Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex párty ve třech - 2. díl

31.červenec 2021
Sex párty ve třech - 2. díl

Ukazováčkem jsem poštěváka honila z jedné strany a zase z druhé a on to pozoroval tak z blízka, že jeho řetěz mě lechtal přímo u díry a jeho funění mi ochlazovalo rozpálený klitoris.

„To se nedá vydržet,“ zahekala jsem nahlas.

Přestal dráždit moje pysky a stoupl si nade mne. Ukázal mi nadmuté plavky, kde se krásně rýsoval ocas i s koulemi. Vztáhla jsem k němu ruku, ale on mi ji chytil a řekl: „Jenom pusou holčičko.“

Přicucla jsem pusu k vyrýsovanému ocasu a olizovala ho přes látku. Koule jsem něžně pokusovala zoubky a jazykem pracovala, jako placená děvka. Olízala jsem mu celé plavky, že je měl vlhké víc, než když vylezl z vody, a nedočkavě čekala, kdy se konečně smiluje a udělá mi to tak, jak o tom vždy básnila Marcela. Ta teď spala jak kotě, pod vlivem všeho, co vypila. Připadlo mi, že teď je nejvhodnější chvíle vypustit ze sebe tu malou kurvičku, která ve mě dřímala.

„Pojď mě ošoustat!“ řekla jsem nahlas jako bych s ním byla sama.
„Tiše a sleduj. Něco ti předvedu,“ odpověděl a klekl si k Marcelce. Začal ji pleskat po zadku, třepal s ním, prsa jí masíroval silou, že se napůl probrala, zamumlala něco jako:
„Cokoliv.“ a on se jen pousmál.
Roztáhni nohy,“ zavelel a Marcela, jak ležela na boku, zvedla horní nohu skoro za krk. Klekl k ní a s prsty rejdícími v její mušli jí šeptal do zavřených očí:
„Tak co, uděláme to, až příjde? Vylížeš ji přede mnou a nastavíš jí svoji buchtu? Dovolíš mi, abych ji to udělal?“

A Marcela se zavřenýma očima jen mrouskala mezi vzdechy:
„Ano, ano, udělám, všechno to udělám jak chceš, vylížu jí a ty si na ní taky ulevíš.“
„Chceš to jazykem ty couro moje?“ funěl Ruda a jeho ocas se nejen rýsoval, ale už z půlky trčel z plavek.
„Chci, proboha honem, lízej, cumlej, cucej, tahej, ale hlavně už dělej,“ začala se na lehátku zmítat jak byla v transu.

„Lež, jak ležíš, drž si tu nohu a sleduj, co ti jazykem teď předvedu,“ rozkázal jí a já ani nedutala. Než se dotkl její kundy jazykem, tak na mě lišácky mrkl a já pochopila, že buď je to hra se mnou, nebo Marcela trošku zaspala to, že už jsem přítomná a je trochu mimo.
Ruda jí projel pysky jazykem od poštěváku až po análek a spustil lízací koncert. Mrskal jazykem v její pičce, zajížděl do dírky, roztahoval pysky od sebe, tahal za chlupy svými rty a když vibroval jazykem o zduřelého poštěváka, Marcela kvílela blahem a házela zadkem jako kobylka.

Zametal ji v pičce tím svým knírem a mě konečně došlo, co to bylo za vůni, když mě vítal. Ženská šťáva! To bylo ono, co jsem cítila. V tu chvíli jsem si představila, že jsem cítila Marcelinu šťávu na své puse a kundička mi začala slzet ještě víc. Vypouštěla jsem šťávy jako bych čurala.
U toho lízání se Ruda celou dobu díval, co to se mnou dělá, a já mu teď hrdě roztáhla svoji mrdnici, aby viděl, jak moc mě oba rajcují. Nechal lízání, když to zahlídl a začal Marcelu prstit s takovou vervou, že její šťáva cákala okolo a řvala tak, že sousedi z toho museli mít kino, stejně jako já. Ruda se mi díval do očí, s prstem na puse naznačoval, abych byla potichu a nahlas se ptal:

„Šukala bys, co?“
Zatímco já jen tiše kývla, Marcela prosila o šukáni zřetelně a nahlas.
„Kouřila bys mi ho?“
Opět jsem na sucho polkla, mačkala jsem si prsa a tiše přikývla, zatímco Macek řvala, že ho chce hluboko do krku.
„Dala bys komukoliv, protože jsi pravá coura, co?“

Erotická povídka Sex párty ve třech - 2. díl

Teď jsem vyvalila oči překvapením sama ze sebe, protože jsem skočila na kolena, vyšpulila na něj zadek, roztáhla nohy a přes rameno jsem kývala jak smyslů zbavená, zatímco Marcela halekala do éteru, že ano, že je děvka a že to prostě chce. Nepřestával ji prstit a už skoro skučel, jak mu kolík ukázkově trčel, ale ptal se dál:
„Nechala by ses lízat, že?“ a v tom ze mě vyjel další proud šťávy. Ruda to zřetelně viděl a také slyšel, jak syčím přes zuby, že ANO! ANO! ANO! Do toho Marcela kvičela, že se chce nechat lízat a že udělá cokoliv, aby se udělal a postříkal jí semenem. To ho vymrštilo na nohy a řekl nahlas:

„Tak drž a mlč.“

Zvedl jí nohu ještě víc a výmluvně kývl hlavou směrem k její kundě. Pochopila jsem ihned co mám udělat a zavrtala bez váhání obličej do její chlupatice. Marcela výskla překvapením a podívala se směrem k pizdičce. Teď mohla vidět, jak jí rejdím jazykem od chlupů až po anál a obě půlky a zase zpátky ke klitorisu. Dala jsem si záležet, i když se konečně probrala a uvědomila si, že něco zvrtala.

