Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sexuální polohy vhodné pro dlouhodobý vztah

23.leden 2018
Sexuální polohy vhodné pro dlouhodobý vztah

Dlouhodobý vztah nemusí znamenat zabití vašeho sexuálního života! Přečtěte si tento článek a objevte tak polohy, které můžete s partnerem vyzkoušet už dnes večer! Nic vám nebude bránit, nepotřebujete žádné speciální pomůcky, pouze vás dva, chtíč a touhu.

Nedávno jste si mohli přečíst článek, ve kterém jsme vám dávali určité rady, jak zajistit, aby váš sex nebyl nudný, pokud žijete s partnerem v dlouhodobém vztahu. Člověk si musí umět říci, co chce zkusit, jak to chce zkusit, kdy to chce zkusit,... Se sexuálními polohami je to většinou trochu jiné, nemusíte se o nich bavit, když nechcete, prostě to vyzkoušíte, nejedná se o žádnou novou praktiku, ale sexuální život vám to i tak zpestří pěkně, jelikož to nebude to samé šup sem, šup tam, jako obvykle. A o to jde.

A jaké že netradiční polohy se vám nabízejí? Samozřejmě jich je mnoho. Můžete si prolistovat třeba kamasutru, ale z toho byste také mohli chytit nějakou depresi, že nejste tak ohební, jak byste si představovali a můžete nabýt dojmu, že už kvůli tomu nebude váš sexuální život uspokojující. Ale to není pravda! Na následující polohy totiž nepotřebujete být gymnasti a dokonce ani žádné pomůcky. V jednom případě je tedy zapotřebí postel, ale to by snad neměl být problém...

Netradiční sexuální polohy

Všem je jasné, že když se dva budou milovat pouze v jedné a té samé poloze, zrovna dlouho je to bavit nebude a jejich sexuální život vyprchá. Právě kvůli tomu musíte neustále zkoušet nové věci, které vám milování oživí. Najděte trochu energie a času ve svém přeplněném dni a zkuste některou z následujícíh poloh. Nebo rovnou všechny?!

Zkřížené lžíce

Klasická poloha lžic může být krásná, ale časem také pěkně nudná. Zkuste místo toho polohu zkřížených lžic. Té docílíte tak, že si žena lehne na záda s nohama přehozenýma přes bok partnera, který leží vedle ní, tím se zvedne pánev, žena roztáhne nohy a ohne je v kolenou. Tato poloha je stejně jednoduchá jako klasická poloha lžic, ale nabízí více prostoru pro stimulaci klitorisu. Muž může krom něho stimulovat i bradavky anebo vášnivě ženu brát za nohy.

Misionář

Misionář má často špatnou reputaci, ale ve skutečnosti je to jedna z nejdůležitějších poloh, která nabízí tu správnou intimitu. Můžete se koukat jeden druhému do tváře, navázat oční kontakt, což jsou klíčové věci k tomu, abyste si s partnerem připadali blízcí. Navíc není nic tak sexy, jako když žena cítí celou váhu svého milovaného na sobě. Pokud žena chce, aby si tuto polohu ještě více užila, stačí, když si pod zadek dá dva polštáře, aby ji nadzvedly. Bude pak schopna třít svůj klitoris, což pro ni znamená více orgasmů.

Na pejska naplacato

Poloha na pejska neboli doggy style je velmi oblíbená poloha u mužů i u žen. Vězte ale, že poloha "na pejska naplacato" váš překvapí! Žena si místo na všechny čtyři lehne na postel jako placka, dalo by se říci. To má hned dvě výhody. Pro muže tu, že pro něj bude těsnější vstup a tudíž bude více vzrušený. Ženě se zase bude stimulovat bod G, takže její vzrušení bude také lepší a větší, než při klasickém provedení této polohy. Muž leží těsně na ženě, o to více je tato poloha "placatá". Tento kontakt těl dělá z této polohy velmi skvělou a intimní polohu.

Takto nějak vypadá poloha na pejska naplacato

Ležím-stojíš

Jestli chcete zkusit něco trochu netradičního, zkuste tuto pozici. Žena si lehne na záda a zadek dá na okraj postele. Muž se postaví vedle postale. Zvedne jí nohy podle toho, jak bude potřebovat, jestli bude tedy potřebovat. Oba se na sebe mohou dívat a navíc se ženské tělo ukáže v celé své kráse.

