Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sexy společnost v kempu

12.únor 2022
Sexy společnost v kempu

Bylo mi 21 let, když jsem jel v létě s klukama na Vranov stanovat. Jeli jsme mou škodovkou, nabalení až na prasknutí. Jeli jsme tři kluci - Kamil, Lukáš a já (Ondra), všichni vybavení nejrůznějšími prezervativy, k našemu vysněnému letnímu dobrodružství.

Když jsme dorazili do kempu, postavili jsme stan pro 5 osob a vybalili jsme si. Stan jsme si postavili trochu dále od okolních stanů tak, abychom nebyli tolik na očích a abychom byli blízko vody. Z kufru auta jsme vyndali bednu s potravinama a začali jsme si dělat oběd (polévku ze sáčku a guláš z konzervy). Během našeho vaření k nám přišli tři velmi hezké dívky s prosbou o pomoc. Kamil se zeptal, o jakou pomoc mají zájem. Veronika (štíhlá, modrooká, 19letá blond kočka) se nám představila spolu se svými kamarádkami Martinou a Klárou. Martina měla zrzavé vlasy a světle hnědé oči a měla 18 roků. Klára byla o dva dny mladší než Veronika, měla dlouhé kaštanové vlasy a na nich trvalou.

Od samého začátku jsme na nich mohli oči nechat a byli jsme ochotni udělat cokoliv o co by si řekly. Veronika nám začala vysvětlovat, že si včera koupila nový stan a zapoměly návod na postavení doma a nevědí si s ním rady. Protože jsme měli rozvařené jídlo, dohodli jsme se spolu, že Martina zůstane s Lukášem vařit a já a Kamil jsme se vydali s Veronikou a Klárou pro jejich stan k bráně kempu, kde měli také složená další zavazadla. Navrhli jsme jim, že jim postavíme stan vedle našeho, abychom mohli být nablízku, pokud by něco potřebovaly. Holky s naším návrhem souhlasili a taky jsme to hned provedli.

Stan jsme postavili během půl hodinky a holky se nám odvděčily polibkem. Klára políbila Kamila a mě Veronika. Vešli jsme společně do našeho stanu a co jsme neviděli. Martina seděla na klíně Lukášovi a líbali se. "Takhle vy vaříte!" řekl jsem a dali jsme se všichni do smíchu. Tak jsme se pěkně popárovali, ale líbili se všichni všem. Lukáš s Martinou přihodili ještě jeden sáček polévky a konzervu guláše a spolu jsme poobědvali. Po obědě jsme se dohodli, že se půjdeme koupat. Převlekli jsme se do plavek. Martina byla oblečená do bílých, dvoudílných plavek, které ji bezvadně seděly na jejím ladném těle a vyšla vstříct Lukášovi, který hltal očima každý její pohyb. Klára měla zelenkavé plavky a vlasy do culíku. A Veronika ještě nevyšla ze stanu.

Erotická povídka Sexy společnost v kempu

Klukům s holkama jsem řekl, aby šli napřed, že je s Veronikou dohoníme. Po ohlášení jsem vstoupil do stanu u holek. Veronika hledala své plavky v batohu a byla ještě v šatech. Jak je našla, zeptal jsem se jestli mám odejít a Veronika řekla, že pokud chci mohu zůstat. Otočená ke mně zády si vysvlékla šaty přes hlavu a sundávala si podprsenku. "Otoč se," řekl jsem. Veronika se pozvolna otáčela a pro mně se naskytl pohled na Veroniku stojící jen v kalhotkách a s podprsenkou v pravé ruce. Její prsa přitahovala můj pohled, protože byla velmi pěkná a středně velká, taková, jaká se mi moc líbí. Můj Ferda narůstal do pohotovostní velikosti, což neušlo pozornosti Veroniky. Přistoupil jsem blíž a dlaněmi jsem začal masírovat teplé, ztvrdlé a vystouplé bradavky.

Veronika jemně zasténala a zaklonila hlavu. Vnímala každý můj dotek a vzdychala. Mé plavky již stejně nic neskrývali. Veronika si klekla a osvobodila Ferdu ze zajetí látky. Chytla Ferdu u kořene a zacloumala jím. Jemně ho dráždila nehtíky svých prstů a jemně ho honila. Mnou projížděla slast, která se dá jen těžko popisovat. Hladila mě po nohách, až k zadku, vzala žalud Ferdy do úst a lehce ho žužlala. Přinutila mně lehnout si na záda a roztáhnout nohy. Hladila mě po vnitřních stranách stehen a zároveň mně lízala a prstem jezdila přes čokoládovou dirku.

Když jsem začal rychleji vzdychat, Veronika odhadla přicházející orgasmus a při vrcholu mi strčila prstík do čokoládové dírky. Začal jsem jí stříkat do pusy své sperma a ona jej všechno spolykala a Ferdu důkladně očistila. Tak silný orgasmus jsem ješte neměl. Ale můj Ferda byl stále při chuti. Tentokrát jsem položil Veroniku na záda já a sundal jí úplně promočené kalhotky. Jemně jsem ji políbil na Venušin pahorek. Rozevřel jsem jí její Berušku a zabořil se do ní jazykem a přitom jsem ji hladil po celém těle, po bradavkách, po rukách, po krku. Vnímal jsem její vůni, horkost a hebkost. Veronika šílela, úpěla při lízání poštěváčku.

"Pojď do mě, miluj mně, vystříkej se do mě," úpěla Veronika. Nasadil jsem svého Ferdu na okraj pochvy a prudce přirazil. Zajel do ní až po kořen, celých 25 cm. Veronika vykřikla slastí i bolestí a zavrtěla zadečkem, abych nepřestával přirážet. Veronika se při přicházejícím orgasmu vlnila, supěla a sténala a já jsem jí zasunul prostředník do čokoládové dírky a pohyboval jsem s ním dovnitř a ven. V moment jejího orgasmu jsem se udělal i já a vystříkal jsem se do její pochvičky a celou ji ostříkal. Pak jsme vyčerpaně vedle sebe leželi a ještě dvakrát jsme si to zopakovali. Pak jsme se oblékli a šli se za ostatníma koupat. Později jsme si to rozdali mezi sebou ještě nekolikrát a dokonce i všichni spolu v jednom stanu. Byla to nejbáječnější dovolená, jakou jsem kdy zažil.

Už brzy si budete moci také užívat kempování a stanování. Do té doby si můžete polovičku na sexy hrátky hledat online na sex seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.