Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Šmírování na záchodech

5.květen 2018
Šmírování na záchodech

Ve svých 18 letech jsem byl pořád panic. Neuvěřitelné, ale je to prostě tak. Samozřejmě, že jsem se zajímal o holky, ale nikdy jsem prostě nevyužil příležitost nějakou si s nějakou užít. A tak je dost pochopitelné, že jsem byl fest nadrženej a často si ho honil.

Jednou jsem seděl ve škole, byla zrovna přestávka na oběd, a já cítil, že se můj penis zase hlásí o slovo. Bylo mi jasné, že si ho musím hned vyhonit, protože jinak bych se mohl těžko soustředit na dvě těžké vyučovací hodiny, které mě ten den ještě čekaly. A tak jsem se rozeběhl k pánským záchodům, kde, jak jsem předpokládal, budu mít dostatek klidu. Jako na potvoru zde však postávala parta kluků, kteří sem potají chodili kouřit trávu. Můj penis pulsoval čím dál víc a já dostal nápad - jít na dámské záchodky. 

Cestou jsem zahlédl, jak k nim zrovna míří moje spolužačka, která se mi tou dobou hrozně libíla. Jinak byl okolo dámských toalet klid, a já dostal další šílenej nápad. Překvapím svou spolužačku, když bude čůrat. Bál jsem se sice, co se bude dít, mohl mě tu taky kdokoli načapat, ale moje vzrušení bylo silnější, a tak jsem vyrazil. Ještě jsem se ohlédnul, jestli sem nejde nějaká jiná dívka, a už jsem za sebou zavíral dveře. Přes dveře od kabinky jsem slyšel, jak si má spolužačka zrovna rozepíná zip u kalhot, které si následně sundává i s kalhotkami dolů, jak usedá na záchodovou mísu, a pak už jen jak na dno záchodové mísy dopadá čůrek moči. Už jen ten zvuk mě vzrušil do nepříčetnosti, ale chtěl jsem víc.

Opatrně jsem vzal za kliku, zmáčknu, ale dveře byly zamčený. Sakra! Jak to?! Na pánskejch hajzlech žadnej klíč na zamykání není a tady... Měl jsem vztek, vzrušení trochu pominulo, a tak jsme přemýšlel, co udělat. Bylo mi jasné, že tady nemůžu dlouho jen tak stát, mohl by sem kdykoli někdo přijít, nehledě na to, že každou chvíli otevře moje spolužačka dveře od kabinky a spustí povyk, jakmile mě uvidí. V první chvíli jsem chtěl odsud pryč, ale hned na to se opět ozval můj penis, a kalhoty mi začínaly být malé. Vklouzl jsem tedy do další kabinky a zavřel za sebou dveře. Ihned jsem si kalhoty stáhnul i s trenkama na zem a začal onanovat. V tom jsem si však uvědomil, že má spolužačka pořád sedí ve vedlejší kabince. Co tam proboha tak dlouho dělá, tam snad kadí??!! Zaposlouchal jsem tedy, a najednou slyším nějaký čvachtání doprovázené jemným sténáním. Sakra, to není možný! Ona si ji honí! Kousek ode mě!!

Šmírování na záchodech

V tu chvíli mi už bylo úplně jedno, jestli někdo příjde a jak spolužačka zareaguje, chtěl jsem prostě vidět tu její prcinu. A tak jsem svlečenej od pasu dolů vylezl na záchodovou mísu, odkud jsem se chystal vyšvihnout na zídku, která nás od sebe oddělovala a z které bych měl její buchtičku jako na dlani. Bohužel zrovna v tu chvíli se otevřely dveře od mojí kabinky a dovnitř vešla boubelatá holka, která byla o rok mladší, a navíc k mé smůle pocházela ze stejné vesnice, jako já. Sakra, teď jsem v prdeli, říkal jsem si, a proklínal sám sebe, že jsem zapomněl zamknout. Ta si to určitě nenechá jen pro sebe. Ona na mě nechápavě zírala, až její zrak spočinul na mém, pořád ještě tvrdém pinďourovi. Zřejmě ještě nikdy penis neviděla, protože si jej se zájmem prohlížela, a já si všimnul, jak se jí rozsvítily oči.

Byl jsem šíleně vzrušenej, bylo to poprvé, co nějaká holka viděla můj penis. Tehdy jsem se však neodvážil cokoli podniknout, ona očividně taky ne, a tak jsme tam na sebe hodnou chvíli jen tak koukali. V tom jsme oba uslyšely hlasité vzdechy. Há, moje spolužačka se už udělala, a teď se chystá opustit kabinku. Bál jsem se, co se bude dít, až nás tu takhle uvidí. Boubelce to však zřejmě došlo, tak na mě spiklenecky mrkla, zavřela dveře a odešla. Já hned přiskočil ke dveřím, a zamknul za sebou. V tu chvíli se mi hrozně ulevilo a já si vzpomněl, proč jsem sem vlastně přišel. Ještě jsem pro jistotu počkal, až spolužačka odejde, a začal jsem si ho honit s takovou vervou, že jsem za chvíli nahodil dveře od kabinky. Rychle jsem vše pečlivě otřel, nátahl si trenky a kalhoty a nenápadně jsem se vytratil.

Až ve třídě při vyučování mi začalo postupně docházet, co se vlastně stalo a co se bude dít, pokud se o tom ta holka někdě zmíní. Mé obavy však byly zbytečné. Ještě ten den jsem totiž tu dívku potkal cestou na zastávku autobusu. Bylo mi v tu chvíli hrozně trapně, snažil jsem jí vyhnout, ale ona schválně došla až ke mně. Znovu na mě mrkla, navíc přidala úsměv a mně v tu chvíli bylo jasné, že o našem setkání nikomu nepoví. Nejradši bych se na ni hned vrhnul a dal jí pusu (to minimálně), ale rychle jsem si uvědomil, kde jsme, a nechal si zajít chuť. 

Často jsem se však při onanii vracel k tomuto zážitku a představoval si, jak by to dopadlo, kdyby nepřišla, nebo kdyby tenkrát někdo z nás projevil větší iniciativu. A ač se mi předtím ta boubelatá holka nikdy nelíbila, snil jsem teď jen o tom, jak si s ní jednou užiju. A co myslíte, splnilo se mi moje přání??!!

Nešmírujte cizí lidi na záchodech, raději si najděte někoho na online sex seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.