Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Smyslná klientka

1.listopad 2019
Smyslná klientka

Vřítil jsem se do kanclu s desetiminutovým zpožděním, přestože jindy bývám v práci včas a šéf mě dává za vzor ostatním. Ten den se ale stala vážná dopravní nehoda na magistrále a nastal dopravní kolaps. Proto mi cesta z domova trvala o půl hodiny déle než normálně.

Právě to pondělí jsem měl na ráno dojednanou schůzku s novým klientem. Na téhle transakci jsme měli vydělat nejméně půl milionu, pokud všechno půjde podle mých předpokladů.

Paní Šimákovou jsem nikdy předtím neviděl, ale rozhodl jsem se, že využiji veškerého svého šarmu, který nesmí chybět žádnému prodejci, pokud chce ve své branži něco dokázat. A to i v případě, že půjde o obstarožní dámu, která sice má dobu rozkvětu dávno za sebou, ale na druhé straně neví kam s penězi.

Spatřil jsem ji, hned jak jsem vešel do své kanceláře. Stála u okna otočená ke mně zády. Pozdravil jsem ji, představil jsem se, a když se otočila, nasadil jsem profesionální úsměv a omluvil jsem se za zpoždění. Měl jsem co dělat, abych zakryl své překvapení. Místo prachaté, hysterické matrony přede mnou stála dlouhovlasá brunetka v nejlepších letech se štíhlýma nohama a báječně tvarovaným zadečkem.

„Musím říct, že tak krásnou klientku jsem tu ještě neměl,“ vyhrkl jsem ohromeně a hned jsem si za to dal v duchu pár facek. Paní Šimáková sem přece přišla za obchodem a ne proto, aby jí někdo dával najevo, že je přitažlivý sexuální objekt! Zdálo se ale, že ji moje lichotka nijak nevadila, spíš naopak. Usmála se na mě a zabořila do mě zkoumavý pohled. Nabídl jsem jí židli a zeptal jsem se jí, co si dá. Řekla, že kávu. Zavolal jsem sekretářce a poprosil ji, aby nám udělala dvě kávičky. Sedl jsem si naproti klientce a požádal ji, aby mi vysvětlila své představy o tom, jak bych mohl být užitečný její firmě.

Vytáhla z kufříku nějaká lejstra a pustila se do výkladu. Po několika minutách jsem se přistihl, že vůbec nevnímám, co mi říká. Nebyl jsem schopen odlepit oči od jejího výstřihu pod kabátkem kostýmku. Jestlipak má černou podprsenku? pomyslel jsem si a hned jsem cítil, jak se mi mezi nohama rozlévají vlny horka. Ale ne, jenom ne žádný tuhý ocas v kalhotách, teď ne! Zapřísahal jsem se zoufale v duchu. Soustřeď se na kšeft, pitomče! Vtom se paní Šimáková odmlčela a zadívala se na mě. Pochopil jsem, že se mě na něco zeptala, ale neměl jsem nejmenší potuchy na co.

„Dala bych vám korunu, kdybych se dozvěděla, na co právě myslíte,“ řekla a záhadně se usmála. Byl jsem z toho úplně paf a cítil jsem, jak se červenám. Snažil jsem se vymyslet nějakou rozumnou výmluvu, ale v hlavě mi znělo jediné přání – vzít si tuhle přitažlivou ženu přímo tady, v kanceláři. Moje klientka se zvedla a stoupla si přede mě. Rozepnula si kabátek a upustila ho na podlahu. Jen jsem vyjekl, když jsem uviděl černou podprsenku.

„Myslím si, že bychom se měli trošku odreagovat, než se pustíme do obchodního jednání,“ řekla. „Mám dojem, že ty to potřebuješ jako sůl,“ dodala vzápětí a já byl v takovém šoku, že jsem si málem ani nevšiml, že mi začala tykat. Ocas jsem měl už v pozoru a napínal mi kalhoty v rozkroku. Nemohla si té boule nevšimnout. Vstal jsem, položil jsem jí dlaně na pevné kozy a jemně jsem jí je masíroval, zatímco jsem se k ní sklonil a líbal jí krk.

Erotická povídka Smyslná klientka

„Máš taky černé kalhotky?“ pošeptal jsem jí do ucha vzápětí.
„Sundej mi sukni a uvidíš,“ odpověděla a tiše se zahihňala.

