Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sexuální úchylky - 2. část

8.srpen 2016
Sexuální úchylky - 2. část

Lidé mohou mít nejrůznější sexuální touhy. Některé z nich by ostatní lidi ani ve snu nenapadly. Chcete vědět, jaké to jsou? Zjistíte to v tomto pokračování prvního dílu článku o sexuálních úchylkách.

První díl přinesl výčet sexuálních deviací podle abecedy do písmene L. Dnes si můžete přečíst pokračování až do konce abecedy.

Kandaulismus - Tato úchylka spočívá v tom, že partner se sexuálně uspokojí, když ukáže svou partnerku na veřejnosti nahou.

Katagelofilie - Katagelofil se vzruší, když ho někdo zesměšňuje. 

Kakorrhafilie - Úchylka, při níž se osoba sexuálně vzrušuje vlastním sexuálním neúspěchem.

Koczwarismus - Je nebezpečná sexuální úchylka, která spočívá v tom, že si člověk navozuje sexuální vzrušení škrcením. Bohužel existují případy, kdy koczwarismus skončil smrtí.

Kinefobie - Neboli strach z pohybu. Pro takto postiženého člověka z toho vyplývá z hlediska sexuality jeden zásadní fakt, a to takový, že je kvůli svému panickému strachu z pohybu schopen souložit pouze s osobou zcela pasivní. 

Klyzmafilie - Jde o anální či vaginální dráždění klystýrem.

Koprofilie- Sexuální vrušení způsobují výkaly, nejčastěji lidské. Může jít o jejich čichání, sledování defekace, sbírání použitého toaletního papíru, defekaci při pohlavním styku nebo sbírání a sušení vlastních výkalů. 

Kynofilie- Je sexuální úchylka, projevující se touhou po pohlavním styku se psem. Může se také týkat orálního sexu se psy a felace. Nebo dokonce touhy být sám psem. 

Latrinální felace - Spočívá v tom, že sedíte na záchodě, vykonáváte velkou potřebu a partnerka vám zároveň provádí orální sex

Maiesiofilie - Velmi oblíbená sexuální úchylka, které vychází vstříc bezpočet webových stránek. Spočívá v rozkoši ze sledování těhotných žen. 

Makrofilie - Úchylka při které muže nebo ženy vzrušují extrémně malí nebo naopak velcí partneři. Lidé s touto úchylkou si často představují, že jejich partner je napříkald 30 metrů vysoký (díky fotomontážím, může uspokojit jejich choutky třeba internet).

Masochismus - Sexuální úchylka, kdy jedinec k sexuálnímu uspokojení potřebuje, aby ho někdo týral a mučil (opak sadismu).

Menomanie - Sexuální náklonnost k menstruujícím ženám. Projevuje se u žen i mužů.

Mysofilie - Jedná se o deviaci spadající do fetišismu. Jedinec se vzruší z páchnoucích nečistot (výkaly, zvratky, špinavé prádlo) na svém či partnerově těle. Mysofiliky lákají také použité hygienické potřeby, jakými jsou například zkrvavené vložky, tampóny či pokálený toaletní papír, ale i zpocené oblečení nebo pot samotný.

Naratofilie - Vzrušení navozují vulgární slova a výrazy, buď při aktu samotném nebo vyprávěním erotických příběhů.

Nepiofilie - Jde o sexuální zaměření na kojence. Někdy řazena jako podskupina pedofilie.

Nozofilie – Objektem zájmu nozofilů jsou těžce nemocní lidé. Někdy touží sami být nevyléčitelně nemocní.

Odaxelagnie - Je jedna z úchylek, kterou skoro všichni známe a kterou mnoho z nás velmi rádo provozuje. Odaxelagnika vzrušuje, když je kousán nebo když někoho kouše.

Ofidiofilie – Ofidofily vzrušují hadi a ukájení se nad nimi, popř. s jejich pomocí.

Osfreziofilie - Jde o sexuální vzrušení z určité vůně nebo zápachu.

Passiofilie - Je to lehčí forma sadomasochismu prožívána spíše citově a v představách.

Parcialismus - Jedinec, který trpí touto parafilií, výrazně preferuje konkrétní část partnerova těla. Takto “posedlý” člověk vyhledává pouhý pohled či dotyk, možnost líbat nebo masturbovat pomocí preferované části těla.

Penilinctomanie - Chorobná touha lízat a sát mužský úd. 

Pikacismus Je extrémní projev výše zmiňované mysofilie. Vzrušení zde nastává při pojídání lidských výměšků jakými jsou výkaly, moč, pot a podobně, ale také pojídáním nepoživatelných materiálů (hlína, písek, papír, křída atd.).

sexuální úchylky

Presbytofilie - Úchylka na výrazně starší osoby. 

