Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Šoustání po anglicku

12.říjen 2016
Šoustání po anglicku

Seznámil jsem se se Cindy na jezdecké škole, když jsem přijel na pozvání vzdálených příbuzných do Anglie. Byla to slaďoučká anglická kočička z vyšších společenských kruhů. Bylo jí osmnáct a kvetla doslova jako růžička.

Přímo prahla po radostech života, i když to na sobě nedávala moc znát. Na první pohled jsem měl totiž pocit, že svůj dosavadní život prožila někde v ústraní mimo společenské dění. Ale to bylo jen zdání. Koně ji moc nezajímali, spíš to byla pro ni příležitost, jak se dostat ze svírajícího rodinného chomoutu. Byla možná trošku rozmazlená a zhýčkaná, ale protože byla hezká, tak jí to leckdo rád odpustil. Zřejmě byla zvyklá dostat všechno, co si umanula. Prostě za každých okolností vyžadovala, aby bylo po jejím. 

Následující den po našem prvním setkání se Cindy vracela z vyjížďky, zatímco já jsem si před stájí v letním vedru pochutnával na cigaretě. Koňský pach byl rozpáleným vzduchem ještě ostřejší a štiplavější, obzvláště přede dveřmi. Alespoň mně jako městskému člověku moc nevoněl. Pozdravili jsem se, a pak jsme si začali povídat. Doprovodil jsem Cindy ke stáji, kam zavedla svého koně. Vzduch uvnitř páchl po senu a koních. Bylo tu šero, přestože dveře stáje byly dokořán a vpouštěly dovnitř letní sluneční paprsky. Ve stáji bylo jen pár koní. Cindy byla oblečená v obvyklém jezdeckém obleku, přiléhavých béžových rajtkách a vysokých holínkách. Její mladé kozičky se tísnily ve svěrací kazajce saka a já od nich nemohl odtrhnout pohled. Měl jsem pocit, že je to skoro moje povinnost se na ni takhle dívat. V duchu jsme si byli přece sympatičtí, tak jak už se mezi dvěma mladými lidmi obvykle stává.

Měla dlouhé, světle hnědé vlasy, byly kudrnaté a často jí spadaly do obličeje. Vábivě rámovaly růžové tváře a krásně tvarovaná ústa. Oči měla zelené, a když jsme spolu mluvili, upřeně jimi hleděla do mých. Měl jsem na ni hroznou chuť, ale nevěděl jsem, jak mám na tuhle určitě slušně vychovanou a trochu nafoukanou angličanku jít. Možná je ještě panna. V rohu stáje stál dřevěný stůl, o který se Cindy během hovoru opřela. Sundala si čepici, otočila se a položila ji na stůl co nejblíž ke stěně. Musela se hodně nahnout přes stůl, aby tam dosáhla a já se zatím zálibně díval na její zadeček. Usmál jsem se, a abych jí dal najevo, jak moc se mi její tělo líbí, požádal jsem ji, aby to udělala ještě jednou. Vzala mě za slovo, otočila se a znovu na mě vystrčila zadeček tak vábivě, že se to ani nedalo vykládat jinak. Zřejmě toužila po nějakém malém dobrodružství, aby si tak osvěžila víceméně nudné vyjížďky na koni.

Popošel jsem k ní, položil jsem jí ruce na záda a jemně ji předklonil ještě víc, takže si lehla na stůl celým trupem. Pohled na její kulatou prdelku ve mně vzbudil primitivní instinkty a můj ocas ožil a ztvrdl. Látku měla vzadu na kalhotech napjatou k prasknutí. Připomínala zezadu hruštičku, jak tam tak stála s koleny u sebe. Její nohy od oblých boků až po kolena ztrácející se v holínkách vysílaly neklamné ženské signály. Opravdu jsem ji hrozně chtěl, v krku jako bych měl knedlík a těžce jsem polykal. Ještě nikdy jsem necítil tak silnou až zvířeckou chuť a toužil jsem vychutnat tenhle krásný okamžik co nejdéle. Můj chtíč ještě zvyšovalo Cindino trhané vzrušené oddechování, jak tam tak stála nahnutá nad stolem ve zcela neviktoriánském stylu. Až nastane ta pravá chvíle, určitě si nebude říkat: "Zavři oči a mysli na Anglii"... 

Začal jsem se jí dotýkat, hladil jsem ji, nejdřív pod koleny a pak po hebkých, ale pevných stehnech. Když jsem se dostal k jejímu zadečku, přitiskla se trupem ještě těsněji ke stolu a zcela se oddala mému laskání. Chtěl jsem tuhle hru protahovat co nejdéle. V náhlém popudu jsem ze stolu sebral její jezdecký bičík. Byl přes půl metru dlouhý a velmi ohebný. Jen tak pro legraci jsem jím objel její tělo, zajel pod šaty a pomalu jí ho zasunul mezi stehna. Cindy tenhle žertík rozdováděl ještě víc, a když jsem ji rukou přes rajtky nahmátl pičku a trochu přitlačil, objevila se na nich mokrá skvrna. Musela být uplně zmáčená. Zasténala. Když jsem viděl, jak je Cindy šíleně vzrušená, uvažoval jsem, jestli by třeba nechtěla, abych jí to dělal bičíkem. Ale ještě chvíli jsem váhal. 

Zatímco jsem o tom horečně přemýšlel, přiložil jsem jí bičík k zadku a zkoušel jsem podle náznaků jejího těla vypátrat, co chce. Ale ona mě předběhla. "Udělej to!" Vyhrkla přidušeně. Ještě pořád jsem váhal, ale když jsem pomyslel na to, co mám udělat, v ocasu mi to významně zaškubalo. Atmosféra ve stáji byla napjatá, horký letní vzduch mísící se s pachem koní, vzrušená holka skloněná přes stůl přede mnou, to všechno se mi přesně vrývalo do paměti. A ona tam rozechvěle stála a čekala na první švihnutí.

