Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex úlet na druhou

26.srpen 2023
Sex úlet na druhou

Jana a Jan se brali před 10 lety z velké lásky, která se však v posledních letech z jejich manželství jaksi vytrácela. Toužili po dítěti, které však nepřicházelo a v posteli si připadali jako šicí stroj. Píchání, píchání a zase píchání, kvalita sexu však vyšuměla.

Kde jsou ty doby, kdy si Honza s Janou pohrával jako s hadrovu panenkou, Jana vřískala a omdlévala rozkoší z dostavujících se orgasmů a Honza stříkal z ocasu jako hasičská stříkačka do Janiny kundy snad litry spermatu!?

Zrovna dneska si Jana spočítala, že má plodné dny a netrpělivě čekala na Honzu, samozřejmě úplně nahá a rozvalená v manželské posteli. Když Honza vešel do bytu a z ložnice se ozvalo: "Honzo, dělej, už na Tebe čekám!" ani se nevyzul a upaloval z bytu pryč.

Příběh Jana: Na schodech Honza málem srazil sousedku z pátého patra, a když jí pomáhal posbírat nákup, který se po jeho srážce vysypal, všiml si jejích krásných prsů, které se dmuly ve velkém výstřihu. Katka - odhadem 20-22letá krasavice - se do jejich paneláku přistěhovala teprve nedávno se svým přítelem a Honza ji ještě nikdy samotnou nepotkal, takže si ji nemohl ani zblízka prohlédnout. Teď toho využíval dokonale a cítil, že mu pták v kalhotech dělá pěknou melu a chtěl by to krásné prsaté stvoření pěkně tvrdě opíchat (jako dříve Janu).

Když pomáhal Katce s nákupem až do jejího bytu, pozvání na sklenku neodmítl. S Katkou se dobře povídalo a na Janu si ani nevzpomněl. Když se pak Katka mezi řečí zmínila, že už 2 měsíce žije jako poustevník, neboť její přítel je na montáži v jakési zapadlé zemičce, využil Honza situace. Začal Katku líbat a přes obepínající tričko laskal její veliká prsa. "Ne, ne to nemůžeme," šeptala Katka, ale svou něžnou ručkou už hladila jeho vzdouvajícího se ptáka. Honza byl natěšený na ty její obrovité melouny a málem drahé triko roztrhal, jen aby se k nim už konečně dostal.

"Ty jsi pěkný kanec, koukám," zašeptala Katka a raději se sama začala svlékat, samozřejmě, že se při tom nakrucovala jako profesionální striptérka. Honza už tam stál úplně nahý, v ruce honil tlusté péro, které mu Katka uznale pochvalovala a právě, když se vyvalily z podprsenky nádherné kozy, roztrhl Honza její tanga a prudce zarazil čuráka do vlhké kundy. Mrdal tak, jak byl dříve zvyklý, pěkně tvrdě. Katku častoval vulgárními nadávkami, které to však vůbec nevadilo, naopak Honzovi oplácela stejnou mincí. Takže, když Honza zařval: "Přirážej, ty děvko promrdaná!" ona mu odpověděla: "Ano ty můj nadrženej čuráku, narvi ho do mne až po koule, roztrhej mi tu dlouho nemrdanou píču, ty prase nadržený!"

Mrdali jako divá zvěř, a když se Katka zmínila, že momentálně nebere žádnou antikoncepci a Honza nepoužil gumu, ujistil jí, že je neplodný a že nemusí mít obavy. Když Honza od Katky odcházel měla od něho kozy ocucané, okousané a parádně označkované a kundu v jednom ohni. Honza měl čuráka jako hadr na podlahu - zrovna tak vyždímaného. Když se vrátil domů, Jana doma nebyla - asi se šla vyplakat k nějaké kamarádce...

