Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Stanovte si předsevzetí v sexu!

25.leden 2018
Stanovte si předsevzetí v sexu!

I když není Nový rok, na předsevzetí rozhodně není pozdě. Ta si můžete totiž dát v podstatě kdykoliv, jen v tom prvním měsíci je to takové nejtradičnější. Máte před sebou úplně nový rok. Tak jak s ním naložíte po sexuální stránce? Už jste o tom přemýšleli?

Většina novoročních předsevzetí se týká především hubnutí, zdravé stravy, cvičení nebo toho, že člověk přestane kouřit. Zkrátka jde o vylepšení svého života. Napadlo vás ale při tomto přemýšlení nad předsevzetími, že součástí vašeho života je i ten sexuální? Jestliže ne, měli byste to rychle napravit, protože i intimní život lze zlepšit, když bude snaha z vaší strany. Uděláte radost sobě, tak i případnému partnerovi. Někomu novoroční předsevzetí připadají trapná, protože je stejně nikdo nedodrží po celý rok. Ale tato sexuální předsevzetí mohou být právě ta, u kterých by se vám to mohlo podařit, protože to zas tolik snahy stát nebude a nakonec vás to bude i bavit. 

Někdy to ale není jen o tom, že byste měli v novém roce zkoušet nové sexuální polohy apod. Někteří lidé se totiž potřebují teprve cítit dobře a až pak mohou zažívat sex, který si budou užívat plnými doušky. Například pokud se někdo necítí spokojen se svým tělem, jeho předsevzetí nakonec bude buď mít se rád takový, jaký je, nebo se holt bude muset zaměřit právě na to klasické cvičení, zdravou stravu a podobně. 

Abychom neplácali jenom nesmyslné a obecné tipy, zaměřili jsme se na jednotlivá znamení, protože ta vystihují vaši osobnost. Samozřejmě jsme si je ani nevycucali z prstu. O toto "vyvěštění" vašich nejideálnějších předsevzetí se postarala Ruby Miranda, astroložka a numeroložka z New Yorku, která se své vědomosti naučila od své cikánské matky. Momentálně přispívá do několika časopisů zabývající se esoterikou.

Beran (21. března - 20. dubna)

Být sexy pro vás není obtížné, protože jste jedním z nejvíce sexy znamení ze všech. Co ale můžete udělat pro to, abyste se posunuli ještě o krok dále? Přemýšlejte předtím, než začnete jednat. Jste chytří a sofistikovaní, a tím ostatní lidi přitahujete, ale rozhodně byste si měli dát pozor na to, abyste neříkali hned každou hloupost bez rozmýšlení a byli urážliví. Tyto dvě věci totiž vaší sexy auru hodně narušují. V tomto roce zkuste být těmi nejlepšími lidmi, buďte na ostatní milí a respektujte je. Věřte tomu, že pro ostatní budete ještě více atraktivní díky tomu, že na ně budete milí.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, vy jste dalším velmi sexy znamením celého zvěrokruhu. Tento rok pro vás bude znamenat především rozvahu a škádlení. Ano, jste velmi dobří ve škádlení ostatních lidí, ale teď je ten pravý čas na to, abyste ukázali světu, že umíte druhého i opravdově potěšit a ne pouze škádlit. A jak dále zlepšit svůj sex v roce 2018? Ačkoliv se nejedná o sexuální věci přímo, mají se sexem spoustu společného. Jezte zdravěji, cvičte Vinyasa jógu a zhodnoťte svůj pohled na vaše sebevědomí. To vše vám pomůže se cítit lépe nejen v každodenním životě, ale i v tom sexuálním.

Blíženci (22. května - 21. června)

Nikdy jste neměli problém s tím, že byste k sobě nepřitahovali lidi, Blíženci, i když vám v cestě možná překážela jedna věc. A právě na tu byste se tento rok měli zaměřit. Jedná se o vaše sebevědomí. I když vypadáte velmi dobře a celkově si nemusíte na nic stěžovat, na venek vysíláte spíše vibrace "nejsem dostatečně dobrý/á" a podobné. To ostatní lidi odrazuje. Zkuste si vzpomenout na své dobré vlastnosti a nezapomínejte na to, že v hloubi duše jste sexy zvířata. Na to se zaměřte a pracujte na tom!

Nové polohy jako sexy předsevzetí?

Rak (22. června - 22. července)

Dostali jste se do bludného kruhu, Raci, a z tohoto kruhu se může stát i bludiště chodeb, které vás bude vzdalovat od toho, abyste se přijali takoví, jací jste. To znamená, že všechno, v čem jste sexy, se momentálně ukrývá pod jakoukoliv rutinou, kterou právě prožíváte. Zapracujte tento rok na tom, abyste rozbili formu, která je vám těsná, protože vy jste něco víc. Nechte své pravé já zazářit. Zkoušejte nové věci a zažívejte různá dobrodružství. Právě díky jakýmkoliv novinkám se budete cítit nejlépe. 

