Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex potají

20.říjen 2018
Sex potají

Dneska ráno mě vzbudila má krásná přítelkyně s tím, že musíme zajet na nádraží vyzvednout zájemkyni o naše zvířátko. Jelikož jsme si kupovali nové, tak jsme to původní věnovali dívce, která již podobné zvířátko doma má a chtěla je chovat do párečku.

Tak jsem vstal oblékl jsem se a s přítelkyní jsme odjeli na vlakové nádraží, kde už na nás čekali. Ta dívka nebyla sama, ale byla se svým kamarádem, který nám hned padl do oka. Tmavovlasý, vyšší (to by byla trojka, pomyslel jsem si). Ještě jsem se zapomněl zmínit, že já a má přítelkyně máme rádi trojku, a to s druhým chlapem. Takže jsme je vyzvedli, já je odvezl domů a šel ještě něco pracovně zařídit. 

Asi po hodině jsem se vrátil a našel všechny tři v družném hovoru o těch malých zvířátkách. Chvíli jsem je poslouchal a sledoval svou dívku, jak mlsně kouká po tom klukovi. Bylo mi jasné, že má na něj chuť, ale ta jeho holka byla ukecaná, takže jsem dostal nápad, jak to zařídit. Řekl jsem tomu klukovi a své přítelkyni ať mu ukáže ve vedlejší místnosti, kde máme notebook, naše stránky a já zatím pustím jeho holce (říkejme jí Jana) na DVD naše  CD v kvalitě 5.1. Jana souhlasila, že naše stránky už viděla, a tak zatímco má přítelkyně (říkejme jí Katka) odváděla onoho kluka (Honzu) do vedlejší místnosti (mimochodem byla to ložnice), já jsem pustil naše CD Janě. Té se to hrozně líbilo, tak jsem ji řekl, že to zesílím. Zeptal jsem se jí, jestli si dá něco k pití, přikývla, že ano, a dál poslouchala naši hudbu. 

Já se sebral a potichoučku jsem za ní zavřel dveře a šel se podívat, co dělá Katka s Honzou. Přiložil jsem ucho ke dveřím, zaslechl jsem však jenom nějaké mlaskáníTak jsem pootevřel dveře a nakouknul škvírkou co se děje. Uviděl jsem svou přítelkyni, jak cucá Honzův penis, který byl kratší, ale poté, co ho vytáhla ze svých úst, jsem uviděl, že to, co nemá na délce, má na šířce a jeho žalud se podobal jako by nějakému hřibu. Bylo vidět, že se to Honzovi líbí, protože v jeho tváři byla vidět rozkoš a na žaludu se tvoří kapičky spermatu

Erotická povídka sex potají

Katka byla od půl pasu dolů svlečená a dřepěla u Honzového údu a já si všimnul, že pravou rukou drží Honzův penis a levou si sama mastí svoji vlhkou jeskyňku. Její velké prsy se jí houpaly pod tričkem a já si všimnul, že si sundala podprsenku. Nádhera. Měla orgasmus na krajíčku, protože na zem skapávaly milostné šťávy z její štěrbinky. Najednou se Honzův pyj napnul a Katka začala polykat jeho sperma. V tu chvíli se udělala i Katka a na zem se z jí svatyňky vyhrnula milostná šťávaPozoroval jsem to s naběhlým ocasem a chtěl se vyhonit, ale pak jsem si vzpomněl na Janu ve vedlejší místnosti a okamžitě jsem utíkal pro slíbené pití. Katka ani Honza si mě nevšimli a když jsem odcházel seděli spolu na posteli a povídali si. 

Jana zatím poslouchala asi 8. písničku já ji nalil kolu a řekl jsem jí, že si jdu udělat kávu a jestli nechce jít za Honzou se kouknout taky na naše stránky. Odmítla to se slovy, že si radši poslechne hudbu a na stránky se podívá doma. Tak jsem ji nechal poslouchat a šel se podívat co dělají vedle Honza a Katka. Nahlédnul jsem zase škvírkou ve dveřích a viděl něco, co mě nabudilo tak, že jsem vytáhnul  z kalhot svého ptáka a začal si ho honit. Katka totiž seděla na Honzovi směrem ke mně a skákala na jeho hřibovitém žaludu jako posedlá. Jelikož byl kratší než byla Katka zvyklá, tak občas vyjel z její roztáhnuté štěrbinky a já viděl jeho hřibovitý mokrý žalud. Katka vzdychala rozkoší, a když mě uviděla, tak dostala orgasmus.

V tu chvíli z ní vyjel i Honzův ocas a začal stříkat jednu dávku semene za druhou. Já s ocasem v ruce jsem to už nevydržel, a začal jsem stříkat přes škvíru na Katčina prsa. Jelikož ležel a Katka mu zakrývala výhled tak mě vůbec neviděl. Katka slezla z Honzy a ten zůstal vyčerpaně ležet. Ještě mu olízla ocas a nechala ho, ať se oblékne se slovy, že se jde opláchnou. Když Katka procházela kolem mě, tak mi dala obrovskou pusu a já ucítil její jazyk ve svých ústech. Ještě měla na jazyku zbytky Honzova spermatu. Pak se kolem mě protáhla, já si zpátky natáhnul kalhoty a šel jsem za Janou. 

Zrovna dohrála poslední písnička. Za chvíli za námi přišla Katka, a když se jí Jana ptala na Honzu, tak jí řekla, že si odskočil na záchod. Asi za 10 minut přišel Honza a my jsme mohli naložit naše zvířátko a odvézt je zpátky na vlak. Rozloučili jsme se a Katka navrhla Janě, že by mohli s Honzou přijet na náš koncert. Jana s nadšením souhlasila a my věděli, ze na koncertě budeme dělat trošku větší pauzy, než je obvyklé. Doma jsme se ještě pomilovali a já krásně lízal Katčinu pičinku a s překvapením jsem zjišťoval, že z ní ještě vytéká Honzovo sperma. Takže Honza musel stříkat třikrát, což mi Katka potvrdila, že když jsem šel odnést pití tak Honza ji šukal zezadu a za pár minut byl udělaný. Už jsme se těšili na náš koncert. Ale to už je jiný příběh...

Zkuste si někoho na trojku najít na erotické seznamce, stačí se zaregistrovat!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.