Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sexy bratr mé kamarádky

30.prosinec 2019
Sexy bratr mé kamarádky

Jmenuje se Tereza, je mi 21 let a již čtvrtým rokem navštěvuji jednu nejmenovanou univerzitu. Již od střední školy se kamarádím s Janou a Lucií. Záměrně jsme šly na stejnou školu i dál, hlavně díky naší společný „úchylce“. Všechny tři máme zádi zábavu, sex a nenávidíme nudu.

Ovšem nejsme žádné rádoby prima modelíny s nosem hooodně vysoko. Jsme normální holky, které mají svého milovaného přítele, většinou nějakého ředitele nebo dobře situovaného bankovního poradce.

Svého Martina miluju a za nic na světě bych ho nevyměnila, možná už proto, že je stejně ujetej jako já. On neřeší mé „úlety“, nežárlí na mě a neomezuje mě. No a já naopak jakože nevidím jeho avantýry s jeho sekretářkou. Na můj vkus si s ní užívá už moc dlouho a chtělo by to nějakou změnu. Už se těším, až vtrhnu k němu do kanceláře v tom nejlepším. Budu muset Martinovi vnutit myšlenku, že je úplně hloupá a neschopná a že by potřebovala vyměnit.

Já si ovšem od loňského roku dělám zálusk na Jany bráchu. Neustále se vychloubá, kolik měl holek, jak je dobrý v sexu a jak ho má velkýho. Už se těším, až si s kolouškem pohraju. Proč vlastně nezačít hned teď. Snadno od Jany zjistím, jestli jsou jejich rodiče na služební cestě a jestli by mohla přijít domu až někdy večer. Malá pomsta je nachystaná. Jako suvenýr mám přinést jeho tanga a vibrátor, oboje je schováno v jeho nočním stolku.

Po škole se vydám domů. Musím se upravit a připravit na odpoledne. Bude to náročné. Moje první kroky vedou do koupelny. Musím se osprchovat, oholit a upravit si své dlouhé vlasy, na které jsem po právu pyšná. Vylezu z vany a na sobě nemám ani známku po nějakém chloupku. Namažu se tělovým mlékem, samozřejmě luxusním. Namaluji se, ne moc výrazně a svůdně, musí to vypadat, jako že je to náhoda. V podstatě jdu za svou nejlepší kamarádkou. Pak zamířím do své šatny.

Venku je horko, ale šaty si brát nechci, v některých věcech jsou nepraktické, navíc šaty nosím výhradně, když jdu někam s Martinem. Vyberu si červený top s vyztuženými košíčky na špagetových ramínkách a s hlubokým výstřihem.  K tomu si vezmu černou mini sukni a titěrná bílá tanga. Nakonec si navlním vlasy a jsem připravená k odchodu.

Sedám do auta, než nastartuju, ještě napíšu svému kocourovi, že naší schůzku musím odsunout na devátou hodinu, že mám nějakou „práci“ a že mu to pak povyprávím. Dojedu o pár ulic dál a už zvoním u Janiných dveří.

Přišel mi otevřít Matěj. Je mu 18 let, má 25 cm v kalhotách a je strašně namachrovanej. Jak jsem předpokládala má na sobě jen pánská tanga.

Erotická povídka Sexy bratr mé kamarádky

Pozdravím ho a ptám se, zda je Jana doma, když mi odpoví, že není, ale že by měla každou chvíli přijít, jsem spokojená. V zápětí mě zve dál. Objednám si u něj studenou vodu a sedám si na gauč v obýváku. Přijde ke mně a podávám mi sklenici. Trochu se napiju a jakoby omylem se poleji zbytkem vody.

„Jsem to ale nemehlo,“ říkám. Odpovídá, že to nevadí, že se to stává. Když přinese utěrku na osušení a naklání se nade mnou, políbím ho a rukou mu přejedu po naběhlém rozkroku. Chvilku je v šoku, ale pak přistoupí na mojí hru. Líbáme se, hladíme se po těle. Odhodím utěrku a vyhoupnu se na jeho klín. Začnu ho líbat a pak pomalu sjíždím přes jeho krk, hruď, břicho až k jeho výbavičce. Dám na stranu tanga a nasaju jeho ptáka do pusy. Matěj se prohne a zasténá.

Sleduju jeho reakce a podle té soudím, že ženskou neměl pořádně dlouho. Stačí chvilka a stříká, těsně předtím jeho ptáka přikryju tangama, aby se udělal do nich. Klesne zpátky na sedačku. Chvilku počkám, aby se mohl vydýchat. Jak jsem předpokládala, vrhne se na mě. Brzdím ho a poprosím, zda bychom nemohli jít k němu do pokoje. Jsem strašně zvědavá. Táhne mě do schodů a v zápětí už ležím u něj na posteli s nohama do praku. Přilehl na mě a začíná mě líbat. Znovu ho zabrzdím.

„Počkej chvilku. Slyšela jsem od tvojí ségry, že bys tu měl mít někde vibrátor, kterým děláš dobře holkám. Udělej mě s ním!“ přikážu mu. To ho znovu rozrajcovalo a sápe se do nočního stolu a vyndává super vibrátor. Hned ho nastartuje a začne mě s ním pomalu dráždit. Zajíždí do mojí kundy, já sténám zatím jen tiše. Druhou rukou mi hnětl prsa, bradavky pěkně nabíhají a tvrdnou. Sleduje, jak vibrátor mizí v mojí jeskyňce. Rukou mu zatlačím na hlavu a on se mi přisaje na poštěváčka, krásně ho saje a cucá. Po chvíli přidá na otáčkách a já začnu křičet slastní.

„Anooooo, dělej mi to, šukej mě tím vibrátorem, pořádně to rozjeď. Joooooo, už buduuuuu.“ Vykřiknu a už mu stříkám do obličeje své sťávy slasti. To ho trochu překvapilo, ale v zápětí se mi přisaje na poštěváčka a saje ho dál. Neříkám, že to není příjemné, ale já ho chci cítit v sobě. Proto zavelím: „Chci tě cítit hluboko v sobě. Dělej, narvi mi ho tam!“

Poslechne mě v tu ránu. Přidává na tempu a zase ubírá. Baví mě to s ním, a tak začnu řvát z plných plných plic. Sténám a vychutnávám si ho. Citím, že se oba dva znovu blížíme k vrcholu.

„Anooooooooooo, jooooooo, užžžžžžžžž!“ vykřiknu a v zápětí oba znovu vystříkneme. Začneme se líbat a vydechujeme. Jde se osprchovat a já mezi tím sbalím „suvenýry“, obléknu se a řeknu mu, že to bylo moc fajn, že to byl nejlepší sex, jaký jsem kdy zažila, to muži totiž rádi slyší, a odcházím domů. Napíšu holkám zprávu, že úkol je splněn a že jim to povyprávím zítra ve škole.

Erotické pomůcky zpříjemňují sexuální život milionům lidí po celém světě, už jste je zkoušeli?

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.