Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex při kempování: Rady a tipy

31.březen 2019
Sex při kempování: Rady a tipy

Krásné jarní počasí už jsme v posledních dnech mohli zažívat a během následujících dní a měsíců se budou teploty zvedat. Pro většinu z nás to znamená samé skvělé věci, například grilování, odhazování vrstev oblečení, koupání v bazénu a v neposlední řadě výlety a kempování. Při všech těchto činnostech si můžete užívat i krásné intimní chvilky...

Kempování, stanování a jiné výletování nemusí začít až v létě, úplně s klidem se dá začít provozovat již teď, protože teploty přes noc už nejsou pod nulou a tudíž "nezmrznete". A i kdyby vám bylo chladno, tak se můžete zahřát nějakou pěknou činností, třeba sexem. To musíte ale stanovat s těmi správnými osobami, aby se to dalo provést...

Vzrušení do vašeho nudného sexuálního života

Přijde vám, že byste do svého sexuálního života potřebovali přinést nějaké nové vzrušení? Nenapadá váš, jak experimentovat v posteli nebo vám přijde, že už jste všechno vyzkoušeli? Můžete zkusit měnit místa, na kterých máte sex. Určitě jste to zkoušeli v posteli, na gauči nebo na lince. Ale doma je to často nuda. Někdy se páry těší na dovolenou, protože budou mít sex v hotelu, ano, je to jiné prostředí, ale většinou se opět koná "pouze" sex v posteli (i když cizí a navíc vás mohou ostatní hosté slyšet, což samozřejmě velmi přidává na vzrušení z celé této situace). Ale nemusí to být vždy takto komfortní, pěkné a uhlazené. Zkuste se oba trochu odvázat a vyrazit stanovat.

Kdy jste naposledy zažili sex ve stanu? Možná nikdy, možná když vám bylo -náct a vzpomínky jsou hodně matné. Zkuste si to trochu oživit. Když budete venku, mohou se projevit vaše zvířecí instikty a sex určitě nebude nudný. Buďte připraveni na to, že ze sebe budete moci strhat veškeré oblečení a nikdo vás přitom neuvidí a nebude vás moci zastavit (nebo přerušit). Můžete klidně spát pod širákem, nemusíte přímo ve stanu, ale v něm přecijen máte trochu větší soukromí. Na první pohled se to může zdát jako extrémně jednoduché, což sice ve skutečnosti i je, ale přeci jen se najdou věci, na které byste si měli dát pozor, připravit se na ně předem nebo o nich popřemýšlet. Ty vám představíme v následujících řádcích. Když se jich budete držet, už vám nic nebude bránit v tom, abyste sbalili na víkend stan a odjeli si užívat mimo civilizaci.

Rady a tipy, které se vám budou hodit při sexu ve stanu

Vyberte si správnou osobu

Již jsme na to narazili výše. Samozřejmě můžete vyrazit kempovat s nejlepší kamarádkou nebo kamarádem, ale pokud si chcete užívat sex, musíte vědět, zda oni s vámi také. Pokud nechcete ani jeden, pak nemůžete v žádné takové věci ani doufat. Těžko narazíte uprostřed lesa na cizince, který si to s vámi bude chtít rozdat (pokud ano, vyhněte se mu obloukem!). Nejlepší je, pokud s sebou vezmete svého dlouhodobého partnera, kamaráda s výhodami nebo milence/milenku. V těchto případech opravdu můžete předpokládat něco víc než jen opečené buřty na ručně rozdělaném ohni a sledování hvězdné oblohy.

Pokud chcete mít co nejvíce soukromí na intimní chvilky, neměli byste s sebou brát někoho třetího, maximálně další pár, který bude mít stejné úmysly, ale i to může pro někoho znamenat narušení soukromí. Děti také raději nechte na hlídání příbuzným. 

Chcete si užívat sex ve stanu? Pak byste měli dodržovat tyto zásady

Nezapomeňte si repelent

Co je o večerech teplých dní nejotravnější? Ano, jsou to komáři a jiný otravný hmyz. Ti dokáží zkazit jak akt samotný, tak i pěkné budování atmosféry ještě před ním. Nikdo nemá rád známé pískání u ucha, ještě k tomu když může být následování přisátíma následným svědivým pupenem, který musíte neustále škrábat a na jehož svědivost se těžko zapomíná dokonce i při něčem tak krásném, jako je sex. Proto si nezapomeňte vzít repelent, kterým se nastříkáte. Budete se pak muset vyhnout lízání vašich těl, sice nejste hmyz a pravděpodobně by vám to nic neudělalo, ale chutnat to dobře určitě nebude. Repelent nepoužívjejte na intimní partie. A myslet musíte i na to, že se vám nepovede se na 100 % uchránit před vším hmyzem, proto si s sebou nezapomeňte vzít i nějaký gel po bodnutí hmyzem, který místo zchladí a sníží jeho svědivost. Jestliže jste alergik, nezapomeňte pro každý případ zabalit i léky proti alergii.

Pokud se nechcete vzdát olizování svých těl a jiných hrátek s ústy, pak můžete použít přírodní repelenty, které vám toto umožní. Jedná se především o oleje z tea tree, máty nebo levandule. Nejen, že jsou mnohem bezpečnější pro vaše tělo, ale navíc také mnohem svůdněji voní.

