Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Silvestrovská dobrodružství, která se lidem stala

30.prosinec 2018
Silvestrovská dobrodružství, která se lidem stala

Nový rok nám klepe na dveře, ale ještě předtím nás čeká slavení jeho příchodu neboli Silvestr, jež bude zítra v plném proudu. Jak už to tak bývá, při oslavách se může stát ledasco, každý má co vyprávět. V dnešním článku si můžete přečíst o erotických dobrodružstvích, která lidé zažili na Silvestra.

Silvestr je tradičně spojen s oslavami, které trvají celou noc. Pro mnoho lidí to může zahrnovat novoroční polibek, který si dají o půlnoci, a následně i sexuální aktivitu (v Itálii mají dokonce pořekadlo podobné tomu našemu, u nich však každý musí mít před příchodem nového roku sex). Může k tomu dojít se současným partnerem nebo s někým, koho jste teprve poznali. U takového člověka existuje jisté riziko, protože neznáte jeho zdravotní stav (zda by vás mohl nakazit pohlavní nemocí či ne). Vzhledem k tomu, že mnoho lidí pije na Silvestra alkohol, je velmi pravděpodobné, že budou mít sex v podnapilém stavu, z tohoto důvodu je riziko vyšší, neboť pravděpodobnost, že v tomto stavu použijí kondom pro ochranu, se snižuje.

Předtím, než si povíme silvestrovské erotické zážitky lidí, si nejdříve řekneme pár věcí, které byste měli dodržet, pokud se chystáte mít sex na Silvestra, popřípadě na Nový rok. Alkohol a jídlo ke slavení Silvestra prostě patří. Chcete-li si však užít intimní chvilky ve dvou (nebo více lidech), měli byste se trochu krotit. K sexu nedojde, pokud to přeženete, neboť muži mívají problém s erekcí a ženy usínají. Podobné to je i s jídlem. Stejně jako existují potraviny, které podpoří chuť na sex, existují i takové, které ji naprosto zabijí. A jako vždy byste měli dbát na to, abyste neměli nechráněný sex, obzvlášť s někým, koho sotva znáte. Pokud tohle vše dodržíte, pak se můžete těšit na skvělé erotické dobrodružství, kterým odstartujete nový rok.

A nyní přejdeme k jednotlivým silvestrovským dobrodružstvím, která se lidem stala.

"Neznala jsem jeho jméno..."

Na Silvestra člověk nemusí být sám. Nebuďte sami, vyrazte na párty a možná se vám stane něco podobného jako ženě z tohoto přiznání. "Šla jsem s kamarádkou na silvestrovský večírek poté, co jsem se rozešla se svým partnerem. Jakmile jsme dorazily na místo, všimla jsem si jednoho opravdu přitažlivého muže. Během několika vteřin mi zvlhly kalhotky. On si mě všimnul a přišel za mnou. Já jsem tušila, co se mu honí hlavou. Začal mluvit, ale já mu řekla, aby neříkal nic. Odvedl mě do volného pokoje, zvedl mi sukni a začal mě prstit, dokud jsem se neudělala. Poté jsem se sklonila, svlékla mu kalhoty, vytáhla jeho horký pulzující penis a začala ho olizovat. Potěšeně zamručel a já pokračovala, dokud se mi nevystříkal až do krku. Vychutnala jsem si každou kapku. Pak mě popadl za pas a hodil mě na postel. Tvrdě mě ošukal a vystříkal se mi na prsa. Pak jsem vylezla já na něj. Byl to nejlepší sex v mém životě a to jsem ani neznala jeho jméno."

Noc s MILF

Silvestrovská noc může být plná překvapení, může se stát něco, o čem se vám ani nesnilo (nebo o čem jste pouze fantazírovali). Něco takového zažil i muž z následujícího přiznání. "Byl Silvestr a já se se svojí rodinou a další rodinou účastnil jedné silvestrovské párty. Všichni byli opravdu opilí, obzvlášť přítelkyně mé matky. Byla to velmi sexy MILF, asi 45 let. Byla vysoká, hubená a měla tělo 18leté ženy s obrovskými falešnými prsy. V noci vypadala opravdu atraktivně. Na sobě měla černou mini sukni a červený top, který sotva zakrýval její prsa. Měla trochu moc alkoholu a žádný problém s tím, aby neodhalila svá prsa celému světu," řekl.

