Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex s tlumočníkem

29.září 2016
Sex s tlumočníkem

Obchodní jednání stále nevedlo ke zdárnému konci. Dělal jsem, co šlo, na tlumočníkovi bylo vidět, že už toho má také plné zuby, ale ta "Trudi" ne a ne povolit. S německou důsledností stále mlela to svoje gut, ale když jsem chtěl, aby smlouvu podepsala, vypadlo z ní jenom "aber" a "nein".

Už mne to štvalo. Taková pěkná ženská, byla by docela radost přeříznout ji, a takhle vyvádí. Tlumočník se na mne tázavě zadíval a řekl: "Co s ní uděláte? Ta nepovolí a budeme tu do večera..." Už jsem byl opravdu mimo a najednou mi proletěl hlavou úplně debilní nápad. Podíval jsem se "Trudi" pevně do očí a prohodil: "Holka, asi tě budem muset vomrdat..." S tlumočníkem to málem seklo o zem a viděl jsem, jak mu cukají smíchy koutky úst. "To nemůžu překládat, i když by to byla psina..." řekl. "To tedy ne, ale mrdačka by s ní mohla bejt pěkná, když už ten obchod asi nevyjde..." odpověděl jsem mu a zálibně si prohlížel její výstřih.

"Trudi" nás pozorovala a potom řekla: "Was ist das fomrdat und mrdatschka...?" Tlumočník už to nevydržel a začal se smát. Ta potvora zřejmě trochu rozuměla česky a teď se ptala na to, o čem nevěděla, co s tím. Už mi bylo všechno jedno. Obchod byl stejně v tahu a tak jsem jí ukázal známé gesto rukama"Das ist vomrdat und mrdačka..." doplnil jsem svůj výklad chabou němčinou. "Ach... liebe ist schön..." zasněně zašeptala.

Zvrátila hlavu do opěradla gauče a roztouženě rozhodila ruce. Její kozy zapulzovaly v bílé halence. Teď jsem z křesla málem spadl i já. Ta bestie chce s námi šoustat, a proto blokuje tu smlouvu, prolétlo mi hlavou. Tlumočníkovi to také došlo a překvapeně se mna mne díval. Kývl jsem na něho. "Vomrdáme ji. A pěkně tvrdě, ať vidí, že nejsme žádní zženštilí německý blondýni... pane kolego, dáte si taky, neé..." řekl jsem a bleskově se přesunul z křesla na její otoman. Tlumočník mne okamžitě následoval.

Rychle jsme ji svlékali. Bylo jí kolem třicítky a na Němku nebyla ani moc hranatá. Začali jsme jí masírovat její pěkné kozy a naše jazyky si hrály s jejími bradavkami. Sjela nám rukama k poklopcům a zkušeně se propracovávala k našim zbytnělým klackům. Netrvalo ani deset vteřin a v jejích prstech tepaly dva ohony naběhlé vzrušením. Servali jsme z ní sukni i s tím kouskem prádla, co měla pod ní, a zabořili jsme ruce do jejího klína"Počkej, takhle bychom se o ni asi poprali..." řekl tlumočník. "Nechám ji, ať mne vykouří a ty si zatím posluš dole. Pak se uvidí co dál.." dodal ještě.

V zápětí ji položil na gauč a nasedl si na její kozy. Jeho péro zmizelo mezi jejími rty. Začala ho zpracovávat. Shodil jsem ze sebe zbytek oblečení. Přede mnou se kroutilo ženské tělo pod tíhou mého společníka. Roztáhl jsem jí stehna a ponořil se obličejem do jejího klína. Když jsem jazykem projel mezi jejími závojíčky a dotkl se naběhlého poštěváčku, prudce zareagovala výpadkem klína proti mému obličeji. Vsál jsem poštěváka do pusy a jemně ho stiskl zuby. Začala se lehce zmítat. Zaslechl jsem vzdychání mého společníka a její přidušené steny. Povolil jsem sevření a jazykem několikrát zajel do její díry. Nemusel jsem ani slinit, byla už téměř hotová a její sekret vlhčil dostatečně její kundu. Tlumočník vydal táhlý sten a já viděl, jak jí pumpuje svoje semeno naplno do úst. Ždímala mu koule a statečně polykala jeho dávku.

