Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sexy veterinář - 2. díl

10.listopad 2018
Sexy veterinář - 2. díl

Celá jsem se rozklepala a začala slabě sténat. Jezdil mi rukama zatím jen po zádech a já už byla na vrcholu vzrušení. Jemně mě masíroval a já hltala teplo z jeho dlaní každým pórem. Když už se to zdálo nekonečně dlouhé, pomalu mi přetáhl halenu přes hlavu.

Jeho ruce teď sjely na můj hrudník a pokračovaly v masáži, tentokrát mých pevných prsou. Ještě více se ke mně přitiskl, zalehl mě svým vypracovaným tělem a líbal mě na šíji. Mé již před tím obrovské vzrušení se ještě zvýšilo. Přesunul se rukama níž a zasekl je o lem kalhot. Po centimetru je začal stahovat dolů a přitom líbal každý můj obratel níž a níž. Už byli u kotníků, jen jsem z nich vystoupila a on pokračoval svýma rukama opět nahoru. Něžně mi přejel po lýtkách, přes stehna a jakoby náhodou zavadil palcem o mou mušličku. Celá jsem se zachvěla a nahlas vzdychla. On už na nic nečekal a jedním rychlým pohybem strhl ten poslední kousek látky, který jsem na sobě měla.

Chtěla jsem se k němu otočit, ale on mě zadržel. Jen mi nadzvedl jednu nohu tak, aby se opřela kolenem o stůl a přiblížil se k mojí svatyni. Čekala jsem na ten dotyk jazyka jak na smilování, ale on nepřicházel. Místo toho jsem cítila jen jeho horký dech a tušila jeho pootevřená ústa tak blízko, že se skoro dotýkala. To se nedalo vydržet. Posunula jsem tedy zadeček kousek dozadu a narazila se přímo na jeho rty. On se lačně přisál k mým závojíčkům a něžně je cumlal v ústech. Po chvíli zapojil do hry i svůj šikovný jazyk a prodral se jimi až k mojí jeskyňce. Začal divoký tanec, ve kterém spolu tančili jeho jazýček s mým hráškem. To nastřádané vzrušení ve mně explodovalo nevídanou silou a kdyby mě včas nechytil, sesunula bych se pod tím náporem k zemi.

Když jsem se trochu vzpamatovala, konečně jsem se k němu otočila. Setkala jsem se s jeho očima. Krásnýma hlubokýma očima plnýma touhy. Těm se nedalo odolat. Jak smyslů zbavená jsem z něj strhala oblečení a hltala pohledem jeho vztyčený klacek. Tak krásný penis se vidí málokdy, příroda byla k němu ve všech směrech přímo rozhazovačná. Zaplavila mě nová vlna vzrušení. Poklekla jsem před něj a lačně ho vsála do úst. On jen zavzdychal a vzrušeně sledoval jak vsávám co nejvíce jeho chlouby. Musela jsem si pomáhat rukama, jednou jsem mu ho honila společně s pohyby úst, druhou jsem si hrála s jeho varlaty. Kouřila jsem tak chtivě jako nikdy v životě. Hrála si s ním, jako s nejoblíbenější zmrzlinou. Jeho vzdechy narůstaly na intenzitě. Když už byl kousek od vyvrcholení, zastavil mě.

Erotická povídka Sexy veterinář

Tázavě jsem se na něj podívala, on uchopil mou bradu a naznačil mi, abych vstala. Vlastně poprvé za tu dobu jsme se políbili. Naše jazyky spolu sváděly souboj na život a na smrt. Naše ruce putovaly všude po těle toho druhého. Jen od jeho chlouby mě stále odstrkoval. Náhle, aniž by cokoliv naznačil mě silou povalil na stůl. Jako smyslů zbavený mi roztáhl nohy a prudce do mě vnikl. Byla jsem tak promazaná, že do mě napoprvé zajel až po koule. Jen jsem hekla pod náporem jeho mužství a začala si užívat ten pocit plnosti. Zuřivě ve mně jezdil a já si tu náhlou brutalitu užívala na celé čáře. Pojednou jsem se začala opět chvět a vykřičela jsem na celou nemocnici svůj druhý orgasmus.

On do mě nepřestával bušit a já cítila jeho penis až na samém dně mé mušličky. Ale já ho chtěla ještě o kousíček dál. Prudce jsem ho odstrčila. Koukal na mě a nevěděl, co se děje. Já jen seskočila, otočila se a hrudníkem se položila zpět na stůl. Ihned ke mně přiskočil a zarazil ho zpět do horka mého těla. Teď jsem ho v sobě měla celého. Zarážel mi ho tak hluboko, že hlouběji už by to nešlo. Mačkal mi moje prsa a zarýval do nich nehty. Oba jsme se chvěli, jak se blížilo naše vyvrcholení. Ještě zrychlil, udělal pár posledních prudkých přírazů a s cukáním toho krásného macka do mě začal pouštět své semeno. Cítila jsem to horko plnící mi mou kundičku, cítila jsem, jak ji plní až po okraj, cítila jsem, jak se ve mně krásně škube a pod náporem toho všeho jsem se prohnula v zádech, narazila se co nejvíc na jeho úd a potřetí prožila nádherný orgasmus

Uběhlo několik minut, kdy jsem tam stála opřená polovinou těla o stůl a on sesunutý na mně. Nemohli jsme se ani pohnout, jen jsme vydýchávali ten krásný, intenzivní zážitek. Když jsme se zklidnili, oblékli jsme se a odešli každý do svého pokoje, vyspat se alespoň na pár zbývajících hodin. A já už se v duchu těšila na další noční. Práce mě opravdu baví!

Pokud vy takové štěstí na kolegy nemáte a i tak byste si chtěli užívat, pak se zaregistrujte na sex seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.