Lev (23. července - 22. srpna)

Vždycky jste přitahovali ostatní lidi svou syrovou sexy energií, problém je ale v tom, že nevíte, co dělat, pokud už se reflektor na vás zaměřuje. Prvním krokem je si to uvědomit a druhým začít pracovat na zlepšení této situace. Lvi, jste dost oslniví na to, abyste si získali zájem ostatních lidí, tak teď už je jenom na vás, abyste jejich zájem i udrželi. Soustřeďte se na to, abyste se v průběhu roku 2018 stali úplnou osobou a ne jen nějakou sexuální návnadou, i když oslnivou. Ani netušíte, jaký to bude mít dopad na celý váš sexuální život.

Panna (23. srpna - 22. září)

Pokud se někdo potřebuje tento rok trochu uvolnit, tak jste to právě vy, Panny. Máte tendence některé věci přehánět a zbytečně dlouho nad nimi přemýšlet. A to včetně vašeho sexuálního života. Jste hodně upjatí. Vy sami si dokážete zkazit svůj den jakoukoliv prkotinou, a to musí skončit. Nenechte tyto malé a nedůležité věci, aby vás v roce 2018 stahovaly na dno. Nejlepší bude, když se zaměříte na to, abyste si dopřáli tolik potřebnou svobodu, buďte bezstarostní a budete překvapeni, jak se díky tomu zlepší i celý váš sexuální život. A ani hlouposti jako rozcuchané vlasy už vás nenaštvou, protože v tu chvíli budete myslet na úplně něco jiného...

Váhy (23. září - 23. října)

Zkuste splnit veškeré plány, které máte, Váhy. Raději konejte, než abyste někoho (a sebe) pouze škádlili dlouhodobými plány, které by možná ani nevyšly. Svá slova dodržte. Díky tomu vás pak ostatní budou vnímat jako sexy zvíře. Jste od přírody krásní, takže neohrozte tuto svou krásu tím, že byste se stali falešně krásnými. Říkejte, co si myslíte a myslete si to, co říkáte. Nelžete. Věřte, že jste přesně tak báječní, jak doopravdy jste.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Je pro vás těžké nebýt sexy démonem, Štíři, ale zároveň jste také inteligentní a jestli jste tak chytří, jak si myslíme, pak byste měli vědět, že pokud chcete lidi opravdu přitahovat, potřebujete minimálně také alespoň trochu soucitu a laskavosti. Všechno není jenom o ovládnutí světa (i když třeba jen toho postelového), tak se v roce 2018 vraťte zpátky na zem a spojte se se všemi ostatními sexy ďábly a dobývejte tuto planetu společně. Samozřejmě občasná dominance není na škodu.

Zjistěte, jaké předsevzetí v sexu byste si měli na tento rok dát

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Máte problémy ve svém sexuálním životě kvůli tomu, že nejste spokojeni se sebou samými? Tak s tím něco udělejte! Shoďte nějaké to kilo nebo udělejte cokoliv jiného, co vám s vaším problémem pomůže. Jen vy nejlépe víte, jak se dokážete kousnout a jít do toho se vší silou. Tak si na to vzpomeňte a jděte na to. Odhodlejte se a vyzkoušejte nové polohy nebo nové praktiky. Disciplína je to, co potřebujete, a to i ve vašem intimním životě. Pracujte na tom, abyste se cítili dobře a pak jen sledujte, jak se na vás bude tvořit fronta. Sebevědomí se stane vaší velkou sexy předností.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Poslední dobou jste si toho prožili hodně, Kozorozi, se vztahy k lidem jste byli nahoře i dole. Někdy je milujete a někdy naopak nenávidíte. Ať už tak nebo tak, pravděpodobně jste se dostali do bodu, kdy byste na všechny mohli bít až moc zdvořilí. A vězte, že i to je špatně, obzvláště pak v sexu, protože to vašemu protějšku nemusí vyhovovat. Dávejte si tedy pozor na to, abyste v roce 2018 měli také svůj názor a nepodřizovali se jen druhým. Tento nově nabytý druh sebevědomí pak budou vaši partneři velmi oceňovat a považovat za vaši sexy součást.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Nesnažte se tak moc, Vodnáři. Jste totiž jedno z mála znamení, u kterého se míra přitažlivosti neměří pouze podle fyzického vzhledu. A každý vám to může závidět! Měli byste si tedy uvědomit, že se vaše krása skrývá především uvnitř a je tam ukryta pro nějaké nesmírně šťastného člověka. Naučte se to a máte to v kapse. V roce 2018 byste se rozhodně neměli podceňovat, zaměřte se na to, že vy jste ta "cena", kterou může někdo vyhrát a chovejte se podle toho.

Ryby (21. února - 20. března)

Ryby, v roce 2018 budete rozdělovat rozdíly. Tím máme na mysli, že pokud chcete, aby si lidé mysleli, že jste sexy a atraktivní, budete muset hrát na své dobré vlastnosti, zatímco současně se budete muset vyrovnat s tím, že máte tendenci ničit určité věci svou přecitlivělostí. Vylaďte to trochu v tomto novém roce a vše bude v pořádku. Je totiž rozdíl v tom, zda budete pro člověka pouze trochu citlivou osobou nebo egomaniakem, který si vyžebrá všechnu pozornost pláčem. Nezabíjejte svou sexy stránku těmito věcmi.

Snad vás bude čekat sexuálně úspěšný rok 2018. Pokud tomu chcete trochu pomoci, zaregistrujte se na sex seznamku.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.