Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sexy veterinář - 1. díl

3.listopad 2018
Sexy veterinář - 1. díl

Strašně se těším do práce! Jsem veterinární sestřička v jedné větší nemocnici a dnes mám noční. Ne, nejsem workholik – nedávno k nám přibyl nový doktor – asi třicet let, vysoký, tmavé vlasy a úžasně vytrénované tělo... právě dnes má mít svou první noční směnu a zrovna se mnou!

Už se nemůžu dočkat, přípravám věnuji neobvykle dlouhou dobu, vše musí být dokonalé. Představu dokonalosti mi ovšem kazí představa, kdy se navlékám do neforemného pracovního oděvu skládajícího se z dlouhé zelené haleny a bílých kalhot, které o několik čísel převyšují mou konfekční velikost... Snažím se proto udělat co nejvíce alespoň s mými vlasy a obličejem. Když jsem konečně hotová s přípravami a spokojená se svým zevnějškem, beru si nezbytné věci a vyrážím do práce. Cestou si představuji, jaké by to s ním mohlo být. Ani nevnímám okolí, jen své fantazie a jeho ruce na mém těle.

Cesta do práce uběhla rychleji než jindy. Chvíli si musím v pokoji sednout a uklidnit se, aby na mě nebylo poznat mé vzrušení. Kalhotky mám zcela promočené, a tak si musím obléci nové. Přitom se na sebe koukám do zrcadla. Jsem spokojená – ploché bříško, pevný zadek a kozičky a krásná, voňavá, skoro zcela vyholená kundička. Už musím končit, začíná mi směna. Obléknu na sebe rychle to neforemné oblečení a pospíchám na kuchyň schovat nějaké jídlo do ledničky. On tu není. Mrknu do kamery a s povzdechem zjišťuji, že je na ambulanci a točí se okolo malého psíka. Jdu tedy k němu a s úlevou sleduji, že majitelé i psík právě odchází uklidněni pouhým nastydnutím. V tomto chladném počasí je to častá diagnóza. 

Vracíme se tedy do kuchyně, usedáme na křesla a sledujeme jakýsi film v televizi. Občas prohodíme komentář k ději, ale jinak se nic zvláštního neděje. Jen já po očku sleduji toho krásného chlapa. Přes košili odhaduji křivky jeho prsou a pohledem mířím k oblině na kalhotách. Jsem tak zaujatá, že si až na poslední chvíli všimnu, že on otáčí hlavu, aby se zeptal něco k ději filmu. Rychle stáčím pohled na obrazovku a doufám, že on si ničeho nevšiml. Zřejmě ne, po mé odpovědi se opět otočil k televizi a sledoval dále, co se tam odehrává. Já se zatím mučila urputným vymýšlením, jak přistoupit k útoku. V tomto duchu se odvíjel celý zbytek večera a já ke své smůle na nic nepřišla. Film skončil a my (tedy spíše on) se rozhodli jít spát. Ulehla jsem do svého pokoje a v náporu myšlenek nemohla usnout.

Erotická povídka sexy veterinář

Zavřela jsem alespoň oči a představovala si, jak přišel do mého pokoje, sednul si vedle mě na postel a rukama začal bloudit po mém těle. Při té představě jsem si začala hrát se svýma kozičkama, nejdříve jsem jen jemně přejížděla přes celá prsa, poté jsem přitvrdila, začala je mačkat a tahat se za bradavky. Po chvíli mi jedna ruka sklouzla mezi nohy. Pomalu kroužila kolem buchtičky a oddalovala okamžik setkání s ní. Když už se to nedalo vydržet, vklouzla jsem jedním prstem mezi závojíčky a pomalu se blížila k tomu vlhkému otvůrku. Najednou mě něco vytrhlo z mého snění. Co to bylo? Napůl ještě v říši fantazie jsem poslouchala. Pak přišel šok – prudké, dlouhé zazvonění zvonku pro pacienty.

Zklamaně jsem vyskočila, oblékla se a šla do ambulance. Na chodbě jsem se potkala s „mým“ doktorem, který vypadal neméně mrzutě. Otevřeli jsme hlavní dveře a vyhrnula se na nás udýchaná majitelka s fenkou v náručí. Diagnostikovali jsme porod a štěně zaseklé v porodních cestách. Nedalo se nic jiného dělat, než přistoupit k okamžité operaci. Bylo to zdlouhavé a detaily tu popisovat nebudu, ale většinu štěňat se nám podařilo zachránit. Poté, co jsme již částečně probuzenou fenku předali majitelce a pozvali jí další den na kontrolu, jsem se sebrala, že půjdu uklidit tu spoušť na sále. On se zvedl s tím, že mi pomůže a budeme si moct jít dříve lehnout. S díky jsem pomoc přijala, protože jsem byla opravdu utahaná. Na sále jsme se hned pustili do úklidu – on myl nástroje, já vytřela podlahu a vracela vše na své místo.

Tak, hotovo. Ještě utřít stůl a můžeme jít spát. Ještě, že je to vše za námi. Už mi zbýval poslední ždibeček stolu, když v tom jsem ho ucítila za sebou. Dělala jsem jako že nic. Chvíli tam stál, a když jsem už podruhé myla již dokonale umytý stůl, přistoupil blíž. Rukama mě chytil za boky a začal mi jimi přejíždět po těle. Únava byla ta tam a já se chvěla vzrušením. Snažila jsem se ale zachovat klid a dál předstírala vehementní mytí stolu, který se teď blyštil jako zrcadlo. Najednou se mi začala vyhrnovat halena a on vjel svýma rukama na mé holé tělo. Bylo to šíleně elektrizující. 

Nenechte si ujít další díl této povídky, který najdete přímo zde na sex seznamce další sobotu.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.