Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Tantrický sex pro začátečníky: Nejde jen o orgasmus

25.leden 2019
Tantrický sex pro začátečníky: Nejde jen o orgasmus

Když váš sexuální život spadne do stereotypu, může to být vcelku nuda. V takovém případě je potřeba si vztah opět zpříjemnit a oživit. Uvažovali jste někdy nad tantrickým sexem? S ním se vám může podařit vrátit do svého sexuálního života jiskru.

Sex může být někdy taková rychlovka bez té správné dávky intimity, která vám může chybět. V dnešním článku bude řeč o pravém opaku a tím je tantrický sex. Tato forma sexu je dlouhá a pomalá. Umožňuje spojení duší obou partnerů, čímž pro ně vytváří velmi intimní zážitek. Pravděpodobně jste někdy slyšeli o tantrickém sexu. Možná, že máte vágní představu o tom, že zahrnuje prodloužení erekce (což je tak trochu to, co dělá). Tantrický sex však existuje již tisíce let a původem pochází ze stejného učení jako jóga.

"Tantra je prastará hinduistická praxe, která se překládá jako tkaní a expanze energie, jež podporuje hlubší intimitu pomocí dýchání, pomalého dotyku, energie a zpožděného orgasmu," říká doktorka Dawn Michael, certifikovaná poradkyně v oblasti sexuality, klinická sexuoložka a autorka knihy My Husband Won't Have Sex With Me (Můj manžel se mnou nechce mít sex). "Není to zaměřené na orgasmus, proto je vhodná pro jedince, kteří mohou mít strach, že dosáhnou orgasmu příliš rychle nebo vůbec."

Neexistují žádná pravidla,, ale v srdci tantry jsou sexuální rituály, které vás dostanou do nálady a pomohou vám spojit se svým partnerem. "Uctívání" nebo vzájemné sloužení tomu druhému je klíčem k tantře. Partneři vzájemně zaměřují svoji pozornost na sebe (například masáží), což prodlužuje a buduje vzrušení.

Možná, že tím nejlepším na tantrickém sexu je to, že prospívá všem. Tantra může pomáhat mužům, kteří trpí předčasnou ejakulací, protože zpomaluje proces sexu a odstraňuje nátlak na jejich výkon. Ženy se naučí relaxovat a být přítomné v okamžiku, což jim může pomoci s orgasmickou funkcí a budováním touhy. Kromě toho se váš vztah mimo ložnici zlepší díky intimní komunikaci.

Jestliže vás tato forma sexu láká, promluvte si o tom nejprve se svým partnerem. Sdělte mu detaily o tom, co to je, a proč byste to chtěli vyzkoušet (například kvůli hlubší intimitě, vášni, více uspokojujícího sexu nebo jen pro zábavu). Jakmile bude váš partner vědět, o co se jedná, a souhlasit, můžete začít začleňovat tantru do svého sexuálního života s následujícími jednoduchými kroky.

Vytvořte tu správnou atmosféru

Dostaňte se do nálady tak, že do sexu začleníte rituály. Může to být cokoliv, svoji ložnici můžete například proměnit na svatyni se svíčkami, polštáři a příjemnou hudbou. Nejdůležitější je, aby pro vás byl sex opravdu výjimečný. Takový, který obyčejně nemíváte.

Začněte s dýcháním

Stejně jako jóga i tantra začíná soustředěním se na dýchání. Zhluboka se nadechněte nosem, poté opět vydechněte. Jak poznáte, že dýcháte správně? Když si položíte ruce na břicho, měli byste cítit, jak se při nadechnutí zvětšuje a při výdechu se vrací do normálu.

Představte si, že svůj dech tlačíte dál až dolů přes pánev, kolena až k podlaze. Procvičte si techniku břišního dýchání několikrát, než ji přivedete do sexu, abyste si na ni zvykli.

Tantrický sex posiluje intimitu mezi partnery

Navažte s partnerem oční kontakt

Když s partnerem navážete oční kontakt, podpoří to intimní okamžik a vy budete vnímat blízkost, která mezi vámi vznikne. Oba zaměřte svou pozornost na toho druhého. Tradičně pocítíte intimitu okamžiku tím, že se budete dívat do levého oka, ale můžete se partnerovi dívat do obou očí, pokud vám to bude příjemnější.

Vzájemně se namasírujte

Dopřejte si navzájem krátké erotické masáže a mezitím si vždy prostřídejte role. Můžete například požádat svého partnera, aby vám pár minut masíroval nohy a poté se budete na oplátku věnovat partnerovi, jak si bude přát. Když vás bude partner masírovat, poskytněte mu zpětnou vazbu (můžete ho například nasměrovat správným směrem nebo mu říct, kde by měl přitlačit nebo naopak zmírnit tlak). Jakmile se vystřídáte, měl by váš partner udělat totéž. Tímto způsobem se naučíte, jak být ten nejlepší milenec.

Věnujte pozornost tomu, jak se vaše tělo pohybuje

Zamyslete se nad tím, jaký to je pocit, když se těla pohybují společně. Zároveň se snažte nehodnotit nic, čeho si všimnete, ani to nesrovnávejte s jinými zážitky, které jste zažili. Pouze se zaměřte na to, co cítíte v daném okamžiku (ani nepřemýšlejte nad orgasmem, který doufáte, že budete během chvíle mít). Svůj mozek tak dostanete do neutrálního stavu a přemýšlení odložíte stranou. Tímto způsobem si také sex lépe užijete. Kdybyste nepřestali přemýšlet, narušovalo by vám to váš požitek.

Vyzkoušejte Yab-Yum

Existuje tradiční tantrická poloha zvaná Yab-Yum, kterou byste měli vyzkoušet, abyste sladili energii potřebnou pro silné spojení tantrického milování. Muž v této poloze sedí na podlaze se zkříženýma nohama. Žena si sedne na jeho klín čelem k němu a obtočí nohy okolo jeho těla. Pokud budete potřeba, můžete si pod zadek položit polštář.

Oddalte orgasmus

Díky oddalování orgasmu bude váš zážitek intenzivnější. Tím, že zůstanete ve stavu plného vzrušení, budete mít možnost prožívat energetické orgasmy nebo orgasmy bez ejakulace. Oddálení orgasmu dosáhnete tak, že se dostanete na pokraj orgasmu, kdy přestanete, a tím jej oddálíte. Procvičujte tuto techniku masturbováním, kdykoliv budete mít skoro orgasmus, na chvíli se zastavte a poté pokračujte. Jakmile pak budete s partnerem, můžete střídat v tom, že druhého skoro přivedete k orgasmu a později se k tomu vrátíte, abyste si mohli užít neuvěřitelnou rozkoš.

Rádi byste si užili tantrický sex, ale nemáte s kým? Zaregistrujte se na sex seznamce a najděte si sex partnera!

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.