Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sexy doučování

21.leden 2023
Sexy doučování

Kdysi jsem do práce nějakou dobu jezdíval s kolegyní Barčou, protože bydlela po cestě, tak jsem ji vždy doma vyzvedl a zhruba polovinu cesty jsme jeli spolu. Byla to mladá holka krev a mlíko – nebyla nijak tlustá, jen po rodičích zdědila robustnější postavu, takže měla širší zadek a trochu větší bříško, ale zato taky pořádně vyvinutá prsa.

Samozřejmě jsme si cestou vždy povídali, a tak jsem se mimo jiné dozvěděl, že při zaměstnání dělá školu, jakousi pomaturitní specializaci. Blížila se ke stádiu příprav na zkoušky a měla docela problémy s matematikou, kterou jsem já naopak vždycky ovládal bez problémů. Při popisování, co umí a co neumí jsem si z ní trochu dělal legraci a to tak dlouho, až najednou vyhrkla: „Tak mě to nauč, ty chytráku!“ Řekl jsem si proč ne, a tak jsme se domluvili, že si připraví, co všechno potřebuje vysvětlit a dá mi vědět. Uběhl zhruba týden a Barča přišla s tím, jestli bych se k ní teda stavil o víkendu na tu matematiku.

V sobotu po obědě jsem teda vyrazil k Barči. Bydlela s manželem v domku na okraji města, celkem na samotě. Když jsem k ní přijel, opalovala se na zahradě a na dece už měla nachystané učebnice a poznámky jako vzorná studentka. Než jsem si k ní lehl na deku, zavtipkoval jsem, jestli to nebude vadit manželovi, ale odpověděla, že manžel není doma, protože jel k rodičům na Moravu a ona zůstala doma, aby se mohla učit. A tak jsem si lehl na deku a začali jsme se učit. Teda přesněji řečeno ona se učila a já jí to vysvětloval a machroval, jak to umím a přitom jsem po ní pokukoval, abych si ji prohlídl. Po pár hodinách si chtěla Barča udělat delší přestávku, takže zašla pro pití, a když se vrátila, tak jsme si povídali.

Po nějaké době se mě zeptala, jestli mi není trapně, ležet na dece oblečený, zatímco ona leží jen v plavkách. Začal jsem se teda svlékat, a když už jsem byl jen v trenkách a chystal se lehnout si, tak se mě zeptala, jestli bych ji ještě nenamazal na zádech. Samozřejmě jsem neodmítl a pustil se do toho. Suverénně jsem jí na zádech rozepnul plavky a začal na ní roztírat krém. Dál jsme si přitom povídali a já si dával záležet, abych v ní při tom vzbudil příjemné pocity. Začal jsem si v hlavě pohrávat s erotickými myšlenkami, tak jsem se musel krotit, aby se mi nepostavil.

Natírání krému jsem spojil s masáží a Barča evidentně nebyla proti, takže jsem usoudil, že jí asi nebude vadit, když rukama sjedu i na nohy. Přejížděl jsem od stehen přes lýtka až na chodidla a zase zpátky a Barča jen vrněla blahem, že to je paráda. Rozhodl jsem se přidat, a tak když jsem jel rukama po stehnech nahoru, zajel jsem pod kalhotky, přejel po zadečku, lehce ho stiskl a zase jel dolů po stehnech. Barča se ani nepohnula a to byl pro mě jasný signál – pokračoval jsem v tom dál a navíc pokaždé, když jsem jel po stehnech nahoru, zajel jsem po vnitřní straně až mezi nohy a teprve pak jsem vyjel nahoru na zadek.

Erotická povídka Sexy doučování

Ještě chvíli Barča dělala, jako že nic, a pak se najednou otočila na bok a řekla „To mě asi budeš chtít namazat i zepředu, ne?“ a už se ani nesnažila zakrýt prsa, která se jí odkryla při překulení na bok. Vypadala božsky. Pohledem zároveň sklouzla k mým trenkám, ve kterých se skrýval můj ztopořený klacek. Nemělo už cenu hrát si na svádění. Překulil jsem ji na záda, začal jí líbat bradavky a přitom jí zajel rukou pod kalhotky. Byla už pořádně vlhká, chvilku jsem ji dráždil jedním prstem a po chvíli hned přidal druhý. Ona mi mezitím přes trenky honila klacek. Sundal jsem jí kalhotky a začal lízat její mokrou broskvičku.

Když na ni začal přicházet orgasmus, přestal jsem ji lízat a přistrčil ji k puse klacek. Nejdříve mi lehce jezdila jazykem po žaludu a pak si ho vzala do pusy. Moc daleko si ho nezasunula, ale dráždit mě jazykem na žaludu uměla fantasticky, takže když mi ho přitom zároveň i začala honit, musel jsem ji přerušit, abych se neudělal. Znova jsem ji začal lízat broskvičku, a když už to na ni zase přicházelo, zajel jsem do ní klackem, a tím se udělala téměř okamžitě. Jenže já se chtěl samozřejmě udělat taky, takže jsem do ní zajížděl i po orgasmu – chvíli pomalu, chvíli rychle, chvíli jen na krajíčku, chvíli až po koule.

Takhle jsem to střídal ke spokojenosti obou. Pak jsem si klekl a Barču si na sebe posadil a přizvedával si ji za zadeček tak, že se o mě při tom třela poštěváčkem nebo se na mě přirážela sama a já ji držel za její velká prsa a zároveň jsem ji tak mohl jazykem dráždit bradavky. Pak už to netrvalo dlouho a oba jsme se udělali.

Potom už se jí učit nechtělo. a tak jsme se domluvili, že budeme muset v učení pokračovat i v neděli. Samozřejmě to zase nemohlo skončit jinak, než sexem. Barča manželovi nikdy neřekla, že ji doučuje kolega, takže mu vůbec nevadilo a nebylo divné, že ho Barča začala posílat k rodičům na Moravu každý víkend. Byl rád, že se zlepšuje v učení. No a když Barča udělala zkoušky, museli jsme vymýšlet jiné záminky a místa k sexu, např. v autě po cestě do práce, na stole ve firemním archívu atd. Pak ale Barči začaly tikat biologické hodiny, a tak je momentálně na mateřské dovolené, protože manželovi porodila dvojčata. Naštěstí se aspoň sem tam stavuje do práce navštívit kolektiv…

A co takhle doučování z sexu? Zaregistrujte se na sex seznamce a najděte svého učitele!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.