Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Tajné schůzky na chatě

20.březen 2021
Tajné schůzky na chatě

Čekala na smluveném místě, kde jí vždy vyzvedával. Po chvilce vedle ní zastavilo auto a ona nasedla dovnitř. Pozdravili se a chvíli jeli mlčky. Nebyl to Věry manžel. Byl to chlápek, kterého znala z práce. Měl na starosti marketing a některé večery v týdnu i Věrku.

Od začátku spolu v jemných náznacích flirtovali, a i přesto, že jí bylo o patnáct let méně než jemu, se asi před rokem domluvili na schůzce. Od té doby se celkem pravidelně schází.

Dojeli k jeho chatě a ona šla automaticky dovnitř. Pavel šel za ní a pak zamknul. Byl to hubenejší čtyřicátník, na kterém bylo vidět, že o sebe pečuje. Lehce vysportované tělo, hladce oholená tvář, krátce střižené oříškové vlasy. Byl to takový ten anglický typ v kabátě s klopama a naleštnýma botama. Když se usmál, odhalil rovné bílé zuby. Jeho šedé oči se smály.

Políbili se a sundal Věrce kabát. Zezačátku se před ním necítila ve své kůži. Přišlo jí, že je na ní moc dokonalý. Ona byla spíš podsaditější typ s kulatým pozadím a boky, ale menšími prsy. Byli stejně vysocí, a i přesto, že měla raději vysoké muže, se jí tenhle zalíbil. Když jí sundal kabát, rozvázala z drdolu své dlouhé hnědé vlasy. Začali se dál líbat. Pavel jí přejížděl rukou po šíji a do vlasů. Tohle milovala. Ale dneska byla moc vzrušená na delší předehru. Už ho chtěla.
Kousla ho do rtu a jazykem začala víc škádlit ten jeho. Rukama mu vjela pod svetr a hladila po zádech. Na chvíli se odtrhla a svlékla si halenku a potom i sukni. Měla na sobě černou krajkovou podprsenku ladící ke kalhotkám a černé punčochy s krajkou.

Pavel si sundal svetr a stáhl kalhoty. Přes tenkou látku trenýrek bylo vidět jeho vzrušení. Věrka se k němu přitiskla a rozkrokem se otírala o jeho. Sykl vzrušením a měl přivřené oči. Klekla si a stáhla mu trenýrky. Jazykem přejela po špičce jeho žaludu. Penis neměl nijak obrovský, spíš útlý, ale to, co s ním dokázal... Jazykem mu dráždila zatím jen žalud. Olizovala ho celou plochou ze všech stran. Pak ho vsála dovnitř a cucala. Pavel měl zakloněnou hlavu a mělce dýchal. Ruku měl ve Věrčiných vlasech a snažil se, aby si ho do pusy vzala celého. Pousmála se a naráz pohltila celou délku. Pavel zalapal po dechu. Sála a rytmicky hýbala hlavou tak, aby vyklouzával dovnitř a ven. Rukou mu hladila a jemně mačkala varlata. Cítila, jak má vlhké kalhotky.

Přestala a stoupla si. Dravě jí políbil. Přesunuli se k posteli, která byla v rohu. Lehla si na záda a on si obkročmo sedl nad její obličej. Předklonil se a přirazil jí do pusy. Tohle měla ráda. Tu jeho nadřazenost. To, že si dělá co chce. Rukama se ho držela za stehna a zadek a on pomalu přirážel a postupně zrychloval. Už se naučila dýchat i při tomhle tempu. Cítila, jak jí naráží až do krku a varlata jí naráží do brady. Ještě párkrát přirazil a pak slezl a přesunul se k ní. Chvíli se líbali a hladili po tělech. Sundal jí podprsenku a kalhotky. Punčochy jí vždycky nechal. Zajel jí rukou do chloupků v klíně. Měl rád, když nebyla úplně vyholená. Probíral se jimi, zatímco se otírali jazyky. Posunul se dolů mezi její nohy a zvedl jí je.

Pusou se zabořil mezi její stydké pysky a nasál kůži. Olizoval jí, občas zajel špičkou jazyka dovnitř, zuby kousal do pysků a dráždil klitoris. Při tom jí stále držel nohy, aby měla klín vystrčený na něj. Občas jazykem sjel i na vstup zadečku.
Věrka se zmítala, vzdychala a sténala. Nebyla u toho nikdy potichu. Jakmile začali svoje hry, tak se přestávala kontrolovat. Vypnula a na nic nemyslela. Líbilo se mu, jak je spontánní. Jak si to užívá. Jak hlasitě reaguje na jeho dráždění. Strašně ho to vzrušovalo.

Strčil do ní prst a snažil se nahmatat její místečko. To, které jí vždycky přivedlo k orgasmu, když po něm bříškem prstu přejížděl. Už ho nahmatal a jemně po něm začal kroužit. Při tom se jí zase přisál na klitoris. Pár minut dělal jen tohle. Zarývala nehty do pokrývky, na které ležela. Zmítala hlavou a sténala. Pak se napjala a zakřičela. Sevřela nohy a uvěznila v sobě jeho ruku. Cítil, jak se kolem něj ta vlhkost a horkost stahuje. Pulzovala kolem jeho prstu a on jí dál zvenku olizoval. Když jí začaly vlny orgasmu doznívat lehl si vedle. Líbal jí mokrou pusou od jejích šťáv a jí to vůbec nevadilo. Otočila se na bok a přitiskla k němu. Rukou mu zmáčkla zadek.

