Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Star Wars: Ať vás síla provází v posteli

7.prosinec 2017
Star Wars: Ať vás síla provází v posteli

Fanoušci slavné ságy Star Wars se mohou těšit na premiéru dalšího dílu, která za několik dní proběhne v kinech. Dnes ale nebude řeč o příběhu našich oblíbených vesmírných hrdinů. V dnešním článku si představíme erotické hračky Star Toys, které jistě potěší dospělé fanoušky.

Kolekce Star Toys (Hvězdné hračky), která je inspirována slavnou ságou o hvězdných válkách a různých galaxiích, byla nedávno vydána do prodeje. Společnost, která tyto hračky stvořila, je Geeky Sex Toys, která mimo jiné vyrábí erotické hračky inspirované Pokémony a Strážci Galaxie, o kterých jsme již v minulosti psali. Výrobci jsou především známi svou kreativitou a důvtipem, se kterými přistupují ke svým výrobkům. Tento fakt sám o sobě vyplývá z chytře vymyšlených názvů hraček.

"Letos jsme obdrželi spoustu požadavků na různé typy erotických hraček inspirované padouchy," prozradil jeden ze zakladatelů Geeky Sex Toys. "Rozhodli jsme se, že naše nabídka Star Toys hraček je skvělý způsob, jak představit novou úroveň perverznosti našich výrobků." Kolekce obsahuje hračky pro páry, některé si však můžete užívat i sami.

Jaké hračky kolekce Star Toys nabízí?

Hand Solo

Muži mohou zpozornit, neboť tato hračka je přesně pro ně. Název této hračky je vtipný a trefný. Určitě jste uhodli, která postava byla inspirací pro tuto hračku. Není to nikdo jiný než slavný Han Solo. V čem ale spočívá vtip názvu Hand Solo? Stručně řečeno muži mohou tuto hračku používat sami jelikož funguje jako umělá vagína, tedy mohou s ní masturbovat. Hand v angličtině znamená ruka, takže pokud si to vše spojíte dohromady, určitě přijdete na to, proč je název trefný a vtipný.

Nyní si ale povíme něco o samotné pomůcce. Je neporézní, voděodolná, ručně vyrobená ze zdravotně nezávadného silikonu. Kromě kreativního názvu spojeného s postavou slavného hrdiny, má s ním i jistou podobu. Hračka totiž ztvárňuje Hana Sola, když byl zmrzlý v karbonitu (v tomto případě je v silikonu). Rozměry hračky jsou následující: průměr kanálu měří zhruba 3,18 cm, celková šířka 15,24 cm a celková délka 14,6 cm. Pořídit si tuto hračku můžete na oficiálních stránkách Geeky Sex Toys za sexy cenu 69 dolarů, což je v přepočtu 1497 Kč.

Erotická pomůcka Hand SoloHand Solo

Dildoda

Kreativní název Dildoda vznikl spojením slova dildo a jména postavy zeleného mimozemšťana, člena Rady Jediů, mistra Yody. Hračku samozřejmě můžete využít sami, ale i s partnerem při společných hrátkách. Jakkoli si jen budete přát. Stejně jako Hand Solo, i Dildoda je ručně vyrobený ze zdravotně nezávadného silikonu a také voděodolný. Délka dilda, po kterou lze hračku zasunout, je 12,7 cm. Celkový obvod hračky měří 11,43 cm. Za 55 dolarů (zhruba 1193 Kč) můžete mít doma svého vlastního Dildodu i vy, pokud vás hračka zaujala.

DildodaDildoda

Dark Side Bondage Kit

S touto sadou můžete probudit svou "temnou stranu" a probádat perverznější zakoutí sexu neboli BDSM. Sada se skládá z 6 částí a zahrnuje roubík, nastavitelná pouta na zápěstí a kotníky, obojek s vodítkem, masku a bičík.

Space Station Ball Gag (roubík)

Roubík ve tvaru slavné Hvězdy smrti je vyrobený ze silikonu a řemínek z nepravé kůže. Silikon je hypoalergenní, bez zápachu a chuti. Nastavitelný řemínek lze nastavit díky 9 dírkám na požadovanou velikost v rozmezí 46 až 57 cm. Jestliže vás roubík zaujal, ale nemáte zájem si kupovat celou sadu, není problém. Geeky Sex Toys tuto pomůcku prodávají i samostatně za 35 dolarů, v přepočtu 759 Kč.

Pouta na zápěstí a kotníky

Pouta jsou nastavitelná na velikosti v rozmezí 19,7 a 27,9 cm. Jsou spojeny řetězem, který měří 12,7 cm, a svorkami, které lze pro vaši bezpečnost a pohodlí rychle odepnout.

