Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sexuální fantazie lidí, kteří podvádí svého partnera

10.duben 2019
Sexuální fantazie lidí, kteří podvádí svého partnera

Každý máme nějaké své sexuální fantazie. Některé jsou pouhými fantaziemi a nechceme, aby se z nich stalo něco víc, jiné bychom ale rádi převedli do reality. Lidé, kteří jsou svým partnerům nevěrní, jsou specifická skupina a jejich fantazie a touhy se maličko liší od jiných lidí.

Podvádět svůj protějšek mohou jak muži, tak ženy. Pro začátek by bylo dobré si vysvětlit, jaké důvody je k tomu vedou. Většinou se jedná minimálně o jeden z následujících.

Proč lidé podvádějí své partnery?

Okolo 50 % lidí podvádí své partnery na střední nebo vysoké škole. Na jednu stranu je to pochopitelné, protože člověk je rozhýřený, hormony s ním hází, ale na druhou stranu je to smutné, protože se jedná o první vztahy a lidé mají hned negativní zkušenost (negativní většinou pro toho podváděného). Podle expertů pak podvádějí více muži než ženy. Nevěra má také své následky, jedná se například o nejčastější příčinu rozvodu. Partneři to často zjistí a poté mohou trpět symptomy PTSD neboli posttraumatické stresové poruchy, jako jsou například opakující se, dotěrné noční můry o svých podvádějících partnerech. Tito lidé se následně stávají emocionálně nestabilními, rozzuřenými, depresivními a paranoidními a svého partnera udržují pod dozorem, protože mu nevěří. I přesto ale lidé své partnery podvádí, proč?

Emocionální potřeby nejsou naplněny

Hlavním důvodem, proč si lidé udržují ještě další dlouhodobé partnery krom toho, co "mají doma", je ten, že nejsou naplněny jejich emocionální potřeby, například u mužů se především jedná o podporu jejich ega. Podvádění se také stává únikovým řešením pro lidi, kteří, i když milují svého partnera, nechtějí čelit problémům ve svých manželstvích (vztazích). Místo toho, abyte hledali navýšení ega nebo cokoliv jiného někde jinde, zkuste to nejprve vyřešit komunikací s vaším partnerem. Pokuste se z počátku mluvit se svým partnerem 30 minut o tom, jaký byl váš den tak, jako byste svůj den pustili namluvený ze záznamu. 15 minut vy a 15 minut váš partner, nikdo nikoho nebude přerušovat. Také si zapamatujte, že podvádění vaše problémy nevyřeší. Když budete s někým podvádět svého partnera dlouhodobě, i tento vztah se postupně bude zhoršovat a nakonec skončíte se stejnými frustracemi, jako ve svém manželství.

Cítíte se nejistě

Možná jste přibrali pár kilo, ztratili trochu vlasů nebo vaše kariéra není úplně tam, kde byste si představovali. Pokud se cítíte nejistí v jedné oblasti života, pravděpodobně se to přenese i do ostatních oblastí. A rozhodnete se posléze podvádět jen proto, abyste sami sobě dokázali, že to ve vás stále je, že na to máte. Jde o zvýšení sebevědomí a opět o ego, většinou vůbec o frustraci nebo nespokojenost ve vztahu. Jestliže se cítíte nejistí nebo jste se sebevědomím na nule, navštivte terapeuta, který vám dokáže poradit, případně doporučí antidepresiva. Také můžete svému partnerovi začít lichotit a tím ho vyprovokujete, takže vám také začne lichotit.

Chcete více sexu nebo jiný sex

Eskort, sex na jednu noc nebo úlety v kancelářích - všechno tohle se děje, protože v sexu nedostáváte dostatek nových věcí a rozmanitosti. A místo toho, abyste si o tom se svým partnerem promluvili, tak jdete za někým cizím, aby vám to splnil. Některé průzkumy ukazují, že některé ženy mají velmi nízké libido, zatímco muži ho mají až moc vysoké. Muži prý také chtějí mít za život více partnerek. Pak se k tomu přidá ještě hádání o financích, dětech, domácích pracích a to tomu vůbec nepomáhá. Mnoho mužů se o svých sexuálních fantaziích bojí mluvit se svou partnerkou, bez toho to ale nepůjde. Také zařaďte do svého vztahu kompromis - pokud ona chce sex jednou týdně a on každý den v týdnu, nejlepší je shodnout se na 3x týdně. Také si můžete založit sexuální bucket listy a pomalu si z nich odškrtávat.

Víte, čím to je, že svého partnera podvádíte?

Chcete pomstu

Často se stává, že důvodem pro podvádění je právě podvádění. Je to často nejrychlejší způsob, jak pomoci "uzdravit" své ego po tom, co vám partner lhal nebo vás veřejně ponížil. Oplatit mu to je lákavé, ale pamatujte, že to způsobí ještě větší zmatek. Musíte svůj hněv utnout hned v počátku, než se změní v hlubokou zášť a pohrdání. Místo toho se nad to snažte trochu povznést a být lepší osobou. Řekněte svému partnerovi, jak se díky tomu cítíte, buďte otevření. Řekněte, že ublížil vašim citům a že vám připadá, že už vás nemiluje nebo po vás netouží. A jestliže ani to vám nepomůže a vztah chcete udržet, zkuste vztahovou nebo manželskou poradnu.