Erotická povídka Sex úlet na druhou

Příběh Jany: Když Honza vylétl z bytu jako kulový blesk, rozhodla se Jana, že tentokrát nebude doma plakat do polštáře, ale odešla do nedaleké vinárny, kde chtěla svůj žal utopit v alkoholu. Jana je normální, štíhlá, docela hezká žena s malými prsíčky (měla dvojky a věděla, že Honza miluje velké cecky, ale na plastiku, kterou jí stále nabízel zaplatit se nikdy neodhodlala). Už popíjela čtvrtý "beton", když si k ní přisedl neznámý muž. Představil se jako Pavel a že už jí pozoruje dost dlouho a že není dobré, že do sebe tak "lije" svůj oblíbený mok jako o závod.

Jana začala plakat a vyprávěla svůj příběh. Když skončila, Pavel zaplatil a odvážel jí taxíkem k sobě domů. Odnesl jí do ložnice, vysvlékl jí, položil na letiště a pozoroval její malé, ale touhou vzdouvající se prsíčka, na kterých se tyčily neuvěřitelně baculaté bradavky, a teď, už i sám úplně nahý, roztáhl prudce její stehna a pozoroval její dlouhé závojíčky, které vykukovaly z hladce vyholené kundy. "Jak to máš ráda, ty děvko?" houkl na Janu a ta se slastí začala třást jako osikový list, když si uvědomila, že takto s ní zacházel i Honza (ale to už je hodně dávno) a rychle mu odpověděla. "Pěkně tvrdě, ty bejku, zmrdej mi tu mojí nadrženou kundu jako sprostý kurvě!"

Pavel do ní zajel svým dlouhým ocasem a Jana se na něho napichovala jako kuře na rožeň. Když se blížil Pavlovi výron semene, stačil jen zařvat: "Beréééš něcooo?" a když Jana kývla na souhlas, nastříkal jí do její hladové kundy tolik semene, že když z Jany vytáhl povadlého ptáka, ležela Jana v kaluži sperma smíchané s kundí šťávou. Pavel Janu mrdal až do bílého rána, vystříkal jí 5x kundu a ještě jí při tom stačil provádět jemné SM hrátky, které Jana milovala (kolíčky na velké bradavky, na malé i velké pysky a poprvé dokonce zažila neuvěřitelnou bolestivou rozkoš, když jí Pavel připevnil kolíček na poštěváčka - to řvala jako šílená a z kundy jí stříkalo tolik " kundího mlíčí" jako ještě nikdy v životě).

Od Pavla odcházela rovnou do práce, kde se svěřila své kolegyni Marcele. Ta jí však poradila, aby neriskovala zkázu svého manželství a přislíbila jí, že jí její první a doufá, že poslední, úlet u Honzy omluví tím, že řekne, že přespala u nich.

Příběh Jana a Jany: Odpoledne se oba vrátili domů a ani jeden se o včerejším dnu nezmínil. Odešli spolu do koupelny a poté řádili do nočních hodin jako zvířata - zrovna tak jako kdysi po svatbě.

Když se Janě nedostavily měsíčky, byla v sedmém nebi. Jak to však přijme Honza, jak mu to vysvětlí? Jana odešla pro láhev šampaňského, aby tu radostnou novinu sdělila Honzovi a on mohl tu hořkost zapít. Jen co odešla, zvonila u dveří Katka. Vtrhla do bytu jako uragán, ječela na Honzu, že mu děkuje, že tvrdil, že je neplodný a ona je teď v jináči. "Máš štěstí, že se zítra vrací Radek, hodím to na něho." A zase jako uragán z bytu vylétla a dělilo jí jen několik vteřin, aby jí nepřistihla Jana.

Těhotenství udělalo z Jany a Katky nerozlučné kamarádky a Jana se málem jednou Katce svěřila se svým úletem. Zabránila tomu náhoda, že se k jejich zrovna rozběhlému rozhovoru připletla zvědavá sousedka. Obě ženy porodily ve stejný den, ve stejné porodnici (Radek si myslel, že jejich Janička přišla na svět o skoro dva měsíce dříve - vážila 3,20 kg a Honza se domníval, že Pavlíkovým otcem je on). Jen obě ženy znaly pravdu a tu si uchovají až do své smrti!

Příjemný sexuální úlet můžete prožít i díky sex seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.