Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex pod vlivem alkoholu a drog

20.březen 2018
Sex pod vlivem alkoholu a drog

Alkohol, sex a drogy - jde to vůbec dohromady? Jak se liší sex pod vlivem od obyčejného sexu? Dozvíte se v dnešním článku.

Není pochyb o tom, že užívání drog či alkoholu předtím, než budete mít sex, má vliv na vaši sexuální aktivitu. Jistě je to něco, o čem jste diskutovali s přáteli, ale aby váš další rozhovor o rozdílech sexu pod vlivem získal trochu větší váhu, můžete to podpořit faktem, že skupiny výzkumníků z New York University a Johns Hopkins University publikovaly 2 samostatné studie na toto téma v Archivu sexuálního chování a Psychofarmakologie.

První studie z Archivu sexuálního chování je hluboká kvalitativní studie, která se zaměřuje na podrobnosti o tom, jak marihuana a alkohol ovlivňují sex, a sledovala sexuální život 24 heterosexuálních účastníků - 12 mužů, 12 žen. Druhá studie z Psychofarmakologie se zaměřuje na vliv kokainu na sex. Je založena na kontrolované administraci drogy u 12 účastníků, kteří nevěděli, zda během studie užívají drogu nebo placebo.

Některé z povrchových nálezů se zdají skvělé a zábavné - lidé jsou společenštější, sex trvá déle, lidé chtějí mít sex více, ale mezi nálezy jsou také negativa, která by se mohla očekávat. Úplná ztráta paměti z vyčerpání, pocity lítosti a podivení, zda použili při sexu kondom nebo ne. Někteří účastníci také diskutují o sexuální aktivitě mezi dvěma lidmi, kteří byli zjevně hodně opilí, což dá považovat za trestný čin. Člověk musí být schopen dát souhlas z vlastní vůle, což se v případě opilosti jen tak nestane. Není vhodné používat tyto studie jako výmluvu k pokusu o sex pod vlivem každé drogy pod sluncem. Určitě ne. Nyní si však uvedeme způsoby, jak se sex mění, když jste pod vlivem alkoholu nebo drog.

Když pijete alkohol, jste společenštější

Tato skutečnost není tak překvapující. Někteří účastníci studií hlásili, že byli více bezstarostní a lépe se jim komunikovalo, když byli opilí. Jeden 18letý účastník mužského pohlaví řekl: "Po kouření marihuany nejsem ani zdaleka společenský, nechci udržovat konverzaci, apod. Když jsem opilý, bavím se s kýmkoliv." 19letá žena uvedla to stejné, ale dodala: "Marihuana mě víc rozesmála a myslím, že když se smějete, láká to lidi. Chtějí se s vámi přátelit."

Při konzumaci alkoholu existuje pravděpodobnost, že si vyberete partnera, kterého byste si jinak nevybrali

Byla nalezena spousta negativ spojených s užitím alkoholu nebo drog před sexem, ale jedním z největších negativ je pravděpodobnost, že lidé, kteří konzumovali alkohol, si spíše vybírali "atypického partnera" a pak toho většinou litovali. Lidé si hodně stěžovali na pocit, že se vzbudili vedle odlišné osoby poté, co s ní prožili vášnivou noc.

Lidé z výzkumu hlásili, že se po kouření marihuany nebo pití alkoholu cítili více sexy

Více sexy se především cítili po konzumaci alkoholu. Jedna žena tvrdila, že se cítí natolik atraktivní, když je opilá, že si o sobě myslí, že je párty divou. Další žena tvrdila, že se cítila jako nejatraktivnější žena na světe poté, co kouřila marihuanu. 32letá žena tyto 2 zkušenosti porovnala: "Když jsem opilá, jsem opilá a myslím si, že jsem sexy. Když si dám trávu, obvykle se cítím více sexy a šťastná. Jsem spíš víc nadržená a připravená na sex než sebevědomá."

Někdy kouření marihuany způsobuje, že jsou lidé nervózní a mlčí

Jeden účastník studie uvedl, že pití alkoholu pomáhá otupit jeho nejistoty, ale podle jeho zkušeností s kouřením marihuany se občas může zvýšit jeho nedostatek sebevědomí a to, jak vnímá své tělo. Kouření marihuany mimo jiné také občas způsobuje, že jsou tišší a méně společenští než obvykle.

Po noci plné alkoholu se ráno můžete divit, s kým jste strávili noc

Kokain zvyšuje sexuální touhu, zároveň jsou lidé po užití nedočkaví

Čím více kokainu bylo v systému člověka, tím vyšší se zdála být jejich sexuální touha. Kromě toho se zvýšila i nedočkavost, která souvisí s menší pravděpodobností použití kondomu, pokud nebyl snadno dostupný. Užívání tvrdých drog je nezákonné a v kombinaci se sexem může být i nebezpečné (minimální pravděpodobnost použití kondomu, který slouží jako ochrana před nakažením pohlavně přenosných chorob).

Díky kouření marihuany jste vybíravější

V případech, kdy marihuana přiměla lidi chtít mluvit víc, řekli, že mají tendenci být vybíravější v tom, s kým chtějí trávit čas. "Když jsem v rauši, chci se bavit s lidmi, ale jsem selektivní," řekl 35letý muž. "Když piju alkohol, nevadí mi, že jsem v davu lidí. Jsou chvíle, kdy jsem v rauši a na večírku si vyberu pouze jednu osobu, se kterou chci trávit čas, muže či ženu, ale když jsem opilý, bavím se s každým."

Alkohol vede k "agresivnímu" chování

Ženy obzvlášť hlásily, že muži se zdají být více dominantní, když jsou opilí, což se tolik nestává, když jsou v rauši. "Když se jedná o pití, vypadá to, že muži se stávají víc bojovní a blázniví a vyzařují takovou podivnou agresivní energií," uvedla jedna 31letá žena.

Lidé jsou více nardžení pod vlivem alkoholu než pod vlivem drog

Obecně lidé říkají, že byli aspoň trochu nadšení udělat cokoliv, když byli v rauši. Když však byli opilí, to, co chtěli dělat nejvíc, byl sex. "Když jsem opilá, asi vyhledám spíš sex, zatímco když jsem v rauši, jsem ráda, že dělám jiné věci," řekla jedna 31letá žena. "Sex je skvělý, sledování filmu a odpočinek také. Ale když jsem opilá, šukání by bylo super."

Lidé pod vlivem drog nesnižují své nároky, považují ostatní lidi za atraktivní

Zatímco alkohol vedl spoustu lidí k tomu mít sex s lidmi, které nutně nepovažovali za atraktivní, někteří uvedli, že své partnery považovali za "atraktivnější", když byli v rauši. "Když jsem v rauši... lidé, kteří mě přitahují, by mě vůbec nepřitahovali za střízliva," uvedla 22letá žena. "S marihuanou je to horší než s alkoholem."

Alkohol a marihuana vedou k sexuální dysfunkci

Muži hlásili, že alkohol způsobuje obtíže při erekci, a některé ženy tvrdili, že marihuana u nich způsobuje problém zvlhnout.

Někteří lidé se nedokáží soustředit na orgasmus, když jsou v rauši

Některé ženy hlásily, že se nedokázaly dostat k vrcholu, když byly v rauši jednoduše proto, že bylo příliš těžké se soustředit na daný moment.

Chcete si s někým užít spoustu vášnivých nocí? Učiňte tak bez alkoholu a drog, jelikož byste z toho pravděpodobně neměli krásné zážitky. Nemáte partnera na sex? Zkuste naší sex seznamku a jednoduše si vyberte.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.