Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sexuální polohy pro trojky

2.únor 2018
Sexuální polohy pro trojky

Chystáte se splnit si fantazii sexu ve třech? V dnešním článku vám poradíme, jaké polohy jsou ideální pro sex ve třech.

U sexu ve třech nejsou polohy zdaleka tak důležité, jako výběr třetí osoby, pokud máte partnera nebo výběr vhodného páru či dalších podobně smýšlejících single lidí, kteří by do toho s vámi šli. Nehledě na to, že bude potřeba si stanovit určitá pravidla. Přesto je však lepší být připraven a přibližně vědět, co vás bude čekat, až tohle konečně vyřešíte. Co potom? Sex ve dvou je klasika a nepokoušíte-li se o různé akrobatické kousky, víte přesně, co dělat se svými těly. Jak je to ale u sexu se dvěma dalšími osobami? Uvedeme si sexuální polohy, které jsou především vhodné pro dvě ženy a jednoho muže, můžete je ale i vyzkoušet v jiných variacích trojky.

69 + 1

U této polohy jedna žena leží na zádech a druhá si lehne na ní stejně jako u klasické polohy 69. Muž následně může vstoupit do kterékoliv z nich zezadu. Poloha 69 + 1 vyžaduje snahu a balanc, což může být zpočátku docela obtížné s tolika částmi těla. Přesto je tato poloha vzrušující polohou pro tři.

Nedaří-li se vám nalézt rovnováhu v tradiční poloze 69, můžete se všichni otočit tak, abyste leželi na boku. V této poloze se obě ženy mohou soustředit na vzájemné prozkoumávání svých těl. Muž se mezitím může chvíli dívat nebo zapojit do hry své prsty.

Kovbojka krát 2

V této poloze musí muž ležet na zádech a pod hlavu si umístit polštář. Jedna z žen se nad ním rozkročí tak, aby mu čelila tváří v tvář, zatímco si bude hrát s jeho penisem. Mezitím druhá žena klečí nad jeho obličejem a hlavou směřuje k jeho nohám a sedí čelem k druhé ženě.

Zatímco se muž věnuje orálnímu uspokojení jedné z žen, obě ženy se mohou vzájemně dotýkat a líbat, když sedí naproti sobě. Obě ženy však mají také možnost otočit se druhým směrem, jestliže touží po stimulaci z jiného úhlu. Tohle také může pomoci, pokud bude partnerka žárlit při sledování druhé ženy na svém partnerovi. Stačí se pouze otočit a vyhýbat se kontaktu. Nicméně pokud vás trojka někdy znepokojuje, měli byste svůj názor vyjádřit a včas to zastavit nebo se do toho vůbec nepouštět!

Švédská trojka je poměrně běžnou variací sexu ve třech

Dvojitý dip

Při dvojitém dipu obě ženy leží na sobě stejně jako v misionářské poloze. Muž si dřepne mezi jejich nohy a může tak střídat obě ženy při pronikání. Tato poloha dává ženám hojnou příležitost zaměřit se na prozkoumávání svých těl. Muž může mezitím volně sledovat a podle své vůle se zapojit, aby zvýšil sexuální potěšení. Tato poloha je také skvělá pro sex ve třech bez penetrace, protože muž může využít své prsty na obou ženách zároveň.

Doggy Deluxe

Při této poloze jsou muž a jedna z žen v poloze na pejska. Druhá žena leží na zádech před párem a užívá si orální uspokojování od druhé ženy. Jestliže jsou ženy fanynkami orálního sexu, bude to pro všechny zapojené oblíbená poloha. Každým přírazem muže je žena tlačena na klitoris druhé ženy. Rovněž je možné se vystřídat.

Tag team

Jedna ze dvou žen při této poloze leží na zádech, blízko okraje postele. Její nohy visí přes okraj, muž má tím pádem prostor pro klečení mezi jejíma nohama a proniká její vagínou. Druhá žena sedí na obličeji ženy a užívá si orální sex. Tato poloha je další oblíbenou polohou pro fanoušky orálního sexu. V této poloze můžete být středem pozornosti, zatímco stále zkoumáte svou touhu po orálním sexu. Žena, která je nahoře, se stejně jako u polohy kovbojka krát 2 může zapojit do líbání a dotýkání, tentokrát s mužem naproti sobě. Je to skutečně výhra pro všechny zapojené!

Hledáte někoho do trojky? Zkuste se mrknout na seznamku, jestli nenajdete někoho se stejnou fantazií.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.