Začala se vzpínat a cukala se, abych toho nechala, ale mě se nechtělo přestat. Syčela jsem na ni mezi chlupy, aby držela, že jí udělám dobře a zrychlila jsem tempo a rytmus lízání. Její tuhé půlky se třepaly blahem, kundička tekla jako Dunaj, ale stále se vzpínala, potvůrka, takže i Ruda musel zakročit, aby držela. Klekl si k ní a začal cumlat ty obrovské bradavky.

Okřikl ji, ať si nechá ty kecy, že o tom vždycky fantazírovala, tak proč to nezrealizovat. Na mne pak houkl, abych přidala, nelenošila a taky jí trošku povzbudila. Samozřejmě se mi nechtělo tu krásnou mindičku opouštět, tak jsem huhlala během lízačky, že ji má nejkrásnější, že chutná přenádherně, ať vydrží ještě chvíli. Podle pohybů jejích boků jsem poznala, že sice ještě protestuje, ale už je na naší straně a směřuje mílovými kroky k vyvrcholení a výstřiku.

Ruda mi tlačil hlavu do jejích chloupků a já lízala opravdu jak smyslů zbavená. Marcele nadhazoval její veliká prsa a liboval si, že o tomhle vždy snili, tak si to musí oba pořádně užít, když je to tady. Klekl si k jejímu obličeji a ukázal jí svoje tvrdé péro.

„Tak co? Můžu?“ zeptal se a Marcela jen kývla mezi hlasitým vzdycháním z mojí ližby. Na to Rudouš vyskočil jak mladík a jak jsem u té kurvičky klečela, jen mi roztáhl nohy pěkně do široka a tvrdě do mne zarazit toho svého výstavního pěchováka. Přidržoval si mě pevně za boky, protože se snad bál, že teď budu pro změnu protestovat zase já.

Ale já se naopak těšila z toho, že moje kunda bude konečně nádobou na jeho semeno. Během té živočišné mrdačky jsem házela zadkem a on mne krotil plácáním po hýždích. Hlavu mi tlačil do pysků Marcelčiny mindičky, prsa mi nemotorně chytal, protože se od jeho přírazů houpaly, a šukal, jak nadopovaný Viagrou. Kunda mi jen tekla, klouzala a mlaskala. Najednou jsem přestala skoro dýchat, protože mi tělem projela silná vlna rozkoše, která ohlašovala že se udělám. Přestala jsem lízat, zvrátila hlavu jako při tom nalívání vodkou a křičela na celé kolo, že už budu. Marcela zírala, co to se mnou dělá, Ruda do mne bušil svým lofasem a funěl:

„Udělej se, udělej, honem, slyšíš, no tak dělej ty couro, no ták, uvolni se a pojď, citíš ho? Cítíš, jak tě mrdám a jak ti tam jezdí? Ten ti tam klouže, co?“

Křičela jsem blahem, kunda mi cákala až na jeho koule a ždímala mu ptáka svým cukáním. Celá jsem se klepala, až se mi podlomily lokty, o které jsem byla podepřená. Svezla jsem se bezvládně na zem a prožívala tak silný orgasmus, jaký jsem ještě nikdy předtím neměla. Marcela na mě zírala s otevřenou pusou a pak ji došlo, že chce to samé, a to hned! Hned se tedy obořila na Rudu:

„Já chci taky, dělej, honem, ještě já!“ a nastavila mu chlípně roztaženou pičku. Ruda neváhal, jedním skokem se přesunul a zabodl do ní svoje kopí. Ujišťoval ji, že ji zvládne taky, protože zatím se ještě neudělal. Náhle prudce zrychlil tempo a bylo vidět, že to na něj jde. Byli jako zvířata. Marcela mezi hekáním prosila, ať chvíli zvolní, aby se stačila udělat taky.

Aby si pomohla, stačila si při té zběsilé mrdačce ještě honit poštěvák, až do té chvíle, kdy se obě těla vzepjala v mohutné pohlavní křeči a na vteřinu se zastavil čas. Ležela jsem na zemi, pořád se ještě třepala, a oni, totálně unavení a zpocení se svezli vedle mne. Pozorovala jsem, jak ztěžka dýchají, a už teď jsem se těšila na další soukromou párty.

Chcete také uspořádat soukromou sex párty? Účastníky můžete nalézt na online erotické seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.