Orální sex

Často děláme chybu v tom, že bereme orální sex jako volitelnou součást sexu nebo si myslíme, že to můžeme dělat jen při nějakých speciálních příležitostech a rovnou raději přeskočíme k té "hlavní" věci. To ale pro váš vztah není vůbec dobré. Měli byste si orální sex dopřávat pravidělně a oba spravedlivě, jak přijímat, tak dávat. To je skvělá věc, jak si zaručit, že váš sexuální život nezůstane nudný. Orální sex ukazuje vašemu partnerovi, jak moc vám na něm záleží a naopak. Nikdy nepřestaňte mít orální sex, udělejte ho raději součástí vašeho sexuálního života. Bude vás to sice stát pár minut navíc, ale rozhodně se vyplatí. Jestli si nevíte s orálním sexem rady, muži praktické rady najdou ve článku Jak nejlépe orálně uspokojit ženu - podrobný návod a ženy se mohou inspirovat ve článku Jak přinést to nejlepší orální uspokojení svému partnerovi.

Lotus

Lotus je známý svými tantrickými vlastnostmi. Jste svému partnerovi doslova tak blízko, jak to jen jde. Žena sedí muži na klíně a oba si koukají do očí. Můžete začít velmi pomalou jízdu plnou laskání, líbání a smyslnosti. Je to jedna z nejlepších poloh pro páry v dlouhodobých vztazích, protože je velmi intimní. Navíc se jedná o opravdu sexy polohu, schválně to sami vyzkoušejte.

Misionář spřízněných duší

Klasického misionáře jsme tu už měli, tak je čas na malou změnu. Žena tedy leží na zádech, ale nohy dá úplně k sobě, díky čemuž má partnera ještě blíže k sobě. Opět se jedná o polohu, při které žena mnohem snadněji dosáhne orgasmu. Navíc se nebude jednat o jednoduché tam a zase zpět, protože když má žena nohy těsně u sebe, jde to hůře. Žena opět cítí mužovo váhu a příležosti k líbání jsou nekonečné. Tohle je skvělá poloha pro ty, kteří si chtějí sex trochu okořenit, ale mají málo času nebo energie na to, aby vyzkoušeli něco divočejšího.

Mořská panna na koníčkovi

Poloha na koníčka je občas skvělá, především pro mužskou část populace, ženy většinou ale tak nejásají. Je to pro ně vyčerpávající a většina při tom ani není schopna dosáhnout orgasmu. Může být dokonce i nebezpečná, protože právě při této poloze se nejčastěji objevují zlomeniny penisu (především u polohy reverse cowgirl). Nicméně i tato poloha se dá trochu ozvláštnit, aby byla pro ženu příjemnější. Stačí, aby žena dala své tělo do pozice jógové kobry (nohy rovně natažené za tělem). Nůže se pak posouvat tam a zpátky, místo nahoru a dolů. Navíc žena v této pozici vypadá opravdu super sexy, což bude zase mnohem více vzrušující pro muže.

Falešný misionář

Opět tu máme v podstatě jednu alternativu misionáře, kterou si zamilujete. Vypovídá to o tom, že ani tato klasická poloha nemusí být nudná a stereotypní. Žena si lehne na záda, kolena dá nahoru, jako kdyby si užívala orální sex. Muž si klekne za ní (resp. před ní) a vstoupí do ní v této poloze falešného misionáře. Tato poloha umožňuje stimulaci klitorisu pomocí vibrátoru nebo jiné erotické hračky. 

Zpestřovat sexuální život rozhodně stojí za to. Někteří lidé si o tom raději dopředu promluví, jiní na to skočí hned bez jakékoliv předchozí přípavy. Jedno je ale jisté - nebude to nuda! Tyto polohy samozřejmě nejsou pouze pro páry v dlouhodobém vztahu. Můžete je klidně vyzkoušet i s někým naprosto nezávazně. Spoustu lidí, kteří hledají nezávazné vztahy najdete na erotické seznamce

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.