Pseudonekrofilie - Nutí jedince trpící touto deviací vyžadovat po partnerovi, aby předstíral smrt. Partner může být namaskován jako mrtvola a při sexu je nehybný a neaktivní. Kdo nemá odvahu o něco takového svého partnera poprosit, ukájí se většinou při myšlenkách, že souloží s opravdovou mrtvolou.

Pyrofilie - Úchylka, při níž se sexuální vzrušení vyvolává ohněm.

Pyropubismus - Velmi vzácná praktika, kterou naprostá většina žen odmítá a není se čemu divit. Probíhá tak, že muž těsně před svým vyvrcholením vytáhne penis z pochvy a ohněm zažehne partnerčino pubické ochlupení. Cílem je uhasit šlehající plameny mocným výstřikem semene. Není asi nutné dodávat, že je to velmi nebezpečné.

Retifismus - podskupina fetišismu, kdy jsou erotickým stimulem ženské boty.

Sadismus - Nutkavá potřeba trýznit, trápit a mučit partnera (partnerku) v průběhu sexuálního aktu i mimo něj. Bolestné výkřiky sadistu ihned sexuálně stimulují. Sadistické sklony mohou být kontrolované (v rámci BDSM - podle předem dohodnutých pravidel) nebo patologické (bez kontroly nad svým jednáním).

Saliromanie - Sexuální vzrušení je provokováno nebo umocněno znečištěním partnera různými látkami, ale především výkaly, močí apod. 

Sitofilie - Zneužívání potravin pro sexuální účely. Nejčastěji se jedná o masturbaci žen s pomocí okurek, mrkví, kukuřice atp.

Skatofilie - Je sexuální úchylka, u které skatofil dosahuje vzrušení anonymními telefonáty s erotickým obsahem.

Somnofilie - Somnofil se ukájí nad spícím partnerem. Často i nad úplně cizím spícím člověkem, například v kempech nebo ubytovnách.

Spektorfilie - Sexuální náklonností k duchům nebo démonům. 

Stigmatofilie - Fascinace z čerstvé krve (nehody aj.).

Symforofilie - Sexuální úchylka, vyznačující se sexuálním ukájením při automobilových nehodách nebo jiných neštěstích a nehodách. 

Trapling - Tato úchylka je napříč veřejností poměrně dobře známá. Jde o zálibu takřka čistě mužskou, jejímž smyslem je chůze a šlapání ženy nebo žen po mužském těle. 

Tušérství - Tušér dosahuje vzrušení doteky intimních míst anonymních ženských objektů. Obvykle jakoby náhodou sáhne v dopravním prostředku nebo v parku na ňadro, zadek či genitálie kolemjdoucí ženy. Jde o mírnější formu přímé sexuální agrese.

Urofilie - Úchylka na močení (močíte na někoho, jste pomočováni, pijete moč atd.). 

Urtikace - Další poměrně neznámá sexuální úchylka. Jedince, stiženého tímto neduhem sexuálně uspokojuje, když ho někdo šlehá přes nahé tělo kopřivami

Velvetismus - Dospělí muži se ukájejí tím, že se převlékají za postavičky z pohádek a kreslených seriálů. Úchylka se rovněž vztahuje na vyhledávání chlupatých hraček vhodných k "mazlení" genitálií. 

Voyeurismus - Voyeur dosahuje vzrušení tajným pozorováním milostných hrátek druhých lidí nebo pozorování nahých lidí bez jejich vědomí. Podobná zvědavost je běžná u každého z nás. Úchylkou se stává, až když je takový způsob sebeuspokojování upřednostňován před partnerskými sexuálními aktivitami. 

Watertorture - V překladu mučení vodou. Jde o opravdu nezvyklou úchylku, při které se dotyčný nechá týrat vodou. Buďto tím způsobem, že si přes látku, nataženou na obličej nechá lít vodu nebo je tu jistě dosti bolestivé mučení tlakovou vodou, nebo už trochu extrémní topení, kdy je dotyčný zpravidla spoután a ponořován pod vodou. 

Zoofilie - Zoofilové jsou jedinci, které uspokojuje pohlavní styk se zvířaty. Může mít různou podobu - člověk se může zaměřovat na určitý zvířecí druh, na pohlaví nebo se může rozhodnout žít se zvířetem jako s partnerem. Zoofilie může být sexuální nebo nesexuální. Pasivní zoofilik se rád kouká na to, jak má někdo se zvířaty pohlavní styk, ale sám po něm netouží.

Říká se, že každý má nějakou tu sexuální úchylku. A jaká je ta vaše?

Rádi byste našli někoho pro vaše sexuální hrátky a plnění vašich sexuálních snů? Založte si účet na sex seznamce, ať už jste z Prahy, Ostravy nebo třeba Karlových Varů a najděte tu pravou osobu!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.