Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Tajemství na statku

6.duben 2019
Tajemství na statku

Tento příběh se odehrál v polovině sedmdesátých let, žila jsem tehdy s mužem na statku kousek za vesnicí a s námi i naše dvě dcery, kterým tehdy bylo 17 a 16 let. Já měla 36 a muži se za mnou v té době stále otáčeli, vdávala jsem se brzy, tak, jak to tehdy bylo běžné, muž byl o skoro deset let starší. Holky studovaly ve městě a manžel pracoval na montážích, často nebýval doma.

Začaly prázdniny, holky se rozjely na tábory jako instruktorky, muž byl na montáži na Slovensku, domů jezdil jen občas na víkendy a já byla sama. Jednoho horkého dne zazvonil zvonek, měla jsem na sobě jen modré kalhotky a tričko po dceři, které nosila na cvičení ve škole. Šla jsem otevřít a za dveřmi stál urostlý, vysoký, pohledný mladý muž, představil se jako Petr, spolužák mojí starší dcery Anky ze střední školy. Po prázdninách měli oba nastoupit do posledního ročníku a dcera dost plavala v matematice. "Dobrý den, já jdu za Ankou, domlouvali jsme se před prázdninami, že jí pomohu s matematikou,“ odpověděla jsem mu, že obě holky jsou na pionýrském táboře jako praktikantky. Zaraženě se podíval. "To mi Anka neřekla, to jsem nevěděl, jedu sem na kole dvacet kilometrů..." "Tak nebudeme stát ve dveřích, pojď dál," řekla jsem.

"Dáš si něco k pití nebo jídlu? To je tím, že nemáme telefon, Anka měla být doma, ale moje sestra je obě přemluvila před týdnem, dělá tam vedoucí a tak jí jely pomáhat, měly by se vrátit za měsíc. Pravděpodobně ti to nestihla říci, bylo to dost nakvap." Sedli jsme si na terasu, Petr byl urostlý mladík, hodně jsem o něm od dcery slyšela, letěly na něj všechny holky ze třídy, byl premiant, dobře se učil a hodně sportoval. Bavili jsme se o škole, jeho zálibách, líbily se mi jeho reakce, byly kultivované, na jeho věk hodně vyzrálé.

Čas běžel a venku se rychle zatáhlo. "Zmokne mi seno!" zakřičela jsem. "Pomohu Vám jej sklidit," řekl Petr. Běželi jsme na louku za domem, rychle jej shrabali na hromadu a zakryli igelitem. Spustil se déšť, okamžitě jsme byli mokří, běželi jsme zpět do domu. "Do koupelny, musíme se usušit!" Přes mokré kalhotky a tričko mi prosvítaly obrysy bradavek a pičky, Petr na mě koukal a já viděla, jak jeho penis reaguje. Mohla bych být jeho máma, pomyslela jsem si, ale přitahovala mne touha po nepoznaném. S mužem jsme měli pěkný vztah, ale po narození dcer se nám nedařilo přivést na svět jeho vytouženého syna. Lékař mi řekl, že další dítě mít nemůžeme. Jezdil na montáže a milování tak bylo jen občasným zpestřením našeho vztahu.

Erotická povídka Tajemství na statku

"Musíme se vykoupat, jsme špinaví až za ušima," řekla jsem. "Jdi první, přinesu ručník," odešla jsem z koupelny pro ručník, slyšela, jak se spouští sprcha, vzala jsem jej z šatníku a vešla do koupelny. Petr se sprchoval, otočil se ke mně a já viděla, jak mu jeho penis zmohutněl na dobrých dvacet centimetrů. "Nesu ti ten ručník," řekla jsem, chvíli jsme na sebe koukali. "Umyji ti záda," řekla jsem, sundala si tričko a kalhotky a vlezla za Petrem do sprchy. Mydlila jsem jeho záda houbou, zajela na zadek a Petr červenal. "Anka říkala, že se kolem tebe motá spousta holek," nadhodila jsem, "už jsi s nějakou něco měl?" Petr byl rudý jak rak... "No, ještě ne," přiznal. "Anka se ti líbí? Anka se líbí hodně klukům, i starším. To je fakt, je po mě." "To je pravda paní Novotná." "Víš, myslím, že ti mohu pomoci, jsem starší žena, mám zkušenosti, ale musí to zůstat v tajnosti jen mezi námi, jsi fajn kluk," řekla jsem a políbila jej na tvář.

Rukou jsem přejela po jeho nalitém penisu, syknul, bylo vidět, že se mu to líbí. Nesměle zkoumal moje tělo, jeho rty splynuly s mými, ucítila jsem, jak jeho prsty našly moji skulinku a prst vstupuje tam, odkud přišly na svět moje dcery. Zrychleně jsem dýchala, byli jsme oba velmi vzrušení. Popadla jsem jeho penis a chtěla si jej zavést do sebe, byl mohutný, mohutnější, než mého muže. Petr divoce přirazil, štíplo to, jako bych přišla o panenství, moje lůno přijalo jeho mužství v celé jeho délce. Petr mne opřel o stěnu, kropila nás voda ze sprchy, prudce přirážel a za chvíli mne celou zaplnil svým semenem. "Byl jsi skvělý," pochválila jsem ho a plácla po zadku. "Paní Anno, bylo to moje první milování," řekl. "Neboj, bude to lepší a lepší, jak získáš zkušenosti." Jeho penis pořád stál, to manžel by dal jednou a konec, pomyslela jsem si. Opřela jsem se o stěnu, Petr našel cestu do mého lůna a za chvíli opětovně přirážel z plných sil, jeho macek mne přiváděl k orgasmu, po chvíli opět vyplnil moji studánku svým semenem.

Strávila jsem s ním celé prázdniny. Krom víkendů, kdy přijel manžel, mne Petr navštěvoval a miloval, naučila jsem jej vše, co jsem jako zralá žena o milování věděla. Prázdniny skočily, dcery se vrátily do školy, začala jsem mít ranní nevolnosti, nedostala menstruaci. Navštívila jsem gynekologa. "Tak paní, čekáte miminko." Hrklo ve mně, věřila jsem tomu, že další děti s mužem mít nemůžeme, bylo mi jasné, že jde o následek dobrodružství s Petrem, co teď? Naštěstí jsem se při manželových návštěvách milovala i s ním, a tak přijal zprávu o mém těhotenství radostně a dítě považoval za své. Dcera maturovala a já porodila zdravého syna, dali jsem mu s manželovým souhlasem jméno Petr, myslel, že po dědovi, ale já mám své tajemství... Dnes je mu třicet, je úspěšný pracovník v počítačové firmě. A jeho táta? Petr po střední vystudoval vysokou, počátkem osmdesátých let emigroval, dcera říkala, že do Kanady, pak už jsem o něm neslyšela, když se však kouknu na syna, je to celý on...

Jste mladý muž a rád byste si našel starší "kamarádku" na sex? Vyzkoušejte sex seznamku!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.