Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex s nejlepším kamarádem: Dobrý nápad?

10.únor 2019
Sex s nejlepším kamarádem: Dobrý nápad?

Kamarádství s výhodami je skvělý typ vztahu, který ale funguje jen v případě, že oba dodržují předem stanovená pravidla. Co ale takový sex s nejlepším kamarádem? Jde to vůbec a jak to může dopadnout? Trochu si to přiblížíme v dnešním článku.

Ne vždycky v životě prahneme po vážném vztahu. Nastanou chvíle, kdy si chceme od dlouhodobého vztahu odpočinout. Někdo si chce užívat, jiný chce jen trochu klidu, ale i takovým lidem začne po čase chybět sex. Kde ale na někoho přijít? V podstatě kdekoliv můžete narazit na známosti, se kterými si užijete sex na jednu noc, to je skvělé. Ale hledat si stále nové partnery nevyhovuje úplně všem. Zabere to spoustu času a navíc zde existuje mnohem vyšší riziko pohlavně přenosných onemocnění. Proto začnou lidé hledat ve známých vodách aneb mezi lidmi, které znají a přijdou jim jako vhodní partneři na užívání si. A tak se z lidí stávají milenci nebo kamarádi s výhodami. 

Na tom není nic moc zvláštního, děje se to běžně a lidem to vyhovuje. Takový "vztah" může trvat týdny, ale někdy i roky (to většinou v případě, kdy je minimálně jeden z nich v dlouhodobém vztahu s někým jiným). Když je ale člověk bez partnera, na kterého byl po delší dobu zvyklý, začne se cítit sám a upne se jednoho člověka, často na nejlepšího kamaráda. Mnoho žen a mužů má nejlepší kamarády opačného pohlaví, popř. mají dva, nejlepšího kamaráda muže a nejlepší kamarádku ženu. Začnou spolu trávit ještě víc času než dříve, a proto jim připadá, že si začali hodně rozumět. A možná jim to ani nepřipadá, ale je to pravda. Jak se poznávají stále více, svěřují se navzájem, tráví spolu čas v dobré náladě, zkrátka baví se a začnou si připadat bližší. 

Člověk si pak nechce připustit, že k tomuto kamarádovi začal cítit něco víc. Nechtějí ničit krásný přátelský vztah tím, že druhému řeknou: "Asi bychom se měli přestat stýkat, protože jsem k tobě začal/a cítit něco víc." Moc si tohoto vztahu váží, aby ho jen tak lehce opustili. Ale druhou volbou také většinou k dobrému konci nedospějí. Jakmile se totiž stane, že začnete ke svémi nejlepšímu kamarádovi něco cítit, moc možností na výběr nemáte. 

Co člověk může dělat, když začne cítit něco víc?

Jako nejlepší řešení se vám může zdát své city skrývat. Budete sice rádi, že se s danou osobou stále můžete vídat a bavit se o všem možném, ale vnitřně budete i tak trpět. Nakonec vašemu kamarádovi možná přijde zvláštní, jak se poslední dobou chováte, jste chladní, divní, bez nálady... Když se bude hodně vyptávat, může to skončit hádkou. Když se opijete, tak i třeba tím, že vše řeknete. Což je druhá možnost.

I takto poměrně nevinně to může začínat...

Tato druhá možnost není úplně ideální a většinou se právě stává, když spolu jdete trochu popít, přeženete to a řeknete i věci, které byste normálně drželi v tajnosti. Pokud máte hodně odvahy, zvládnete to říct i střízliví. V každém případě to doporučujeme udělat, jen když jste si jistí, že druhá strana to cítít stejně. A i když si člověk jistý nemůže být téměř nikdy, tak podle instinktů byste to měli poznat. 

Třetí možnost je opustit svého nejlepšího kamaráda, přestat se s ním stýkat, komunikovat a úplně ho odebrat ze svého světa. To pro druhého (i pro vás samozřejmě) může být velmi bolestivé, protože vůbec netuší co udělal špatně, co se vlastně stalo, že jste se najednou od něho tak distancovali.

Ani jedna z možností ale pravděpodobně nebude vést k sexu s touto osobou. Je z toho akorát spousta zmatku v hlavě. I tak si to ale mnoho lidí se svým nejlepším kamarádem rozdá, tak jak se k tomu dostanou? 

Sex s nejlepším kamarádem bez lásky

Jak jistě víte, láska není podmínkou k sexu. Stačí fyzická nebo psychická přitažlivost, touha a/nebo trocha alkoholu. Ani nevíte jak a najednou jste spolu v posteli. Jestli se to stalo takto a pouze jednou, možná prvních pár dní "po" bude trochu zvláštních, ale váš kamarádský vztah může většinou bez následků pokračovat i nadále (pozor, ne vždy, čtěte dále). Pokud jste se ale rozhodli to pravidelně opakovat, už se dostáváte do problému. Tento problém spočívá v několika věcech. Jedna je ta, že si budete říkat "A co dál?". Nejlepší kamarádi spolu nemůžou jen tak spát a zároveň se chovat, že se vlastně nic neděje. Můžete to oba brát jako zábavu, ano, ale člověk se může takto bavit jen po určitou dobu. Jak tedy bude váš vztah pokračovat dál? Když přestanete, budete si mít stále co říct? Nebude to pak divné? Další věc, která se k tomu pojí, je ta, že jen málokdo si nevšimne, že spolu nejlepší kamarádi nemají i něco víc. Jak to chcete zvládat tajit před všemi ostatními? Bude vás to hodně omezovat. No a nejhorší věc na konec - co když se jeden z vás zamiluje

Když si to začnete rozdávat s nejlepším kamarádem, nikdy nemůžete spoléhat na to, že to pak bude stejné jako předtím. Může to tak být, ale šance je poměrně mizivá. Dobře si proto rozmyslete, co děláte. Své o tom ví i žena, která chtěla po svěření se se svým příběhem zůstat v anonymitě. Její příběh se dočtete níže.

