Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Smyslný návrat

4.září 2021
Smyslný návrat

Vlak dorazil do cílové stanice s desetiminutovým zpožděním. Prošla jsem soupravu, překontrolovala zavření oken a dveří, pozhasínala, hodila si přes rameno řemen kabely a vystoupila na perón.

Foukal studený vítr, proletovaly kapky, bylo otázkou času, kdy se rozprší naplno. Nejezdila jsem tuhle túru ráda, bylo po půlnoci a musela jsem přes půl města. Dřív mě brával do auta vlakvedoucí, ale pak si chtěl jednou sáhnout a já mu řekla, ať toho nechá, že nemám zájem a od té doby šlapu po svých. Navíc jsem byla dost naměkko, včera mi řekla Tereza, že ode mne odchází a vlastně mi ani nevysvětlila proč. Od chvíle, kdy za ní klaply dveře, připadala jsem si jako hromádka neštěstí, moc jsem toho nenaspala a musela na to stále myslet.

Žily jsme s Terezou už téměř půl roku, zvykla jsem si na její blízkost, na její rty, ruce a nádherně štíhlé, skoro chlapecké tělo. Odešla mou vinou? Nebo potkala jinou a byl to pro ni tak silný zážitek, že smazal všechno, co mezi námi bylo? A co když si zadala s nějakým mužem? Tyhle otázky jsem si kladla, ale nedokázala si na ně odpovědět. Zahnula jsem do naší ulice a začalo hustě pršet. Vběhla jsem do průjezdu domu, kde mám v prvním poschodí malý byt, a ze splihlých vlasů mi crčela voda, měla jsem mokrou i ajznboňáckou uniformu.

Náhle jsem ztuhla a nemohla uvěřit vlastním očím. Na schodech seděla Tereza, schoulená do pláště, opírala se hlavou o stěnu a spala. Sklonila jsem se k ní. "Co tu děláš, miláčku?" hlesla jsem a snažila se, aby se mi nevloudila do hlasu radost, která mě okamžitě naplnila. Co když si u mne pouze něco zapomněla? Zamžourala: "Ivanko, já... Kde jsi byla tak dlouho?" vychraptěla, vyskočila a vrhla se mi kolem krku, hledala mé rty. Dosud jsme se veřejným objetím vyhýbaly, abychom zbytečně neprovokovaly sousedy, ale teď mě ani nenapadlo, že by nás mohl někdo spatřit, zapomněla jsem na všechno kolem. Odtáhla se. "Ty jsi tak příšerně mokrá, Ivanko, a já... Nezlob se na mne, já..." zlomil se jí hlas. "Nemusíš mi nic vysvětlovat, Terezko. Hlavně, že jsi tady. A pojď rychle do tepla, abys nenachladla."

V rozrušení mi trvalo déle než jsem trefila klíč do zámku. Konečně jsem za námi zaklapla. Je to skutečnost? Nezdá se mi to jen? "Hned ze sebe všechno svlékni, Ivanko," vyhrkla s tím svým kouzelným úsměvem, při němž se jí vytvářely kouzelné dolíčky při ústech, vtáhla mě do koupelny, začala napoustët vodu do vany. Svlékala jsem si blůzu a košili a nedokázala se odtrhnout oči od jejího útlého zadečku. Pootočila hlavu. "Myslela jsem, že zkusím být taková, jakou mě chtějí mít naši, ale... Zapomeň na to, Ivanko." "Už se stalo, miláčku. Nedovedeš si představit, jaká to byla pro mne muka." Spustila jsem kalhoty a zůstala pouze v kalhotkách. 0točila kohoutky a přistoupila ke mně, zase mě objala. "Miluji tě, Ivanko. Strašně moc tě miluju."