Pohltil vás daný moment

Někdy se může stát, že situace je tak moc lákavá... Navíc v tom často hraje roli alkohol. Řešení je poměrně jednoduché. Pokud alespoň na 1 % tušíte, že by se to mohlo stát, zminimalizujte v takovýchto situacích svou konzumaci alkoholu, zkuste myslet dopředu a prioritizovat svůj vztah. Pokud jste empatičtí a dokážete pochopit, co by to mohlo způsobit, nebudete to riskovat.

Jste nevěrník po celý život

Mnoho lidí na střední a vysoké škole bere randění jako hru. A v této hře je podvádění velmi vzrušujícím prvkem. Lidé z tohoto systému většinou upustí, protože přijdou na to, že to ve výsledku nefunguje. Ti, kteří dovedou vidět dlouhodobé následky, se podvádění vzdají. Jiní ale "nikdy nevyrostou". Ti, když jsou single, mají více než ostatní lidé promiskuitní sex, a když jsou v manželství nebo v dlouhodobém vztahu, tak více podvádí. Nevěrníci, kteří podvádí celý život, sdílí tři charakteristické rysy známé v psychologii jako "temná triáda": narcismus (jsou arogantní); psychopatie (nezohledňují emoce jiných lidí); a Machiaveliánská inteligence (dosáhnou ve vztahu svého tím, že druhým manipulují). Takoví lidé si myslí, že mohou porušovat pravidla a vždy jim všechno projde. Ačkoliv jsou velmi zřídka otevřeni změně, často se napraví až ve chvíli, kdy se jim rozpadne manželství. Jestliže jste tedy našli někoho, koho milujete, ale nemůžete se vzdát zahýbání, pak byste měli navštívit terapeuta.

Fantazie nevěrníků

Jak bylo již zmíněno, lidé mají určité sexuální fantazie, a pokud nejsou naplněny, mohou se uchýlit k podvádění svého partnera. Někteří se za své fantazie dokonce tak stydí, že je nedokáží probrat se svým partnerem a raději si je jdou splnit za úplně cizí osobou, u které jim je jedno, že je bude soudit. Průzkum provedla stránka IllicitEncounters, která se přímo specializuje na podvádění zadaných lidí. Tudíž výsledky budou více než vypovídající. Nicméně ne každý se zaregistruje na takovou stránku, někteří jdou zkrátka do hospody a skončí v posteli s prvním, koho uvidí...

Víte, jaké jsou fantazie lidí, kteří podvádí svého partnera?

Teď už ale k výsledkům:

 1. Sex s ex
 2. Sexuální scéna v televizi nebo online
 3. Sex s celebritou
 4. Sex se současným partnerem
 5. Sex s úplně cizí osobou
 6. Aféra s kolegou
 7. Sex s kamarádem
 8. Skupinový sex
 9. Sex na veřejném místě
 10. Sex s autoritou - např. policistou

Docela zařážející je bod č. 4 - Sex se současným partnerem. Jistě, v životě se naskytnou situace, ve kterých sex mít nemůžete nebo partner nechce, například šestinedělí po porodu, těhotenství, těžká životní situace. Ale takové situace se stávají a my musíme počítat s tím, že se bez sexu po nějakou dobu musíme obejít. Jestliže svého partnera opravdu milujete, přežijete to. Navíc ne vždy musí jít o sex penis/vagína, partner vás může uspokojovat i manuálně nebo orálně. V první řadě byste si měli s partnerem promluvit, co ho vede k tomu, že nechce sex, a snažit se mu pomoci. Ne se hned uchýlit k podvádění.

Podle sexuálního experta Dr. Justina Lehmillera jsou ale celosvětové fantazie trochu odlišné. Podle něho jsou nejčastější sexuální fantazie tyto:

 • Trojka
 • BDSM
 • Okořenění sexuálního života
 • Smysluplný sex
 • Otevřený vztah
 • Zážitek se stejným pohlavím

Mluvte se svým partnerem

Mnoho lidí, a obzvláště mužů, nechce ukazovat svou zranitelnost a mluvit o svých pocitech, ale oboje je spojeno s kvalitou vztahu a uspokojením. Takže komunikujte se svým partnerem o tom, co byste ve svém sexuálním životě chtěli, a procházejte společně problémy. Také byste měli probrat, co každý z vás považuje za podvádění. Lidé na to mají rozdílné pohledy. Co je pro jednoho ještě přijatelné, pro druhého může být daleko za čárou a může mu to ublížit. Nejlepší je tuto konverzaci uskutečnit na začátku vztahu, abyste oba měli jasno, navíc čím později o tom budete mluvit poprvé, tím trapnější situace bude. Nicméně i pohled na podvádění se může v průběhu času měnit, a proto nezapomeňte jednou za čas takovou konverzaci zopakovat. 

Jestliže vás přepadá pokušení podvádět, popřemýšlejte o dlouhodobých následcích, které by to mohlo mít. A pokud jste už podváděli, vězte, že váš vztah může být poté ještě lepší, než předtím, ale bude to chtít opravdu hodně snahy od vás obou. No a pokud to váš vztah nevydržel nebo jste v současné době zkrátka bez partnera, tak se můžete zkusit zaregistrovat na online erotické seznamce, kde si můžete najít partnera nebo partnerku na jednu noc, ale i na dlouhodobější (sexuální) vztah. To už je jen na vás...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.