Rozepnul jsem jí knoflíčky a stáhl jí sukni přes oblé boky. Snesla se na koberec a já jsem se kochal pohledem na mrňavoučká černá tanga. Uchváceně jsem jí začal hladit a hníst sametové půlky. Uvolnila mi kravatu a rozepnula mi horní knoflíčky košile. Vzápětí pod ni chtivě vjela a probírala se mým hustým porostem na hrudi. „Potřebuju si tě ochutnat,“ zašeptal jsem ochraptěle.

Zvedl jsem ji a ona si klekla na psací stůl. Roztáhla ochotně nohy, odhrnula si šňůrkové kalhotky stranou a nabídla mi volný výhled na její nejsvětější místa. Zabořil jsem jí obličej do klína a do chřípí mi pronikla vůně vzrušené ženy. Masíroval jsem jí oběma rukama půlky, mazlil jsem se s jejími zduřelými závojíčky a cílevědomě jsem se propracovával k jejímu krví nalitému poštěváku. Tiše kvílela blahem, a když jsem si vsál do pusy její ztvrdlý oříšek, jen slastiplně vyjekla. Zatímco jsem jí sál a žužlal citlivý pestík, vjel jsem jí jednou rukou zezadu mezi nohy a zasunul jí jeden prst do mokré mindy.

„Bože můj, jak jsi báječně zmáčená a vláčná!“ zamumlal jsem fascinovaně. Pustil jsem její poštěváček z pusy a začal po něm rejdit špičkou jazyka. Tvrdě se tiskla podbřiškem k mému obličeji a naříkala blahem. Netrvalo dlouho a roztřásla se celá v bouřlivém orgasmu. Cítil jsem, že puknu chtíčem, když se jí co nejdřív nezarazím kolíkem do píči. Serval jsem ze sebe kalhoty a košili. Na víc jsem neměl čas. Musel jsem ji mít, a to hned. Moje smyslná klientka si ochotně stáhla tanga, lehla si zády na stůl a roztáhla nohy. Popadl jsem ji za ně a položil si je na ramena – a pak jsem do ní zajel klackem, co nejhloub to šlo. A zase jsem se z ní vytáhl skoro celý. Chviličku jsem počkal a opakoval jsem příraz.

Zasténala a chtivě se proti mně vzepjala. Rozjel jsem se a mrdal jsem ji čím dál rychleji a bezohledněji. Bylo mi jasné, že se co nevidět udělám, když se trošku neuklidním. „Chci si to s tebou rozdat zezadu!“ vykřikl jsem a jen nerad jsem opustil její teplý vlhký pelíšek.
Nebylo těžké ji přemluvit. Seskočila ze stolu, klekla si na všechny čtyři a roztáhla nohy. Přiklekl jsem si za ni a znovu jsem jí zapustil žílu do kluzké svatyňky. Popadl jsem ji v bocích a začal jsem se k ní zuřivě přirážet. Divočel jsem v ní tak, že moje boky rytmicky pleskaly o její půlky. Kňučela slastí a pohazovala hlavou, až jí dlouhá hříva poletovala sem tam.

„Celou tě naplním,“ zachrčel jsem. „Vystříkám ti celou tu tvou nádhernou kočičku, až to z ní poteče ven!“
„Ááách, ano,“ zakňourala nedočkavě.
V jedné ruce jsem jí sevřel melounek a žmoulal jí mezi prsty ztvrdlou třešničku, zatímco jsem ji freneticky šukal zezadu. Vycítil jsem, že stojím těsně před vrcholem, a tak jsem ji znovu popadl v bocích a zaskřípěl jsem zuby. Naposledy jsem se spustil až na dno její hluboké studánky a vybuchl jsem v nadpozemském orgasmu. Jíkavě jsem do ní napumpoval mohutnou dávku a pak jsem se jí vyčerpaně zhroutil na záda.

Vtom se ozvalo zaklepání na dveře a dovnitř vrazila sekretářka. Úplně jsem zapomněl, že jsem si u Izabely objednal dvě kafe. Nejdřív na nás vytřeštila oči, ale pak jí kolem ústních koutků zahrál zvláštní úsměv a prohlásila:
„To je škoda, že jsem nepřišla dřív. Pokud si ale budete chtít dát repete, možná by vám nevadilo, kdybych se přidala k vám, co vy na to?“ Než jsem jí na to stačil něco říct, zamkla za sebou dveře. Podíval jsem se na svou klientku a ta rozhodně nevypadala, že by byla proti.
„Vítej na zámku rozkoše, Izabelko!“ řekl jsem rozmarně.

Sex v kanceláři může být velmi vzrušující, ale dávejte si pozor na to, aby vás někdo nenačapal, ať už jste muž, nebo žena.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.