Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sexuální bucket list: Co chtějí lidé zažít?

22.březen 2019
Sexuální bucket list: Co chtějí lidé zažít?

Víte, co je to bucket list? Jedná se o seznam věcí, které byste v životě chtěli udělat (před tím, než zemřete). Například navštívit nějakou zemi, konečně zhubnout na vysněnou váhu nebo postavit si dům snů. Lidé ale mohou (a měli by mít) i sexuální bucket list. Zajímá vás, co na něm muži i ženy nejčastěji mají?

Když si lidé dělají obyčejný bucket list, proč by si nemohli udělat i ten sexuální. Sex je součástí našich životů, navíc je krásný a proč se o něco takového ochudit, že ano. Ale někdy se vám nemusí dařit si plnit to, co chcete. Buď nechce váš současný partner, jste zrovna bez partnera nebo na to zkrátka není vhodná doba. A tak si uděláte sexuální bucket list, abyste případně nezapomněli, co že jste to všechno vlastně chtěli vyzkoušet. Sexuálních praktik a poloh existuje opravdu velmi, velmi mnoho, takže se nemusíte bát, že si ho budete vytvářet pouze kvůli jedné věci. Ledaže byste netoužili nic vyzkoušet...

Které praktiky nejčastěji najdete na sexuálních bucket listech?

Zajímá vás, jak to mají ostatní? Uskutečnil se totiž průzkum, kde se lidé právě s takovými svými sny, které chtějí převést do reality, svěřovali. Byl uskutečněný firmou Pjur, která vyrábí lubrikační gely, a zúčastnilo se ho 2000 sexuálně aktivních Američanů. Zjistilo se, že 64 % Američanů má sexuální bucket list. To, co se nejčastěji objevovalo v těchto seznamech, se liší podle pohlaví, ale většinou se tam našly způsoby, jak okořenit sex pomocí změny místa, hraček nebo role playe

A jak to dopadlo? Když nebudeme rozlišovat pohlaví, tak se sex v autě objevil ve 30 % bucket listů. Následoval sex ve vodě s 27 %,  erotické hračky s 25 % a anální sex s 21 %. Ale toto pořadí se rozhodně neshoduje s tím, jak tyto praktiky dopadly u jednotlivých pohlaví. Přesvědčte se sami a všimněte si rozdílů.

Co se nejčastěji objevovalo v bucket listu u žen?

 1. Používání erotické hračky
 2. Sex ve vodě
 3. Sex v autě
 4. Roleplay
 5. Být svázána nebo svazovat někoho
 6. Používání pásky na oči
 7. Používání pout
 8. Používání lubrikačního gelu s příchutí
 9. Sex po telefonu
 10. Nafocení sexy fotek

Co se nejčastěji objevovalo v bucket listu u mužů?

 1. Sex v autě
 2. Sex ve vodě
 3. Anální sex
 4. Sex na jednu noc
 5. Používání erotické hračky
 6. Trojka
 7. Sex po telefonu
 8. Používání jídla
 9. Natáčení domácího porna
 10. Roleplay

Je opravdu zajímavé, jak se neshodují představy mužů a žen. Vždy ale můžete s partnerem dojít ke kompromisu. On může vyzkoušet něco z vašeho bucket listu, vy naopak něco z jeho. Samozřejmě je skvělé, pokud se v některých věcech i shodnete, o to jednodušší by pro vás mělo být danou věc realizovat. Jestliže se ve vašich bucket listech nachází podobné věci, jako se objevily v tomto průzkumu, můžete jásat, protože tyto věci vůbec nebude těžké převést do reálné podoby. Vhodné prostředí nebo příležitost se často najde poměrně snadno (bazén, moře na dovolené, auto, koupě erotické hračky a tak dále), stačí sebrat odvahu a pustit se do věci.

U obou pohlaví byl sex v autě velmi populární položkou na bucket listu

Vytvoření a sdílení bucket listu s partnerem

Na vytvoření sexuálního bucket listu není nic těžkého. Zkrátka si jen píšete body toho, co byste chtěli v sexu vyzkoušet, může se jednat opravdu o cokoliv. Jestliže se rozhodnete si tento seznam vytvořit, pak byste o tom mohli informovat svého partnera, pokud nějakého máte, a navrhnout mu, aby si také jeden udělal. Nechte na něm, jak se rozhodne, ale pokud ho uděláte oba, bude to mít na váš společný sexuální život větší a možná i lepší efekt. 

Následně by vás mělo čekat sdílení tohoto bucket lsitu s vaším partnerem. Samozřejmě to udělat nemusíte, pokud nechcete, ale jaký by to pak mělo smysl? Je lepší to využít jako příležitost ke správné komunikaci o sexuálním životě, která může ve vztahu trochu váznout. Sdělíte tak naprosto nenásilnou formou partnerovi vaše sny a touhy, které se týkají intimního života a společně se můžete rozhodnout, jestli se mu něco z toho také líbilo. Stejně to funguje i v případě, že si také vytvořil tento seznam. Měli byste prozkoumat i ten jeho, porovnat, v čem jste se shodli a co byste spolu doopravdy mohli vyzkoušet. 