tlumočník

Odpadl na gauč vedle ní a nechal ji hrát si s jeho čurákem. Přesně na to jsem čekal. Zvedl jsem se, přitáhl ji trochu blíž k sobě a klackem jí zajel do rozpálené díry. Udělala se okamžitě. Začala křičet a prudce přirážet klínem na můj penis. Byla dost úzká a já cítil, jak ji tím svým velikánem musím roztahovat. Ale pral jsem ho do její skuliny nadoraz a jí zřejmě určitá bolest znásobovala prožívanou rozkoš. Kolega už se mezitím vzpamatoval a jeho ještě trochu zvadlý ocas kroužil kolem jejích sténajících rtů.
Snažila se ho zachytit a využít jeho boje schopnost. Najednou začala něco křičet, čemu jsem nerozuměl; ale tlumočník ano.

"Jdi pod ni... chce na tebe..." houkl na mne. Vyjel jsem ocasem z její díry. Zvedla se, já si lehl a vzápětí už na mně seděla a cpala si můj klacek mezi rozevřené chlopně. Bylo to pro mě mnohem pohodlnější a začal jsem si hrát s jejíma kozama, které se teď v rytmu šoustání pohybovaly před mým obličejem. Uviděl jsem tlumočníka, jak se staví za ni, a pochopil jsem, že ji chce mrdat zezadu. Byla ale dost divoká a jen tak by se do ní nedostal, i když se snažil si ji rukou připravit.

Vzal jsem ji za ramena a prudce strhl kozami na sebe. Na chvilku znehybněla s vystrčeným zadkem. Na to čekal můj společník. Sevřel ji oběma rukama za boky a potom jsem už cítil, jak cpe svůj ocas do její menší dírky. Viděl jsem její bolestí pokřivený obličej i její trochu vyděšené oči. Z jejích rtů se ozval táhlý výkřik a já cítil přes poševní stěnu, že kolega dosáhl svého. Oba jsme povolili sevření rukou a já jí opět začal laskat kozy. Pomalu jsme ji začali šoustat. Chvilku nám trvalo, než jsme se sladili, ale potom už naše ocasy zase čile prorážely do jejích útrob. Z počátku se bolestně kousala do rtů a bylo vidět, že tohle ještě nepoznala.

Ale i její druhý otvůrek si po chvíli zvykl a výraz bolesti v jejím obličeji vystřídal pocit rozkoše z dvojího milování. Už opět sténala nadšením a přirážela na naše klacky. Netrvalo dlouho a cítil jsem známé poškubávání ve svém pytli a vzápětí jsem do ní nastříkal svoji dávku horkého spermatu. Zavyla a můj klín zmáčela její šťáva, neboť i ona došla k orgasmu. Kolega ji několika rychlými tahy dodělal a svoji druhou mízu zavrtal hluboko do jejích střev.

Unaveni jsme odpadli od sebe do koutů gauče. Ležela mezi námi jak roztržená a prudce oddychovala. Něco si tiše mumlala, z čehož jsem vyrozuměl jenom "schön" a "fomrdat". Kolega se zvedl a šel se vedle do malé koupelničky umýt. Chtěl jsem se také zvednout, ale její ruce sáhly po mém klacku a její rty se na něj prudce přitiskly.

Začala mi pomalu honit ocas. Teprve teď jsem poznal její zkušenost, protože svým jazykem, který kroužil po mém žaludu, způsobila, že se mi ohon bleskově postavil. Sála a přitom jednou rukou přetahovala předkožku přes hranu žaludu. Prsty její druhé ruky mezitím dovedně zpracovávaly a mnuly můj pytel. Byl jsem u vytržení. Během snad několika vteřin mne dostala do orgasmu a potom už jen rychle polykala mé sperma vyletující jí mezi rty.

Smlouvu jsme podepsali ještě ten samý den. Podle našeho návrhu, jen s jedním dodatkem. Povinné pracovní schůzky jsou jednou za čtrnáct dní v Praze za přítomnosti tlumočníka. 

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.