Prožít sex můžete nejen s nejlepším kamarádem opačného pohlaví

Vyspala jsem se s nejlepší kamarádkou a naprosto to zničilo náš vztah

"Vždycky se mi Amber (jméno je změněno) moc líbila. Byla pro mě exotická. Na hlavě nosila blonďatý drdol a na sobě skandinávskou uniformu a nic z toho se tady moc nevídalo. Také její sociální život byl velmi cool a něčím nedosažitelným, skoro jako v Super Drbně. Takže jsem byla docela překvapená, když jsme si na jednom firemním večírku sedly, a to jen pár týdnů po tom, co jsem se přistěhovala do Londýna. Přistoupila ke mně, což se mi v tu dobu zdálo nevídané, ale po několika drincích už jsme se předháněly v tom, kdo se svěří s tou nejlepší historkou, nahlas jsme se smály vlastně čemukoliv, co ta druhá řekla. V tu noc jsem zpochybňovala její motivy, ale po 6 letech heterosexuálních vztahů na obou stranách se z nás staly dobré kamarádky. Nejlepší kamarádky.

Moje city k ní se nikdy nerozvinuly. Myslela jsem, že by mohly v těch prvních intenzivních týdnech, ale když se ohlédnu zpět, tak to nebyla ta úchylná, dospělácká 'zamilovanost', kdy po celý den myslíte na sex, ale ani roztomilá puberťácká zamilovanost, díky které cítíte motýly v břiše. Spíše jsem chtěla být jí nebo alespoň být jako ona. Během této mé obdivující fáze jsem si ani nevšimla, co ke mně cítí, a jak to bylo začátkem konce. Naše přátelství se změnilo po propité noci, kdy jsme neskutečně flirtovaly s ostatními lidmi. Nevím, jestli to v nás probudilo nějakou sexuální touhu, ale než jsem se vzpamatovala, tak jsme byly u mě doma a povídaly jsme si o našich fantaziích nad dalším drinkem. 

Konverzace se změnila v experimentování. Spala někdy se ženou? A byla jsem já někdy v pokušení? Odpovědi vedly k jednomu konci: měly bychom mít sex. Když se podívám zpětně, měly jsme si stanovit nějaká pravidla nebo si aspoň popovídat o tom, co to bude znamenat pro náš vztah, ale v tu chvíli jsme byly dvě dospělé ženy, které vědomě zkoušely svou sexualitu. Byla to volba. Odvážná, to je jasné, ale jedna z těch, které se neodmítají. Svlékly jsme se - nebyla v tom žádná předehra, líbání a dokonce ani sahání zpočátku. Svlékla jsem si oblečení, stejně tak Amber a pak jsme se spojily nohama dohromady a pomalu přibližovaly naše intimní partie. 

Bylo to vzrušující, ale zároveň to bylo trapné a já jsem se musela zasmát, abych přerušila to ticho. Potom jsme se obě uvolnily. Zavřela jsem oči a užívala jsem si ten pocit, který mi rostl v břiše. Pohybovaly jsme se tam a zpátky, třely se o sebe, dokud jsme se obě neudělaly. Potom jsme si lehly vedle sebe a zpracovávaly, co se právě událo. Bylo po všem tak rychle, že jsem nad tím ani nestihla moc přemýšlet a najednou bylo ráno. Když jsem se probudila, Amber byla pryč, což byl první náznak toho, že to pro ni znamenalo něco víc než pro mě. Já byla připravená se nad tím zasmát nad šálkem silného čaje a spáleným toastem. Myslela jsem si, že to bude jedna z dalších historek, se kterými se budeme moci chlubit cizím lidem a oni nám budou závidět, jak je našeho přátelství uvolněné a silné.

Mýlila jsem se. Nejdříve mi přicházely na mobil romány, ve kterých vyjdřovala své city, a já strávila hodiny na telefonu vysvětlováním, že bych s ní chtěla zůstat kamarádka. Nejsem na sebe pyšná, ale musela jsem si od ní začít držet odstup, pro své, ale hlavně pro její dobro. Pak jsme se začaly trochu hádat, tak jsem přestala tolik psát. Jednou za čas jsem ji zkontrolovala, ale došly mi pouze krátké odpovědi, posléze přestala komunikovat úplně. Tím naše přátelství skončilo.

Vím, je to smutné. Asi jsem byla moc naivní, když jsem si myslela, že můžu mít nezávazný sex s kamarádem, nebo dokonce s kamarádkou stejného pohlaví. Kdybych mohla, poslední rok života bych vymazala a místo ní bych si v ten den vybrala nějakého cizího muže nebo třeba erotickou hračku, která nemá city."

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.