Používejte erotické hračky na baterky

Konečně můžete používat erotickou hračku, aniž byste se museli bát, že to někdo uslyší! Úžasné! Ale víte, jaký je problém většiny dnešních hraček? Jsou nabíjecí. Doma se to samozřejmě zdá jako nepřekonatelná výhoda, kterou každý ocení. Ale jestliže stanujete, těžko si můžete hračky nabít. Většina z nich vydrží na jedno nabití zhruba hodinu nepřetržitého provozu a pokud jedete na několik dní, toto vám určitě stačit nebude. Vezměte si proto hračku na baterky a velkou spoustu baterek a vše je vyřešeno! A pokud se vám kvůli jednomu stanování nechce pořizovat hračka na baterky, tak si před odjezdem alespoň nezapomeňte nabít svoji hračku na maximum.

Vezměte si s sebou vlhčené ubrousky

Uvědomte si, že v tom stanu budete spát i nadále, ať už následující noc, několik nocí nebo někdy příště, až se rozhodnete jít stanovat. Nebo co když dokonce tento stan půjčíte nějakému známému! Chcete, aby viděl pozůstatky vašich hrátek? Rozhodně ne. Nezapomeňte proto jednu z nejdůležitějších věcí - vlhčené ubrousky. A nehodí se jen na to, abyste mohli utřít ze sebe nebo ze stanu to, co někde ukápne, ale i na to, abyste se na intimních partiích mohli trochu osvěžit, až budete po celodenní túře a budete si to chtít rozdat. V lese nemáte moc možností, jak si dojít do sprchy a toto je určitě lepší než nic. A existují i speciální ubrousky na intimní partie, tak můžete využít ty.

Popřemýšlejte nad tím, kam to půjde, ještě před tím, než se udělá(te)

Úzce se to váže s předchozím bodem, zkrátka si musíte uvědomit, že ten stan budete ještě používat. Proto se předem domluvte (nejlépe ještě před sexem), kam by bylo nejvhodnější "uklidit" zakončení, abyste se vyhnuli panice na poslední chvíli, kdy už se bude vyvrcholení nezadržitelně blížit. I žena by pod sebou nejlépe měla mít nějaké prostěradlo nebo deku.

Je dobré se na sex ve stanu trochu připravit dopředu

Vezměte si několik vzorků lubrikantu

Když se nacházíte celý den venku, je mnohem pravděpodobnější, že vaše tělo bude dehydratováno. To pak může především ženám způsobit dodatečné problémy, jako je nedostatečná přirozená lubrikace. Vzorky lubrikantů, které strčíte do kapsy, jsou praktické, protože vám nebudou zabírat místo navíc, ani nejsou těžké. Myslete ale opět na to, že pod sebe musíte dát ručník, prostěradlo nebo deku. Nemáte-li po ruce takové vzorky, tak klasický malý lubrikant také nezabere moc místa... Určitě se vyplatí ho mít s sebou.

Vezměte v potaz blízkost vašeho stanu a stanu vašich nejbližších "sousedů"

Když už se atmosféra změní na opravdu žhavou a vy se nemůžete dočkat, až spolu vlezete do stanu a začnete si užívat, musíte si uvědomit, jestli se nacházíte v na naprosto opuštěném místě a můžete být hlasití, jak jen chcete, nebo zda se vedle vás nachází ještě jiní lidé. Stany mají hodně daleko od toho, aby byly zvukotěsné a lidé by k sobě měli být ohleduplní. Udělejte si třeba tedy romantickou procházku po okolí a zjistěte, jestli se v blízkosti neutábořili nějací další lidé. Jestliže se nacházíte v kempu, raději rovnou nastavte svou hlučnost na minimum.

Pozor na vlhkost ve stanu

Když si budete ve stanu chvilku užívat, můžete si všimnout, že se v něm všechno orosí a věřte, že se to netýká pouze vašich těl. Co například telefony a jiná důležitá zařízená, kterým by mohla vlhkost uškodit? Pomoci si můžete tím, že pootevřete dveře od stanu, jednoduchá rada, ale účinná.

Udělejte si chytrý koš na odpadky

Stanujete-li, nenechávejte po sobě odpadky. Opravdu to není pěkné, když se někdo prochází po lese a objeví skládku po nezodpovědných tábornících (ještě k tomu třeba plnou použitých kondomů). A vzhledem k tomu, že vy si jdete do stanu užívat i sex, tak budete mít navíc použité kondomy, obaly od kondomů, od lubrikantů, použité baterky, vlhčené ubrousky a mnoho dalšího, najde se toho opravdu hodně. Obyčejné plastové tašky nebo sáčky mohou být nepraktické, lepší volbou jsou sáčky na zip, které můžete zavřít a otevřít v případě potřeby a nic se vám z nich nikdy nevysype. Pokud ale chcete být ohleduplní k životnímu prostředí a odmítáte plastové sáčky, určitě si vystačíte i s taškou z recyklovaného papíru nebo jiných eko sáčků, ty už ale nebudou tak praktické.

Kam vyrazíte kempovat vy? Bude to v okolí Českých BudějovicKarlových Varů nebo spíše Hradce Králové? Na lokalitě ani tolik nezáleží, spíše na tom, jak si to užijete.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.