Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex polštář: pomůcka pro zajímavé polohy i sex při bolestech zad

7.červen 2022
Sex polštář: pomůcka pro zajímavé polohy i sex při bolestech zad

Když se řekne sexuální pomůcka, lidé si automaticky vybaví určité věci, jako je vibrátor nebo spodní prádlo. A pak jsou tu věci, o kterých není tolik slyšet, i když by si opravdu zasloužili víc pozornosti. Jednou z nich je sex polštář.

Sex polštáře nebyly vždy tak žhavými sexuálními doplňky, jakými jsou dnes. "Dříve se prodávaly především starším lidem, kteří měli problémy s klouby nebo špatná kolena - umožňovaly pohodlnější sexuální polohy," říká doktorka a sex terapeutka Emily Jamea. Ale pokračuje: "Nyní se prodávají lidem všech věkových kategorií, protože se nakonec zalíbily všem".

"Sex polštář nabízí více možností pro hrátky, zejména pokud jde o polohy a úhly," říká sexuoložka Jess O'Reilly, moderátorka podcastu Sex With Dr. Jess. "Možná objevíte nové způsoby, jak se během orálu dostat k těm nejlepším místům svého partnera, a to jednoduše tak, že jeho boky podepřete sex polštářem," říká. "Nebo zjistíte, že úhel při sexu na pejska je pohodlnější po delší dobu, když máte oporu v sex polštáři." Sex polštář vám v podstatě umožní prozkoumat nové úhly a možnosti sexu, a to vše při větším pohodlí. V podstatě přináší jen samá pozitiva.

Samozřejmě, že sex polštář není stejný jako běžný polštář - jsou jinak tvarované a mají jiné vlastnosti. Jak ale tedy vědět, co u sex polštáře hledat a zda je pro vás vůbec vhodný? Odborníci na sex vám vysvětlí, jaká jsou tajemství těchto polštářů a jak si vybrat svého dalšího společníka do ložnice.

Co je to sex polštář?

Sex polštář je obvykle pevný "polštář", který je často nakloněný jako rampa, ale dodává se v různých tvarech a velikostech v závislosti na vašich preferencích. Jak asi tušíte, je vyroben tak, aby se používal při sexu, a existuje několik hlavních důvodů, proč si jej lidé pořizují.

"Velký význam má hlubší průnik," říká sex terapeutka Debra Laino. Sex polštář si umístěte pod stehna, abyste si naklonily pánev a zadeček nahoru a umožnily partnerovi proniknout hlouběji. Pokud váš partner nebyl přírodou v intimních partií moc obdařen, je to určitě možnost, kterou můžete zvážit. "Díky úhlu těla ženy se penis zasune hlouběji," říká Laino.

"Máte pocit, že vás partnerův penis nebo dildo nepříjemně šťouchá? Polštář může naklonit vaši pánev do pohodlnější polohy," dodává Laino. A pokud se potýkáte s bolestmi v dolní části zad, může polštář odlehčit tuto oblast a vy si díky tomu můžete užívat pohodlnější sex.

Zní to jako vítaný doplněk vašeho sexuálního života? Vyberte si některý z těchto 11 nejlepších sex polštářů:

11 nejlepších sex polštářů pro každý druh sexu, polohu a styl

Triangle Inflatable Ramp

Společnost: NaEnsen
Cena: 15,98 dolarů

Jedná se o bestseller Amazonu a žádný jiný ho nemůže porazit cenou - stojí pouhých 16 dolarů. Je potažen sametovou tkaninou, která vám zajistí pohodlí. Snadno se také čistí mýdlem a teplou vodou. Chcete-li jej použít, stačí ho nafouknout, a když skončíte, vyfouknete ho a uložíte. Je to naprosto jednoduché.

Sex polštář Triangle Inflatable Ramp

Polštář Whipsmart Try-Angle Perfect Position Cushion

Společnost: X-Gen
Cena: 159,95 dolarů

Tento klínový polštář je velmi univerzální. Má klasický tvar sex polštáře, který pomůže zvednout boky a umožní vám experimentovat s úhly. Obsahuje však také pouta na zápěstí a D-kroužky, takže můžete své fantazie o otroctví posunout na další úroveň.

Liberator Wanda

Společnost: Liberator
Cena: 120 dolarů

Polštář Liberator můžete použít pro sólo hrátky nebo partnerský sex - je to na vás! Chcete-li ho používat samostatně, jednoduše zasuňte vibrátor do otvoru a užívejte si. Velmi praktická vychytávka. Je také skvělý pro polohy na pejska, kovbojku a misionáře, pokud máte partnera.

Liberator Ramp and Wedge Combo

Společnost: Liberator
Cena: 275 dolarů

Proč si vybírat jen jeden polštář, když jich můžete mít hned několik? Tato kombinace rampy a klínu vám umožní experimentovat s různými úhly a tvary. "Liberator vyrábí polštáře v různých tvarech, a to je skvělé, protože se nabízí spoustu možností, jak je využít," říká Jamea.

Sex polštář Liberator Ramp and Wedge Combo

Inflatable Position Pillow

Společnost: Adam & Eve
Cena: 29,95 dolarů

Tento klasický polštář ve tvaru klínu vám pomůže najít ty nejlepší úhly v téměř každé poloze. Je potažen sametovým povrchem a má úchyty pro uchopení. Nafouknutí tohoto polštáře trvá jen několik minut pomocí elektrické pumpy, takže se můžete rovnou pustit do hrátek. "Mně osobně se tento polštář líbí pro svou praktičnost, která šetří místo," říká O'Reilly.

