Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex schůzky na podzim také nabízí spoustu možností

23.říjen 2019
Sex schůzky na podzim také nabízí spoustu možností

I když to doteď zatím moc nevypadalo, podzim už tu je měsíc s námi. Teď už se ale musíte připravit na opravdové podzimní počasí, kdy nás nepotěší ani teploty a ani počasí, které bude vlhké a "vlezlé". To by ale nemělo bránit vašim schůzkám za účelem sexu! Jak to udělat? Poradíme vám.

Normálně se již v říjnu potýkáme s opravdu nepříjemným počasím. Zatím se nám úspěšně vyhýbalo, a tak jsme si mohli užívat klidně i 20° teploty a málo jsme slyšeli o tom, že by někde mrzlo. To se skvěle hodilo všem lidem, kteří si chtěli užívat poslední chvilky nezávazného (ale klidně i závazného) sexu venku. Teď už se ale budeme všichni muset smířit s tím, že to bude jinak a budeme se muset přizpůsobit. Pro mnohé to je sice nemilé, ale věřte, že nějaké možnoti stále zbyly. Dáme vám podrobný návod, jak to udělat, abyste se mohli seznámit s někým na sex seznamce a užili si pěkné intimní chvilky.

Seznámení na online sex seznamce

Takové seznámení je jedním z nejjednodušších způsobů, jak si najít partnera jak pro nezávazný sex, tak pro milenecký vztah, který je založený na dlouhodobější bázi. Je dobré mít dopředu rozmyšlené, co vlastně hledáte. Sex na jednu noc? Nebo spíš někoho, s kým byste si chtěli užívat pravidelně? Tuto informaci si můžete dát i do svého profilu, aby každý věděl hned na začátku, o co máte zájem.

Domluva je důležitá

Vše je o vzájemné domluvě. Řešte spolu jak to, že se dopředu domluvíte, na jaké bázi bude tento "vztah" založený, tak i to, jak proběhne vaše první schůzka. Nenechte to náhodě. Zeptejte se této osoby na to, jak by si představovala vaši první schůzku, zda si myslí, že by na ní měl proběhnout sex, případně jaký a kde. Nemusíte vše plánovat do naprostých detailů, ale oba byste měli mít jasnou představu, jak bude schůzka probíhat a co budete dělat. Také je vhodné zmínit, že pokud si nebudete vzájemně sympatičtí, opustíte od toho a nebudete druhého do ničeho nutit.

První chvilky na veřejném místě

Tyto první chvilky byste ještě neměli trávit sexem, a to nejen proto, že se budete nacházet na veřejném místě, ale také proto, že byste měli nejprve zjistit, zda vám druhá osoba bude sympatická. V případě, že se vám z jakéhokoliv důvodu nebude váš potenciální sexuální partner pozdávat, slušně se s ním rozlučte. 

Nebojte se poznat sexuálního partnera na podzim!

Kde se tyto první chvilky budou odehrávat, to bude záležet jen na vás. Někomu je sympatičtější, když se může uchýlit k dobrému šálku kávy v příjemné kavárně. Jiní zase dají přednost restauraci, baru nebo vinnému sklípku, ve kterém se uvolní skleničkou alkoholu. S ním byste to ale určitě neměli přehánět, protože nejen, že byste se pak mohli rozhodnout jinak než za střízliva, ale navíc by vůbec nemuselo k intimnostem dojít, pokud byste sotva byli  schopní chodit. Jedna sklenička na uvolnění a počáteční pokec je naprosto fajn.

Aktivnější typy lidí mohou toto úvodní poznávání strávit i venku na procházce. Nikdy nechoďte mimo město nebo do míst, kde se nenachází moc lidí, dokud nebudete druhému alespoň trochu důvěřovat.

Přesuňte se do soukromí

Po tom, co zjistíte, že vám druhý je sympatický a opravdu byste si s touto osobou chtěli užít intimní chvilky, nezbývá vám nic jiného, než najít místo, kde to provést. Čistě teoreticky by to šlo i na záchodcích v kavárně nebo baru, kde jste strávili první chvilky spolu, ale i když by to bylo hodně vzrušující, tak to raději zavrhněte.

Auto

To nejmenší soukromí, co si můžete na podzim ještě dopřát, je auto. I když je to dost minimalistické, pokud nemáte v plánu zkoušet kamasutru, tak by to nemusel být špatný nápad. Jen si alespoň trochu nechte nejprve rozjet topení. Možná si říkáte, že se přeci zahřejete při sexu a možná i na začátku budete rozpálení, ale zima často obzvláště ženy přemůže a nikdo nechce, aby se tam jeden z vás (nebo dokonce oba) klepal zimou.

Je to také velmi dobrá varianta, pokud nechcete, aby vás někdo viděl. Stačí zajet na nějaké opuštěné místo a nikdo se nikdy nedozví, co jste dělali. Možná nějaký náhodný kolemjdoucí sbírající houby se najde, ale tak to asi nebudete mít čas sledovat...

