Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sexy kolega si dal říct

16.březen 2019
Sexy kolega si dal říct

Můj kolega z práce, Jirka, 27 let, kluk s rozumem mladého fracka. Typ kluka: frajírek vysoký sportovní postavy se sexy zadečkem a melírované vlasy. Líbil se mi od prvního pohledu, co jsem nastoupila do práce. Ale věděla jsem hned, že nejsem jeho typ a ani se tomu nedivím, pač jeho přítelkyně je překrásná blondýnka, co fotí pro nějaký zahraniční časopis.

Erotická povídka Sexy kolega si dal říct"Moje láska mi odletěla do Austrálie, co budu bez ní dělat!" znova a znova tuto větu neustále v práci opakoval. No asi ho to vzalo s tím rychlým odletem, protože to bylo cítit z jeho hlasu, že je překvapenej, že jeho přítelkyně je najednou fuč. Uteklo pár dní a na frajírka Jirku začal působit nedostatek sexu. To se poznalo hned častou výbušností, nervozitou a hlavně se tím ani netajil a často mezi řečí u ostatních kolegů se o tom zmínil.

Stalo se to na svačinové pauze. Jirka si přisedl ke mně a já se zakoukala do jeho rozkroku, byla to pořádná boule, co se tlačila z kalhot ven a bylo poznat že Jiříček stojí... V mé hlavě se zrodily myšlenky, jaký asi je: je oholený, chlupatý, velký, malý a vzrušeným pohledem a s nadržeností jsem se do jeho rozkroku dívala.

"Jestli chceš, já ti pomůžu..." s mírným flirtem vonícím po touze mít sex jsem na Jirku pravým okem mrkla, něžně jazýčkem olízla rty a rukou jsem mu projela stehno. Jirka zrudnul, hluboce polkl, ale ani necekl, ani neškubnul. Co se mu asi v hlavě v tu chvíli problesklo..? I já jsem se cítila dobře, když jsem mu naznačila, že to chci. Cítila jsem v sobě krásný pocit, co mi běhal po těle a hlavně jsem cítila i teplý vzrušení v mém samotném rozkroku. Nebála jsem se to naznačit, pač se mi Jirka vždy líbil a o nic nejde, pokud by to nevyšlo, ale ono to vyšlo. Nabídnout klukovi zásun je něco jako nabídnout děcku čokoládu...

Po celou odpolední směnu jsem se Jirky nezbavila, byl celou dobu u mě a najednou jsme byly velcí kámoši. Naše debata byla o vztazích, sexu a vše, co k tomu patří: jak to máš ráda, kdy jsi měla poprvé sex, co zadeček, jaká poloha, polykáš, bereš prášky... Na tohle se Jirka ptal a já poctivě na vše pravdivě odpověděla.

Skončily jsme v práci a vydali jsme se ke mně přes půlku nočního města. S Jirkou jsem skončila u nás ve sklepě (bydlím s rodiči v RD). Otočila jsem starou pohovku, do které si Jirka sednul a já si klekla koleny na mírně chladnou zem. Vyndala jsem jeho nářadí z kalhot, které už tvrdě stálo, jeho penis byl kolem dokola do hladka oholený. Jirka měl čuráka opravdu pěknýho, velikost 20 cm, v průměru asi 5,5-6 cm. Pohonila jsem ho v ruce a hned mu ho pokouřila. Moc se mi líbilo držet jeho penis u kořenu a olizovat a sát jeho žaluda.

Jirku jsem doslova vysvlíkla, byla jsem nadržená vidět jeho hubené vypracované tělo. Měl ho opravdu krásný, miluju muže, co se pravidelně holí. Jeho hladká hruď mě rajcovala, jeho bicepsy byly ještě lepší. "Jedna botička odkopnutá, druhá botička odkopnutá, knoflíček rozepnut, zip stáhnut," jsem zažertovala s úsměvem na rtech na Jirku a už jedna nožka a druhá nožka byla z kalhot venku. Než se stačilo říct švec tak jsem byla nahatá. Kdo by si pomyslel že ráno vstanu a večer mám sex, aniž bych to čekala.

Jirku jsem si doslova osedlala na gauči, rozkročmo jsem roztáhla nohy a pomalu si na jeho penis nasedla. Zajel dovnitř nádherně a já ucitíla, jak tam ve mně stojí. Bylo to příjemný, ale ještě příjemnější byly přírazy. S Jirkou jsme se báječně doplňovali, chvílema jsem šukala já jeho a pak zase on mě svými dlouhými a rychlými přírazy. Šukalo se takových dobrých 20-25 minut, oba jsme byly spocení a moje kundička naprosto báječně protažená a mokrá, ale stále nebylo dost! V rychlosti jsme s Jirkou vyměnily polohy, klekla jsem si na pohovku rukama se chytla za horní část pohovky a na Jirku vyšpulila zadeček.

Hned, jak do mně pronikl a začal mě až po koule hluboce šukat, jsem ucítila rozkoš. Bylo to daleko lepší než poloha předtím, ucítila jsem, jak moje kundička Jirky penis víc sevřela, ale co se nedá popsat byly nádherný svrbění v podbříšku a pocit velkého tepla, které se vyvrcholilo mým rychlým orgáčem. Byla jsem jak v jiném světě a to jsem dávala najevo hlasitým vzdychaním. Vzdychala jsem jak kurva z porna ale nestyděla jsem se za to. Byla jsem nádherně a hlavně pořádně projetá, což je to nejlepší, co občas žena potřebuje!

Náš společný sex s Jirkou se ukončil dlouhým mohutným výstřikem na moje prsa. Tak ještě dlouho jsem na sex nikdy nevzpomínala. Opravdu na stres a na dobrou náladu je nejlepší sex! Naše noční dovádění bylo naprosto fajn i moje mamka z toho hodinu nespala, jaká to byla divočina.

Chtěli byste prožít něco podobného? Najděte si partnera na sex na erotické seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.