Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Silvestrovské mrdání

30.prosinec 2017
Silvestrovské mrdání

Rok se s rokem sešel a my se zase chystali na poslední párty tohoto roku. Silvestra jsme měli jet oslavit do Jirkovy chaty, která byla stranou všeho toho humbuku, ale novoroční ohňostroje tam byly vidět krásně hned z několika stran.

Původně nás mělo jet šest, ale jelikož Radek onemocněl, jelo nás nakonec jenom pět – já, Mirek, Tereza, Dita a Petra. Napakovali jsme se věcmi na celý týden a těšili se, jak si to bez rodičů společně užijeme.

Když jsme dorazili na místo, spokojeně jsme konstatovali, že je tu opravdu klid jako na konci světa. Měli jsme tak jistotu, že nikdo nebude rušit nás a na oplátku my nebudeme rušit nikoho v okolí. Což bylo dobře, protože jsme se chystali na opravdu divoký Silvestr. Dny před tou velkou nocí jsme trávili procházkami a válením se v postelích – jednoduše relax od školy, od rodičů, od celého světa. Od rána do večera jsme hráli hry a koukali na televizi, která tu sice měla velmi špatný signál, ale bylo to lepší než nic.

Noc před Silvestrem jsme se rozhodli, že svoje těla na tu velkou pařbu připravíme, a tak jsme se pořádně opili vším, co jsme na chatě našli. Bylo nás sice jen pět, ale lahví tvrdého alkoholu se vypilo rovnou sedm. Holky se nezdály, ale jejich výdrž byla srovnatelná s tou naší. Nechtěly se prostě nechat zahanbit. A to v ničem. Což znamenalo, že jakmile nás napadla nějaká hloupá sázka, holky bezmyšlenkovitě souhlasily a snažily se ukázat, že nejsou žádné stydlivky. Nejvíce se to týkalo samozřejmě svlékání a sexuálních projevů – kdo by nechtěl vidět, jak se dvě holky líbají ne? A tak jsme je s Mirkem provokovali a dobírali si je, až nakonec podlehli našim uštěpačným poznámkám a nejenže se svlékli, ale dokonce nám i zatancovali. Jejich opilost jim odnímala všechen stud.

Divoká noc skončila a o to krušnější bylo ráno. Holkám bylo pěkně zle a celý den chtěli spát, zatímco my jsme museli chtě nechtě vyrazit do města doplnit naše zásoby s alkoholem.

Když jsme dorazili do krámu a zase zpátky s cinkajícími lahvemi, zjistili jsme, že holky už se zmátořily natolik, že chystají nějaké to menší pohoštění ze zbytků, co našly v kuchyni. S radostí jsme jim předali další věci, ze kterých se dalo udělat něco k jídlu, a odklidili se z kuchyně pryč. Holky nám potom do obýváku k televizi donesli pohoštění. Mnohem zajímavější, než jídlo na tácu ale bylo to, že dívky přišly pouze v zástěrkách na vaření, pod kterými nebylo nic, než jejich nahá těla. Málem jsme se s Mirkem zadusili chlebíčky, když jsme si toho všimli. A holky zase jako by nic klidně odešly do kuchyně připravovat další chod.

S Mirkem jsme se po sobě tázavě podívali. Nebyli jsme si jistí, jestli to byla od holek nějaká pobídka, že máme přistoupit k akci, nebo jestli nás jenom provokovaly a čekaly, co my na to. Opravdu jsme z toho byli pěkně zmatení a nevěděli, co máme dělat. A tak jsme se také svlékli. Zůstali jsme sedět hezky v obýváku a dál zírali na Mrazíka, zatímco jsme čekali, než se holky vrátí s dalším podnosem. Už jen při představě jejich nahých těl, se nám oběma pták stavěl pěkně do pozoru. Takže když holky došly do obýváku s dalšími lahůdkami připravenými na podnose, už z dálky je zdravili naši dva čůráci s pěknou erekcí.