Pronajatý pokoj

Ve větších městech se nabízí i samostatný pronájem pokojů v bytě nebo garsonek, které jsou často vybavené vším, co budete potřebovat. Sazby se většinou pohybové hodinově, málokdy za den či celou noc. V těchto pokojích najdete čistě povlečenou postel, kondomy, lahev šampaňského a podobné věci, které by se vám mohly hodit. Někde najdete i erotické hračky, ale ty doporučujeme nepoužívat, protože nikdy nevíte, zda jsou řádně umývány po každém použití tak, jak by měly. Mohla by se rozvinout infekce nebo pohlavně přenosná choroba. Jestliže si to bez erotických hraček nedokážete představit, přineste si své.

Na podzim se spolu můžete válet v listí, ale sex si užijte uvnitř

Hotel

Klasický hotel nebo klidně i penzion je dobrou možností, ale pravděpodobně se vám trochu prodraží a když už se pro to rozhodnete, vyplatí se vám tam strávit celou noc, kterou si i zaplatíte. Jen se musíte předem rozhodnout, zda je vůbec reálné, že byste s tímto člověkem, kterého vidíte poprvé, chtěli strávit úplně celou noc, nebo zda vám budou stačit dvě hodiny. Bude-li vám spíše sedět druhá možnost, vyberte si milenecký azyl.

Milenecký azyl

Asi nejčastější možnost, kterou zvolí většina lidí, a to ať už těch, kteří se sejdou jen jednou, nebo se schází pravidelně. Vyplatí se to víc, než si zaplatit pokoj v hotelu na jednu noc, a svůj účel to splní. Měli byste si dát ale pozor na to, abyste navštívili pouze takové podniky, které budou čisté a bezpečné. Nechoďte do pochybných podniků, které vám budou připadat divné už na první pohled, zkuste si přečíst recenze na internetu, které vám mohou hodně napovědět. 

Když se vám stane, že se i tak ocitnete v pokoji, který se vám nebude líbit, nebojte se to sdělit personálu, požadujte zpátky peníze a vyberte si jiný podnik, a to i přesto, že vaše chuť na sex je obrovská a budete před druhým vypadat jako puntičkář. Nikdo si nechce užívat na použitých prostěradlech, najít někde v koutě použitý kondom nebo ještě nějaké horší věci. Jde o vaše zdraví a zážitek, který rozhodně chcete příjemný.

Wellness

Chcete si trochu zarelaxovat a při tom si užít pěkné intimní chvilky? Návštěva soukromého wellness pro vás může být výbornou volbou. Odpočinete si od stresu všedního dne nejen díky sexu, ale i díky vířivce. Nebojte se, vířivky jsou desinfikovány. Vždy byste se ale měli opět ujistit, že se jedná obecně o dobrý a čistý podnik, takže zkontrolujte i ručníky, podlahu a kdyby se vám něco nezdálo, nenechte to jen tak. Máte právo na precizní čistotu, už jen proto, že tyto soukromé wellness často nejsou zrovna levnou záležitostí. 

Sex venku na lavičce na podzim je jednou z možností, ale bude vám při ní zima

Váš dům/byt

Pokud uvažujete o tom, že byste svého nového sexuálnho partnera vzali k sobě domů, dobře si to nejprve rozmyslete. Má to hodně nevýhod. Nejen, že vám z něj mohou zmizet cennosti nebo peníze, ale druhý bude odteď vědět, kde přesně bydlíte, což s sebou nese další rizika. Setkali jste se s tímto člověkem poprvé? Neberte ho k sobě domů. Na první dvě nebo tři schůzky si vyberte jednu z předešlých možností a následně, až druhému budete důvěřovat v tom, že jde především o společné intimní užívání si, ho pozvěte k sobě.

Samozřejmě pokud je to vůbec možné! Jestli máte doma manžela/ku nebo děti, těžko si tam budete vodit milence/ku. A nedělejte to ani v případě, kdy zrovna nemá být nikdo doma. Tady totiž funguje zákon, že jednou by vám to sice možná prošlo, ale je dost možné, že napodruhé by se jako na potvoru udělalo někomu špatně a přišel by domů dřív.

Co dělat po sexu?

Nikdo většinou nepřemýšlí nad tím, co bude po sexu. A tak nastává trochu trapná chvilka, kdy nevíte, zda se hned sebrat a odejít, nebo jestli zůstat ještě chvíli.

Je dobré, když si to stanovíte předem, na druhou stranu ale může být trochu trapné se o tom bavit. Stanovit to můžete především podle toho, na čem jste se domluvili. Když hledáte sex na jednu noc, odejděte do půl hodiny po sexu a nic neřešte. Vždyt to je to, co jste chtěli - pouze sex-, nebo ne? Jestliže jste se ale domluvili na dlouhodobějším mileneckém vztahu nebo kamarádství s výhodami, můžete si po sexu ještě povídat nebo jít třeba na procházku. 

Nabudil vás tento článek a chcete si užít na podzim trochu sexu? Zaregistrujte se na online erotickou seznamku a najděte si někoho, s kým si podzimní intimní hrátky užijete na sto procent. Nenechte se omezit nehezkým a chladnějším počasím a hledejte způsoby, které vám dovolí z takové schůzky dostat maximum. 

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.