Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sexy halloweenský speciál

26.říjen 2021
Sexy halloweenský speciál

Kdo říká, že by se o Halloweenu měly bavit jen děti? Proč si tento rok také trochu neužít a nezapálit lucerny z dýní, nepřivolat ducha Afrodity a nepřipravit si vlastní strašidelnou a sexy zábavu? Dokonce můžete pořídit i tematické erotické hračky!

Pravdou je, že některé potraviny, vůně, a dokonce i zážitky mohou mít magickou moc, pokud jde o zažehnutí vášně a sexu. Pokud tedy chcete o letošním Halloweenu váš vztah pořádně rozproudit, zkuste si dopřát některou z těchto dobrot.

6 tipů pro sexy Halloween

Potraviny, které vás dostanou do nálady

Každý už slyšel o spojení ústřic a lásky. Casanova jich prý denně snědl nejméně tucet, aby podpořil svůj talent v posteli. A i když někteří mohou považovat sexuální sílu ústřic za babskou povídačku, tým amerických a italských vědců nedávno zjistil, že tito měkkýši jsou bohatí na vzácné aminokyseliny, které vyvolávají zvýšenou hladinu pohlavních hormonů. Ústřice jsou také plné zinku, který prokazatelně zvyšuje mužskou potenci. Pikantní potraviny, jako jsou chilli papričky, také přispívají k tomu, že v ložnici bude pěkně žhavo. Nejenže rozproudí krev, ale také spustí uvolňování endorfinů, silných chemických látek, které jsou zodpovědné za vzrušení.

Chcete-li zvýšit své libido, zkuste své chuťové pohárky dráždit jahodami. Ty jsou plné vitamínu C, který pomáhá prokrvovat všechny oblasti těla, včetně "tam dole". Doporučujeme, abyste se tímto sladkým ovocem krmili vzájemně - šlehačka není povinná. Nejsladším afrodiziakem ze všech je samozřejmě čokoláda. Toto takzvané sexuální tonikum nabízí dvojitou dávku svůdných chemických látek. Jedna z nich, tryptofan, je stavebním kamenem serotoninu, chemické látky v mozku, která se podílí na sexuálním vzrušení. Druhá, fenyletylamin, stimulant příbuzný amfetaminu, se v mozku uvolňuje, když se lidé zamilují. Podle legendy velký aztécký vůdce Montezuma vypil 50 šálků čokolády, aby zvýšil svou mužnost, než si odskočil potěšit svůj harém.

Sexy drinky

Nic nedokáže rozpumpovat vášeň tak jako dobrý koktejl! Studie publikovaná v Archives of Internal Medicine uvádí, že kofein podporuje vzrušení, takže i něco tak jednoduchého, jako je hrnek kávy s Bailey's nebo likérem Kahlúa, může být tím pravým pro udržení extáze... Podle výzkumu publikovaného v časopise The Journal of Sexual Medicine ženy, které vypily sklenku červeného vína, zaznamenaly vyšší úroveň sexuální touhy a vaginální lubrikace. Vědci předpokládají, že vysoký obsah polyfenolů, což je druh antioxidantu, v červeném víně může napomáhat rozšiřování cév, což může zvýšit průtok krve do klíčových oblastí. Dalším sexy drinkem je Honeysuckle-Tini, směs dvou dílů rumu s citronovou a pomerančovou šťávou štědře zakápnutou medem, který je známý jako nektar Afrodity.

Nebo proč si nezpříjemnit předvečer svátku Všech svatých namícháním tropického lektvaru, jako je Mražený irský banán (Frozen Irish Banana)? Afrodiziakální schopnosti banánů sahají daleko za vtipy o potravinách ve tvaru penisu. Důležité je to, co je uvnitř: vitamín B, draslík a enzym zvaný bromelain. Ty způsobují u mužů zvýšenou tvorbu testosteronu. Tento pikantní koktejl si můžete připravit smícháním Bailey's Irish Cream, Coco Lopez, půl na půl, lehkého rumu, banánu a strouhaného kokosu. Popíjejte, vychutnávejte a sledujte, jak létají jiskry.

