Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Společenská hra a její následek

7.červenec 2016
Společenská hra a její následek

Také rádi hrajete hry?

Obyčejný večer… Odpočíváme po večeři s přítelkyní na sedací soupravě… Spánku brání jen skutečnost, že nás má navšívit naše společná kamarádka, se kterou jsem se seznámil ve stejné chvíli, jako se svou slečnou – jen jsem si, jak je zvykem v naší kultuře, musel vybrat jen tu jednu. Lihoviny se ochlazují v ledničce, na stole dělám místo pro společenskou hru - Dostihy a sázky... A ta to všechno odstartovala...

Kamarádka je vysoká, štíhlá, milá a velmi hezká dívka – právě přichází! Po úvodních frázích známých jako "vítání návštěvy", usazuji kamarádku na gauč… Hra začíná. Moje představa o tom, jak obě prohrají, a spolu s první dopitou lahví i myšlenka na sázky v podobě spíše svlékacího pokeru, berou zasvé ve chvíli, kdy již krutě prohrávám a docela se vztekám. Ale vzdávám se jen pomalu… Hra končí později, než jsme čekali – kamarádce odjely všechny myslitelné spoje oba, já s mou slečnou, nabízíme nocleh u nás. Po krátkém váhání je domluveno, že ANO. Padly asi tři lahve pití, jdeme spát. Já v triku a boxerkách, obě dámy v kalhotkách a tílku. Na našem letišti je dost místa není tedy nutno přemlouvat kamarádku, aby spala společně s námi na posteli. Je to všechno velmi nevinné. Uléhám doprostřed, hlavu dávno plnou představ… Rozkrok nemé přicházejí slečny. Kamarádsky si obě přivinu na hruď. Skoro usínáme, jen má slečna začíná šmátrat rukou pod deku… Vím, co přijde.

Cítím, jak její ruka začíná dráždit můj rozkrok, který roste stále víc a víc… Usměji se a pohladím kamarádku po vlasech..? Ano, zkusím to! Usmála se!!! Zkouším, co udělá, když sjedu s rukou trochu níž… hmmm… Bradavka je tvrdá! Mé přirození je náhle o mnoho tvrdší, než jsem si myslel, že snad kdy bude… Otočený zády ke své slečně sjíždím té druhé stále více tam, kdy už tuším vzrušení jsem tam!!! Ruka kopíruje švy kalhotek a vlhne je celá mokrá! Otáčím se k té své a kamarádka mi začíná něžně líbat záda… Není už, co skrývat… Stahuji deky z obou slečen.

společenská hra

Když má slečna vidí, co se děje u všech z nás, náhle se zvedá. Něco šeptá kamarádce a náhle se začínají líbat! Jsem na nejvyšší míru vzrušen a tak obě pomalu svlékám… Netrvá to dlouho a lížu svou slečnu tak, jak to má ráda… Ona zamilovaně olizuje prsa kamarádce a ložnicí začíná být znát, že tam probíhá velký a výjimečný koncert vášní… Sténání a vzdychání pomalu přidává na hlasitosti a já už zezadu šoustám svou přítelkyni, kterou kamarádka stále objímá a líbá.

Vytahuji svůj klacek a nabízím kamarádce, která k mému velkému překvapení ani trochu neváhá a pomalu zasunuje hlouběji a hlouběji do svých krásných úst… Má milá se přesunuje z dobytých pozic a konečně uléhá do vyhřátého rozkroku kamarádky, která se celá prohne po prvním ataku jejího jazyka. Nechávám se kouřit a jenom se kochám tím neuvěřitelným pohledem! Něco mi nedovoluje vyměnit v souloži partnerky a tak jen vidím, jak přichází na kamarádku jeden orgasmus za druhým… Má slečna to umí! Blaženost výjevu, na který jsem koukal a mé naběhlé těleso způsobuje, že teď… teď… A už jen stříkám do obou pusinek, které se po mém varování připravily a olizují mne do poslední kapky to, co ještě zbylo, si vyměňují mezi vzájemnými polibky, do kterých jsem se teď připojil i já… Nehledejte v tom tvrdé porno bylo to mnohem víc.

Co takhle pozvat kamarády z Brna nebo z Plzně a zahrát si nějakou společenskou hru...?

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.