Užijte si silvestrovské dobrodružství plné sexu

"Můj otec mi řekl, abych ji odvezl domů. Když jsme šli k autu, upadla jí kabelka a já měl možnost spatřit její spodní prádlo, jakmile se pro ni ohnula. Všimla si, že se dívám. Myslel jsem, že se naštve, ale narovnala se a ukázala mi svá prsa. Během jízdy se mě zeptala, jestli si myslím, že je sexy. Samozřejmě jsem řekl ano, a než jsem se nadál, hladila mi rozkrok. Pomalu jsem posunul svou ruku pod její sukni a začal prstit její kundičku. Jakmile jsme dorazili k ní, pozvala mě dál k sobě do ložnice. Tam mě svlékla a vykouřila. Pak se svlékla, vylezla si na mě a já ji začal šukat. Šukali jsme v různých polohách po dobu 20 minut. Nakonec jsem se jí vystříkal do pusy a ona vše spolykala. Potom jsme spolu už jen leželi v posteli, ona usnula a já se usmíval. Bylo mi teprve 22 let a já ošukal přítelkyni své matky, o které jsme s kamarády snívali, že ji ošukáme."

Nezapomenutelná noc

Jste-li single, můžete najít v kruhu rodinných přátel a nebo mezi přáteli svých přátel někoho, s kým byste si mohli na Silvestra užít podobně jako žena z tohoto příběhu. "Byl to Silvestr 2000 a já jsem se svým bratrem šla na jednu exkluzivní párty. Můj bratr s sebou vzal ještě svého nejlepšího kamaráda. Já jsem se náramně bavila, tančila jsem, pila alkohol a flirtovala se všemi muži. Pak ke mně přišel bratrův kamarád. Byl zjevně opilý. Řekla jsem mu, aby mě následoval. Vešli jsme do ložnice v prvním patře domu, ve kterém byla párty. Sotva jsme prošli dveřmi, přisál se mi na zadní část krku a jeho tvrdý penis se mi tlačil na kalhoty. Otočila jsem se k němu a strhnuli jsme ze sebe oblečení. Pak mě zvedl a hodil mě na postel. Bylo mi jasné, že byl nedočkavý. Klekla jsem si, opřela se o ruce a on do mě zasunul svůj penis. Když mě šukal, povzbuzovala jsem ho, aby mě šukal tvrději. Ten večer jsem si užila několik hodin skvělého sexu. Je to noc, na kterou nikdy nezapomenu."

Nikdo nevěděl, co se odehrávalo pod dekou...

Ne každý však tráví Silvestr někde v baru nebo na párty. Jsou i lidé, kteří zůstávají doma nebo se sejdou s přáteli a v klidu domova sledují filmy, seriály nebo hrají hry. Co když ale člověka přepadne chuť na sex při jedné z těchto aktivit? Pár z následujícího příběhu si s tím poradil po svém. 

"Byl Silvestr a já pořádal večírek u sebe doma. Skoro všichni odešli kromě mé přítelkyně a pár mých kamarádů. Byli jsme v přízemí a dívali se na film s pěti dalšími lidmi. Já jsem s partnerkou sdílel jednu přikrývku, proto jsem se rozhodl využít této situace. Začal jsem ji dráždit tím, že jsem ji hladil po stehně. Po chvíli jsem rukou vklouznul do jejích a hladil ji přes kalhotky. Hladil jsem ji tak dlouho, dokud jsem nevklouznul do jejích kalhotek a nezasunul prsty do její kundičky. Ona mi mezitím začala honit péro. Po několika minutách mě kousla do ramena, aby nezasténala před mými přáteli. Pak mě vzala za ruku a požádala mě, abych jí nahoře pomohl připravit postel. Šli jsme nahoru a ona mě okamžitě usadila na postel a sundala mi kalhoty. Začala mě líbat a znovu mi honila péro. Pak mi nadzvedla tričko a líbala až dolů. Netrvalo dlouho a udělal jsem se. Když se tak stalo, vzala si mě do úst a sála a třela, dokud jsem nebyl hotový."

Rádi byste taky zažili nějaké vzrušující dobrodružství na Silvestra? Ještě máte čas se seznámit s někým na sex seznamce a oslavit s ním příchod nového roku. Anebo můžete vyrazit někam na párty s přáteli a seznámit se tam. Je jen na vás, jak se rozhodnete a jak letošního Silvestra oslavíte. Já vám přeji, abyste si ho náramně užili a vše nejlepší do Nového roku!

[rox]

Zdroj: http://www.truedirtystories.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.