Vůně svádění

Některé vůně mají potenciál vyvolat sexuální ohňostroj. Studie provedené nadací Smell and Taste Treatment and Research Foundation v Chicagu zjistily, že závan dýňového koláče nebo levandule může být pro muže silně vzrušující, zatímco vůně lékořice může v ženách vyvolat touhu po "dobru a hojnosti". Vanilka údajně zvyšuje pocity chtíče u obou pohlaví, možná díky zvýšení hladiny adrenalinu v krvi. Aromaterapeuti doporučují experimentovat s vůněmi a najít takové, které tomu druhému vyrazí dech. Přidejte si například do koupele růžový olej, na žárovku v ložnici naneste santalové dřevo nebo si do tělového mléka dejte kardamomový olej, který je považován za magnet pro opačné pohlaví.

Dostaňte se do nálady s afrodiziakálními potravinami a vůněmi

Melodie, po kterých se budete rozplývat

Hudba vás rozhodně dokáže naladit na milostné dovádění. Když londýnský hudební psycholog Daniel Mullensiefen, Ph.D., nedávno vyzpovídal 2000 lidí, aby prozkoumal vztah mezi písní a sváděním, více než 40 procent z nich uvedlo, že hudba, kterou si vybrali k poslechu během sexu, je vzrušovala více než doteky nebo pocity partnera. Takže ztlumte světla, popadněte telefon, zesilte ho a nechte se jím vzrušit. Co by mělo být na vašem sexy playlistu? Podle Mullensiefenova výzkumu jsou nejlepším afrodiziakem klasické milostné písně, přičemž za nejvíce vzrušující byli označeni umělci Marvin Gaye, Barry White a Serge Gainsbourg a na prvním místě se umístil soundtrack z klasického filmu Hříšný tanec z roku 1987.

Slast pro oči

Nezapomeňte, že muži jsou vizuálně nároční, takže spolehlivým způsobem, jak si na Halloween okořenit sexuální život, je obléknout se pro svého muže. Neváhejte myslet "za hranu" a jít do všeho. Přiléhavé korzety, minisukně a podpatky na platformě jsou triky, které vám zaručeně zpříjemní halloweenskou noc.

Lákavé povídání

Ano, i konverzace může být super silným afrodiziakem, a pokud máte pochybnosti, zkuste se ke své drahé polovičce přitulit a sdílet své fantazie. Studie ukazují, že je má 9 z 10 z nás a ten desátý je pravděpodobně má také, ale nechce si je přiznat! Výzkumy také odhalily, že páry, které sdílejí fantazie, se častěji milují.

Nejděsivější halloweenské erotické hračky

Vítejte v nejděsivějším halloweenském průvodci sexuálními hračkami. Objevili jsme pro vás ty nejstrašidelnější sexuální doplňky pro vaše žhavé rituály.

Existují nejrůznější zvláštní sexuální hračky, a i když nejsou vždy specifické pro Halloween, určitě budou červená, chlupatá pouta během strašidelného období trochu víc využívaná. 

Samozřejmě si musíte najít svou příchuť strašidelnosti. Co takhle darovat svému partnerovi ručně foukaný skleněný dýňový kolík? Máme pro vás plácačky, dilda i Wartenbergovo kolečko pro začátečníky, nad kterým by se červenal i doktor Frankenstein.

Pokud vám to všechno zní dobře, pak se vydáme do lesa a nenecháme za sebou ani přízračnou svorku na bradavky...

Tentacle Textured Sensual Glass Dildo

Společnost: Lovehoney

Cena: 44,99 dolarů

Pochází z hlubin
Na chapadla s pětihvězdičkovým hodnocením nenarazíte tak často, což je škoda, protože mají veškerý potenciál být skutečně víceúčelovou hračkou; nejenže je toto rameno chobotnice texturované, ale díky zakřivení je také skvělou hračkou pro dráždění bodu G. "Všechno na tomhle je vynikající," píše jeden recenzent, "hřebeny, chladná textura skla, je to úžasné. Skvěle se hodí pro hru s klitorisem i pro penetraci a hrbolky na boku jsou úžasné, když se chapadlo zasouvá a vysouvá."

Erotická hračka Tentacle Textured Sensual Glass Dildo

Glow-in-the-Dark Deluxe Mini Massage Wand Vibrator

Společnost: Lovehoney

Cena: 49,99 dolarů

Zhasni světla a vydej se do noci s mini masážní "hůlkou" svítící ve tmě. S délkou jen něco málo přes sedm centimetrů je to ideální erotická hračka na dovolenou, lze ji přepojit přes USB (a je tak šetrnější k životnímu prostředí) a obsahuje 7 různých režimů a 10 intenzit.