Nespěchejte

Nemyslete si, že všechny body ze seznamu musíte zvládnout během jedné noci nebo jednoho týdne. Jeďte pomalu a o to více si danou věc užívejte. Když si například stanovíte jednu novinku měsíčně, budete mít i dostatek času na to, abyste ji zkoušeli opakovaně a časem se zlepšovali nebo k tomu přidávali další věci. Nemusíte mít ale časové pravidlo "jeden bod za...", ale můžete zkoušet dané věci, kdy vás zrovna napadne a budete mít chuť

Nevyhazujte ho

Nechte si sexuální bucket list někde po ruce, třeba v nočním stolku, rozhodně ho nevyhazujte! A to ani po tom, co jste již vyzkoušeli všechny body. Můžete si je postupně odškrtávat, ale zároveň i vypisovat body nové, takže se jedná o nekončící zábavu. Zkuste být ve svých přáních konkrétnější. Už nepište "Vyzkoušet erotickou hračku", ale napište, jaký konkrétní model vás podle recenzí (nebo čehokoliv jiného) zaujal. 

Výše zmíněný průzkum se nemusí vaší realitě ani přiblížit

Průzkum, jehož výsledky jsou uveřejněny výše, se zaměřoval na to, které praktiky se v těchto sexuálních bucket listech najdou nejčastěji, není proto divu, že třeba ani jedna věc ve vašem objevit nemusí! A obzvláště v případě, že jste některé z nich již měli tu čest zkusit, a tudíž by nemělo smysl je na seznam umisťovat. 

A protože si toho všimli i jiní lidé, internetový magazín Metro požádal lidi, aby anonymně sdíleli věci z jejich sexuálních bucket listů. Odpovědi poté rozdělili podle toho, zda je psali muži nebo ženy a vy si je můžete přečíst.

Co opravdu mají ženy na sexuálním bucket listu?

 • Chtěla bych vyzkouše boogie sex, někde v luxusu s nekonečným bazénem, kde vás nikdo nemůže vidět, ale zároveň je to otevřen. Nemělo by chybět ani šampaňské a pěkné šaty.
 • Určitě chci zkusit pegging.
 • Dvojitou penetraci
 • Sex s další ženou
 • Miluji představu skupinového sexu, obzvláště s hodně muži, kteří se všichni starají jen o mne.
 • Jednou bych opravdu chtěla vyzkoušet pořádné BDSM. Chci být naprosto submisivní a dostat naplácáno, být svázaná a přenechat nad svým tělem někomu kontrolu.
 • Mít sex před davem lidí.
 • Jít na sex párty.

Už víte, co bude na vašem bucket listu a jak si to splníte?

 • Mít sex s někým, koho jsem v životě neviděla a s kým jsem nikdy nemluvila. Jen sex, orgasmus a pak už se nikdy nevidět. Ani si neříct jména.
 • Cuckolding
 • Dopřát několika mužům během večera orální sex. Představuju si, jak všichni stojí v řadě a čekají, až na ně dojde.
 • Chci, aby mě někdo připravoval, ale nedovolil mi mít sex nebo orgasmus. Doslova abych o to musela žadonit.
 • Erotickou hypnózu
 • Sex v letadle
 • Swinging! Představa vyměňování si partnerů mě hodně vzrušuje, ale zatím na to ještě nejsem připravená.
 • Anál

Co opravdu mají muži na sexuálním bucket listu?

 • Zažít pegging, zatímco budu kouřit penis jinému muži.
 • Cuckolding
 • Samozřejmě chci zažít anální sex tak, že já budu ten, kdo penetruje (jsem si jistý, že po tom touží hodně chlapů), ale chtěl bych ho i přijímat.
 • Chci být za sex placený.
 • Jít na sex párty.
 • Sát ženské prsty na nohou. Ještě jsem neměl dost odvahy na to, abych o to některou ženu požádal.
 • Zúčastnit se orgie.
 • Natočit domácí porno video.
 • Dvojitou penetraci
 • CFNM (clothed female, nude male = oblečená žena, nahý muž) a být přinucen vystupovat/masturbovat před skupinou žen.
 • MMF trojka (2 muži a jedna žena) s bisexuálním mužem
 • Trojka se dvěmi ženami. To mám jako čísla jedna v mém seznamu.
 • Sex s ženou, kterou vůbec neznám.
 • Ovládat svou partnerku omezovacími prostředky, pomocí spreader bar (tyč, ke které se přichytí nohy, popř. i ruce) a erotickými hračkami.
 • Sex v bazénu, když okolo nás budou další lidé, kteří nebudou tušit, co děláme.
 • Vím, že MMF trojka je běžná, ale moje představa je trochu odlišnější. Ta moje totiž zahrnuje sex s mojí ženou, zatímco mě další žena bude uspokojovat zezadu pomocí strap on penisu.

Jestliže jste tedy doposud nepřemýšleli nad tím, po čem toužíte, teď je ideální doba (pokud tedy netoužíte po sexu v zimě na horské chatě). Představy mnoha lidí totiž zahrnují bazén, moře, sex venku nebo v autě a právě těmto aktivitám se s přicházejícím jarem a létem budete moci začít věnovat. Nnechávejte si své fantazie pro sebe, ale navrhněte je svému partnerovi.

A pokud v současné době partnera nemáte, ale fantazií na druhou stranu plnou hlavu, můžete se s některými svěřit uživatelům na erotické online seznamce, kteří si je jistě rádi poslechnou a svěří se vám s těmi svými. Je poměrně velká pravděpodobnost, že narazíte na někoho, s kým se některé vaše představy budou shodovat. A pak už záleží jen na tom, abyste se nebáli je převést do reality.

[Lil]

Zdroj:

https://metro.co.uk

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.