Dame Products Pillo

Společnost: Dame Products
Cena: 95 dolarů

Nejlepší na tomto sex polštáři je, že nevypadá jako sex polštář. Tvar klínu zvedá vaše (nebo partnerovy) boky, kolena, kotníky - jak chcete - pro nové a lepší úhly průniku, ale díky důmyslnému designu byste ho mohli klidně nechat na posteli jako "opěrku nohou". Má také odnímatelný potah pro snadné praní.

Sex polštář Dame Products Pillo

Decor Flip Ramp

Společnost: Liberator
Cena: 179,99 dolarů

Tento sexuální polštář možná vypadá jako otoman, ale ve skutečnosti se dá rozložit a nabídne pohodlí a oporu pro nespočet poloh. Vy i váš partner můžete ležet - nebo stát či klečet - v jakémkoli směru a na jakémkoli místě nad zahnutým polštářem, aniž byste se během delších maratonů unavili nebo cítili bolest.

Sex Position Wedge

Společnost: Liberator
Cena: 109,99 dolarů

Nenechte se zmást jednoduchým designem: Tento polštář nabízí jemný (27stupňový) náklon pro hlubší proniknutí, což je výhra pro obě strany. Funguje neuvěřitelně dobře při misionářských polohách a polohách zezadu, stejně jako při dlouhém orálním sexu.

Humphrey Pillow

Společnost: Liberator
Cena: 139 dolarů

Chtěli jste někdy masturbovat, aniž byste museli držet vibrátor nebo dildo? A co takhle přidat hračky do hrátek se svým partnerem - aniž byste museli zaměstnávat ruce jednoho z vás? Přivítejte do svého života Humphrey Pillow, který má speciální štěrbinu, která udrží vibrátor nebo dildo bezpečně na místě. Bonus: do polštáře můžete své erotické pomůcky i uložit, což je velmi praktické.

Sex polštář Humphrey Pillow

Lovers Cushion

Společnost: Deluxe Comfort
Cena: 49,95 dolarů

Možná jste při nákupu kancelářské židle slyšeli termín "ergonomická" (jako že je navržena tak, aby podporovala skutečný tvar vašeho těla) a přesně to platí i u tohoto polštáře. Tento sex polštář zvedne vaše boky a umožní partnerovi usadit se do pohodlnější polohy (opře si o polštář kolena), čímž vytvoří ten nejintimnější zážitek. Nezní to nijak extra sexy, ale buďme upřímní - když jsou vaše klouby a svaly spokojené, sex je mnohem lepší.

Sex polštář Lovers Cushion

Cylindrical Sex Pillow

Společnost: Toughage
Cena: 17,99 dolarů

Když jste na všech čtyřech, dejte si tento sex polštář mezi nohy a nechte svého partnera do vás vstoupit zezadu, abyste dosáhli správného úhlu (zasáhli bod G). Pokud máte zájem o anální hrátky, polštář vám pomůže udržet pohodlnější polohu.

Jak poznám, že je pro mě sex polštář vhodný?

Pokud nechcete investovat do sex polštáře a jen doufat v to nejlepší, O'Reilly doporučuje nejprve trochu experimentovat s běžnými polštáři, abyste zjistili, co byste od sex polštáře chtěli. "Než si pořídíte polštář speciálně na sex, zjistěte, kde by se vám hodil a kde by mohl naopak překážet," říká.

"Pokud zjistíte, že potřebujete hodně polštářů, abyste se o ně mohli pohodlně opřít při různých polohách, zvažte větší polštář, který je pevný," říká O'Reilly. "Možná zjistíte, že vám vyhovuje, když je vaše tělo v úhlu - zadek vysoko a obličej nízko. V takovém případě budete pravděpodobně chtít polštář trojúhelníkového tvaru."

A pokud si potrpíte na používání pouze jednoho polštáře, O'Reilly doporučuje vybrat si menší sex polštář, který byste mohli používat společně s běžnými polštáři.

Jak používat sex polštář?

Ačkoli to může vypadat docela jednoduše, sex polštář můžete používat mnoha různými způsoby. Standardem je zvýšená misionářská poloha, kdy máte zadek na polštáři a boky ve vzduchu. Můžete se ale také přetočit tak, abyste měli břicho na polštáři a zadek ve vzduchu, a vytvořit tak verzi polohy na pejska, která vám uleví od tlaku na zápěstí a ruce.

A nenechte se zmást, sex polštáře nejsou jen pro ženy - i muž nebo vaše partnerka se strap-onem (připínacím dildem) si může s polštářem podepřít zadek, čímž do této polohy vnese zcela nový úhel pohledu.

Navíc pokud máte vy nebo váš partner nějaká fyzická omezení, může být sex polštář dobrou investicí. "Nakonec bude asi nejlepší, když si ho koupíte a uvidíte, jestli se vám bude líbit," říká Laino. Jen mějte na paměti, že je dost pravděpodobné, že v obchodě ho nevezmou zpět, pokud vám nebude vyhovovat, 

Ať jste muž, nebo žena, sex polštář se vám bude v ložnici určitě hodit.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.