Ani holky na sobě nedaly nic moc znát. Pouze položily jídlo na stůl a přisedly si k nám. Dokud běžel Mrazík, všichni jsme svorně seděli vedle sebe nazí a čekali, co udělá ten druhý. A tak se nedělo nic. Seděli jsme a dívali se, zatímco atmosféra s každou uplynulou minutou filmu houstla. Bylo zřejmé, že jakmile ta pohádka skončí, tak se něco stane. Takže jakmile se objevily titulky, všichni jsme se po sobě vzájemně podívali a čekali, co se bude dít.

Mrdání na Silvestra

A když bylo dalších pět minut ticho, tak jsem se zvedl a oznámil, že si jdu nalít rum s colou a jestli chce někdo taky. Dita se zvedla a řekla, že půjde se mnou a udělá si taky, musí ale sama, protože já bych jí to udělal moc silný. Společně jsme tedy v kuchyni chystali pití, když tu se Dita najednou ohnula, aby vyndala led z lednice a vystrčila na mě tak svůj zadeček a z části i kundičku. Zatímco v předklonu hledala led, přemáhal jsem se, abych se nenechal vyprovokovat, ale nezvládl jsem to. Přistoupil jsem k ní zezadu a nacpal jí ptáka do kundičky, kterou na mě tak hezky vystrkovala. Držel jsem ji za boky a pořádně do ní zarážel svého čůráka až po kořen. Dita se držela kuchyňské linky a pomáhala mi s přirážením.

A v té chvíli přišla do kuchyně Petra. Když viděla, co to děláme, pokrčila rameny a vyskočila na kuchyňskou linku tak, aby měla kundičku před obličejem Petry, která jí okamžitě začala lízat. Pořádně jsem do Dity bušil a ona jazýčkem rozhrnovala Petře broskvičku. Dívat se na to bylo šíleně vzrušující. Vzápětí se chatou rozlehl Terezin vřískot. Mirek už se zřejmě taky neudržel a začal ji mrdat. Sténání nás tří se tak mísilo s jejím vzrušujícím křikem. Bouřlivě jsem přirážel a nedokázal se soustředit na nic jiného, než ty dvě sexy holky přede mnou.

Dita se po chvíli zvedla a postrčila mě k Petře – tak jsem ptáka strčil do ní a Dita mě mezitím líbala a sama si hrála s kundičkou. Mirek s Terezou se po chvíli taky objevili ve dveřích do kuchyně a přidali se k nám. Dita si nechala strčit do lasturky Mirkovo péro a on k tomu ještě lízal Terezu. Ta se svíjela ve slasti na stole a ječela na celou chatu. Nyní byla opravdu výhoda, že jsme na samotě u lesa. Líbal jsem Petru a ovíjel jazyk kolem toho jejího a k tomu mlaskavě přirážel do její stažené jeskyňky. Uměla pěkně stahovat svaly a zase je povolovat kolem mého pyje, což mě skoro až přivádělo k šílenství. Palcem jsem jí přejížděl přes klitoris a vnímal, jak se pod mými doteky kroutí. Když se potom udělala, její kundička se úplně sevřela kolem mýho ptáka a já se málem udělal taky. Ale ovládl jsem se a čůráka jí potom nacpal do pusy.

Mirek mezitím obšťastňoval Ditu a Terezu. Holky se prohodily, také Mirek nyní mrdal Terezu do análu a Ditu prstil. Po chvíli se napřímil a obě holky si svorně vedle sebe klekly a olizovaly mu ptáka, dokud je nepostříkal. Sperma si potom předaly několika polibky, než ho spolkly. Já jsem se mezitím vystříkal Petře do pusinky.

Náš Silvestr byl tedy nakonec opravdu byl divoký, ale asi trochu jinak, než jsme původně všichni očekávali. V průběhu večera se ještě dílčí scénky odehrály a novoroční polibek jsme si potom dali všichni mezi sebou. Byla to opravdu skvělá akce.

A jak oslavíte Silvestra vy? Nezapomeňte, že je už zítra! Tak šup na sex seznamku a naplánujte s někým nějakou žhavou oslavu.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.