Erotická povídka Smyslný návrat

Sjela prsty na mé boky, rolovala mi dolů kalhotky. "Připravila jsem ti báječnou lázeň. Ivanko. Celou tě umeju. Pak spolu půjdeme do postýlky," říkala a mým uším to znělo jako rajská hudba. Vlezla jsem do vany, usedla a teplá voda mi nadnesla ňadra. Terezka vzala do ruky jemnou houbičku, namočila ji a otírala mi ramena, krk, záda až k zadečku a pak třela jemně má prsa. Zaklonila jsem se, opřela si hlavu a přihlížela, jak Terezčina ponořená ruka postupuje krouživými pohyby po mém bříšku k roztouženému klínu a já byla stále víc vzrušená. Vyhrkla jsem, proč si nevleze ke mně, jistě jí byla na těch schodech taky zima. Její tvář se rozzářila, nebylo třeba, abych opakovala výzvu.

Zbavila se šatů, bílé krajkové košilky a stejných kalhotek, blýskla po mně tmavým pahorkem. Ňadra měla malá, ale pevná a špičatá, zakončená anténkami bradavek. Usedla proti mně s pokrčenýma nohama, ale pak je natáhla po mých, prsty k mému pohlaví. Polechtala jsem ji na chodidlech. Vypískla a ukryla nohy mezi mé. Jak se dotkla mých stydkých pysků, polilo mě horko. Semkla jsem stehna a ona mě dráždila mírným pohybem. Pak se nám zachtělo být blíž k sobě. Přisunula se, koleny objala mé boky, začala mě hladit po ňadrech. Přejela jsem jí konečky prstů po pootevřených rtech. Vsála je do úst, olizovala. "Nevydržím to, Terezko," hlesla jsem a opustila vanu, ona mě ihned následovala. Přehodily jsme přes sebe velkou osušku a ťapkaly nahé do ložnice.

Vklouzly jsme pod přikrývku, přitulily se k sobě, líbaly se, jezdily si dychtivými jazýčky po rtech. Pak se ocitla Terezka nahoře a přisunula rty k mému ušnímu lalůčku. Líbala mi ramena, dlouhými tahy jazyka olizovala vypjatý krk. Zvolna se blížila k ňadrům, která se mi už dmula a pálily mě bradavky. Svlažila je slinami, třela je rty, jako by je zamýšlela zbavit svrchní kůžičky. V těle se mi rozhoříval oheň. Hladila jsem Terezčinu hlavu a tichounce povzdychávala. Rozkmitaná špička jejího jazýčku vstoupila do mě pupeční jamky a já lapavě nadechla, s rozevřenýma nohama očekávala její rty na kundičce. Sotva jsem tam pocítila jazyk, neměla jsem už daleko k blaženosti. Přivítala jsem ji vlhkem a vířivým pohybem, který znásobil moji slast z jejího laskání.

"Ach... ach... Terezko, nevím, co bych si bez tebe počala. Strč mi do kundy prsty, miláčku, chci tě tam cítit ještě víc," mumlala jsem, a když mi vsunula dva prsty do poševního vchodu, zazmítala jsem se a tělem mi zaškubala silná křeč rozkoše. Políbila jsem ji na rty, polaskala kozy a hmátla pod polštář pro vibrátor. Terezka to měla na rozdíl ode mne ráda naplno, snad proto jsem se obávala, že podlehla třeba i muži. Jezdila jsem jí špicí po podbřišku a podél stydkých pysků, pak jemně vnikala mezi ně a narážela zlehka na poštěváček. Jak se stále víc otevírala, sunula jsem vibrátor do hlubiny její lasturky, až úlevně vydechla, protože byl v ní celý.

Povytáhla jsem vibrátor, pootočila držadlem, ozvalo se tichounké bručení. Vyklonila jsem ho směrem k poštěváčku a pomáhala ho dráždit i palcem. Terezka se stále svižněji napichovala a brzy už kroužila zadnicí po prostěradlu a sténala. Zalehla jsem ji a stehnem přidržovala vibrátor v lasturce, ze které tekla lepkavá šťáva. Terezka najednou vykřikla a bolestivě obtočila paže kolem mého krku, třásla se a postupně znehybněla. "Už nikdy, nikdy, Ivanko, tě neopustím a šoustat se nechám jen od tebe!" Dodělala jsem ji až k orgasmu a položila jsem se na záda. Spokojeně jsem roztáhla nohy a nedočkavě čekala, až se svým jazykem zaryje do mé díry.

Ten nejlepší vibrátor pro vaše hrátky najdete díky našim článkům v kategorii Erotické pomůcky.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.