Sex po anglicku

Váhal jsem. Opravdu bych měl...? Škubnula sebou, když jsem ji poprvé švihl přes zadek. Neuhodil jsem příliš tvrdě, nechtěl jsem, aby si to rozmyslela hned po první ráně. Když jsem ji švihl podruhé, tentokrát silněji, hlasitě zasténala. Zjistil jsem, že mě příšerně vzrušilo, že ji mohu bičovat. Navíc mě vzrušovalo i její sténání, a já jsem cítil, jak mi adrenalin doslova bublá v krvi. Cindy se odvazovala čím dál víc, připouštěla, aby se jí tenhle prožitek naprosto zmocnil, aby ji celou ovládl. Pokaždé, když ji bičík šlehl přes zadek, vykřikla rozkoší

Po chvíli jsem se dostal do určitého rytmu, švihal jsem silněji a silněji. Její vášnivé výkřiky byly čím dál nekontrolovanější a hlasitější. Měl jsem strach, že nás někdo uslyší, ale chtíč byl tak mocný, že mi to bylo úplně jedno. Se ztopořeným ocasem, který se chvěl nedočkavostí, jsem z ní strhl rajtky. Potom jsem z ní serval i kalhotky a objevil se její nahý, naprosto bezbranný zadeček. Švihal jsem ji ještě tvrději a po každé ráně se jí na kůži objevily červené šrámy. Začal jsem mít strach, že jsem to přehnal, ale ona si mezitím zasunula mezi nohy jednu ruku. Když si roztáhla stydké pysky, její rudě nalakované nehty vytvořily krásný kontrast s bělostnou kůží na stehnech. Změnil jsem styl a jemně ji bičíkem přetáhl rovnou přes růžovou pičku. Zasténala jako šílená a já jsem viděl, že se blíží k vyvrcholení. Začal jsem jí bičovat jeskyňku silněji, roztáhl jsem jí při tom stehna a přidržoval je rukou. Zatímco jsem jedním prstem hledal střapeček, její mladičké dívčí tělo se roztřáslo v nekontrolovaných křečích. Orgasmus ji zasáhl plnou silou a ona se rozkřičela.

Ruku jsem měl celou ulepenou a fascinovaně jsem zíral na její růžovou dírku. Křeče pomalu ustávaly, a než jsem se nadál, stačila si natáhnout kalhoty. Ani jednou se na mě nepodívala. Když jsme vycházeli ze stáje, chytil jsem ji za paži a snažil jsem se ji zadržet. Nemůže mi přece utéct jenom tak! Přitáhl jsem ji k sobě a vášnivě jsem ji políbil. Obličej i krk měla zmáčený potem. Tělem se mi dunivě rozléhala žádost a čurák jsem měl tvrdý jako kámen. Vzal jsem ji za ruku a přitiskl ji k mému ztopořené mu klacku.

Trochu váhavě ho začala ohmatávat a masírovat přes kalhoty. Bylo vidět, že na tohle není zvyklá, ale byla čím dál ochotnější a učila se velice rychle. Rozepnul jsem si kalhoty a dal jsem svému těšiteli konečně volnost. "Udělej mi to oběma rukama," poprosil jsem ji lámanou angličtinou. Vyvaleně shlížela dolů na můj klacek, ale brzy pochopila a začala ho svýma báječnýma dívčíma ručkama honit. Sténal jsem slastí. "Klekni si, něco tě naučím..." Podívala se na mě s pusou pootevřenou, ale oči jí jen svítily. "Vykuř mi ho!" Poručil jsem jí. Bylo to jako rána elektrickým proudem, když otevřela ústa a vsunula si ho mezi rty. "Hoň ho i rukama..." Pomalu ve své sladké pusince kouřila můj pulsující klacek. Měla pro to zjevně vlohy a bylo na ní vidět, že jí tahle hra opět vzrušila. 

Klečela přede mnou a něco přidušeně mumlala. Snažila se mě ze všech sil dovést k vyvrcholení. Co chvíli mi špičkou jazyka olízla nejcitlivější místa na žaludu, a já jsem cítil, že se brzo udělám. Dobře, když se chce něco naučit, tak ať se učí. Málem jsem šílel při pomyšlení, jak jí to nastříkám do té její nevinné růžové pusinky. Vzal jsem ji za zátylek a začal jí k sobě jemně přirážet její hlavu. Postupně jsem pronikal čurákem hloub a hloub. Bylo to neskutečně krásné, a když se na mě na okamžik podívala těma svýma zelenýma očima, už jsem se nedokázal ovládnout.

Prudkým přiražením jsem ji zasunul svůj ocas málem až do krku, a zatímco mě pevně svírala mezi rty, cítil jsem, jak do ní stříkám nejmocnější dávku semene ve svém životě. Pak jsem čuráka pomalu povytáhl a ona ze všech sil polykala tu spoustu rosolovité šťávy. Nechal jsem jí ho ještě mezi rty a vymačkal ze sebe poslední kapky, které jí zůstaly na jazyku. Jakmile můj orgasmus dozněl, začal jsem mít výčitky svědomí a litoval jsem toho, co jsem udělal. Ale ona dál líbala a sála můj klacek, který pomalu ale jistě ochaboval, i když se mu tohle starostlivé zacházení určitě zamlouvalo. 

Příští den jsem odjel a už nikdy jsem se se Cindy nesetkal. Ovšem na mé anglické šoustání hned tak nezapomenu!

Komu se nechce nikam cestovat a chce si užít ve svém městě nebo z pohodlí domova, ať se zaregistruje na sex seznamku.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.