"To bylo pěkné," usmála se.
"Snažím se." Políbil ji s úsměvem. "Vzala jsi obojek?"

Obojek s vodítkem bylo jedno z jejich zpestření. Zvedla se a došla ke kabelce, ze které vytáhla semišový sáček s koženým obojkem a řetízkem místo vodítka. Dal jí ho Pavel k svátku. Opravdu ji tím moc potěšil. Někdy si s ním hráli víc, někdy to bylo jen doplnění k sexuNechával si výsadu, že jí ho kolem krku zapne sám. Sedla si před něj. Odhrnul jí vlasy přes rameno dopředu na prsa a nasadil obojek, který zapnul. K očku pak připevnil řetízek, který končil koženým poutkem.

Erotická povídka Tajné schůzky na chatě

Obtočil si řetízek kolem zápěstí a zatáhl směrem k sobě. Věrka zaklonila hlavu, aby se jí obojek nezaryl do krku. Kousl jí do čelisti. Do krku. Do ramene. A ona se při každém dotyku jeho zubů napjala a vzdychla. Nebylo to vyloženě BDSM, ale jen taková menší submisivní role. Tlak obojku povolil a Pavel si lehl na záda. Obkročmo si na něj sedla. Strhl jí za vodítko obličejem k sobě, aby ji mohl líbat. Surověji než předtím. Držel ji těsně u svého obličeje, aby nemohla uhnout.
Po chvilce začala Věra svým ještě vlhkým rozkrokem přejíždět po jeho penisu. Třela se o něj a snažila se nasměrovat si ho dovnitř. Když cítila žalud na svém vchodu, rychle dosedla. Pavel zasténal.

"Ty potvoro. To už jsi zase tak nadržená?"
"Už jsem tě chtěla vevnitř," usmála se. Zkrátil jí vodítko zase tak, aby měla obličej u jeho. Okusoval jí rty.
"Takhle mě šukej," řekl chraplavým hlasem. Pohybovala jen zadkem nahoru a dolů, protože horní část těla jí držel u sebe. Zrychlila pohyby až bylo slyšet melodické čvachtání od toho, jak byla vlhká. Už ji začaly bolet svaly na stehnech, ale nechtěla zpomalit.
"Stačí," ozval se potichu Pavel.

Začala se nabodávat pomaleji až úplně přestala. Políbil ji tím svým drsným jazykem. Dal jí do pusy jeden prst, aby ho olízala. Snažila se ho pořádně naslinit, protože když ho vyndal, začal jí ho pomalu zasouvat do zadečku. Se sténáním vydechla. Roztahoval jí a kousek po kousku pronikal dovnitř. Po chvilce přidal druhý prst. Ležela stále na něm a vzdychala mu u ucha. Pavel se usmíval.

"Na čtyři," řekl jen.

Povolil vodítko, aby mohla slézt a klekla si před něj na všechny čtyři. Zadeček vystrčený na něj. Zase do ní začal pronikat prsty, roztahovat jí, dráždil a připravoval. Cítila tlak, ale ne nepříjemný. Úplně se uvolnila, předklonila a vystrčila zadeček výš. Vytáhl prsty a ona ucítila oblý hladký žalud na svém vstupu. Pomalu ho tlačil dovnitř. Věra zavřela oči a sténala. Už měl špičku skoro celou uvnitř, když náhle tvrdě přirazil. Vykřikla. Cítila, jak ji celou vyplňuje. Takhle se zdál ohromný. Ani se nezastavil a začal do ní přirážet. Zezačátku ji to pálilo a bolelo, ale brzy už cítila jen slast z toho vyplnění. Pevně ji držel za vodítko a šukal ji jak fenu. Kůže obojku se jí zarývala do krku a ta lehká bolest jí naplňovala rozkoší.

Náhle přestal a rukama jí naznačil, aby si lehla na záda. Přetočila se a roztáhla pokrčené nohy. Už lehce jí pronikl do zadečku a šukal ji dál. Nohy mu dala na ramena a ten průnik byl pak neskutečně hluboký. Každý příraz cítila až v břiše. Palcem jí dráždil v kundičce a přírazy se staly pravidelné. Stále křičela pokaždé, když ho vytáhl a rychle do ní zas zajel. Nalehl na ní celý, nohy měla za hlavou a přírazy byly mělké a tvrdé. Měl zavřené oči a napjaté ruce. Ješte párkrát prudce a hluboce přirazil. Tvrdě a surově. Napjal se a vydal ze sebe táhlý a hluboký sten. Teplo se jí rozlilo v útrobách, jak jí plnil svým spermatem. Pomalu a setrvačně do ní pronikal, dokud nebyl úplně vyprázdněný. Cítila, jak mu v penisu cuká a pomalu ochabuje. Ještě chvíli na ní ležel a pak s mlaskavým zvukem vyklouzl ven.

"To bylo...," lehl si vedle ní.
"Moc fajn," řekla a usmála se.

Byla zadýchaná jako on, ale bylo jí skvěle. Ještě cítila, jak je roztažená a trochu bolavá. Chvíli ještě jen tak leželi a povídali si. Ale už byl čas. Sundal jí obojek, oblékli se a on jí odvezl tam, kde nastoupila.

Tajně se s někým scházet může být pěkně vzrušující! Co třeba tajné schůzkyJihlavěPlzni nebo Olomouci?

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.