Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Tajemný striptér

25.červen 2022
Tajemný striptér

Tenhle příběh se stal asi před rokem, byla jsem tehdy poprvé na erotické show pro ženy. Přišly jsme sem s přítelkyní, protože jsme obě dvě byly strašně zvědavé, co tady pro nás mají. Obě jsme byly vdané a život v manželství se stal spíš nudným stereotypem. A tak jsme vyrazily na dámskou jízdu.

Klub pro dámy jsme našly rychle. Vstoupily jsme dovnitř a musely jsme uznat, že jsme si vybraly dobře. Klub byl nádherně zařízený a příjemné přítmí nás okouzlovalo svou neopakovatelnou atmosférou. Uvnitř bylo mnoho žen a všechny se usmívaly a popíjely. Pódium bylo zatím opuštěné, ale netrvalo to dlouho.

Přesně v deset večer program začal, pestrá a vtipná estráda. Muži, kteří byli na pódiu, byli skvělí, tančili, usmívali se na ženy a pak se svlékali. Byla jsem u vytržení, protože kluci byli mladí a měli nádherná těla a tahle práce prostě byla jen pro ně. Večer vrcholil a já jsem byla příjemně v náladě a líbilo se mi to. Pak se mi ale začalo chtít čůrat. No, jaká pomoc, půjdu na toalety. Vydala jsem se tedy směrem k východu, ale jaksi jsem neměla štěstí.

A pak jsem uviděla panáčka na dveřích, domnívala jsem se, že hned vedle budou dámy a tak jsem vpadla dovnitř. Jaké bylo moje překvapení, protože to nebyly toalety, ale šatna a v ní stál nahej chlap. Musela jsem být červená až na zadečku. Ale on se usmál a povídá, co si přejete, a já na to, no víte, promiňte já nerada. Hledala jsem WC. No to je v pořádku, můžete použít moji koupelnu. Nemohla jsem to vydržet, a tak jsem ho poslechla.

Ach, to byla úleva. U zrcadla jsem se ještě upravila a ještě jsem na chvíli myslela na to, že tenhle pán má opravdu moc hezké tělo, škoda. Vrátila jsem se zpátky do místnosti a muž seděl oblečený v županu na pohovce. Poděkovala jsem a chtěla jsem odejít, ale stalo se něco nečekaného, protože se mě zeptal, jestli se s ním nechci něčeho napít. Přikývla jsem, vzrušovalo mě být s ním a sama. Byl skvělý mluvili jsme o všem možném a přitom jsme popíjeli. Seděli jsme tak blízko sebe. Voněl jemnou vůní drahé kolínské a byl dohladka oholený.

Náhle jsme v rozhovoru zmlkli a já jsem vstala a chtěla odejít a on udělal něco neuvěřitelného, stál za mnou a beze slova mě políbil jemně na krk. Zavřela jsem oči a málem jsem omdlela. Položil mě na pohovku a poklekl přede mnou, lehounce mě hladil po vlasech, jako by mě chtěl trochu uklidnit, ale bylo to zbytečné, protože jsem byla volná a mohl si se mnou dělat, co chtěl. Políbil mě hebce, tak jemně, že jsem myslela, že se mi to zdá. Raději jsem zavřela oči.

"Miláčku, prosím, svlékni se, udělej to pro mě." Stoupla jsem si před něho a začala jsem volně a pomalu, moje tělo bylo ještě pevné, a tak jsem se nestyděla. Když jsem stála před ním nahá, řekl jen, že jsem skvělá, klekl si přede mě, rukou dal moje nohy dál od sebe a hádejte, co mi začal dělat. Jeho ústa byla drzá a jazyk hbitý, líbilo se mi to, rukama jsem stimulovala jeho hlavu, bylo na tom něco zvláštního. Snad to, že se naše role vyměnily. Najednou jsem myslela na to, že jsem já striptérka a on je můj klient. Vzrušovalo mě to a to, že mi to teď dělal pusou, tenhle pocit ještě víc umocňovalo.

Erotická povídka Tajemný striptér

Chtěla jsem ho ochutnat a mít ho v puse. Poklekla jsem na zem a svlékla jsem mu župan, jeho tělo bylo úchvatné. Vtiskávala jsem do něho svoje prsty a hnětla jeho svaly. Bylo to už strašně dlouho, co jsem byla s takovým mužským. Líbala jsem ho a vzrušovalo mě to, viděla jsem, jak se jeho penis zvětšil. Jeho erekce byla silná a velikost jeho penisu byla neuvěřitelná. Byl horký a chtěl určitě do mojí pusy. Neváhala jsem a rukou jsem ho začala honit a pak pomalounku jsem olízla jeho žalud a pak jsem ho začala kouřit, vždycky jsem to dělala moc ráda a můj muž to zbožňoval.

Šlo to strašně rychle a já v puse cítila, jak v něm jemně škube a pak následovala ejakulace. Silná a přímo do mojí pusy, spolkla jsem všechno a dál jsem ještě chvilku sála jeho penis. Ještě jsem chvilku vnímala, jak se muž chvěje a oddechuje a pak jsem si na chvilku lehla na záda a on ležel vedle mě. Muž se ke mně přitulil a chvilku jsme jen tak volně leželi a byli spolu. Bylo mi hezky, jak už dlouho ne, ale stejně jsem chtěla alespoň o trochu víc. Aspoň jednou se milovat.

Jak jsem na to myslela, vzrušeně jsem oddechovala, on se jen díval a pak jsme se začali opět vášnivě líbat. Rukou jsem hladila jeho penis, aby znovu dostal sílu a netrvalo to ani dlouho a byl zase velikej a sedla jsem si na něho. Vrazila jsem jeho kolík do mého nitra a pak jsem divoce přirážela. Křičela jsem, protože jeho péro bylo velké a cítila jsem trochu bolest, když byl tak hluboko uvnitř v mojí pochvě. Chtěla jsem, aby mě ošukal zezadu a tak jsem slezla a klekla jsem na čtyři, pochopil to docela rychle a šoupl mi ho dovnitř, chytil mě za boky a divoce mi ho vrážel dovnitř.

Cítila jsem, jak sem uvnitř těla horká a jak moje šťáva teče ven z mojí kočičky. Byla to kosmická soulož století a já jsem byla jenom jeho minimální součástí. Křičela jsem: "Dělej, udělej mě, chci se udělat!" A pak to najednou přišlo, bylo to jako výbuch odjištěného granátu a já měla ten nejbáječnější orgasmus. Tělem mi probíhalo mrazení a podivné slastné křeče, pokračoval dál a pak pár vteřin po mě se udělal taky, vytáhl toho svýho ptáka z mojí kočičky a stříkal a stříkal na moje záda. Sténal stejně jako já. Byli jsme oba vzrušení a spokojení. Pak chvilku na to usnul a já se potichu vytratila rychle pryč z jeho šatny.

Vrátila jsem se zpátky do sálu k mojí kamarádce a všechno jsem jí vyprávěla, byla strašně nadšená a rozhodly jsme se, že si čas od času uděláme radost a trochu se povyrazíme. Ještě chvilku jsme popíjeli a pak se stalo něco, co mě překvapilo, na pódiu se objevil muž oblečený do blýskavých šatů s flitry a měl na obličeji masku. Začal se pomalu svlékat a předváděl ten nejfantastičtější striptýz. A když se svlékl, poznala jsem, že je to můj tajemný hrdina, dívala jsem se na něho a bylo mi dobře. Měla jsem pocit, že ho znám o trochu líp, než všechny tyhle ženy.

Vzrušující zážitky můžete zažít i díky online sex seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.