Sensual Glass Glow-in-the-Dark Butt Plug

Společnost: Lovehoney

Cena: 29,99 dolarů

Chcete vyvolat ducha Jima Morrisona? Položte tento svítící anální kolík na oltář "zadních dveří" oblíbeného muže.

ElectraPaddle Leather Spanking Paddle

Společnost: ElectraStim

Cena: 124,99 dolarů

Pokud jde o sexuální výprask, není nic špatného na tom, když ho uděláte rukou. Ale už jste někdy vyzkoušeli plácačku? Halloween nabízí vám a vašemu partnerovi (partnerům) radikální, slavnostní scénu pro trochu perverznější plácačku, jako je tato, která vám navíc nabízí i lehké dráždění elektrickým proudem. "Pocit, který je téměř nemožné popsat," říká výrobce hračky, "je to něco mezi pulzujícími vibracemi a rozsáhlým brněním." 

Erotická pomůcka ElectraPaddle Leather Spanking Paddle

Meat Cleaver Paddle

Společnost: Glutton for Punishment

Cena: 60 dolarů

Pokud hledáte něco bez elektřiny, Glutton for Punishment vyrábí ručně vyráběné plácačky, jako je tento sekáček na zadek, který si zaslouží hrát ve vlastním žhavém hororu.

Salted Caramel Lube

Společnost: Wicked Sensual Care

Cena: 9,47 dolarů

Pumpkin Spice Massage Oil

Společnost: Eclectic Lady

Cena: 20,99 dolarů

Zkombinujte slaný karamelový lubrikant se smyslným masážním olejem s dýňovým latté a nemusíte kupovat žádné sladkosti.

Hauntingly Satisfying Ghost Dildo

Společnost: RozieMarshallAuthor

Cena: 49,50 dolarů

Toto dildo ve tvaru ducha je jedním z nejlépe hodnocených halloweenských erotických hraček. Lidé jsou z něj nadšení, což potvrzují i recenze.

Pumpkin Spice Butt Plug

Společnost: Simply Elegant Glass

Cena: 95 dolarů

Skleněný anální kolík, který po zavedení zaujme malinkou dýní trčící ze zadku. Opravdu slavnostní hrátky! Podívejte se na i na ostatní skleněné vibrátory v obchodě tohoto řemeslníka.

Halloween "Boo-bies" Nipple Clamps

Společnost: The Twisted Screw

Cena: 16,95 dolarů

The Twisted Screw přináší kolíčky (svorky) na bradavky, s tematickými vtipnými přívěsky. Vzít si je můžete třeba do striptýzového klubu na halloweenskou párty nebo se s nimi můžete předvést svému partnerovi.

Kolíčky na bradavky Halloween "Boo-bies" Nipple Clamps

Beginner's Mini Sensation Pinwheel

Společnost: Master Series

Cena: 8,99 dolarů

A už jste někdy vyzkoušeli Wartenbergovo kolečko? Pokud se zajímáte o ASMR nebo jste vždy milovali lehké, pichlavé masážní nástroje, toto kolečko pro začátečníky vám může otevřít celý svět relaxace v ložnici i mimo ni.  

Gothic Finger Claws

Společnost: Hicarer

Cena: 5,99 dolarů

Balení obsahuje 5 kusů drápků, které si navlečete na prsty. Budou výborným doplňkem pro váš halloweenský kostým, ale později, až budete o samotě, je můžete využít podobně jako Wartenbergovo kolečko.

Red Furry Handcuffs

Společnost: Lovehoney

Cena: 12,99 dolarů

Rudá chlupatá pouta mohou být skvělým doplňkem k halloweenskému kostýmu a samozřejmě se pak dají skvěle využít k intimním hrátkám v ložnici, které budou následovat.

Bat Slammer Skull Dildo

Společnost: RccCreationsShop

Cena: 110 dolarů

Představte si je jako věčné erekce. Toto kostlivé dildo je dílem strašidelného umění a jeho široká tvář základny z něj dělá ideální sexuální hračku. Slovy jednoho recenzenta: "Je to gotické a roztomilé! Nemůžu se dočkat, až si tuhle lebku strčím do zadku." 

Halloween Pumpkin Ball Gag

Společnost: Geeky Sex Toys

Cena: 60 dolarů

Dýňové latte? Pffft. V této sezóně budete mít plné ruce - a ústa - masitější dýně. Zařídí to roubík s vydlabanou dýní.

Užijte si Halloween přesně podle svých představ! Zapojte fantazii a nezapomeňte využít erotické pomůcky.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.