupce sexy agentky Nataši Romanoff nesmí mezi pomůckami Indulgers chybět. Jistě jste si všimli podoby mezi Getsmeoff a Romanoff a někteří z vás si nyní možná říkají, co to vlastně znamená. Inu, "get off" v anglickém slangu znamená, že vás někdo vzrušuje. Vraťmě se ale zpět k pomůcce. Postava agentky Romanoff se ve filmu objevila se zcela novým vzhledem a výrobci z GeekySexToys svoji pomůcku oblékli do podobného kabátku. Pomůcka je především pro muže, jelikož se jedná o umělou vagínu, jejíž pouzdro je vyrobeno z velmi jemného materiálu, díky kterému můžete získat dojem, že máte styk se skutečnou vagínou. Pouzdro tedy není vyrobeno ze silikonu, je však netoxické a bez ftalátů. Délka vnitřku měří zhruba 15,2 cm a průměr 1,5 cm. Pomůcka nabízí 9 vzorů vibrací a 3 rychlosti. Baterie je součástí pomůcky a lze ji dobíjet pomocí USB. Za cenu 120 dolarů (2672 Kč) můžete mít pomůcku doma!

Möan-lnir

Podle názvu jste již možná odhadli, že tato pomůcka byla inspirována Thorovým kladivem Mjölnir. V angličtině najdete pouze slovo "moan", které znamená sténat, výrobci však pomocí přehlásek zachovali podobnost mezi názvy. Společnost GeekySexToys slibuje, že kdokoli drží tuto pomůcku, bude mít moc hromových orgasmů. Zda-li je to pravda, se ukáže za zavřenými dveřemi ložnice. Pomůcka je vyrobena z voděodolného, bezpečného silikonu. V celkové délce měří 24,13 cm, z toho zasunutelná délka činí zhruba 17,7 cm. Průměr okolo špičky rukojeti měří 12,7 cm. Součástí dilda je stojánek, na který můžete "kladivo" postavit. Möan-lnir může být váš za 110 dolarů (2449 Kč).

Agent Getsmeoff MasturbatorErotická pomůcka Möan-lnir

Infinity Fist (Pěst nekonečna)

Rukavice hlavního záporáka filmu Avengers: Infinity War má v kolekci erotických pomůcek také svého zástupce. Jediný rozdíl spočívá v tom, že pomůcku "nezdobí" mocné kameny, kterých se chtěl ve filmu Thanos zmocnit. S pomůckou sice nenabydete vševědoucnost a všemohoucnost, ale budete mít v rukou moc uspokojit svého partnera. Pěst je vyrobena ze zdravotně nezávadného a voděodolného silikonu. V celkové délce měří 24,13 cm a průměr v nejširším bodě činí zhruba 26 cm. Pomůcku lze zakoupit za 99 dolarů (zhruba 2205 Kč).

HawkAss - dildo ve tvaru šípu

Postava Hawkeye ve filmu chyběla, ale jakožto člena týmu Avengers jej výrobci erotických pomůcek začlenili do své kolekce. Podobně jako následující pomůcka, HawkAss má ve svém názvu slovo "ass", což je jinak psaná anglická varianta pro slovo zadek. Pomůcka je vyrobena ze zdravotně nezávadného a voděodolného silikonu. Když budete mít chuť na trochu jiné hrátky, můžete použít přísavku, která je součástí dilda nebo jej využít jako strap-on. Zasunutelná délka činí 15,24 cm a průměr v nejširším bodě měří zhruba 10,8 cm. Pomůcku lze objednat za 60 dolarů (1336 Kč).

Erotická pomůcka Infinity FistHawkAss dildo

Arse Reactor

Ve filmu Tony Stark (Iron Man) měl na svém obleku speciální reaktor s řadou funkcí. Tento reaktor byl umístěný na jeho hrudníku, výrobci erotických pomůcek toto však pojali po svém a vyrobili anální kolík s hodícím se názvem Arse Reactor ("arse" v angličtině znamená zadek). Tato pomůcka je vyrobena ze slitiny hliníku červené barvy podle Iron Manova obleku. Vybrat si lze ze dvou velikostí - velikost S (zasunutelná délka 6,35 cm, průměr v nejširším bodě 8,89 cm) a velikost M (zasunutelná délka 7,62 cm, průměr v nejširším bodě zhruba 10,8 cm). Modrý symbol na základně svítí ve tmě. Cena pomůcky činí 55 dolarů, v přepočtu zhruba 1225 Kč.

Anální kolík Arse ReactorAnální kolík Arse Reactor svítí ve tmě

Captain Anal

Kdo by neznal Kapitána Ameriku! V kolekci erotických hraček si vysloužil svého zástupce, který nese patřičný název - Captain Anal neboli Kapitán Anál. Název opět napovídá, že se jedná o anální pomůcku, konkrétně tedy o anální kolík. Tato pomůcka je vyrobena z modrého zdravotně nezávádného silikonu, zdobeného symbolem hvězdy Kapitána Ameriky. Zasunutelná délka činí 8,89 cm a průměr v nejširším bodě měří zhruba 10,8 cm. Za cenu 60 dolarů (1336 Kč) můžete mít doma svého vlastního Kapitána.

The Incredible Dong

I neuvěřitelný Hulk má zde své místo v podobě masivního dilda. Zda velikost dilda skutečně odpovídá tomu, co Bruce Banner po své proměně v Hulka skrývá v tom, co většinou zbyde z jeho kalhot, se asi nedozvíme. Nicméně, ať už pro představu nebo uspokojení fantazie o Hulkovi, velikost dilda jistě postačí. Svůj název si pomůcka vysloužila podle anglického názvu The Incredible Hulk (Neuvěřitelný Hulk). Slovo "dong" je jedním z označení pro penis. S názvem Neuvěřitelný penis se tedy výrobci opět trefili do černého. Tento silikonový obr má zasunutelnou délku 21,59 cm a průměr v nejširším bodě 19,8 cm. Zakoupit si jej můžete za 99 dolarů (zhruba 2205 Kč).

Anální kolík Captain AnalThe Incredible Dong dildo

Pokud jste čekali další zástupce superhrdinů, kteří se objevili ve filmu Avengers: Infinity War, pak vás asi zklameme, neboť výrobci se očividně zaměřili pouze na členy týmu Avengers. V nabídce sice mají i pomůcku Spider-Cock (dildo na námět Spider-Mana), ta však nepatří do kolekce Indulgers. Možná své fanoušky ale překvapí a časem svoji kolekci obohatí o další sexy superhrdiny, kteří ve filmu bojovali proti Thanosovi. Když už je řeč o superhrdinech, GeekySexToys mají v nabídce kromě Indulgers a Orgasmů Galaxie i další erotické pomůcky ze světa superhrdinů (například Superman, Batman, Green Lantern). V případě zájmu si můžete prohlédnout webovou stránku výrobců.

Máte vlastní fantazii o superhrdinech? Seznamte se s někým, s kým si můžete tuto fantazii splnit třeba roleplayem.

[rox]

Zdroj: https://geekysextoys.com

Zdroj fotografií: https://geekysextoys.comhttps://twitter.com/Geeky_Sex_Toys

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.