Obojek a vodítko

Obojek lze nastavit na potřebnou velikost mezi 34 a 42 cm. Vodítko měří 50,8 cm, pro vaši bezpečnost a pohodlí je možné jej též během sexu rychle odepnout, bude-li potřeba.

Sada Dark Side Bondage KitRoubík Space Station Ball Gag

Maska

Díky elastickému pásku maska příjemně drží na obličeji a neklouže.

Laser Sword Flogger (bičík)

Lehký bičík, který tvarem připomíná světelný meč, je velmi vhodný pro začátečníky. Délka držadla je 11,43 cm a celková velikost bičíku měří 43 cm. Pásky jsou vyrobené z jemné falešné kůže. Stejně jako roubík, Geeky Sex Toys prodávájí také samostatně za 30 dolarů, v přepočtu zhruba 651 Kč.

Cena celé sady těchto pomůcek, za kterou si ji můžete pořídit, je 140 dolarů, v přepočtu tato částka vychází na 3037 Kč.

Vibe Trooper

Nyní se dostáváme k trochu luxusnějším hračkám. Vibe Trooper je krásný bílý masážní vibrátor, jehož předlohou byly Stormtroopeři, který si zcela jistě oblíbíte. Vibrační masážní tělísko bylo speciálně navrženo pro silnou a nepřetržitou stimulaci. Vybrat si můžete ze 3 rychlostí a 30 vzorů vibrací, které můžete nastavit a vyzkoušet. Ovládat jej můžete pomocí 3 tlačítek (tlačítko pro zapnutí/vypnutí, další 2 tlačítka ovládají rychlost a vzory vibrace). Silikonovou hlavici vibrátoru lze odebrat a snadno vyčistit. Maximální doba používání vibrátoru jsou 2 hodiny, poté je potřeba vibrátor opět nabít přes USB kabel, který je součástí balení. Vibrátor měří v délce 30 cm. Za 169 dolarů (3666 Kč) jej můžete mít doma i vy.

Vibe TrooperVibrátor Vibe Trooper

Darth Vibrator

Kromě vzhledu a hmotnosti se Darth Vibrator od Vibe Troopera moc neliší. Je o 12 g lehčí než Vibe Trooper, který váží 312 g. Předlohou pro Darth Vibratora byl zloduch Darth Vader, jak jste si určitě už všimli.

Darth VibratorDarth Vibrator

LED Laser Sword Dildo

S touto pomůckou zvednete své galaktické fantazie na další úroveň. Nyní totiž máte možnost vlastnit doma sexy verzi světelného meče, se kterou se můžete vydat vstříc orgasmům. Vybrat si můžete ze 3 barev - červená, modrá, zelená. Dildo je vyrobené ze zdravotně nezávadného silikonu s hladkým povrchem. Jako materiál pro rukojeť byla použita pryskyřice (černá nebo stříbrná barva). Silikon použitý pro výrobu je vysoce kvalitní s tvrdým akrylovým jádrem. To pomůckám umožňuje pevnost, měkkost a neohebnost. Pomůcky ve tmě svítí velmi jasným LED světlem, proto vyžadují 2 LR44 baterie, které jsou součástí balení. Cena dilda je 169 dolarů (3666 Kč).

LED Laser Sword DildoLED Laser Sword Dildo

R2-V2

R2-V2 je velmi podobný masážní vibrátor předchozím vibrátorům Darth Vibrator a Vibe Trooper. Oproti nim se liší hmotností, váží totiž jen 270 g. Vzhled této pomůcky byl inspirován droidem R2-D2. Písmeno "V" v názvu pomůcky je pravděpodobně zkratkou pro vibrátor.

Masážní vibrátor R2-V2Vibrátor R2-V2

C3-Plug

C3-Plug sice nebude hovořit několika jazyky jako jeho předloha robota C-3PO, nepochybně si s ním však budete rozumět v análním sexu. Tento lesklý kus vesmírného kovu může tedy být vaším dokonalým análním společníkem, který se až hrozivě podobá originálu (obličej je téměř realistický). Pomůcka je vyrobena z hliníkové slitiny nejvyšší kvality. Měří 10 cm a nejširší část má v obvodu 9,5 cm. Hmotnost se rovná 98 g. Pořídit si tento anální kolík můžete za cenu 49 dolarů, v přepočtu 1063 Kč.

C3-PlugAnální kolík C3-Plug

Oslavte příchod dalšího dílu ságy Star Wars s těmito skvělými pomůckami a někým ze seznamky, pokud ještě nemáte sex partnera.

[rox]

Zdroj: https://geekysextoys.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.